Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35469) oxox válasza Chuck Norris (#35468) üzenetére


oxox
addikt

+ Corpuscle :R :R :R
kis zselé elől hasznos lehet, mert alapvetően lábujhegyen járok...futásnál próbálok "görgetni", ahogy anno Bertán Pista atlétika edzőm tanitott :D

Kinizsin eddig kétszer indultam, mindkétszer teljesen felkészületlenül...elsőnek 83,6km-nél adtuk fel (két nappal korábban szólt a cimbi, hogy nincs-e kedvem elkisérni...kedvelem a srácot elkisértem. 83,6-nál pecsételés volt, lefeküdt besavasodott, és mondta, hogy menjek egyedül tovább....még lett volna kb 7-8órám a 24órán belülre, de egyedül nem volt kedvem botorkálni a sötétben.
másodjára meg Én voltam úgy vele, hogy nem hiányzik ez nekem (akkor feketén mentünk, mert már nem lehetett nevezni)

azóta érkezett egy gyerkőc a családba, sok túra nem fog beleférni, és kinizsi buzergálja az agyam.
iszkiri időben kinizsi előtt van?

Tatai vár körbesétálás nem érdekel :) ...megyek törököt apritani úgy is májusban, ill. kirobbantani őket :) ott "sátrazunk" a vár mellett három napig :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.