Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35109) danielsz válasza tomcica (#35105) üzenetére


danielsz
tag

Köszönöm :)
Huszonvalahány másodperccel kaptam ki, kb. 2 km-től nagyjából egyedül futottam, a 2. helyezett jóval előttem ment, mint várható volt, egyszer valaki, lehet, hogy ugyanő utolért 8-9 km-nél, de egy idő után leszakadt. Mondták egyszer, hogy 3. helyen állok, de nem foglalkoztam vele, illetve nem is akartam elhinni, mivel aki a 8 km-t nyerte, azt hittem, hogy félmaratonra nevezett. Az utolsó kör 1. emelkedő előtti enyhe lejtőn ért utol a csávó, kicsit mentünk együtt, de látszott, hogy jobban fogja bírni, az emelkedőt meg is nyomta rendesen, én a következő emelkedőre gondolva tartalékoltam, visszaütött volna, ha rákapcsolok, úgyhogy saját tempómban mentem, a hátrányom viszont egyre nőtt sajnos, úgyhogy az utolsó 2 km-en kb. 100 m-t vert rám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.