Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35107) Agony


Agony
aktív tag

Tomcica, ismét meg kell hogy köszönjem az Adizero Adios ajánlást. :R

Tegnap volt egy bajai félmaraton és gondoltam ennyire közel már úgyse lesz idén félmaraton, ráadásul 15C° pont kellemes, szóval megpróbálok gurítani egy utolsót, hátha megdől a 2016-os PB.

4:09-es átlag volt eddig félmaratonon a PB, úgyhogy 4:05-öt választottam célként, de olyan jól sikerült a gurítás és olyan könnyű volt az Adiosban futni, hogy végül 3:58 lett, így sikerült ~5 percet faragni a 2016-os eredményből és 1:23:54 lett a vége.

Érzésre meg pulzusra is volt még benne pár másodperc, talán a 3:55 hozható lett volna, mert egy hónapja a 27 fokban ~190-es pulzuson jött a 4:11... most meg 176-on 3:58. Nagyon meglepett, nem gondoltam volna, hogy ennyit számít az időjárás.

Minden esetre ezer köszönet a csukáért, aztán jövőre igyekszem hamarabb ébredni és nem augusztusban rájönni, hogy gyorsulni kéne. :B

Start with a whisper, end with a scream!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.