Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) kk831228 válasza LanyUs (#27899) üzenetére


kk831228
addikt

Bazz, vattacukrot de megkòstoltam volna a strandon hètvègèn... :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#27902) LanyUs válasza kk831228 (#27901) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ezt meg ne lássa valaki a gyúrós topicból, de kondi vagy egy gyilkos intervall futó edzés után szerintem a mi szintünkön carbox helyett nyugodtan mehet diéta idején 20g cukor, egyéb időszakban pedig max. 30-50g is. Ha ki vagyok éhezve esetleg édességre alig várom, hogy mozgás után "büntetlenül" bűnözhessek :) Mivel a szervezet felszippantja visszatölteni a glikogén raktárakat. Magyarán befalom a csokit, mint a sz.rt :DDD

tomcica: értjük mi az edzésed fogalmát :) és látjuk mögötte a jó szándékot is és komolyan hálásak vagyunk a segítségedért!

(#27903) bandus válasza kk831228 (#27898) üzenetére


bandus
veterán

én maradok a síelésnél :) valahogy sosem vonzott a board, túl könnyű :P ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27904) tomcica válasza LanyUs (#27902) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ennyi "kardio" utan nem is csoda h kell a szenhidrat.En tejberizzsel szoktam tolteni,gyumolccsel,mez esetleg.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27905) kk831228 válasza LanyUs (#27902) üzenetére


kk831228
addikt

Jajj, nem veszem èn azt annyira komolyan... ;] Attòl hogy nèha gyùrogatok eszek is, ami van... Annyi hogy pròbàlom nem tùlzásba vinni... ;)

bandus: Az se lehet rossz, jò lenne azt is megtanulni... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#27906) tomcica


tomcica
Topikgazda

Tegnap ugye lefarasztottam a gyors izmokat (emelkedok+sprint) teljesen,ma pedig a lassukat egy hosszu lassu futassal.Na most amikor a gyors izmok pihentek es futod igy a lassut,amikor elkeszulnek akkor fokozottan besegitenek,ez most ugye nem volt lehetseges,mert minden volt csak friss nem.Holnap ismet emelkedok.
Ez megy mar ket hete,van meg ket ilyen het.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27907) inf3rno válasza tomcica (#27906) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mi a cél?

Buliban hasznos! =]

(#27908) tomcica válasza inf3rno (#27907) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A szokasos kigyorsitas,ezutan jon 6het hasonlo csak az emelkedo+sprint helyett resztavozas (kulonbozo tavokon) jon.Egy jo 3-5K-t akarok kifutni vele,meg lemerem a 10K-t is mielott belemegyek a keso oszi alapozasba.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27909) tomcica


tomcica
Topikgazda

Apropo a mai betoltes egy akkora oszibarackkal indult,mint a fejem :D utana egy elektrolites izo 0.75liter,majd egy ora mulva kesz lesz a pizza (gombas-sajtos-zoldseges) utana ha meg acsarkodnak bent a kutyak,akkor le fogom folytani egy talca nutellas kenyerrel ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27910) kk831228 válasza tomcica (#27909) üzenetére


kk831228
addikt

nutellàs kenyèr... 👌😬😎

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#27911) Vertigo18 válasza tomcica (#27909) üzenetére


Vertigo18
addikt

Most vagy nagyon kicsi a fejed (de akkor te vagy a legkisebb fejű ufo, akit ismerek), vagy Csernobil környékén szüretelték azt a barackot! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27912) tomcica válasza Vertigo18 (#27911) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Hallod epp a pizza utan vagyok,es ugy erzem kezdek duuurvan megehezni,mintha semmit sem ettem volna eddig :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27913) Vertigo18 válasza tomcica (#27912) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hááát, amiket írsz, hogy ettél, nem csodálom, hogy kezdesz megéhezni! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27914) inf3rno válasza tomcica (#27912) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én tésztás halat szoktam tolni töltésnek; konzerv szardínia/tőkehal, olajbogyó, spagetti tészta, citromlé. Sokáig azt sem tart elbontani. A pizzát macerás meggyúrni, keleszteni, kisütni, ez meg 10 perc alatt megvan.

Buliban hasznos! =]

(#27915) filkor.tomi


filkor.tomi
kezdő

Őszre és télre mik a legfontosabb ruhadarabok futáshoz? Eddig igazából egy cipőm, egy rövidnadrágom, egy pólóm és egy termos hosszú nadrágom van. Néztem a széldzsekiket de a decathlonban az olcsó csak ilyen kicsire összecsomagolható vékony dzseki volt, a többi meg már 10.000 forint körül mozgott. Jó felveszek én akármilyen szabadidős pólót, pulcsit, de gondolom jobb a direkt futós felszerelés, ami elvezeti az izzadtságot stb.

(#27916) tomcica válasza filkor.tomi (#27915) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A termos nacit dobd ki,a tobbi tokeletes ugy ahogy van :K

(talaltam itthon dios kalacsot,megettem a nutellaval :P talan ez igy eleg lesz)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27917) Aristeus válasza tomcica (#27859) üzenetére


Aristeus
tag

Ne felejtsük el Kilian és Walmsley mellett ott lesz még:
- Xavier Thévenard (UTMB nyertes 2015)
- Jason Schlarb (Hardrock nyertes 2016)
- Zach Miller (The North Face Endurance Challenge nyertes 2015, 2016)

Csakhogy a nagyobb nevek közül említsek párat. Összejött a banda rendesen. :) Kérem tegyék meg tétjeiket! ;]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#27918) SLYM válasza SLYM (#27844) üzenetére


SLYM
veterán

Ma is megvolt a következő rekordom, most 1500 méteren futottam egy 6:03-at ha jól számolom [link]. Viszont az utóbbi 1 hétben 5x futottam ki magamat valamilyen távon 100% közeli teljesítményen, most érzem, hogy már holnap nem fogom kívánni a következő 100%-os futást. Valamikor olvastam itt a topicban, hogy van olyan, hogy regeneráló futás, ez mit jelent? Ilyenkor jobb pihenni, vagy lassan futni, vagy mit jelent ez? Köszi!

Amúgy még a 200, 400, 800, 10000 maradt, ahol tudom, hogy tudnék azért bőven jobbat a mostani időmnél teljesen biztosan, ezekből az első 3-at jobb minél melegebben futni ugye?

[ Szerkesztve ]

(#27919) Danika256 válasza SLYM (#27918) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szia! A regeneráló futás célja, hogy az izomzatból kisöpörje, elhasználja a mozgás során a tejsavat, ezáltal az izomzat sokkal hamarabb és könnyebben tud épülni, vagyis regenerálódni. Ez csakis nagyon alacsony pulzuson történhet, jóval az alap állóképességi zóna alatt.. a lényeg, hogy ilyenkor az izomzat elégeti a "salakanyagot" és mivel nagyon alacsony a munkavégzés nem is termel többet belőle, legalábbis amit ne használna el..

Én nagyon ajánlom, elég fél óra körüli idő és rengeteget segít!

Remélem nem írtam hülyeséget és a többiek is megerősítik! :)

(#27920) inf3rno válasza filkor.tomi (#27915) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ha az átlag kocasportolók táborához tartozol, nem tomcica szibériai elit klánjához, akkor olyan 10°C-ig jó a rövid gatya, esetleg pulóverrel, vagy esőkabáttal, ha olyan az idő. Alatta bejön a termo nadrág, vastagabb zokni, mínuszokban meg kesztyű, csősál, sapka is befigyelhet. Van egyébként aláöltözet is, az is segít, ha fázós vagy. Azt hiszem azt már termo gatya alatt nem hordtam, de nem vagyok benne teljesen biztos. Ami nálam a legtöbbet számított az a polár csősál.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#27921) inf3rno válasza Danika256 (#27919) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én is így tapasztaltam, hogy 20 perc - fél óra laza bringa segít az izomláz megelőzésére, kezelésére. Gondolom kocogással is elérhető ugyanez, de bringával egyszerűbb alacsonyan tartani a pulzust és közben átmozgatni a lábad.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#27922) Vertigo18 válasza tomcica (#27916) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ne higgy tomcicának, inf3rno mondja a tutit! Tomcicáról van olyan képunk, ahol versenyben van, -10 fokban trikóban és rövidnadrágban!

Jeti! :DD

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27923) tomcica válasza Aristeus (#27917) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Apa kezdodik...

gondolom Kilian okosan versenyezve nyer,kozben remelem Jim-nel szakad a cerna es nekiesik,ahogy szokott :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27924) tomcica válasza Vertigo18 (#27922) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol van no,ha fazosabb akkor felvehet meg egy kesztyut is :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27925) Vertigo18 válasza tomcica (#27924) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah... Trikó, rövidnadrág, kesztyű! :)

De biztos vagyok benne, hogy azért a körülötted lévőkre ránézve TUDOD, hogy nem a te öltözködésed a szokványos! :) Viszont, ha jól emlékszem, láttalak már körpályán HOSSZÚ gatyában! ;)

SLYM: Tulajdonképpen mit szeretnél elérni? Mi is a célod ezzel?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27926) tomcica válasza Vertigo18 (#27925) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igen,kaptam meg regebben a szulinapomra egy termo hosszu cicanacit :)
Nem tudom letezik-e 3/4-es termo capri,talan meg az lehetne egy koztes megoldas.
Trefat felreteve,esokabatot vegyetek rendeset,arra ne sajnald a penzt (10000mm/cm vagy meg erosebb).
Ha jl remlik vegig akarta futni a tavokat,felirni a mostani idoket,es telen normalis alapot epiteni,amibol a tavaszi kigyorsitas utan gondolom ismet kifutna a tavokat.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27927) tomcica válasza Vertigo18 (#27925) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mondjuk arrol nem volt szo,h egy het alatt fussa ki az osszes tavot :P picit suru ez ahhoz h rendes PB-k legyenek,jovore meg plane.
Ha mar poen akkor erdemesebb egy nap kifutni mindet 100-10k-ig mintegy tizprobakent.
Az igazi jo idokhoz tavasz utan is kell nehany honap,mondjuk 10-5K kora nyaron,aztan gyorsito munka kozeptavra es ugy kifutni a 3k-1500m-800m tavokat,egy honap minimalis heti km,maximalis sebesseg elezessel (hiszen azt csak pihenten lehet) johet a 400-200-100m

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27928) tomcica válasza tomcica (#27927) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jovore kiderulne az idokbol h melyik tavokhoz van affinitasa alapbol,utana ra tudna fekudni es valoban kimaxolni oket,esetleg versenyezni is azokon a tavokon.Palyan,ellenfellel,nem azl stopperoraval....mas az ugy.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27929) Vertigo18 válasza tomcica (#27927) üzenetére


Vertigo18
addikt

És miért is akarta tudni, hogy mennyik a PB-i? Össze szeretné majd hasonlítani a jövő évit ezzel? Így akkor már kezdem érteni...

Nah, az öltözködéshez hozzászólok, mert nem mérvadó a te véleményed! :D :P

10 fokig rövidnadrág, illetve póló. Lehet trikó is. Én eléggé szeretem ezeket a kompressziós rövidnacikat is, bár van, aki azt tartja, hogy kissé "búzás" ( :B ). 10 fok alatt nálam befigyel a kompressziós hosszúnadrág/futónadrág, felül meg jönnek a trikó, amire megy a hosszú ujjú futófelső. Aztán nagyobb minuszokban erre a hosszú gatyára húzok egy melegítő nadrágot, meg rétegesebben öltözöm felül, továbbá nálam nagyon fontos a CSŐSÁL (amit elég sokan dicsértek itt, a felsorolásokból mégis kimaradt...), meg a sapka. Csősál nélkül sajnos az első pár edzésen TUTIRA megfázok. Emellett tartós nulla fok előtt elkezdeni szedni valamiféle kombinált vitamint (Epo-t! :D ). Ruhára visszatérve: fontos a fül védelme, ezért sapka, olcsón lehet kapni nagyon jó kis futósapkákat. Kabátot inkább vízállót, mint vastagat, ha sok a gempa, akkor vannak nagyon jó, szélálló/esőálló kabik is. Szerintem viszont ennél tényleg érdemes valami normálisabbat vásárolni, ezen nem szabad spórolni. Talán a cipőn kívül ez az egyetlen, ami nem mindegy, hogy milyen.

Általános szabály, amit itt tanultam: mindig úgy kell felöltözni télen a futásra, hogy amikor kilépsz az ajtón, akkor egy KICSIT fázz! Ne nagyon, de azért érezd, hogy elég hideg van. Ennyi. Ezt betartva nem lesz gond.

Persze tomcicának pont ez a gond, kilép minusz 20-ban és nem fázik... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27930) filkor.tomi válasza tomcica (#27926) üzenetére


filkor.tomi
kezdő

Ilyen esőkabárot hol lehet kapni viszonylag jó áron?

(#27931) tomcica válasza filkor.tomi (#27930) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Harom esokabatot vettem az evek soran,egyre dragabb kategoriasat: kalenji par ezr ft decathlon,saucony 15ezer netrol,Inov8 50ezer Pesten.Az utobbi mukodott is rendesen,teszi a dolgat 3-4eve.
A masik ketto esetleg szeldzsekinek jo,vagy 30perc alatti futashoz esoben,hosszabb edzesre nem.
Az utobbi idoben lattam olcsobb Salomon-t is ami rendes Bonatti WP neven fut.Illetve a deca-ban van par 10ezer viznuomasu quechua,jol is neznek ki,be lehet huzni a nyakay,derekat,tepozaras a csuklonal (ezek mind fontosak esoben).Csak hat van ara 25ezer korul van,most nyaron le voly kapva 19990-re,de M-es merettol volt csak a saroksari decaban,fekete,neon narancs zsinorokkal.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27932) tomcica válasza filkor.tomi (#27930) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja es OKVETLEN probald fel a dzsekit,mivel futashoz lesz nem utcai haszbalat,igy pontos meret kell vallban es ujjhosszban is,valamint ne lefegjen oldalt se,tudj benne mozogni,de passzent legyen,mintha rad ontottek volna.
Inov8 a multinaviban van pesten,salomon-north face-mammut pedig a mountex-ben szinten pest.Weboldalaik vannak,meretet-arat tudsz nezni.
Ha netrol rendelsz kulfoldrol,akkor erdemes ezekben a boltokvan felprobalnod,leirod a meretedet es a modellt,utana vadaszod az EU-s kulfoldi oldalakon es learazaskor megveszed onnan.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27933) tomcica válasza Vertigo18 (#27929) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Fazok en is,de az aluloltozesnek epp ez a lenyege,extra terhet ad a testnek.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27934) Vertigo18 válasza tomcica (#27933) üzenetére


Vertigo18
addikt

Aláöltözés = tél
Tél= alapozás

Az a kevés plusz teher alapozásnál szerintem igazán nem számít, ilyenkor nem élezünk. És ha megfázol (jó, nem te, hanem a normális emberek ;] ), akkor akár két hét is kimarad, ennyit megér az a "plusz teher".

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27935) tomcica válasza Vertigo18 (#27934) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Aaa a hidegtol nem fazol meg.A zasszony is meselte h anno a medenceben a teli uszas reggel 7.30tol volt,es az oltozo ajtaja rendre be volt fagyva ( a mai napig igy van meg mindig,70-es evekben epult,azota csak ammortizalodik..(.mondjuk a skacok hasznaljak igy is,Szabo Szebi ott edzett evekig,az iden 16.-ik lett Pesten a WB-n,a kovetkezo olimpian indul)
szoval azt meselte az asszony h amikor ott edzett soha nem volt telen megfazva,ugy megerosodott a szervezete.
Motto a regi: "ami nem ol meg,az megerosit (minden mas megol :p ) "

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27936) kk831228 válasza tomcica (#27935) üzenetére


kk831228
addikt

Ebben van valami, tuti...!!! :R :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#27937) SLYM válasza Vertigo18 (#27925) üzenetére


SLYM
veterán

Hogy tudjam mire vagyok képes. Nekem fontos, hogy legyen valami idő amit meg tudok dönteni és/vagy ahhoz az időhöz tudjak kapcsolni valamit. Érted, pl ott vannak a WR-ek, akkor tudod, hogy az a valaha volt legjobb idő, el tudod képzeni, hogy az milyen lehet, pl hogy valakinek a maratonon van olyan átlagsebessége, ami nekem 400-on. Aztán mondjuk van egy futó ismerősöd, akit ismersz és akkor tudod, hogy az meg az ő legjobbja, látod hozzá képest hol állsz. És ha ezekhez az időkhöz képest futok én is egy maxot, akkor tudom mit tudok, el tudom helyezni magam, kb ennyi. (A legjobban azt szeretem, amikor táblázatszerűen látom, hogy valamilyen időhöz tartozik egy értékelés is, amit pl a coopernél a neten találtam)

tomcica Versenyezni szerintem nem fogok (illetve mostanában biztosan nem), a többi az stimmel. :)

(#27938) tomcica válasza SLYM (#27937) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na,ha igy akarod latni,akkor letezik egy pont tablazat az atletikaban,amivel ossze tudsz hasonlitani egy sprint szamot egy dobo vagy ugroszammal,illetve hosszabb futoszamokkal

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27939) tomcica válasza tomcica (#27938) üzenetére


tomcica
Topikgazda

https://www.iaaf.org/download/download?filename=d9984183-77a9-47ec-afb2-9284c85c6d6e.pdf&urlslug=IAAF%20Scoring%20Tables%20of%20Athletics%20-%20Outdoor%20

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27940) bandus


bandus
veterán

index-es utmb cikk, elég jó lett szerintem és jól bemutatja a versenyt a laikusoknak: [link]

írtam a srácnak, hogy az eredeti változatból pont walmsley maradt ki az amerikai csapatból, rendes volt és belerakta :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27941) bandus válasza filkor.tomi (#27915) üzenetére


bandus
veterán

az egésznek a kulcsa egy tényleg jó aláöltöző páros (nadrág+felső) és egy jó széldzseki. ezeket tudod kombinálni:
aláöltöző felülre + póló, vékony termo pulcsi ha hűvös van és nincs szél
aláöltöző felül + széldzseki szeles időben

én alulra nagyon ritkán veszem csak fel, -10 fok alatt.

a legjobb megoldás ami nekem bejött -10 fokig az az aláöltöző + termo mellény + széldzseki. ha ilyenkor termo pulcsit vettem a dzseki alá az már meleg volt. de a kulcs a jó dzseki :K van egy alapáron 30k körüli nike-m ami nem rossz de 2 órára nem mennék el vele esőben, és egy alapáron 60k körüli adidasom amivel bármikor bárhova :) itt tényleg érvényesül, hogy meg kell venni a drágát. persze egyiket sem teljes áron vásároltam, meg kell keresni az akciót.

ezen felül kesztyűt viszek mindig, sapka és csősál.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27942) Vertigo18 válasza bandus (#27941) üzenetére


Vertigo18
addikt

Teljesen ugyanezt vallom! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#27943) tomcica válasza bandus (#27940) üzenetére


tomcica
Topikgazda

de jo :C
na meg egy kicsi es indul a CCC reggel 6tol zajlik,az UTMB pedig este 6 ha jol tudom

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27944) tomcica


tomcica
Topikgazda

emelkedos edzes megint kesz,mai ajanlat a Libritol van:
"Mar tudok jarni" - kifestoskonyv 40even tuliaknak :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27945) bandus válasza tomcica (#27943) üzenetére


bandus
veterán

a harmadik ellenorzo pontnal, ami talan 20 km kornyeke walmsley vezetett, kilian 2 percre koveti. Van egy erzesem, hogy ez nagy meccs lesz :K kilian feltetelezem nem akarja nagyon elengedni walmsleyt es bizik benne, hogy elfuja magat. de csak egyszer birja ki jim, akkor oriasit fog menni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#27946) inf3rno válasza tomcica (#27944) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ezek ilyen pálinkás estékre valók, ha elfogytak az ivós játékok. :K

Buliban hasznos! =]

(#27947) tomcica válasza bandus (#27945) üzenetére


tomcica
Topikgazda

[link]

itt a friss tweeter link,eleg surun updatelik

Jim elment nagyon,aztan bevarta Kiliant (2 percet vart ra) es egyutt mennek tovabb 21nel volt ez a tweet alapjan...Jim mini interjut is adott,h tul lassu az iram,Killian pedig epp az ellenkezojet mondta,h ez tul gyors iram ide...jajj lesz itt meg musor,de joooo :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27948) tomcica válasza inf3rno (#27946) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na meg csak a palinka hianyzik...uhh

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27949) tomcica


tomcica
Topikgazda

UTMB - 41km-nel az idojaras 4fok,esos,kodos (latotavolsag 50m) ugy latom kisgatyaban van meg mindenki,nincs itt ido cicanacit,meg termot huzni :P gyihhhaj

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#27950) ígyvanferi válasza tomcica (#27949) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A 4 fokban kisgatya még nekem is sima. :P

Fú, de ott lennék velük az Alpokban. Néhány km-t futni (loholni utánuk) itt-ott a távon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.