Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#143667) Bujdy81 válasza Sipi- (#143666) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Én úgy értettem a kérdésedet, hogy elrajtom 05.03-án 08:00-kor majd 05.04-én szintén 8:00-kor. Na, ilyen emberből nincsen sok a földön, aki ezt meg tudná tenni. Mert igaz, hogy Bódis Tomi idén is tud/tudna 17 órát, de 7 óra pihi után nem biztos, hogy lenne benne még egy 32 órás teljesítés.

Én úgy tudom, hogy idén Csipi elindul az ultrás rajttal, talán 05.03-án 07:00-kor és utána csak technikai megállások lesznek és addig akar menni, amíg meg nincsen a két kör. Mivel pénteken reggel 7-kor indul, szerintem ez kb. vasárnap kora/késő délután lesz. Mivel a projekt a 422 km, ezért lehet, hogy nem az van, hogy 2x32 óra, vagy első kör pipa, majd még 32 óra a szintidő a másodikra, hanem elindul, az első, a hivatalos egyéni UB meglesz 32 órán belül, az tuti, majd utána megy tovább és végez, amikor végez.

Mi idén csak céges csapattal megyünk, ketten az asszonnyal vállaltunk 32 km-t. Az sem lesz semmi, mert kondim az nincsen, zéró. Elvileg most szombaton mennék egy teszt kört a tó körül a nejemmel, de nem tuti, hogy összejön...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.