Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67951) dkess válasza szpali (#67949) üzenetére


dkess
őstag

Szerintem maga az egység jó lesz. Arra egyébként vigyázz, hogy a hirdetésben ez van: "e-sata kábel nincs hozzá". Avagy mégis adtak mellé?

Persze, ha egy ilyen-olyan megmaradt HDD mondjuk csak külső mentésre vagy ilyesmire, akkor elmehet egy "valamilyen" kábel. Egyéb tekintetben - pláne egy Synology topikban - a Synology saját eSATA kábelét is ajánlani tudom. Külön is lehet venni. Azzal nem volt soha bajom. Igaz aránylag rövid, de van rajta csavaros rögzítési lehetőség is ...

(#67952) szpali válasza dkess (#67951) üzenetére


szpali
addikt

A gyártó oldalán nem találtam meg a terméket, nem a link mögötti házat venném meg, már évek óta van egy ilyen itthon, csak szemléltetni szerettem volna, hogy mitől van szó :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#67953) Magnat


Magnat
veterán

Lehet már volt róla szó, de leírom, hogy lehet scripből telefonra értesítést küldeni, hátha másnak is hasznos lesz, meg legalább tudom hol keressem vissza, ha megint be kellene állítanom :)

1. DS finder telefonra feltelepítése után belépsz a nasra, így párosodik a telefon meg a nas. Ezután a vezérlőpult/értesítés/push szolgáltatás menüben a párosított eszközöknél látszódni kell a telefonnak. Engedélyezd a push-t.


DS Finderben is engedélyezd a push üzeneteket:

Ezután a nasról küldhetsz egy teszt üzenetet is a fent említett menüben.

2. SSH-n belépsz a nasra és a /usr/syno/synoman/webman/texts/hun/mails fileba (ha nem magyarul használod akkor a hun helyett a megfelelő mappát válaszd) a [] után beírod pl ezt:

[MyNotify]
Category: System
Title: Saját üzenet
Subject: Kedves Gazdám! %MyMessage%

Mentés, kilépés.

3. Nas restart után belépsz a vezérlőpult/értesítés/speciális menübe és a Rendszer szekcióban (ezt a Category: System sor szabályozza) megjelenik ez:

Tegyél pipát a Mobil oszlopba, ha nem csak pusht szeretnél kapni hanem mailt is akkor oda is.

4. Teszt: SSH-n add ki:

synonotify MyNotify "{\"%MyMessage%\":\" Szép napot!\"}"

Ha minden jól megy, kapsz egy üzenetet, "Kedves Gazdám! Szép napot!" szöveggel.
Mire jó ez? Pl írsz egy örökké futó scriptet ami pinget egy távoli szervert amiről tudod kell ha leáll, és ha nem válaszol, küldhetsz magadnak egy üzenetet, de bármi másról is üzenhetsz magadnak, amit parancssorban vizsgálni lehet.
Nálam pl a Transmission done scriptjében az indexelés után ez van:

synonotify MyNotify "{\"%MyMessage%\":\"Torrent ($TR_TORRENT_NAME) kész, indexelve!\"}"

Így ha valamit letöltök, jön az üzenet:

Torrent (Ubuntu Desktop Version) kész, indexelve! ;)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#67954) Magnat válasza pappesz (#67948) üzenetére


Magnat
veterán

Nem a köszönet miatt írtam, csak kétszer is kérdeztél olyat, amit előtte írtunk le ... de lényeg, h működik :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#67955) allein


allein
addikt

Sziasztok. Teszt jeleggel a digis ONT üzemel mint router. Az assistant nem találja a NAS-t a hálózaton, valamit módosítani kell az ONT-on?

A NAS-nak ugyanazt a fix ip címet adtam meg ami korábban volt.

#67958dkess - nem. Az NAS közvetlenül az ONT-ra csatlakozik.

ONT-on belül, a DHCP clients listában minden eszköz 192.168.1..... szerepel. A NAS-nak pedig a 192.168.1.103-as ip-t adtam meg.

Nem kellene valamit a portokkal kezdeni, továbbítani az ONT-on belül?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#67956) kgymac válasza AiRLAC (#67950) üzenetére


kgymac
őstag

De főleg pontosságot

(#67957) Downsampling


Downsampling
senior tag

Sziasztok!

DS215J - tudom, nem egy erőgép. De nekem amire kell, tökéletes.
Ma viszont kipróbáltam a Download Stationt, elindítottam 4 letöltést.
Innentől kezdve lényegében semmire nem lehet használni a NAS-t. Az oké (igazából nem oké), hogy a tévén nem tudok vele 20-30 mb/s filmet nézni, de semmi más sem működik. Ahogy leállítom a letöltéseket (mind a 4-et le kell), megint tudom használni.
Lehetséges, hogy ennyire terheli a NAS-t a DS?
Mert akkor ezt inkább hanyagolom...

Köszi

(#67958) dkess válasza allein (#67955) üzenetére


dkess
őstag

Az ONT mögött van egy switch és arra csatlakozik minden vezetékes eszköz? Amennyiben nem, akkor próbáld meg így is.

Szerk.: az "az ugyanaz a fix ip" az ugyanazon tartományon belül van, mint amit az ONT is szór DHCP -n?

@Magnat, #67953

Hatalmas köszönet a megosztásért.

Egy olyan kérdés merült fel bennem, hogy mondjuk egy DSM frissítést követően, ha az érinti az értesítések ezen részét is (pl. a mails file -t lecserélik ahogy van), akkor az nyakon tudná ezt csapni. Persze kézzel akkor vissza lehet írni avagy az érintett scripteknek érdemes lenne azzal kezdeni, hogy ellenőrzik, hogy megvan-e a mails file -ban ezen bejegyzés és amennyiben nincs akkor felviszi? :)

[ Szerkesztve ]

(#67959) Lasersailing válasza allein (#67955) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Tudtommal, ha az ONT router üzemmódban van, akkor a LAN portjai szeparálva vannak (digi topicban írják emlékeim szerint).

Vagy switch után teszed az eszközöket, vagy kivárod míg kiderül hol a hiba a kapcsolatodban és vissza tudsz menni bridge -be.

(#67960) Magnat válasza dkess (#67958) üzenetére


Magnat
veterán

SZia,

nincs mit. Hát ez majd kiderül, azt tudom, h valamelyik főverziós váltásnál biztosan újra fel kellett venni a saját értesítést, mert még az 5-ös dms alatt szórakoztam ezzel csak akkor emailküldéssel, hogy egy sima security update felülírja-e, meglátjuk ha lesz ilyen :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#67961) allein válasza Lasersailing (#67959) üzenetére


allein
addikt

Köszi az infót. Akkor kipróbálom a NAS-t úgy, hogy switch-re kötöm.

Semmi nem változik, ugyanugy nem érhető el a NAS(switchre van csatlakoztatva)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#67962) Sanyi.mTs válasza Downsampling (#67957) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Megjelenésekor ez a kínálat alját képviselte. Azóta eltelt már vagy 6 év. Ennyit tud.
Amit tanácsolnék
- ütemezd a letöltést az éjszakai órákra, amikor nem használod és/vagy
- egyszerre csak 1 torrentet tölts le, a többi várakozzon a sorba

(#67963) Lasersailing válasza allein (#67961) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Szintén switch-en van amivel csatlakozni próbálkozol? Mert azt hiszem wifi is el van szeparálva, de digi fórumán érdemes utánaolvasni:
https://prohardver.hu/tema/digi_lan_pppoe/hsz_1-200.html

(#67964) AiRLAC válasza Downsampling (#67957) üzenetére


AiRLAC
addikt

1 letöltést engedj neki egyszerre és max 10 peer-rel

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#67965) AiRLAC válasza kgymac (#67956) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nincs mentés, ugyan mi baj történhet? :DDD

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#67966) Magnat válasza AiRLAC (#67964) üzenetére


Magnat
veterán

DS-nél a sebességet nem lehet limitálni?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#67967) Downsampling válasza Sanyi.mTs (#67962) üzenetére


Downsampling
senior tag

Köszi a választ! :R
Így teszek!

Amúgy minden másra nekem tökéletes, csak gondoltam, kipróbálom...
[AIRLAC] neked is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#67968) Downsampling válasza Magnat (#67966) üzenetére


Downsampling
senior tag

bocs

[ Szerkesztve ]

(#67969) MrCsiT válasza Magnat (#67953) üzenetére


MrCsiT
addikt

Kérdezem a Topicgazdát, hogy a hsz amire választ írtam, bemehetne 1-es hsz-be? Hasznosnak tűnik :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#67970) allein válasza Lasersailing (#67963) üzenetére


allein
addikt

Mindegy, hogy switch vagy nem, belső hálózaton nem látható a NAS.

Egy gigabites lanra kell mindent kötni, utána minden mást switchre, most már tiszta.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#67971) Ear001 válasza Downsampling (#67957) üzenetére


Ear001
addikt

Ott valami más gond lesz. Nekem egy 213j van, ami még kevésbé erőgép, de 10-12 letöltés egyszerre simán megy. Na persze nem lesz villám gyors az elérése, de közben vígan tol ki adatokat egy Roon szerver felé, filmet is lehet róla nézni.

(#67972) Magnat válasza MrCsiT (#67969) üzenetére


Magnat
veterán

:R

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#67973) stahlhelm79


stahlhelm79
csendes tag

sziasztok!

elakadtam egy Synlogy DS118 NAS illesztésével média lejátszóhoz.
adott a következő konfig: Auralic Aries -> LAN kábel -> WLAN router -> LAN kábel -> Synology NAS. Az Auralic-ot droidos telefonnal vezérlem.
megérkezett a NAS, beleraktam a vinyót, bekapcs. böngészőböl a NAS install megtörtént, app-ok telepítve, szépen fut. node: hiába másolok rá akár a Synology web-es felületén keresztül, vagy laptopon keresztül mint hálózati meghajtóra, a droid app-ok (Bubble UpnP vagy Lumin app, mindkettővel működik) nem látják a felmásolt zenefájlokat. tudom, hogy ez így nehéz segíteni, így távolból, de azért próbáljuk meg :)
köszi

(#67974) Downsampling válasza Ear001 (#67971) üzenetére


Downsampling
senior tag

Milyen gond lehet, mire gondolsz? Egy Netgear R7000P router van előtte, ami nem éppen gagyi cucc. A net valós gigabites T-s. CAT6-os kábelekkel, fix IP címekkel. Amikor csak két letöltés elindult egyszerre, a 20-25 mb/s film lejátszása a Dune-on teljesen leállt. És lényegében a DSM felülete is lehalt. Újra kellett indítanom a NAS-t, hogy ,működjön.
Most egy letöltés megy, így elfogadható a működése.
Nem létszükséglet a Download Station használata, csak gondoltam, ha már van...

(#67975) dkess válasza stahlhelm79 (#67973) üzenetére


dkess
őstag

Szia,

Röviden: a zenéinket indexelni szükséges, hogy a zenelejátszó DLNA -n keresztül lássa.

Kicsit bővebben: Első körben döntsd el milyen platformot szeretnél használni szerver oldalon illetve akár kliens oldalon vezérlésre.

1.

Synology platform: Médiaszerver (DLNA -ért felel), Audio Station (zenék rendszerezésére és web -es stream, egyebek), DS Audio (mobilapp).

Alapvetően működik - én is szeretem. Hi-Res és DSD is megy DLNA -n. Érdekes megjegyzés, hogy gapless lejátszás ezen a platformon (Synology saját programjával) elméletileg web -en keresztül van (gyakorlatban nem) - gyakorlatban még AirPlay esetén. JAvaslom mind a kettőt kerüljük. A jó hír viszont, hogy zenelejátszóval (mint ami Neked is van) simán DLNA -n van gapless.

A vezérlésre nem a DS Audio -t ajánlanám. Működik, nincs különösebb probléma, de nekem is más jött be.

2.

Egyéb platform. Itt a topikban is vannak többen, akiknek pl. a Minimserver jött be igazán. A Csomagkezelő -ből pár klikkel telepíteni tudod.

Én még használok BubbleUPnP Server -t is. Ez helyi lejátszáshoz nem kell, de amennyiben a világ bármely pontjáról szeretnél bármilyen eszközre zenét stream -elni (avagy akár mobilon hallgatni), akkor kb. ez van. DS Audio -val mobilon még tudod hallgatni, de csak akkor enged külső eszköze stream -elni, ha egy hálózatban vagy a NAS -al ... Természetesen filmeket is tudsz így streamelni - bárhol és bármilyen eszközre. Persze kell hozzá a BubbleUPnP kliens, de amennyiben jól értettem, akkor Neked ez meg van.

A Synology platform beállítása egyszerű, mint a faék. Ezen a linken leírtam a pontos menetét: [link] .

[ Szerkesztve ]

(#67976) Ear001 válasza Downsampling (#67974) üzenetére


Ear001
addikt

Nem tudom. Illetve annyi, hogy nálunk a belső hálózat switcheken keresztül megy, és így érezhetően jobb, gyorsabb, stabilabb, mint amikor a router végezte ezt is. Naplót nem néztél a NAS-on? Mondjuk miniatűrök készítése, vagy lemezellenőrzés nem ment? Mondjuk ezek mellett is elérhető marad, csak akkor tényleg nagyon komótos lesz.

(#67977) pappesz


pappesz
tag

Kedves Magnat vagy AirLac, vagy aki tud válaszolni! :D

Tehát elvégeztem azt a műveletet amit itt többen mondtak nekem és részben sikerrel is jártam. Miszerintem most 2 db 8 tb van a nasban, az egyik shr-ben 8 terra adattal a másik JBOD-ban. Így kettő kötet van. Nos, hogy tudom átmásolni az egyik kötetről a másikra az adatokat? A file stationban csak mappák vannak...

A sakk szabályok nélkül játszhatatlan, azonban a néhány szabály a játék szabadságának szinte végtelen lehetőségét nyitja meg.

(#67978) Downsampling válasza Ear001 (#67976) üzenetére


Downsampling
senior tag

Szia!

Teljesen egyszerű, alacsony büdzsés kis otthoni hálózat, így switch nincs. Ránézek a NAS-ra, hogy van-e engedélyezve miniatűrök készítése, mert ez elképzelhető.
Köszi a javaslatokat, a segítséget!

(#67979) Ear001 válasza Downsampling (#67978) üzenetére


Ear001
addikt

Nekem már egy 6-8000 forintos alap 1G- switch is hozott. Próbálj kölcsön kérni egyet, hátha.

(#67980) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Sziasztok,

DS118-ra rádugtam egy külső 3.5-es HDD-t (nincs tápja), amit biztonsági mentésre használok. A biztonsági mentéseket a hyperbackup naponta csinálja minden OK.
Egy gondom van csak, hogy a HDD (bár semmi másra nem használom) folyamatosan pörög (du. 4-kor is, pedig éjjel 1-kor vége a biztonsági mentésnek). Nem lehet leállítani valahogyan, hogy ne menjen tönkre a sok üresjáratban?
Megpróbáltam kiadni / eltávolítani a NAS-ból, de utána nem lehet újra csatlakoztatni, azaz nem fut le következő nap a backup. Gondolom USB kihúzás-bedugás megoldja, de a padláson van a NAS, így nem megoldható a napi kihúzás. Létezik erre valami kutúrált megoldás?

(#67981) dkess válasza Lasersailing (#67980) üzenetére


dkess
őstag

Szia,

Az USB merevlemezek hibernációját külön kell állítani a SATA -s egységek hibernációjától. Megjegyzés: nem minden USB -s külső HDD -s egység támogat hibernációt.

Az alábbi 'Vezérlőpult' menüben kell állítani.

[ Szerkesztve ]

(#67982) SharpSA


SharpSA
veterán

Kérdésem iPhone és DS Photo felhasználókhoz: tudja ez az app úgy menteni a telefonon levő fotókat, ahogy azok a telefonon vannak albumba és mappákba rendezve? Tehát nem ömlesztve...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#67983) Lasersailing válasza dkess (#67981) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Köszönöm szépen!
Beállítottam, hamarosan kiderül, hogy tudja-e a HDD, beállítani legalábbis engedte. (mintha laptopra dugva még tudta volna, de majd kiderül!

(#67984) péjé


péjé
őstag

sziasztok, a tapasztalataitokra vagyok kiváncsi: van 2 hdd-m, érdemes hibernálást beállítani a hdd-kre? A hdd élettartamát ez mennyiben befolyásolja? ami napi szinten van használva az egy wd red, a backup 2 amin minden megvan az egy ironwolf pro és rendszeresen frissítem.köszi

(#67985) Magnat válasza pappesz (#67977) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

itt vannak rá módszerek.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#67986) Downsampling válasza Ear001 (#67979) üzenetére


Downsampling
senior tag

Megfontolom, köszönöm! :R

(#67987) AiRLAC válasza pappesz (#67977) üzenetére


AiRLAC
addikt

Szerkeszted a Megosztásokat egyenként és ott átállítod Kötet1ről Kötet2re. Egyenként, és várd meg amíg eggyel végez mielőtt a következőt indítod.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#67988) Essejó válasza pappesz (#67977) üzenetére


Essejó
veterán

De miért JBOD, mikor mindenki alaplemezt mondott?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#67989) Alabástrom


Alabástrom
senior tag

Sziasztok!
Néhány hete vagyok NAS tulaj, ráadásul nem egy IT zseni. Nagyrészt csak az otthoni LAN-on használom a NAS-t, de néha jó lenne elérni kintről is. Csak nekem, csak ugyanazzal a 2-3 eszközzel.
Elég sok ilyesztő sztorit olvasni feltőrésekről, stb, úgyhogy kicsit (talán túlzottan is?) óvatos vagyok.
A legfontosabb külső elérés sima file elérés lenne, ideális esetben Windows-on hálózati meghajtóként illetve Android-on DS File appal. Médiaszerverre vagy egyebekre nincs szükség. (persze nem lenne rossz, ha zenét is tudnék hallgatni Music Station ről. Ennek van valami biztonságbeli hátránya?)
Kérdés:
Van-e biztonsági hátránya a QuickConnect-nek egy DDNS-es eléréshez képest?
Működik-e https QuickConnect-el?
Esetleg lehet-e olyat, hogy csak meghatározott MAC című eszköz tudjon kapcsolódni (mint a routereknél)?
Köszi előre is!

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#67990) AiRLAC válasza Alabástrom (#67989) üzenetére


AiRLAC
addikt

VPN kell neked

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#67991) Alabástrom válasza AiRLAC (#67990) üzenetére


Alabástrom
senior tag

Köszönöm, ebbe az irányba nem olvasgattam eddig, de most, hogy rákerestem, tényleg telitalálat. :R

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#67992) pappesz válasza Essejó (#67988) üzenetére


pappesz
tag

A PC fórumon ezt ajánlották.

A sakk szabályok nélkül játszhatatlan, azonban a néhány szabály a játék szabadságának szinte végtelen lehetőségét nyitja meg.

(#67993) DasBoot


DasBoot
aktív tag

Jó szerencsét! Nem vagyok járatos a RAID-ben, éppen ezért kérdezem, hogy két vinyó használata esetén azohnak egyforma memória méretűnek kell lenniük? Ha a kérdést is rosszúl teszem fel, kérem igazítsanak ki. Köszönöm, Joe!

LEGO-ból bármit megépíteni, csak idő kérdése.

(#67994) cigam válasza DasBoot (#67993) üzenetére


cigam
félisten

Az attól füg hányas szám áll mögötte. Pontosan mit szeretnél elérni? A kapacitásuk összeadását (raid 0), vagy hogy egymás tükörképei legyenek, és megmaradjanak az adatok, ha az egyik elromlik (raid 1).

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#67995) Magnat válasza Essejó (#67988) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem a JBOD gyengesége abban van, h bármelyik lemez kiesése agyonüti az egész kötetet (bár állítólag ez os függő is), de ha csak 1 lemez neki egy kötet, akkor sztem nem igazán van jelentősége.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#67996) Essejó válasza Magnat (#67995) üzenetére


Essejó
veterán

Na igen, ha lehetne Spanning-ba tenni, akkor csak a hibás lemez tartalma veszne el, de nem tudom, hogy a Syno képes-e erre.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#67997) Alabástrom válasza Alabástrom (#67991) üzenetére


Alabástrom
senior tag

Néhány VPN cikkben ajánlották, hogy jobb, ha nem a Syno-n fut a VPN server, hanem egy külön gépen, pl rPi-n. Szerintetek érdemes elmenni ebbe az irányba, vagy ez már túlzás?
(van egy Pi3b-m, de elég amatőr vagyok a konfigurálásban...).

Amikor semmi sem biztos, akkor minden lehetséges.

(#67998) DasBoot válasza cigam (#67994) üzenetére


DasBoot
aktív tag

cigam! Már többször is tönkremet egy Ds212j-ben vincseszter (nem tudni, miért, de most nem ez a téma). A leírás alapján RAID1. Most van benne 2db 2TB-os. Összesen 2TB adattal. Szeretnék venni egy 3TB-ost és az egyik 2TB-ost meghagyni, mint biztonsági "területet". Természetesen szinte bármilyen más használható megoldás is érdekel.

[ Szerkesztve ]

LEGO-ból bármit megépíteni, csak idő kérdése.

(#67999) cigam válasza DasBoot (#67998) üzenetére


cigam
félisten

Alapból, csak egyformát szeret belakni raid1-be (vagy shr-ben). Ha egy 2-es mellé beteszel egy 3-ast, megmarad az adatbiztonság, de a kötet marad 2TB-os. A fennmaradó 1TB pedig parlagon marad.
Az érdekes kérdés, hogy mi történne, ha ebben a felállásban később, a szinkronizációs után kiveszed a 2TB-os, és veszel bele egy egy másik 3TB-ost.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#68000) AiRLAC válasza Alabástrom (#67997) üzenetére


AiRLAC
addikt

Synon állítsd be, szerintem az egyszerűbb egy VPN kezdőnek.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.