Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66139) letoltobeze válasza dkess (#66106) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Szia, közben rájöttem, hogy nem volt Java telepítve. Simán a csomagkezelési központból felraktam és utána már elindult a MinimServer. Ez azért is fontos volt, hogy a BubbleUPnP is működjön, mert az alapján amit írtál róla, gondoltam kipróbálom.
NA... ennek a beállításai között már ott volt a gapless.
Nagyon jó, sokkal jobb mint a DS Audio!!!
1. Működik a gapless :C
2. Sokkal gyorsabb. Gyorsabban reagál mindenre. Pl, ha bele tekertem egy számba, akkor a DS nem mindig engedte, vagy csak néhány másodperc múlva reagált. A Bubble azonnal, mintha offline lenne a fájl. :C
3. Én sem csak a telefont használom távirányítónak, mert este, ha nyugodtan zenét szeretnék hallgatni, már nem szeretem ha mindenféle üzenetek, e-mailek zavargatnak. Ezért a Fiio M11 Pro-n kihasználom az Android rendszer adta lehetőségeket és az a távirányító.
Na most, a DS Audiót használva egy idő után rettenetesen felmelegedett a készülék. Azt hittem a WiFi miatt van. De most a BubbleUPnP-vel egyáltalán nem melegszik. :C

Szóval le is állítottam az Audio Station-t meg a Mediaservert a NAS-on. Most csak a MinimServer meg a BubbleUPnP fut és tökéletesen működik :C :C :C

Nagyon szépen köszönöm a tippet!
:R :R :R :R

Esetleg még abban tudnál segíteni, hogy hogyan állítsam be a távoli elérést? (ha már ezt használom - meg is vettem - miért ne?)

A portforwardolást már még csináltam a Routeren (bár lehet nem teljesen jól) de a BubbleUPnP saját ellenőrző oldala szerint sajnos nem müxik...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.