Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) BBéci válasza rajzol02 (#6797) üzenetére


BBéci
titán

A világos (fehér) foltokat bevilágításnak, felhősödésnek nevezik, sajnos az LCD tévék legnagyobb hibája, hátránya. A C9000 szintén ettől szenved, pedig az a legjobb és legdrágább Samsung.

(#6800) vidra1221
Igen, jobb annyival a 650-es és megéri azt választani.
Legalább harmincszor leírtuk már!
Viszont a 32 colos annyira kicsi, hogy másfél méternél messzebbről nem sok értelme van rajta full HD filmeket nézni, ezt ötvenszer kitárgyaltuk.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6802) RexpecT


RexpecT
addikt

Nah meghozta a futár össze is röffentettem eddig nagyon tetszik tök könnyű kezelni is :C .

(#6803) atek01


atek01
csendes tag

sziasztok!
új vok a listán.Kérdésem lenne, hogy lehet samsung c530TV-n a bejelentkező és kikapcsolási dallamot kiiktatni !
Tudja valaki?

(#6804) Davebowman válasza vidra1221 (#6800) üzenetére


Davebowman
senior tag

Én nem vagyok szakértő, de had válaszoljak én: Nos nekem is ez volt a gondom, igazából a megfogalmazásom az volt, hogy nem akarok pénzt adni olyan szolgáltatásokért (Internet@TV, LAN) amik nem kellenek, viszont legyen 100Hz és FullHD! Ez a tv jött ki győztesen és azt mondom neked: megér 30eFt-ot és mielőbb vedd is meg, hogy megnyugodjon a kicsi lelkedd (mint nekem) mert sem aludni, sem enni nem fogsz ha sokáig vacillálsz és ezen kattog az agyad majd. Saját példa! Hidd el nem lesz olyan tévé ami nekd meg fog felelni, nem lesz benne net, de 100hz+FullHD igen és olcsóbb is lesz 20-30eFt-tal... szaal vedd meg most és filózz! A panelokra is fossrá szépen nekem AA-s van hótmegfelel, nemiskell jobb :) Remélem segítettem.....

Gipsz Jakab, 5ös lottónyertes,
a Samsung magyar o-i tulaja :DDD

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#6805) horvathd válasza atek01 (#6803) üzenetére


horvathd
aktív tag

Menü -> Beállítások -> Általános -> Dallam -> Ki.

"The Kid just rages for a while."

(#6806) Duree


Duree
veterán

Nos a helyzet a következö,Szeretnék venni egy Samsung 55c6500 tévét,de fenntartásaim vannak vele kapcsolatban.Szeretném ha ebben a témában jártas kollégák elmondanák a véleményüket erröl a tévéröl mert
1.mert nálam sok Samsung termék van otthon de a megbízhatóságuk erösen megkérdöjelezhetö
2.Különbözö forumokon azt írják,hogy a mostanában gyártott tévék erösen romlanak,ráadásul az alkatrészellátásuk rettenetes.
3.Nem szeretnék olyan tévét venni,ami miatt állandóan lesnek kell a szerelöt,hogy mikor jön.
4.Az a baj,hogy kishazánkban a tévéválaszték nagyon karcsú.Samsung.LG Sony és kevesebb modellal Philips és a Sharp.És nincs több.
5.Áruházban megnézve ez az általam kinézet Samsungnak brutálisan jó a képe,de nem is a kérdés hanem mennyire szerelöbarát.
Köszönöm a türelmeteket,várom a válaszokat

duree54

(#6807) LacBp válasza vidra1221 (#6800) üzenetére


LacBp
tag

Szia!

én is vaciláltam. de végül a c650 mellett maradtam. Ha jól körülnézel, akkor azt a a 30e ft-ot a bolton meg tudod spórolni, hogy nem a médiában veszed meg, hanem pl a kalocsai cégnél...

Én is javában csak tv-zésre használom. Nem vagyok egy nagy tv néző napi 1 max 2 óra, de van hogy napokig be sem kapcsolom. A média lejátszója nagyon jó. okosítva fel tud venni (nem kell éjjel végigszenvedni esetleg a kedvenc sorozatod , 10 percenkénti reklámjait) csak a 78 fordulatos bakelit lemezt nem játsza le :) ! és a képe.. hát azt zongorázni lehet. nem hittem volna hogy a full hd meg a 100hz ennyit jelent. Legelőször a tv2 - n az egyiptom hercege c mesefilmet néztem meg rajta, s ugye a tv2 nem is hd ben ad. de teljesen le voltam nyűgözve...

Ha nem vagy egy tv guru akkor hidd el, hogy a 32 col is bőven elég 2-3 m ről nézve normál felhasználás mellett. Minden tiszteletem azoknak akik 3m -ről néznek 46colos vagy nagyobb tv-t , de nekem olyan érzetem lenne, mint a moziban az első sorban. Ilyenkor eszembe jut a szüleim intése annó "kisfiam ne nézd olyan közelről a tv-t mert elromlik a szemed " :)

Na most már kellő haragost szereztem!

Jó és mielőbbi vásárlást!

(#6808) Elektrojoe7


Elektrojoe7
csendes tag

Sziasztok nincs valakinek egy "szótára" a szerviz menühöz ,arra gondolok hogy mivel mit lehet állitani. pl. LNA SUPPORT az a DLNA .?

(#6809) vlevi


vlevi
nagyúr

Hát nem tudom, kinek mi a hatalmas, de én egy 70 centis CRT tévé helyére raktam be a 40"-s Samu C650-et. Baromi rövid ideig tartott csak, amíg nagynak találtam, hihetetlen gyorsan hozzá lehet szokni. Megjegyzem, a 40"-s tévé nem is olyan nagyon sokkal magasabb, mint a régi, 4:3 képarányú 70 centis. Jó, persze, sokkal szélesebb, de az, hogy a retekklubbot mennyivel látod nagyobbnak rajta, az inkább a magasságától függ. Aprpó retekklub. (és társai, tévékettő, m1, szóval az SD tévéadások). Amikor az ágyban fekve bámulom a tévét, néha én is meglepődök, hogy milyen jó képet ki tudnak hozni abból az adásból. Persze van, ami ordenáré ronda, de nagy átlagban teljes mértékben élvezhető a kép. 40" méretben, kb 3 méterről nézve azért még bőven lehet látni a különbséget az SD tévéadás (vagy a kb ugyanolyan minőségű DivX avi), és a 720p felbontású mkv videó között. De 3 méterről a 720p és az 1080p közötti különbség már nem olyan szembetűnő.

(#6810) vlevi válasza Elektrojoe7 (#6808) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem, az valami "low noise amplifier".

(#6811) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

még mindig érdekelne egy olyan kolléga véleménye aki sűrűn játszik konzolon C650-es TV-vel hogy mennyire zavaró az a 45ms input lag :U

vagy senki nem használja konzolhoz? :P :Y

(#6812) twon


twon
tag

http://www.pixmania.hu/hu/hu/08532402/art/iomega/select-hordozhato-kuls-merevlemez-1-tb.html?tag=mail_2010-12-28_1027281&srcid=3664

Kerestetek külső vinyót a tv-hez! Ez igen jó árban van!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#6813) vlevi válasza twon (#6812) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pixmániát én inkább hanyagolnám...

(#6814) BBéci válasza LacBp (#6807) üzenetére


BBéci
titán

Majd akkor hiszek neked, ha a szobádban hónapokig használtál 40 és 63 col között. minden létező méretű tévét!
Plusz ezeket hasonlítottad 2,4 méter széles vászonra vetített képhez.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6815) Benhill


Benhill
senior tag

Ilyen LCD TV melle rakhatok kozvetlen hangszorot? Nem fog elszinezodni a kep, mint anno a CRT-knel?

NEM! Legkozelebb guglizok. :)

No it wont. LCDs and Plasmas are solid state cells that do not move. Only CRT tvs are affected as they fire electrons from the back of the tube to the screen at the front and so placing magnet (Speaker) near the CRT tv will attract the electrons to the magnet, affecting the image.

[ Szerkesztve ]

(#6816) Anonymus23 válasza vlevi (#6777) üzenetére


Anonymus23
veterán

Véleményem és tapasztalataim alapján a háttérfény állításnak van hatása az áramfogyasztásra, először levettem 8-asra, de akkro meg elég fakónak tűnt a kép, és most 10-esen van, illetve a fényerővel és a színnel kellett még még játszani, hogy a 14-16-os háttréfényhez hasonló kép és színvilág jöjjön vissza.
gy most fogyaszt 80-100W között, ez nekem így OK.

;) - The Power of the Light Side

(#6817) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv. Most vettünk Samsung LCD HDTV-t, 82cm-es. Előtte katódos TV- volt, amin a jól megszokott, a megrendelt csomagban megtalálható csatornákat tudtuk fogni. Viszont az új TV-vel mr van HBO HD, HBO2, Cinamax, Cinemax2, HBO Comedy és még egy csomó új catorna, holott ezekre nem is fizettünk elő, kódolatlan napok pedig nincsenek. Mi lehet ennek a magyarázata?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6818) zeus26 válasza Camelus (#6757) üzenetére


zeus26
csendes tag

piros A betü --.... bejelentkezés :D szoptam vele vagy 2 napig én is :D

Üdv zeus!

(#6819) Anonymus23 válasza volvoguy (#6817) üzenetére


Anonymus23
veterán

Műholdas Digi TV-d van?
Akkor örülj neki.
Mondjuk amikor év elején én is megint előfizettem a Digire, akkor ezek mind jöttek (HBO, HBO2 stb), de aztán egy hónap múlva felhívott egy ügyfélszolgálatos, hogy nem-e akarok előfizetni a HBO-ra,mondom nem, na 2 nap múlva már nem volt HBO meg a többi sem :D

;) - The Power of the Light Side

(#6820) ACE-


ACE-
addikt

Valaki tudna nekem mondani egy biztos módszert arra, hogy hogyan lehet a C6000 TV-nek összevágni az MKV-t, hogy azt a hangsávot játsza le DLNA-n keresztül, amit én akarok? mkvtoolnix-em van, de mást is szívesen használok, ha az célravezetőbb. Header-ekkel próbálkoztam már, de nem megy semmi. USB-n keresztül szépen váltja a hangot, de DLNA-n hiába állítok bármit, vagy akár törlöm ki a másik hangsávot, és csak egy marad benne, nem megy...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#6821) laszlo168 válasza volvoguy (#6817) üzenetére


laszlo168
senior tag

Sajnos ezek a tv-k már ilyenek, ezek mindent fognak :)

(#6822) Davebowman


Davebowman
senior tag

Szerviz menü: Valaki aki profi ebben leírná, hogy mi micsoda, illetve, hogy mit érdemes át állítani és azt miért? A firmware frissítés mennyire... szóval könnyű téglát gyártani a tv ből? Winmo telómat, dvd-írómat, VGA-karim on már frissítettem, de azok csak pár 10eFt-os tételek, ettől azért már kicsit jobban félek. Véleményetek? Olvastam olyat, hogy ..utána már nem játszotta le ezt meg azt. Tanács?

Vargalex 1.1.7

(#6823) volvoguy válasza Anonymus23 (#6819) üzenetére


volvoguy
addikt

Nem DIGI TV. Annyi, hogy a catornák beállításánál lehet állítani olyat, hogy Kábel és Légi.

A Légi fog olyan adókat, mint a TV2, Duna és RTL. A Kábel-en jönnek be az újak

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6824) atek01 válasza horvathd (#6805) üzenetére


atek01
csendes tag

Hali!
Köszi a segítséget !
BUÉK !

(#6825) janos1988 válasza vidra1221 (#6800) üzenetére


janos1988
addikt

Fogja ez a c650 a digitalis koax kabeles adast mindenfajta kulso box nelkul? Mert az analog is ugyanazon a kabelen jon.

Fel is tud venni ez a tv?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#6826) dekorex


dekorex
csendes tag

Heló mesterek!

B650-es TV-m bármilyen számítógépre kötöm, remeg a kép (nagyon) létezik valami win XP driver a monitorként való alkalmazáshoz?

sima vga kábelt használok.

Az okosok hülyéskednek, a hülyék okoskodnak...

(#6827) JaniACE válasza janos1988 (#6825) üzenetére


JaniACE
tag

Igen, tudja fogni. Esetleg kell hozzá dekóderkártya. Esetleg hozzá átalakító, hogy bele tudd tenni a tvbe.

Igen, szervizmenü buherálás után fel tud venni. Kizárólag digitális adásokat. Az usb portjára kötött adattárolóra. Minden adat elveszik róla, mert a tv átparticionálja+formázza a saját igényei szerint.

[ Szerkesztve ]

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

(#6828) Abyssh


Abyssh
csendes tag

Ma megjött a kalocsai cégtől a cseretévé. Sajnos mégse fűtött kocsiban jött, úgyhogy most se tudtam kipróbálni. Ez most SQ01-es panel, de sajnos még durvábban foltos. Korrektek voltak, felajánlották, hogy visszavásárolják. Szólnom se kellett.
A kérdés az, hogy most mi legyen? A 2011-es modellek mikorra várhatóak?

(#6829) vlevi válasza volvoguy (#6823) üzenetére


vlevi
nagyúr

A légi és a kábel között az a különbség (tudtommal), hogy digitális adásnál a kábelen DVB-C , míg légi elnezezéssel DVB-T rendszerben keres. Az analógoknál semmi különbség.
UPC-nél viszont esélytelen a dolog, mert csak az ő settopboxuk tudja dekódolni a digitális adásokat, ugyanis össze van párosítva a kártya és a STB.

(#6830) vlevi válasza ACE- (#6820) üzenetére


vlevi
nagyúr

Viszonyleg egyszerű. Létezik egy mkvtoolnix nevű progi. Abban lehet álítani, hogy melyik legyen az alapértelmezett hangsáv. Értelemszerűen, amelyiket alapértelemzetté akarod tenni, annál a default-hoz "yes"-t kell beállítani, a többihez pedig "no"-t. Emellett lehet, hogy érdemes az "up" gombbal feljebb is tornászni, hogy a listában előrébb legyen, mint a többi hangsáv, de lehet, hogy ez nem fontos. A másik pedig egy beállítás, a header compressiont ki kell kapcsolni (mármint beikszerlni a disable-t, ahogy a képen látod), különben a winfos intéző megőrül az átalakított videóktól. Aztán a "start muxing" gomb hatására a progi csinál egy új mkv filet, amiben már az új beállításokkal lesz benne a film. Nem kódolja újra, csak újra elmenti. Aztán, ha tetszik, akkor törölheted a régit.

[ Szerkesztve ]

(#6831) nightshadow válasza Abyssh (#6828) üzenetére


nightshadow
veterán

2011. január 6-9 között Las Vegasban rendezik meg a CES-t (Consumer Electronics Show).[link] Itt mutatják be a gyártók az új jövő évi modelleket. Ezek általában március-áprilisban jelennek meg a boltokban először horror áron. (Pl. a jelenleg 167k körül kapható 40C650 nyitó ára 270k körül volt idén tavasszal.)
Az új modellek megjelenése után még pár hónap, mire megjelennek a tesztek, s leesik az áruk egy elfogadható szintre.

[ Szerkesztve ]

(#6832) twon válasza vlevi (#6813) üzenetére


twon
tag

Mi a baj velük? Nekem nincs rossz tapasztalatom!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#6833) vlevi válasza twon (#6832) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ha nincs garanciális problémád akkor nincs is gond. De akkor, ha valamit vissza kell küldeni nekik, akkor már sz***ban vagy.

(#6834) twon válasza vlevi (#6833) üzenetére


twon
tag

Garanciális problémánál a szervízt kell hívni vagy nem?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#6835) zka67


zka67
őstag

Sziasztok!

Ha nehezen is, de megtaláltam ezt a topikot és van egy problémám, amiben a segítségeteket szeretném kérni:

Anyámnak vettem karácsonyra egy gépet, amit filmnézésre is szeretne használni. A videokártya egy Gigabyte Geforce 210-es, a tévéje pedig egy 3 éves Samsung LCD (típusát most nem tudom megmondani, csak azt, hogy 26"-os). HDMI-HDMI kábellel van összekötve és a jobb csatornában nem szól a hang, az itthoni tévémen (LG 32LG3000) pedig működik.

Nem a lejátszóval van a baj, már a windows (7) teszthangja is csak a bal csatornában szól és a legfrissebb nVidia driver van fent. És nem is balansz probléma van. Az AC3 Filterben az egyik beállításban (3/2 + SW5.1) megszólalt ugyan a jobb hangszóró is, de a BH hangot adta, egyébként meg élvezhetetlen volt így a hang. Szóval úgy vettem észre, hogy valami csatornakeveredés lesz benne...

Hallot-e már valaki ilyesmiről és ha igen, tud-e rá megoldást?

Előre is köszi a segítséget.

(#6836) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy kérdésem lenne a felhősödéssel/foltosodással kapcsolatban:
Anno amikor pár hete megjött a TV, akkor a jobb felső sarokban és középen alul szépen kivehető volt két kisebb/nagyobb felhő, eleinte eléggé zavart, mivel eléggé szépen látszódott, igaz szinte csak és kizárólag csatornaváltáskor, szélesvásznú film esetében meg egyáltalán nem volt zavaró a jobb felső sarokban lévő felhő, meg 99%-ban azért a film lekötötte az ember figyelmét és nem tűnt fel.
De mivel általában full képernyőn megy a TV, ezért nagyon nem foglalkoztam vele.

Viszont egy pár napja arra lettem figyelmes, hogy ezek a jól elhatárolható felhők eltűntek, azaz már nincs az az erősebb kontúr, hanem úgymond össze van mosódva az a teljes rész. Nem azt mondom, hogy nem fehérebb egy picit mint a képernyő mondjuk közepe, de már nagyon figyelve sem vehető észre annyira mint eleinte.

Más járt már így, hogy oszlik a felhő a panelről, vagy ez csak egy még rosszabb dolog előjele?
Ja 40c650 a TV.

;) - The Power of the Light Side

(#6837) tomic


tomic
addikt

Samsung c7700 ról tudtok véleményt mondani?
Nem igazán a 3d hatása érdekel mert azt csak szökő évben 1x nézném inkább a normál tv adás minősége érdekelne.
Digi tv-n (tányéros) lenne használva. Főleg sport csatornákat szoktam nézni.
Esetleg más alternatíva is érdekelne.

(#6838) zebra60 válasza Abyssh (#6828) üzenetére


zebra60
csendes tag

Üdv!

Olvasom, hogy felhősödés tapasztalható, de ugyanakkor nagyon szép a kép. Én ezt ilyen formában - mint egyszerű tv néző - nem értem, illetve ez most hiba , vagy nem (főleg, ha mindezek ellenére nagyon szép a kép)?

Valahol olvastam, hogy az LCD tévéknél szinte mindegyiknél van egy pici felhősödési jelenség. De ha jól értelek benneteket, akkor emiatt mégis lehet cserét kérni?

További kérdésem, hogy pld. egy olyan Tv esetében amin némi felhősödés tapasztalható, de egyébként kifogástalanul működik, de ennek ellenére a bolt visszaveszi mi történik a készülékkel?
Kicsit "leporolják", újra csomagolják és kvázi eredetiként eladják a következő "madárnak" aki nem sas szemű, vagy megy vissza a gyárba javításra?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre fentiekkel kapcsolatosan.

[ Szerkesztve ]

(#6839) BBéci válasza zebra60 (#6838) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem rásózzák a következő vevőre.
Engem nagyon tud zavarni a felhősödés, ami a LED-eseknél gyakoribb és jelentősebb mértékű.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6840) Abyssh válasza zebra60 (#6838) üzenetére


Abyssh
csendes tag

Tényleg nagyon jó a kép amit kiad magából, még a normál analóg kábel adás is. Viszont a fullhd filmek többsége szélesvásznú, alul-felül fekete csík van (21:9 a képarány asszem) és egyszerűen odavonzza a szemet a tv a világos foltokra. Ha egy teljesen fekete képet nyitok meg (direkt csináltam pár színből, hogy az esetleges pixelhibákat megtaláljam) akkor olyan, mintha egy röntgenfelvételt néznék. Ennyi pénzért pedig igenis egy jól működő tv-t akarok. Nem is értem, hogy 2010-ben hogy képesek ilyen hibákat elkövetni a gyártásnál.

[ Szerkesztve ]

(#6841) GeneraL_XTX válasza Abyssh (#6828) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ennél a kalocsai cégnél ha csak nem tetszik esetleg egy TV akkor is visszavásárolják 3 napon belül?

(#6842) NeOhu válasza volvoguy (#6817) üzenetére


NeOhu
csendes tag

Én is most vettem egy Samsung TV-t (40c650) és nálam is ez történt. Szinte az összes csatorna (104) bejön, plusz a HD adások is, holott csak 53-ra vagyok előfizetve.
Kíváncsi vagyok, hogy meddig lesz ez így.
T-Home Digitális Kábel + Technicrypt Conax modul.

(#6843) Abyssh válasza GeneraL_XTX (#6841) üzenetére


Abyssh
csendes tag

Passz. Én +2 év cseregarival vettem. Akivel eddig mobilon beszéltem azt mondta, ha a 2. tv se lesz jó akkor visszavásárolják, mert semmi értelme nincs annak, hogy folyamatosan dobozokat bontsunk ha nem felel meg a tv.

(#6844) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

"Hivatalos szervtől" azt kaptam, hogy nincs a B650T2-es tv-mre olyan szoftver, amivel kezelné a DTS-t, de én olvastam anno, hogy tákoltak rá, és most eljutottam odáig, hogy meg merném próbálni a siker reményében. Tudtok adni nekem erre egy linket, hogy melyik verzióval nagy esélye a sikernek?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6845) horvathd válasza NeOhu (#6842) üzenetére


horvathd
aktív tag

Elvileg szilveszterig most "kódolatlan" a T-Home összes csatornája kivéve az HBO és társait és a 18+ adókat.

"The Kid just rages for a while."

(#6846) nicu71 válasza horvathd (#6845) üzenetére


nicu71
addikt

állj....vannak a t-home kábelen Hd csatik???Most nekem is vígan fut a /majdnem /teljes digitális kábelkinálat kivéve hbo cinemax stb,amig tarta a kódolatlanság,de tudtommal nincs nekik hd csak az iptv-n,meg a sat-on.Anyum révén van ez a "csodálatos"analóg tré home kábel,de ez a digitális egész elviselhető.Amúgy én műholdról tévézek általában.
a kételkedőknek én is üzenem hogy a tv/c-650 igenis nagyon jó,tökéletesen meg vagyok vele elégedve,ha jó tv-t akarnak akkor nyugodtan megvehetik,akár még a 32 méretben is,ha csak kis szobájuk meg kevés pénzük va :K n

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6847) NeOhu válasza nicu71 (#6846) üzenetére


NeOhu
csendes tag

Igen vannak. Amik nálam most bejönnek: EurosportHD, FilmboxHD, m1HD, m2HD, HistoryHD, NatgeoHD.

(#6848) szigmat


szigmat
tag

Sziasztok!

Kaptam magamtól egy UE32C5000QW típusú led TV-t karácsonya.
Nagyon tetszik, szép éles képe van fullhd filmeknél.

Sajnos az egyetlen hibája vagy az én hibám? , de nem tudom kikapcsolni a be és kikapcsolásnál felcsendülő dallamot.
Tudnátok segíteni?

Köszönöm!

(#6849) Suty


Suty
csendes tag

Sziasztok! :R
Egy kérdést szeretnék csak feltenni hátha valaki tudja a választ. Vettem egy Samu PS-42C450-es Plazma Tv-t. Usb-n szeretnék videót nézni ami pendrive –ró megy is szépen.
Kérdés az hogy ha veszek egy USB merevlemezt arról is menni fog-e, ill gondolom igen de állítólag nem mindegy mekkorát veszek. Van valakinek erről tapasztalata?

(#6850) JaniACE válasza szigmat (#6848) üzenetére


JaniACE
tag

RTFM. :U
Vagy ez.

Vegyél naptárt: www.kalendart.hu ! Vegyél vetőmagot: www.kertimag.hu ! Vegyél pellet(!) www.rencom.hu ! Vegyél levegőt: sziv.benntart.kipu.fog ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.