Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) unforgiven1


unforgiven1
csendes tag

Sziasztok,

Egy Samsung ue32d5500 tv-t egy sima VGA kábel segítségével összekötöttem egy laptoppal. Nagyon szép a kép meg minden, viszont van egy gond, ha a laptopon elindítok bármilyen filmet, akkor csak a laptopon jeleníti meg a képét, a TV-n nem(de az asztal, tálca meg minden egyéb más az megjelenítődik a TV-n). A TV-n csak fekete háttér jelenik meg, a film nem. ATI kártya van a laptopban, szerintetek mi lehet a gond? Videókártya beállítás, ha igen, akkor mit kell beállítani?

Előre is köszi a segítséget!

(#26002) air válasza fecsö76 (#26000) üzenetére


air
nagyúr

Hivatalosan az nem is fog. Frissítés után sem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#26003) fer


fer
őstag

Most megy a Sky kapitány... az m2-n! Érdekes módon csak 2.0-ás a hang! Most az m2 nem adja 5.1-be, vagy a TV-m nem képes rá (LE37C550)? Sajna más adóm nincsen amin ki tudnám próbálni!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#26004) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Samsung 32" D6100-ben van PVR funció és adás közben képlopás (Print Screen)?

(#26005) m4csk4fogo


m4csk4fogo
tag

A Youtube nálatok sem elérhető a TV-n?

Elindul a betöltés, de a bal felső sarokban Flashhiba (felkiáltójel van a flashp. ikonján) szerepel :(

A TV egy 40d6100.

(#26006) sityupityu


sityupityu
veterán

Szerintetek kb két órányi monoszkóp okozhat kárt az lcd kijelzőén? Tegnap bealudtam a retek klubbon és hajnalban a sípolásra ébredtem. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#26007) sityupityu válasza fer (#26003) üzenetére


sityupityu
veterán

Én akár hányszor néztem mindig csak azt írta ki Dolby digital 2.0.(M1 M2 Hd,Duna1-2 Hd)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#26008) Richard! válasza m4csk4fogo (#26005) üzenetére


Richard!
addikt

nálam hiba nélkül megy.32d6100

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26009) odrif


odrif
MODERÁTOR

Erre valaki?

20 éve a Prohardveren

(#26010) vlevi válasza odrif (#25971) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kell neki. Ha szabványos kártyát adnak, akkor mindenképpen. A Samu C650 ugyanis képes a DVB-C adás vételére. Most is veszi, sőt a műsorújságot is megjeleníti, csak a csatornánál kiírja, hogy kódolt jel.

u.i.: Én is jó néven venném, ha kidobhatnám ezt a 15-20W-t napi 24 órában zabáló vackot. (A boxra gondoltam). Szintén C650 tévém van.

[ Szerkesztve ]

(#26011) odrif válasza vlevi (#26010) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Megvárjuk a május 6-át és akkor más okosabbak leszünk.

20 éve a Prohardveren

(#26012) Cufter


Cufter
tag

Sziasztok!
Ket kerdesem lenne amiben kernem a segitsegetek.
Most csereltuk le az lg tvnket egy ue40d5003-ra:
- eddig a foldfelszini digitalis adas tokeletesen fogtuk, most azonban a kep csunyan kockasodik. Lehet, hogy ennyivel rosszabb a dekoder es erosebb jel kell neki, vagy esetleg gyari hibas a keszulek?
- amint rendezodik az elozo kerdes szeretnenk okositani a tvt mkv filmek lejatszasara
Van erre mar valami tuti megoldas aminel a tvn levo gombok is mukodokepesek maradnak?
Garanciat vegulis erinti ezen modositas?
Koszi elore is!

(#26013) attamero81 válasza Cufter (#26012) üzenetére


attamero81
senior tag

hello!
factoryba belépsz imigyen:
standby módból indulva info - menü - mute -power gombok egymás utáni lenyomásával.Ezután rögtön option menü-be tovább lépsz és a D5003 modell nevet át állítod 5800-ra.Ezután nyomsz egy powert és kikapcsolod a tv-t.Újra bekapcsolva már az USB játsza is a kért dolgokat.Garancia nem vész el miatta.
Az antenna problémádra csak annyit,hogy nagyon érzékeny tunerre van a samuknak és ha nem jó minőségű,erősségű a jel akkor te nem tévézel.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#26014) engine88


engine88
aktív tag

A TV-re van kötve a hangrendszer, és azon szoktam zenét hallgatni, van hogy egész délután megy 7-8 órát a zene menü.
Nem kell félnem beleégéstől? Pl szövegek, vagy lejátszási csík

Erre gondolok

D5000 LED

(#26015) Richard! válasza attamero81 (#26013) üzenetére


Richard!
addikt

nem tok belépni factoryba :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26016) vlevi válasza odrif (#26011) üzenetére


vlevi
nagyúr

És ez valami megbízható infó, hogy lesz ilyen?
És lesz-e hozzá valami akciós kavarás?
Mert nekem eddig ment a digital bronz+ a gold jött ajándékba, de most lekapcsolták a goldot, innentől kezdve nyitott vagyok a csomag módosításokra :)

(#26017) Cufter válasza attamero81 (#26013) üzenetére


Cufter
tag

Szia!
Koszi a gyors reagalast! Az altalad irt modszerre irjak tobben is hogy a tvn levo gombok ezutan nem mukodnek. Ez mindig igy van vagy esetleg firmware fuggo?

(#26018) odrif válasza vlevi (#26016) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Itt tárgyalják.

20 éve a Prohardveren

(#26019) attamero81 válasza Cufter (#26017) üzenetére


attamero81
senior tag

Vannak olyan típusok amiknél eltér ezután a gombok működése,mert jobb tv lenne belőle,de a D5003 és D5800 közt nem sok a különbség.Volt és van itt egy srác aki így használja a 40"-t és nem vett észre változást csak,hogy tudja a USB amit kell.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#26020) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek frissítsek-e a szoftverén a tv-nek ( 40C650) mivel biztosan javítottak valamiket rajta, vagy ha nincs vele bajom (kopp-kopp) akkor ne tegyem mert esetleg nincs annyi javítás benne ami megérné? Régebbi hozzászólásoknál figyeltem, hogy pár dologban romlott a "tudása" a gépnek ( főleg a médialejátszónál). Szal a tulajok válaszát várnám elsősorban, hogy Nekik megérte-e a frissítés?
Köszönöm.

(#26021) odrif válasza sonkamiki (#26020) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem is az van és én nem frissítettem.

20 éve a Prohardveren

(#26022) sityupityu válasza sonkamiki (#26020) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem hagyd úgy ahogy van. Én kétszer frissítettem(már bánom)és semmi javulást,változást nem vettem észre. Illetve annyit,amit már te is írtál,hogy csak butább lett a tévé.(kurtított szervizmenü,scart-on a hangkimenet kilőve) Szerencsére az aktivált Pvr nem tűnt el.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#26023) istvanszucs válasza odrif (#25971) üzenetére


istvanszucs
tag

Igen, T-home os digitális kábelTV előfizetésem van CI kártyával nézem az adást és kifogástalanul működik.

(#26024) odrif válasza istvanszucs (#26023) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi. :R

20 éve a Prohardveren

(#26025) Flashget válasza attamero81 (#26019) üzenetére


Flashget
félisten

Itt is a topicban valaki 5800-ra okosította a gombok nem működtek. majd visszarakta 5003-ba és ezután sem..csak a reset után tudta újra használni a gombokat.

Realme GT Master Edition

(#26026) Cufter válasza attamero81 (#26019) üzenetére


Cufter
tag

Viszont ugyan ehez a tipus/merethez is olvasom, hogy atallitas utan tobbe a gombok nem mukodtek meg visszaallitas utan sem.

Kozben a bithibaaranyt sikerult lecsokkenteni 4 ala manualisan atallitva a digitalis csatorna frekvenciajat 506000-rol 506150-re. Ha valakinek ugyan ilyen problemaja lenne, erdemes megprobalni.

(#26027) Flashget válasza sonkamiki (#26020) üzenetére


Flashget
félisten

legtöbbször csak taltottak az fw-vel..ha nincs nálad hiba ne frissíts..sajna nekem gyárilag már a 1018 volt rajta amivel letíltották a sammygot.

Realme GT Master Edition

(#26028) attamero81 válasza Flashget (#26025) üzenetére


attamero81
senior tag

Ezt én is tapasztaltam már néhány típusnál.Szerintem ilyenkor közre játszik a flash verziózám is.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#26029) kischico


kischico
tag

Kezdődik! Kezdődik! :W
Majdnem fél évet kibírt a samsung panel :C

1kép
2kép
3kép
4kép

Van egy függőleges csík is csak az nem látszik a képeken.
Majd kedden hívom őket...

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#26030) hami85


hami85
tag

Sziasztok!
Tud valaki arra megoldást, hogy a Samsung D6500-as TV miért csinálja azt hogy rákötöm a merevlemezt, lejátsza a videókat, majd lehúzom a TV-ről, rákötöm PC-re, rámásolom a filmet, majd újra rádugom TV-re és ideig óráig nem látja a rámásolt mappát, majd egy idő után igen? Erre van valami megoldás, mert elég bosszantó!
Köszi előre is!
Üdv

(#26031) Flashget válasza kischico (#26029) üzenetére


Flashget
félisten

aláírásodban szereplő tipus?

Realme GT Master Edition

(#26032) kischico válasza Flashget (#26031) üzenetére


kischico
tag

Igen.

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#26033) utánvétel válasza kischico (#26029) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Remélem ez nem általános a samuéknák? :F
Van 2 fajtám is.

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#26034) utánvétel válasza hami85 (#26030) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Ezt megfigyeltem én is a D7000-on. Nálam az a megoldás, rádugom a vinyót, source gomb, (vagy felismeri magától és akkor leokézom), újonnan másolt mappák nem látszanak, exit, majd újra source gomb és lőn: az újonnan másolt mappák-filmek már ott vannak.

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#26035) kischico válasza utánvétel (#26033) üzenetére


kischico
tag

Mindegy, bírja az 5 év garancia.
Attól félek csak, hogy elviszik és összekarcolják...gondolom ezt itthon nem cserélik.
Majd megvillantom a prémium kártyám :D :DD :DDD :D :DD :DDD
Biztos berosálnak tőle ;]

[ Szerkesztve ]

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#26036) utánvétel válasza kischico (#26035) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Hát nem mindegy, mert tényleg összekarcolják, meg ilyenek. Vélhetőleg nem viszik vissza Dél-Korába?
Olyan prémiumkártyám nekem is van.

[ Szerkesztve ]

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#26037) Tutu7030 válasza utánvétel (#26034) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem időről-időre az xfs fájlrendszert kuszálja össze a hdd-n. Már próbáltam több hdd-vel is, de egy idő után mindegyik lehal. Újra kell formázni, és akkor egy darabig megint működik vele a pvr.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#26038) utánvétel válasza Tutu7030 (#26037) üzenetére


utánvétel
aktív tag

A legszebb, hogy nekem nem is xfs, hanem NTFS, mivel a sz.gépről küldöm rá a filmeket és a tv-n csak usb-n keresztül lejátszom.

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#26039) matth78


matth78
csendes tag

Üdv mindenkinek!

UE46D8000 tulajoknak szóló kérdésem lenne (vagy aki találkozott vele): monitornak használom a drágaságot, vagyis elég közel ülök hozzá, és a kép bal fele piros árnyalatú a jobb fele meg zöld (átmenetes). Ez a típusra jellemző, vagy valami bug?

Köszönöm!!

(#26040) attamero81 válasza matth78 (#26039) üzenetére


attamero81
senior tag

Ha a közepétől a fele piros árnyalatú az mainboard hiba.Pontosabban a kijelző csatlakozó kontakthibája.Sajna a D6-tól kezdődően a D8-ig ez SAMSUNG hiba.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#26041) m4csk4fogo válasza m4csk4fogo (#26005) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Sajnos továbbra is hiba van a YT alkalmazással :(
Jobban megnézve a bal felső sarokban a megjelenő ikont egy Flash ikon és benne egy 9-es sárga háromszögben.

A SmartHubot visszaállítottam alapra, de a hiba maradt :(

Megoldása van valakinek?

(#26042) Imifej válasza kischico (#26035) üzenetére


Imifej
senior tag

Az enyémet is szarrá karistolták!

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#26043) wwenigma válasza m4csk4fogo (#26041) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem a multkorival mukodik az Internet@ , de kedden irok nekik, hogy mizujs az egy éve nem mukodo youtube kedvencek linkkel, hogy állnak a technikusok. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#26044) deakferenc75 válasza kischico (#26029) üzenetére


deakferenc75
tag

Isten hozott a klubban ;]
Én már túladtam ilyen hibával küzdő drágaszágomon.

(#26045) utánvétel válasza deakferenc75 (#26044) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Valószínűleg a tied nem volt garanciális

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#26046) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Nagyon tervezem, hogy a Media Marktban veszek egy 32" Samsung D6100-et. Vélemény róla? Kapni még D6500-et is. Mi a lényegi különbség a kettő között? Megér + 30.000 Ft-ot?

[ Szerkesztve ]

(#26047) kischico válasza deakferenc75 (#26044) üzenetére


kischico
tag

Tudtam hogy gyenge lábakon állnak még ezek a tévék, de venni kellett valamilyent.
Az 5 év miatt választottam a samsungot.
Kíváncsi vagyok mennyire lesz gyors az ügyintézés a prémiumkártya miatt. :DDD
Örültem mert eddig nem voltak felhőim, de lehet panelcsere után már lesznek... :F

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#26048) air76 válasza kischico (#26047) üzenetére


air76
tag

kischico!
Azért számolj be részletesen a procedúráról,(mire számíthatunk?)mert elég sokan vettünk D6500! :(

(#26049) kischico válasza air76 (#26048) üzenetére


kischico
tag

Persze, ez természetes. :K Remélem nem kell írnom egy több fejezetes ponyvaregényt :))

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#26050) sonkamiki


sonkamiki
tag

Köszönöm a tanácsokat!
Akkor nem frissítem :).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.