Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128001) Klaya1986 válasza Secretknight (#127986) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Szia. Van valami változás egyébként? Mit jelent tv esetén egy szoftver frissítés? Van egyáltalán értelme?

(#128002) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok aki Any CEC funkciót használ nem tapasztal olyat,hogy reggelre a Tv bekapcsolva látja?

(#128003) Ireg310 válasza espi38 (#127995) üzenetére


Ireg310
csendes tag

Valóban, ezzel még meg is tudnék barátkozni, de a DTS hiánya már jobban aggaszt. Ncore-on a 1080-as filmek 90%-a DTS..

(#128004) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Sandisk Extreme go 64gb os penrivet használta valaki Samsung okostévével? Megismeri a tv?

Üdv: Fishor

(#128005) Fr3eWar válasza Ireg310 (#128003) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Csak angolul néztek filmet?

(#128006) Ireg310 válasza Fr3eWar (#128005) üzenetére


Ireg310
csendes tag

Hát sajna ez az, hogy pont nem. Magyarok nagy része is DTS.

[ Szerkesztve ]

(#128007) Fr3eWar válasza Ireg310 (#128006) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Az a helyzet, hogy a film címében a DTS az eredeti angol hangsávra vonatkozik.
Ha belemész és megnézed az NFO-t, akkor látod, hogy a Magyar hang a felsorolásból mindenhol AC3 (DD
5.1 vagy DD+) és csak az English sáv a DTS. Szóval az összes listában levő film szólni fog magyarul. Csak nem tudsz angolra váltani (ahhoz kellene mediaplayer vagy plex). Tudom mert én is 2018-as Qled TV-t vettem. Először megijedtem a DTS dologtól, de áthidalható, illetve ha szinkronos filmeket néztek, akkor szinte nincs is olyan aminek DTS magyar hangja lenne. Az egyetlen amit az elmúlt 3 hónapban láttam az a WIND RIVER volt. De azt PLEX-en néztem meg. Az összes többi ment a beépített lejátszóval is.

(#128008) ΞΔGLΞ válasza jovás (#127994) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most erre nem tudok mit mondani, kb jellemző erre az országra, hogy hiába vannak fórumok, topikok, ahol azt mondják Ne! Hiába írják azt, hogy legalább előtte töltsd le a kiszabott kézikönyvet! De nem!
De ő mégis erőlteti.
Persze a legtöbb vásárló még arra sem képes, hogy valaminek egyáltalán utánaolvasson a neten, táékozódjon, vagy valami. Itt olcsóbb, akkor rendelem és utalok! TAPS!
Tehát a sok okos magyar (nagy tisztelet a kivételnek) csak annyit lát, hogy hol olcsóbb valami, vagy egy másik off példa... az autóknál, ha sok kilométer már lapoz is tovább, mert inkább megvesz egy kintről behozott és 5-600 ezerről visszaállított 100-150 ezer körüli lestrapált ganét, minthogy utána járjon, hogy egy valós 3-400 ezret futott autónak, amit folyamatosan hordtak szervizelni, ezáltal olyan állapotnak örvend, mint új korában, évekig nem lesz vele gondja. De a "frankó kevés kilométeresbe" meg pár hónap után meg önti bele a családi kasszát, már van. Megérdemlik...

Amíg ebben az országban, kb 98%-ban lábon hordják ki az agyhalált, addig ezek mind megérdemlik, hogy a "pár forintos spórolása", aminek örül, mint majom a farkának, az egy brutális pénzkidobás legyen! Mert képtelen legalább arra, hogy kamuból teszteljen valamit. B+ még megbízható helyre sem utalok előre pénzt, amiért fizetek, vagy fizetni fogok, azt előttem bontsák ki. Ha meg ez nem működik, az a bolt, üzlet, kereskedés bármi, kapd be és megyek máshoz...

[ Szerkesztve ]

(#128009) PuMbA válasza Ireg310 (#128006) üzenetére


PuMbA
titán

Plex átkódolja :)

(#128010) mpo válasza ΞΔGLΞ (#128008) üzenetére


mpo
veterán

Nem járok a hardverapróra, de tudom, hogy vannak, akik abból élnek, hogy előreutalást kérnek és utána nem küldenek semmit.
Hiába a figyelmeztetés, hogy ne utalj előre.

Az unokázós átverés most is megy, a termékbemutatós vásárlás is működött.
Pont azoknál, akik a néphülyítő csatornákat, meg híradókat néznek és így tudnak is róla.
----------

Amikor a Denon+DALI szett megjött, sértetlen dobozokkal (nem fizettem előre), mondtam a futárnak, hogy kibontom.
Miután kifizette, volt a válasz.

Ha érted, akkor már elavult.

(#128011) ΞΔGLΞ válasza mpo (#128010) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Viszont itt a hardveraprón én mindent úgy adtam el, hogy vagy személyes, vagy előreutal, ha meg valakit átvertem volna, már rég kib...tak volna. Nem egyszer előfordult, hogy utánvéttel a csomag elküldve, végól nem vette át, majd utána azért is fizethettem, hogy a csomagot visszakapjam, ami ide-oda járt az országban.
Ha a postai szállítást kér, akkor előreutal és ennyi.

-----------

JBL LS 80
Hájend hangfalpárt valamikor árultam itt, voltak nálam többen is megnézni, meg alkudni, de (ma már
ezt írom) szerencsére nem jött össze az üzlet, azóta sem találtam ezeknél jobb párost. A hirdetésben akkor az az erősítő, amivel használtam egyébként csúcsmodell volt. Ennek a hangfalnak a súlya majdnem 40 kiló/darab. Ha most kiraknám, akkor minimum 1.2 millió körül lenne. Azon termékek közé tartozik ez is, aminek jelentősen felment az ára az évek alatt.

[ Szerkesztve ]

(#128012) mpo válasza ΞΔGLΞ (#128011) üzenetére


mpo
veterán

Nekem nem hiányzik a "Tesó, menyit engecc a feléböl?"
Meg még engedjem is be? :(

Itt röhögnek, sírnak az analfabéták meg a szélhámosok hirdetésein:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#128013) Bianconeri válasza PuMbA (#127911) üzenetére


Bianconeri
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos nem hozott sikert. HBO GO esetén ismét kilépett lejátszás közben. Frissíteni nem kellett, mert nincs új verzió. Smart beállításokban kikapcsoltam a 2 opciót, hogy automatikus indítás illetve az előzőleg megnyitott alkalmazásokat is indítsa el automatikusan.
Más javaslat?

köszi.

(#128014) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Megvettem az az ajánlott készüléket[link]
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítő válaszait még ha egy idő után már fárasztó voltam :R :R :R

(#128015) mpo válasza espi38 (#128014) üzenetére


mpo
veterán

Azt hittem vicceltél, de nem:

Nem én manipulálom a képet:
[kép]

Remélem csak 799999 Ft-ot adtál ugyanazért nem 9999999 Ft-ot.
Meghülyült az Euronics?
Arukeresoben is 9999999 Ft.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#128016) Lelahel válasza vfeco (#127997) üzenetére


Lelahel
csendes tag

Ha baby sitting tv-t akarsz amit felügyelni kell akkor válaszd az oledet. Nekem van és egy év után úgy beégett mint a pinty. Lecseréltem egy Samsung q7fn-re és a megfelelő beállításokkal majdnem oled minőséget produkál, igaz a fekete nem perfekt mint az olednél de ezt az áldozatot meghoztam mert a beégés az olednél katasztrófális.

(#128017) jovás válasza espi38 (#128014) üzenetére


jovás
aktív tag

10 milla egy 55-ös TV-ért. :DD

Tényleg meghülyült az Euronics. :D

(#128018) PuMbA válasza Bianconeri (#128013) üzenetére


PuMbA
titán

TV alaphelyzetbe állítása megvolt? :)

(#128019) Fr3eWar válasza mpo (#128015) üzenetére


Fr3eWar
őstag

NU8052-t vett és nem NU8502-t. A 800K-is baromság a 300K-s tv-re.
De ha jól emlékszem akkor 250K körül volt az NU8052 mikor a fórumtárs rendelte.

[ Szerkesztve ]

(#128020) Ireg310 válasza Fr3eWar (#128007) üzenetére


Ireg310
csendes tag

Aha, nagy így azért más a leányzó fekvése. Köszönöm az információt!

(#128021) darkmann válasza Secretknight (#127986) üzenetére


darkmann
őstag

Én már ezt töltöttem le a múlt héten, és ez ment fel. Nekem is tökéletesen műxik. :K Köszi a tippet! :R

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#128022) darkmann válasza Bianconeri (#128013) üzenetére


darkmann
őstag

Feltetted a 7022-es firmware-t a 7023-asra? Bár HBO Go-t még nem próbáltam (nincs előfizum), de minden más problémát megoldott nekem a 7022-eshez való 1202.5-ös szoftver, amit pendrive-ról tettem fel az oldalról letölthető leírás alapján.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#128023) petir


petir
senior tag

Sziasztok

Kellene egy kis segítség, van egy Samsung UE43NU7022-es TV-m , szolgáltatom DIGI ( kábeles ) . Szépen lementettem a csatornalistát gépen atszerkesztettem nem HD adók kigyomlálva. Szépen visszatöltöm a TV-re újraindul és jó is. Tehát az én általam beállított lista van a TV-n. Kb egy napig... majd visszaáll az eredeti felállás persze a nélkül , hogy én csinálnék csatornafrissitést. Van egy másik ugyancsak Samsung TV a lakásban annál ez nem következik be tehát ott az én általam beállított lista él.

Mi okozhatja a problémát ? Van valami beállítás , ami visszaállítja ?
Vagy mit tudok tenni?

(#128024) direwolf válasza ΞΔGLΞ (#128011) üzenetére


direwolf
őstag

Ezért érzed ugye az ellentmondást abban amit írsz. Ha vevő oldalon vagy, csak akkor fizetsz ha a kezedbe nyomják és átnézted, eladó oldalról meg nem vagy hajlandó küldözgetni. Nem basztatásképp, csak így két egymás utáni posztban pont jó a kontraszt ;)

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#128025) direwolf válasza mpo (#128010) üzenetére


direwolf
őstag

"mondtam a futárnak, hogy kibontom.
Miután kifizette, volt a válasz."

Korrekten járt el. Neked a futárral annyi a dolgod, hogy megnézed sértetlen-e a _csomagolás_!

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#128026) Batib válasza petir (#128023) üzenetére


Batib
őstag

Nem tudom ennél a modellnél hol van pontosan. Valami ilyesmit keress: készenléti (csatorna) frissítés
Ezt ne engedélyezd és talán jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#128027) FollowTheORI válasza vfeco (#128000) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem vettem észre hogy beleírtad utólag a használatot...

Kicsit bővebben, arra gondoltam milyen tartalmat néznétek főleg?

De akkor így segítek: (én ez alapján döntenék)

Ha túlnyomó részt tévé adókat néztek, főleg olyat amin gyakran van sárga karika, és élénk vagy (teli-)színes a logója... és elég sokszor azt a konkrét adót az idő 80-90%-ában. Ha gyerek előtt megy felügyelet nélkül, vagy az asszony használja háttérzajnak (pl amikor nem vagy otthon).
Akkor QLED.

Ha össze vissza vegyesen néztek tévé adókat, tehát fél-egy órát ezt, aztán amazt, egy filmet itt, egy sorozatot máshol... stb. Ha főleg halvány fehér átlátszó logós adókat és ahol nincs közben végig valami színes karika, logó vagy izé a képen órákig valamelyik sarokban.
Akkor mehet az OLED.

Igazából minden más esetben mehet az OLED.
Játszani kötve hiszem fogsz bármivel annyit hogy beégjen normál körülmények között.
Logó mentes filmek, sorozatok, streaming, nem probléma.
Mi más van még? Most kb ennyi jutott eszembe.

És persze használd körültekintően azért, de ne parázz ezen végig.

Ja még valami, ha mégis tudod hogy ezen paráznál állandóan, akkor is QLED. :D
De ez csak a lelki-idegi békéért. Ezt el kell tudni engedni, csak egy eszköz végülis, ami érted van, nem te érte. stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#128028) kova1 válasza petir (#128023) üzenetére


kova1
csendes újonc

Szia,
A készenléti automatikus hangolást kell kikapcsolni.

(#128029) gippazoid válasza Quqesz (#127959) üzenetére


gippazoid
senior tag

Hááát, érdekes minőségellenőrzés van a gyárban! Naggggyon komoly ellenőrzés lehet!
Aztán csodálkozunk itt, hogy már eleve poros, pók lakik benne, meg ilyenek amiket a nyáron olvastam.

Gippazoid Novelties Inc.

(#128030) Fr3eWar válasza FollowTheORI (#128027) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ehhez annyit, hogy ez nem Plazma, nem attól "ég" be ha egyhuzamban megy a logo 8 órát. Hanem összeadódik az összes használati idő, adott pixelen adott színen, és kevesebb fényt tud kibocsátani, mint a mellette levők, és homogén képen ettől néz ki "beégett"-nek, mert az adott részen sötétebb lesz a pixel ugyanakkora feszültség mellett. Hiába kapcsolsz át a sárga logóról félórákra, akkor is ha napi 6 órát megy sárga logós műsor, X idő után a logó már nem olyan sárga lesz mint a többi részen a sárga.

Most az OLED annak jó véleményem szerint, aki leginkább este nézi (nappal nincs előnye, plusz alacsony fényerőn kell tartani, hogy minél jobban kihúzd a "beégést"), és mozifilmeket sorozatokat néz, esetleg játszik rajta, minden nap 4-5 órát. Így tuti elmegy mindenféle képvisszamaradás, beégés nélkül 3-4-5-6 évet.

(#128031) FollowTheORI válasza Fr3eWar (#128030) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ööö... pont ezt írtam. 6 órát néznek valamit és minden nap, az az idő 90%-a... ergo, QLED a javaslatom.
De igen, a technikai magyarázat ez.

De ha össze vissza váltogatják akkor statisztikailag kiegyenlítődik, szóval nem gond.
Ahogy az a rtings vegyes teszten is kijött.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#128032) hjtz4t3wrseg válasza vfeco (#127997) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Inkább Q8DN !

[link]

[ Szerkesztve ]

(#128033) hjtz4t3wrseg válasza mpo (#128010) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Azért nem szabad általánosítani.
Vannak korrekt futárok is.
Mikor hozták a TV-t (65") a harmadikra cipelés után segített kicsomagolni,Ő szerelte fel a talpát ( igaz a csavarhúzózót én adtam :DDD ) majd segített a régi TV-t átvinni a másik szobába és az újat amit hozott segített feltenni a helyére.

Van ilyen is !!!

(#128034) gippazoid válasza hjtz4t3wrseg (#128033) üzenetére


gippazoid
senior tag

Remélem, ezért már adtál neki egy kis borravalót! :D
Vagy azzal indítottál?

Karácsony hetében a DPD applikáció mutatta, hogy a futárnak előttem még 40 címe volt! Gondolom olyan 60 címmel kezdte a napot, én csak 10:00 körül néztem meg az app-ot.
Azt meg hogy utánam még hány helyre ment, ki tudja...

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#128035) hjtz4t3wrseg válasza gippazoid (#128034) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Persze,honoráltam,de a futársrác alapból segítőkész,jó ember volt.

[ Szerkesztve ]

(#128036) Fr3eWar válasza hjtz4t3wrseg (#128032) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Nem tudom mennyire jó a Q8DN, de annyi pénzért biztos nem venném meg. Ha kell FLAD akkor akkor Q9FN, a Q8 hiába Direkt led-es nem kapta meg a nagy tesó Direct Full Array Elite technológiáját, így a 480 LED-es zóna helyett 40 (negyven) van.

(#128037) mpo válasza hjtz4t3wrseg (#128033) üzenetére


mpo
veterán

Nem volt abban semmi általánosítás, eddig csak egy futárral volt gondom, aki nem akarta megvárni amíg kibontom, de egy ezresért megvárta.
Amit meg alá kellett volna íratnia két példányban, azt meg nem tette meg, pedig egyik példányt az eladó cég várja.
Direwolf jól látta:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#128038) mpo válasza Fr3eWar (#128036) üzenetére


mpo
veterán

Nem ezt akartad?
FALD (Full Array Local Dimming)

Ha érted, akkor már elavult.

(#128039) hjtz4t3wrseg válasza Fr3eWar (#128036) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Világítás típusa: Direct LED + helyi sötétítés (Direct Full Array Elite ) Q8-nál

100 ezerrel többet ér a Q9 ?

(#128040) Fr3eWar válasza hjtz4t3wrseg (#128039) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Rting-es csóka is elmondja a videóban, hogy sokkal több zónája van a Q9FN-nek. LINK->Videó

És szinte minden tesztben leírják PL ebben is LINK-AVFORUM Test hogy 40db zóna van, míg a Q9FN-ben 480db zóna, szerinted megéri?
Ahogy ebben a LINK- Trusted TEST.

A Q8DN "Direct Full Array" innen hiányzik az ELITE szócska

Az ár kérdéses, ha valakinek nem sürgős, várja meg míg megjelennek az újak, vagy várjon akciót. Pár hete neked küldtem a linket mikor 720K volt MM-ben. Volt annó többször 660K körül is. Én 606K-ért vettem MM-ben.

De a Q8 és Q9 2018ban nem egy súlycsoport. A Q9FN megközelíti az OLED szintet szemből nézve.

(#128038) mpo
De igen elgépeltem.

[ Szerkesztve ]

(#128041) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
Samsung tv-n le van tiltva "Funkció nem elerhető" a csatorna beállítás. Mi lehet a probléma?

(#128042) ΞΔGLΞ válasza direwolf (#128024) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tudtam, hogy oda kellett volna írnom, hogy használt terméknél itt az aprón. De azt is odaírtam, hogy miért.
Én a személyes találkozó és vétel híve vagyok, ha az nem megy, akkor utal, vagy menjen máshoz vásárolni. :)
Viszont, aki új műszaki cikkre előreutal egy cégnek, ráadásul ismeretlennek, az hülye és megérdemli, hogy átverjék. Mi ebben a furcsa és kontraszt?
El kell érni használt eladóként, hogy megbízzanak benned, el kell olvasni a véleményeket és akkor nincs gond.
Én sem úgy kezdtem a piacon, hogy 0 értékeléssel rögtön csak az előreutalás játszott... kontraszt ide, vagy oda, a kettő között van külöMbség. :)

Pécsen belül volt arra példa, hogy a terméket is elvittem.a vevőnek..
A hardveraprót rengeteg külsős nézi és vásárol milliós értékű vintage szintetizátort, pl 2 órán belül eladtam egy Németnek, a rokona jött el érte hozzám.
A múltkor az aláírásomban szereplő Bontatlan Waldorf Quantum eladó jó áron! Pü-ben keress... 1 nap alatt elvitték, ráadásul többen is jelentkeztek. Persze ilyen értéknél csak személyes játszik, akkor sem adnám el, ha előre akarna utalni.

[ Szerkesztve ]

(#128043) mpo válasza Olyasmi (#128041) üzenetére


mpo
veterán

Talán nem otthoni hanem üzleti módban van.

Ha érted, akkor már elavult.

(#128044) Olyasmi válasza mpo (#128043) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Köszi, az volt a probléma, hogy hotel módra volt átállítva! :R

(#128045) hjtz4t3wrseg válasza Fr3eWar (#128040) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

[link]

PEDIG ITT BENNE VAN AZ A "SZÓCSKA"
Vagy nem.?
akkor most legyen okos az ember. :F :F :F
milyen újabbakra várjon, aki TV-t akar venni ?
a Q8-Q9 vagy az LG Oled nem elég új ?
NE VICCELŐDJÜNK MÁR. :R

UI: amúgy 740

[ Szerkesztve ]

(#128046) hjtz4t3wrseg válasza ΞΔGLΞ (#128042) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Segíthetnél eladni egy TV-t !
ha megy a dolog részedről, írnék privátot !
:R :R :R

(#128047) direwolf válasza ΞΔGLΞ (#128042) üzenetére


direwolf
őstag

Tudtam én, hogy nem érzed az ellentmondást :) De ez nem baj, senki sem kényszerít semmire. Amúgy az üzlet az mindig üzlet, ilyen szempontból nincs külöMbség új vagy használt termék között.
Tudom, van az az élethelyzet amikor Te diktálod a szabályokat minden szituációban. De azért néha jó ám lenézni a pórnép közé, és beleképzelni magad az ő helyzetükbe :K

Ne érts félre, nincs semmi bajom veled. Tényleg nem akarok itt filozofálni, csak ezen a két egymás utáni posztodon annyira megakadt a szemem... :R

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#128048) Fr3eWar válasza hjtz4t3wrseg (#128045) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ja csak te egy MALL.HU-s netes sikkasztóbagázs honlapját linkelted. (egyébként nemrég én is vettem mikrót tőlük 280K-ért, az első szállítás közben megsérült, de nem problémáztak különösebben, annak ellenére, hogy a dobozon rajta van, hogy molnárkocsi tilos, simán a doboz alján át volt szakadva a molnárkocsi lapjának a formája, és persze a második csomagon is volt hasonló benyómódás, de szerencsére nem olyan mértékű, a készülékházat elérje.)
Én meg a samsung honlapját. Érzed a különbséget.
Néha olyan veled kommunikálni mint a falnak beszélni.
Megnézted a hozzászólásomban a LINK-eket? A piros szövegeket?

Az újabbra várjon téma alatt pedig arra gondoltam, hogy amint megjelenik az új széria, a 2018-as modellek ára eléri a mélypontot mielőtt kifogynak a készletek.
Ez valamikor 2-4 hónap környéke.

[ Szerkesztve ]

(#128049) ΞΔGLΞ válasza hjtz4t3wrseg (#128046) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne haragudj, de én csak saját terméket árulok, ha árulok. Mostanában nem is volt kint ott hirdetésem.
---------------

(#128047) direwolf

Vettem és értem. :) Mondjuk, valóban hülyén jött ki, ha úgy nézzük, hogy én nem utalok, de nekem igen.

(#128050) hjtz4t3wrseg válasza Fr3eWar (#128048) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Oké !
erre gondolsz ?

[link]
igaz itt nincs"elite" szócska.

DE ITT SINCS !

[link]

Akkor most melyik ujjamat harapjam meg ?
Parasztvakítás az egész.
Nem veszek TV-t :W :W :W megélek nélküle...
úgyis rengeteg elmaradásom van a könyvek terén . :K :K :K
vagy zenét hallgatunk,ha meg mozira vágyunk nézzük a projektort.

ui: van egy nagyon jó Sony tv-m,megválnék tőle.
ez nem hirdetés. :D :N :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.