Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) szilacus válasza maj15 (#23998) üzenetére


szilacus
tag

Szia maj15!
Nekem is D5500-as tv.-m van, már a tv beszerzése előtt olvasom ezt a fórumot.
Még eddig nem sikerült olyan fórumtárssal csetelni akinek sikerült volna a böngészőt megoldania ezen típusú készüléken.
Milyen programot említesz, mert ha a buherált wikipedia app-ról lenne szó, na az nálam nem működik, vagyis hiába rakom fel webserverrel a tv.-m nem látja.
Ezen a böngészős dolgon rajta vagyok, vagyis keresem a megoldást.
Ha megosztjuk az infókat lehet hogy együtt sikerül!

(#24002) Imco válasza aj (#23997) üzenetére


Imco
őstag

Ez egy szép leírás! Köszi érte!

Üdv! Imco

(#24003) kicsi75


kicsi75
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem!!!
Van 1 Thosiba regza(32av635d)típusú lcd tévém és szeretném összekötni a számítógépemmel (konfig:GigabyteM68M-S2P alaplap,AMD Athlon Dual Core 4050e proci,2gb ram,NVIDIA GeForce 8600gts videókártya:http://www.quietpc.com/files/images/products/msi-8600gts.jpg)
Illetve össze is kötöttem egy dvi-hdmi kábellel +a hangot az alaplapi csatiról amibe most is be van dugva a hangfal egy piros fehér rca kábellel de nincs hang a tévén mi lehet a probléma?
Köszönöm a segítségeteket

(#24004) mezis válasza kicsi75 (#24003) üzenetére


mezis
nagyúr

Lehet, hogy menüből kell beállítanod, hogy honnan jön a hang ?

mezis

(#24005) kicsi75 válasza mezis (#24004) üzenetére


kicsi75
csendes tag

Mármint a tv menüjére gondolsz ugye!?

(#24006) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Van egy kis "problémám".
Sötét feilm jeleneteknél van egy kis "zaj csik csúszkálás". Kb. olyan mint amikor CRT monitorok képét lehet látni a filmekben. Persze nem olyan erős és nem olyan gyors. 1 csik kb. 5-10 másodperc alatt meg végig a képernyőn.

Nem vészes, de lehet beállításokkal csökkenteni vagy eltűntetni, akkor szivesen veszem... :)

(#24007) mezis válasza kicsi75 (#24005) üzenetére


mezis
nagyúr

Igen

mezis

(#24008) sziryboy válasza sandró60 (#23992) üzenetére


sziryboy
csendes tag

Nem állítgattam semmit csak engedélyeztem a pvr-t. Minden gomb üzemképes. Firmware frissítés után csináltam, úgyhogy nem tudom vissza áll e.

(#24009) vasza7783


vasza7783
csendes tag

Hello mindenkinek!
Végre elszántam magam, hogy 3d-és tv-ét vegyek.
Kíváncsi lennék mi a véleményetek a Samsung UE32D6510WS tévéről.
Ha tudok valamit, akkor légyszi írjatok.
Köszi.

(#24010) sziryboy válasza Freestyle79 (#23993) üzenetére


sziryboy
csendes tag

Köszi szépen! Na ezt nem tudtam, jó hogy leírtad. :R Tévesen azt gondoltam, hogy otthonról mindent helyre lehet hozni.

(#24011) sziryboy válasza Flashget (#23994) üzenetére


sziryboy
csendes tag

értem köszi! én csak a D5500-on a PVR aktiválást ajánlom, mert az nem hülyeség. Egyéb turkálást én sem ajánlottam.

(#24012) Viper26 válasza sziryboy (#24011) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem lehet rossz, de egyelőre nem merek hozzányúlni. :B

iPhone 14 | FR955

(#24013) Giovanny válasza sziryboy (#24011) üzenetére


Giovanny
őstag

Szia,mi is pontosan a PVR ?

Zero Defect.No Compromise !

(#24014) sandró60 válasza Giovanny (#24013) üzenetére


sandró60
addikt

Magyarúl egyszerűen leirva-digitális adást rögzithetsz külsö adathordozóra-a tv-ből.Pendrive-re Hdd-re.Persze usb-n kersztűl
Egy hátránya van,hogy a felvett műsort csak azon a tv-tudod visszanézni amin felvetted

[ Szerkesztve ]

(#24015) Giovanny válasza sandró60 (#24014) üzenetére


Giovanny
őstag

Értem már,nekem csak sima kábel tv van(invitel) Még mindig nem tudok dönteni LG vagy Samu,mindennek van pozitív és negatív oldala..

[ Szerkesztve ]

Zero Defect.No Compromise !

(#24016) Viper26 válasza Giovanny (#24013) üzenetére


Viper26
nagyúr

(P)ersonal (V)ideo (R)ecorder

Tv adást rögzíthetsz USB eszközre.

iPhone 14 | FR955

(#24017) sandró60 válasza Giovanny (#24015) üzenetére


sandró60
addikt

A Digi kábel szolgáltató elérhető nálatok?Ha az lenne akkor gyakorlatilag tudnál nagyon sok adóról rögziteni,mert ami analógon van adó az a digitális jelen is megtalálható :K

[ Szerkesztve ]

(#24018) Flashget válasza sziryboy (#24011) üzenetére


Flashget
félisten

És minden működik a tévén ugyanúgy mint elötte? pl. érintőgombok vagy más funkciók?

Realme GT Master Edition

(#24019) Flashget válasza Giovanny (#24015) üzenetére


Flashget
félisten

Miután a médialejátszó részéről érdeklődsz akkor nem kérdés mit vegyél.
Ebben a topicban samut mondanak.
Ha LG topicban a képről, felhősödésről kérdezősködsz, akkor LG-t mondanak.
szar ügy :DDD

Realme GT Master Edition

(#24020) Flashget


Flashget
félisten

Ma 18:00-tól talán érdemes lesz nézni.

Realme GT Master Edition

(#24021) sziryboy válasza Flashget (#24018) üzenetére


sziryboy
csendes tag

Igen, minden műxik.

(#24022) bb.bocs


bb.bocs
őstag

üdv, ma hozzámkerült 1 p2270hd tv monitor. 1 db pixelhiba van benne, csak 1, de az zavaró a számomra mindig azt nézem...zöld. gondolom semitsem tudok tenni vele?... szoftfrissités sem segit? bár szerintem a legfrissebb van rajta... mit tudok vagy nem tudok tenni?[link]

[ Szerkesztve ]

(#24023) Flashget válasza bb.bocs (#24022) üzenetére


Flashget
félisten

semmit sem....kivéve ha vadi új, van gari és 3 napon belül vetted..
viszont gondolom használt cucc.
pixel hibát nem lehet eltünteni csak újabbakat szerezni.

Realme GT Master Edition

(#24024) kaboska válasza bb.bocs (#24022) üzenetére


kaboska
aktív tag

Hát ha azt írják hogy működik ez a megoldás akkor meg kell próbálni hátha be jön!

"Fej vagy gyomor"

(#24025) bb.bocs válasza kaboska (#24024) üzenetére


bb.bocs
őstag

az a baj hogy ennél nem vágom az angolt... kipróbálnám hátha csak beragadt a pixel, aztirájk ha zöld akkor csa kberagadt, és elvilg szoftveresen is, vagy ellehet valahogy távolitani ezt kéne forditani mert nem vágom :) [link]

(#24026) bb.bocs válasza bb.bocs (#24025) üzenetére


bb.bocs
őstag

sokat állt a tv szerintem ezért lehet a pixellel gond, ha kicsit megmozgatnám valahogy lehet észheztérne

(#24027) sandró60 válasza bb.bocs (#24026) üzenetére


sandró60
addikt

Nem is olyan rossz ötlet:Idézlek:"kicsit megmozgatnám valahogy lehet észheztérne"
Az internetten volt egy videó ahol a plazma tv-ből szó szerint úgy verték ki a pixel hibát BASEBAL-ütővel.Lehet nálad enyhe nyomkodásal kitudnád szoritani a pixel hibát.Csak óvatosan :K

(#24028) bb.bocs válasza sandró60 (#24027) üzenetére


bb.bocs
őstag

ööö érdekes, hirtelen lett még 4 ugráló pixel, ami el is tünt! van még szeptemberig rá gari, ha minden nap használom vajon kijönnek a pixelhibák? és hány pixeltöl Kötelesek cserélni ? kötelesek egyátalán?

[ Szerkesztve ]

(#24029) bb.bocs válasza bb.bocs (#24028) üzenetére


bb.bocs
őstag

vagy vigyem vissza annak akitöl vettem mert csak rosszabodni fog a helyzet?

(#24030) sandró60 válasza bb.bocs (#24029) üzenetére


sandró60
addikt

Szerintem vidd vissza akitől vetted és olvasd el ezt pixel hibák próbálj ott kérdezősködni mert itt erősen off :K

[ Szerkesztve ]

(#24031) bb.bocs válasza sandró60 (#24030) üzenetére


bb.bocs
őstag

köszi a helpet :) végül visszaveszi, korrekt ember, nem tudta a pixelhibát... n is csak véletlen szúrtam ki :) azóta csak szúrom:)

(#24032) bb.bocs


bb.bocs
őstag

NAGYON ÉRDEKES DOLOG TÖRTÉNT! tegnap kipróbltam a nyomkodós dolgot, nem segitett. kikapsoltam a t tv t este, ma reggel bekapcsoltam, és nyoma sincsen pixelhibának! lehetséges hogy a zöld pixelhiba eltünt??? vajon előjöhet még valaha? vagy ha sokat használom elöjön?

(#24033) bb.bocs válasza bb.bocs (#24032) üzenetére


bb.bocs
őstag

és lehet hogy az idöjárás volt rá hatással hogy a pixel elmászott? mert ugye használat után kivittem a hidegbe és kb 1.5 órát vittem aztán megint használva lett ... érdemes megtartani vagy valószinű hogy a pixelhiba késöbb feljön? merjem kockáztatni?

(#24034) forrest85 válasza bb.bocs (#24033) üzenetére


forrest85
senior tag

Valahol olvastam, hogy használat előtt másfél órát, ahol használod nem szabad bekapcsolni. De lehet, hogy rosszul emlékszem. Előfordulhat ez okozhatta. :F

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#24035) Flashget válasza forrest85 (#24034) üzenetére


Flashget
félisten

ha hidegből viszed meleg lakásba..mint amilyen évszak van most ajánlatos megvárni amig átveszi a +20-23 fokos hőt egy olyan műszaki cikk ami 0 fok körüli állapotban utazott a raktérben.
de ez igaz másra is.

Realme GT Master Edition

(#24036) Flashget válasza bb.bocs (#24033) üzenetére


Flashget
félisten

a pixel hiba, ha jelentkezik utána már nem tűnik el magától. az már ott lesz végleg.
lehet az is amit írsz..

Realme GT Master Edition

(#24037) forrest85 válasza Flashget (#24035) üzenetére


forrest85
senior tag

Konkrétan erre gondoltam. Szerintem ezt már korábban mondtad, ott olvashattam. Köszi!

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#24038) Psytróger


Psytróger
tag

Üdv!

Garanciával kapcsolatban lenne kérdésem, lehet inkább a Garis topikba kéne, de végülis Samu tévé. Szóval itt elég jó áron van a 32D6100 modell - bár épp nincs raktáron, de gondolkodom rajta hogy berendelem :)
A garanciára vonatkozóan az alábbiakat írják: "36 hónap Oktogon szervizben"
Ez mit jelent? Nem gyári garancia jár hozzá (ha jól tudom gyárilag csak 2 évet adnak)? Ez gáz? Úgy értem kijöhetek belőle szarabbul mintha gyári garis tévét vettem volna?

Illetve mégg valami? D6000 és D6000T között van valami különbség? Vagy csak máshogy tüntették fel a nevet a különböző oldalakon? Itt látható hogy az első 2 T jelzésű készülék ~4 rugóval olcsóbb a sima 6000-nél.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#24039) Flashget válasza forrest85 (#24037) üzenetére


Flashget
félisten

Realme GT Master Edition

(#24040) Flashget válasza Psytróger (#24038) üzenetére


Flashget
félisten

Garancia kapcsán már van minden féle a szürke import miatt.
van az un európai garancia amit itt is van meg a pc-álomnál is ez lehet..
az oktogon meg a samsung hivatalos márka szervize tehát akkor gyári garit kapsz a bolttól.
egyébként maga az users szerintem rendbe van mint bolt.

van ott D6000TW is :)
elvileg betüvel a külsőben való eltérést jelzik a modelleknél (talp) vagy a színt (fekete káva, fehér káva) de itt szerintem csak a hanyag szöveg bevitelről lehet szó. Ugyanaz a tévé mind belső és funkció szempontjából.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#24041) Psytróger válasza Flashget (#24040) üzenetére


Psytróger
tag

Köszi szépen!
És akkor még valami... D6000 ügyben hívtam fel az árgép által legolcsóbbnak vélt opciót. A telefonban azt az infót kaptam hogy gyári, európai garancia van a tévén (amikor az oktogont említettem úgy tűnt nem nagyon vágja az úriember miről van szó. Ez az európai gari rossz nekem? :D Csak mert mintha olvastam volna olyat hogy nem néznek rá jó szemmel a szervizek.

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#24042) Flashget válasza Psytróger (#24041) üzenetére


Flashget
félisten

belinkeltem mit jelent az európai garancia..

Realme GT Master Edition

(#24043) Psytróger válasza Flashget (#24042) üzenetére


Psytróger
tag

Ehh, basszus, nem vettem észre a linket, bocsi :) És kösz mégegyszer!

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#24044) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Jó választás?
[link]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#24045) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

Lehet nem pont témába vág, de ti biztosan tudok javasolni valamit. Van egy ue32d5000-em ami nekem elég is, csak szeretnék valakogy winchesterre rögzíteni, amit ugyebár ő nem tud megoldani. Milyen külső készüléket javasoltok ezen célra? Ti mit használtok? Az igények nem nagyok. Nem szeretnék űrtechnológiát, csak szeretném rögzíteni, azt amit nem tudok megnézni. Mondjuk az értelmes formátum minőség nem volna baj, de nem akarok rá "sokat" költeni... Kommenteket köszi!

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#24046) bb.bocs válasza Flashget (#24036) üzenetére


bb.bocs
őstag

bekapsolás után 10 15 perccel jelentkezik a pixelhiba, addig nem... 10 15 perc és előjön sajna... nem baj viszem vissza, nem tudok mit tenniha már 1 pixel hibás, valószinű idövel a többi is megadja magát

(#24047) kischico


kischico
tag

Csak kíváncsi voltam mit válaszolnak:

Kérdés:
Most vásárolt Blu-ray BD-C5500-as lejátszómban nem található magyar nyelv. Lehet ezt orvosolni valahogy? Köszönöm

Válasz:
Köszönettel vettük érdeklődését.

A BD-C5500-as készüléken a gyárilag beépített nyelvek közül lehet választani.

További kérdés esetén kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a 06-80/726-7864-es ingyenes számon.

Üdvözlettel,

Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat
------------------------
:C :C :C

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#24048) bb.bocs


bb.bocs
őstag

emberek ,most átom a laptop monitorom is pixelhibás. lehet hogy a tv töl átment a opixelhiba?

(#24049) Tutu7030 válasza bb.bocs (#24048) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezért kell monitorszűrőt használni.
Az véd a pixelhiba fertőzés ellen is.:DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#24050) bb.bocs válasza Tutu7030 (#24049) üzenetére


bb.bocs
őstag

és hogy orvosoljam? ha megnyitok 1 oldalt ami fekete látok pár pixelhibát. ugye az a kép tök fekete, és ott a pixelesedés, viszont ha paintbe vágok be 1 tök fekete lapot, akkor ott nincs pixelesedés, ez hogy van ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.