Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) Flashget válasza galaxys80 (#66994) üzenetére


Flashget
félisten

volt egy ilyen akció amikor 5 napon át adtak samsung tv-re 5 év garanciát a viszonteladóknál.
nekem pont "véletlenül" a hatodik napon adta a samsung a csereutalványt ;)

Realme GT Master Edition

(#67002) Flashget válasza kulfoldi (#66999) üzenetére


Flashget
félisten

mond elolvastad amit belinkeltem?

Realme GT Master Edition

(#67003) #94529552 válasza Flashget (#66988) üzenetére


#94529552
törölt tag

Konkrétan attól, hogy 391775,- Ft. itt egy tv: [link](2év garancia), ez legalább 60 ropival több mint 10 másik helyen pl itt: [link] 3 év garanciával most 309500,- Ft. De nézhetjük a Juronixet is: 379999,- Ft. ért kínálják most így: Garancia: 1 év (regisztráció esetén +1 év)
Akkor most most hogy is van ez a 3 éves garancia amit említesz? :N A kollégának most szerencséje van, de ez egyedi eset. Bárcsak 3:3 lenne a meccs eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#67004) kulfoldi válasza Flashget (#67002) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Elolvastam es pont emiatt a resz miatt kerdeztem ra a Samsungnal:

"Amennyiben a Mérkőzésen az ellenfél csapata nem lő gólt a Chelsea FC-nek, akkor a Samsung kizárólag a vásárlás alkalmával egyébként adott 10 %-os Alapkedvezményt biztosítja a Vásárlónak."

Ez ugyanis ertelmezesem szerint azt jelenti, hogy en a vasarlaskor mar elore kaptam kedvezmenyt, csakhogy en ugy erzem nem kaptam, legalabbis feltuntetve 10%-os alapkedvezmeny nem volt az Euronics oldalan, most sincs ha venni akarsz Samsung TV-t. Nem irnak semmilyen kedvezmenyrol. Ugyanakkor az eDigitalnal tok mashogy van ez megcsinalva, ott elore latszik a 10% off.

Es engem ez erdekelt. Hogy ezt a 10%-ot az Euronicson keressem, vagy a Samsungon. Mert ok csak ezt irjak:

"Amennyiben a Vásárló a vásárlást követően, de a Promóciós Időszak alatt a jelen Részvételi Feltételek 3. pontjában részletezett adatokkal és regisztrációs formula kitöltésével regisztrálja a Terméket a my
.samsung.hu weboldalon, úgy az alábbiak szerint további kedvezményre („Kedvezmény”) válhat jogosulttá."

De miert nem mondod el a te velemenyed. Az hogy en mit latok bele ezekbe a nyakatekert fogalmazasokba az azert nem egyenlo azzal ami a valosag ezert is cseteltem a Samsunggal. Bevallom oszinten, szamomra egyaltalan nem egyertelmu a Samsung fogalmazasa az altalad linkelt promocios jatekszabalyban

De ugyis a regisztracio utan fog kiderulni, hogy jar-e az alap 10% vagy csak az afeletti (ha lesz).

(#67005) Dani Pécs


Dani Pécs
tag

Sziasztok!

Hogy tudom elővarázsolni az HBO GO alkalmazást a Samsung UE46D6500-as TV-men? Tudtok segíteni? Sajnos nem találom a Samsung Apps menü alatt.

(#67006) w333 válasza gboszi (#67000) üzenetére


w333
félisten

Itthon valami hasonlót nem lehet kapni ? :U

Illetve a 3.5 jack > RCA megoldható hogy a TV hangszóró is menjen + a Hifi is amivel össze van kötve, vagy ilyenkor a TV hangszóró elnémul ? :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67007) Flashget válasza #94529552 (#67003) üzenetére


Flashget
félisten

Akkor most most hogy is van ez a 3 éves garancia amit említesz?

írtam..6500-tól a samsung 1+2 év garit ad alapból regisztráció után de ilyen tv-t csak samsung viszonteladóknál vett tv-re adják már csak tavaly március óta. webshopok/boltok erre is max. 2 év garit. és ha a kisker bolt megszűnik akkor csak az 1 év alap samsung lesz érvényes.
tehát akár 2 év garit is lehet bukni.
6500 alatti típusokra van 1+1 év gari.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#67008) Flashget válasza kulfoldi (#67004) üzenetére


Flashget
félisten

Szerintem már túl bonyolítod :)
Megvetted a tv-t aug 10-ig majd regisztrálod a +év/k miatt. a 10%-ot meg a samsung fizeti majd vissza neked a megadott bankszámlára.
Minden ilyen akciót a forgalmazó talál ki nem a viszonteladó boltok, így a számlát is ők állják.

Realme GT Master Edition

(#67009) kulfoldi válasza Flashget (#67008) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Kosz a velemenyed, nekem is igy logikus, remelem igy is lesz.

(#67010) karikusz


karikusz
tag

Sziasztok!
A tv-m lejátszója nem játsza le a BD50-et. Ha mp4-re átkonvertálom, akkor lesz vesztesége? Vagy olyan lesz mint az mkv?

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#67011) w333 válasza karikusz (#67010) üzenetére


w333
félisten

MP4 ? :Y nagyon sok óra míg átkonvertálod és lesz vagy 100GB -t belőle, nem lenne egyszerűbb egy HDMI kábel a PC -től és VLC -vel lejátszod ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67012) karikusz válasza w333 (#67011) üzenetére


karikusz
tag

A PC-t ki akarom iktatni mert egy szobában van a tv-vel, és hallani, hogy megy a gép.

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#67013) galaxys80 válasza Flashget (#67001) üzenetére


galaxys80
veterán

Úúú. Gondolom nagyon örültél. :(
Én meg nem is hallottam róla mikor vettem. Teljesen véletlenül estem bele.

(#67014) w333 válasza karikusz (#67012) üzenetére


w333
félisten

Esetleg valami médialejátszó ? :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67015) #94529552 válasza Flashget (#67007) üzenetére


#94529552
törölt tag

UE55H6400-as samuról beszéltünk, ami 2 év garanciával az e boltnál meg Juronixban 391 és 380 ezerbe
kerül, ami szerinted nem lehúzás, amikor a többi boltban ugyanaz a TV sokkal olcsóbb, például a 220Voltnál most 309 ezerbe kerül 3 ÉV GARANCIÁVAL.

Másik: linkelted a Chelsea promót, világosan leírja, a 10%-ot a vásárláskor adja, és nem később:

"Amennyiben a Mérkőzésen az ellenfél csapata nem lő gólt a Chelsea FC-nek, akkor a Samsung
kizárólag a vásárlás alkalmával egyébként adott 10 %-os Alapkedvezményt biztosítja a Vásárlónak."

(#67016) devil-k válasza karikusz (#67010) üzenetére


devil-k
nagyúr

Még szép, hogy nem boldogul vele... Miért gondoltad, hogy a TV ezt is megoldja? Tessék venni BD vagy médialejátszót!

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#67017) nicu71 válasza Dani Pécs (#67005) üzenetére


nicu71
addikt

nem tudom D-s tévére van-e ez az app,én az F6320-on rákerestem a samsung apps-nál/van ilyen opció hogy keresés.C 650 tévén ilyen nem volt,félő a D-vel ugyanez a helyzet... :(

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#67018) gboszi


gboszi
senior tag

Nem akarok reklámozni, tényleg csak a jószándék vezérel, de kaptam a tv-m mellé egy vezetéknélküli billentyűzetet, s nem kell. Persze meghirdetem, meg minden, a lényeg, hogy aki a forumrol jelentkezik, odadom olcsobban.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#67019) Flashget válasza #94529552 (#67015) üzenetére


Flashget
félisten

a többi bolt szürkeimportos..

arra kíváncsi lennék, ha a gyártó eleve 6400-ra 1+1 tehát max. 2 évet ad és nincs semmilyen akció akkor egy webshop mégis hogyan tudna adna 3 évet? :)
elmondom, hogy..volt az 5 nap 5 év akció a 220V meg még pár másik rögtön felvitte 3 évre és úgyis maradt azóta.
De ha itt akarsz venni tévét vedd csak előtte konkretizáld le velük pontosan mennyi idieg szól a garancia és hova.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#67020) Agostino


Agostino
addikt

6400-hoz kapott 3d szemüvegeket jól sejtem, hogy nem kell kikapcsolni filmezés után?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#67021) PuMbA válasza Agostino (#67020) üzenetére


PuMbA
titán

Tudomásom szerint ki kell, bele van írva a kiskönyvében, 3mp-ig pirosan világít mielőtt kikapcsol :)

w333: Most átraktam a Tiszta beállításra, ami olyan 8/0 megközelítőleg és eddig jó :)

[ Szerkesztve ]

(#67022) w333 válasza PuMbA (#67021) üzenetére


w333
félisten

Igen ... ezzel már nem fogsz tapasztalni pici akadásokat :N

De a belső médialejátszóra nyugodtan beállíthatod a 10/3 értéket mert nem fog akadozni, csak a TV adásokkal van valami hiba ami miatt néha megröccen :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67023) tucsok.


tucsok.
senior tag

Sziasztok!

Nemrégen lett egy Samsung ue48h6200 Smart tv olvastam a hozzászólásokat sokan használtok Logitech K400 készüléket, érdeklődnék hogy melyiket ajánljátok az alábbiak közül a fenti tv-hez.

[Logitech K400]

[Samsung VG-KBD1500/XH]

Fő profil Youtube mese nézés, tehát kérdésem lenne mindkettő vezérli e a Youtube-ot?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#67024) frigoo válasza tucsok. (#67023) üzenetére


frigoo
aktív tag

Hát, én úgy tudom, hogy magának a youtube appnak nincs billentyűzet támogatása, tehát vele semilyen bill. nem használlható. Én is ezért vettem volna.

(#67025) erika0277


erika0277
újonc

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy Samsung D5500 tv-m, amihez vettem egy wifi adaptert.
Illetve van egy laptopom ami szintén wifivel kapcsolódik az internethez.
Tehát a tv is és a laptop is ugyan azt a routert használja. Azt szeretném elérni, hogy amit a számítógép Otthoni hálózat mappájába belemásolok, azt a tv is lássa.
Ugyan a tv látja a számítógépet, bármit is csinálok mindig ugyanazt a hibaüzenetet kapom, hogy: Nem sikerül hozzáférni az eszközhöz.
Esetleg tudja valaki, hogy mi a megoldás?
Köszönöm.

(#67026) #94529552 válasza Flashget (#67019) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem túlspilázod ezt szürkeimportos dolgot. Én minden fontos infót megtudakolok vásárlás előtt, mint garancia módja,- időtartama, esetleges szállítás, stb,, hogy ne érjen meglepetés a későbbiekben. Itt is lehet garit hosszab-
bítani, csakúgy mint Samsungnál (ott most éppen akciós)

Figyelmedbe ajánlom ezt a topicot: A kolléga hivatalos Samu viszonteladótól (MM) vette a tévéjét, mégis minden gondja baja van az egy éves tévével, a szervízzel, a garanciával, sőt nem segít az eladó sem tisztázni a dolgokat.[link]

[ Szerkesztve ]

(#67027) VGYke


VGYke
addikt

Sziazstok!
Köszönöm Flashget és cyberkind tanácsait.
Nagy dilemma a választás, ha az ember márkahű és zéró ismerete/tapasztalata van a plazmáról...
LCD Samsung fronton kigoogliztam olyan TV-ket, amik érdekelnének (ha ki tudnám fizetni):

Nos, ha 48-55" a méret igényem, kinek mi a meglátása, tapasztalata, javaslata?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#67028) focvis válasza tucsok. (#67023) üzenetére


focvis
veterán

Ha van otthon egy tablet, akkor próbáld ki azzal is, hátha felesleges utána billentyűzetet venni. Én iPadet használok Smart View appal, ill. a tábla YouTube appjából vezérlam a tv YouTube alkalmazását.

(#67029) w333 válasza erika0277 (#67025) üzenetére


w333
félisten

Gyári Samsung Wifi adatpert vettél ? mert csak a gyárival működik :U

(#67030) coolrob

Tessék ...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67030) coolrob


coolrob
aktív tag

Helló!
Tv-t szeretnék venni, és kicsit elvesztem a számozásban.

Megtudnátok mondani nekem mi a különbség a Samsung UE40F6400 és a EU40H6200 között.

(Tudom a H az új széria, de paraméterekbe sem és semmi másban sem látok eltérést)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#67031) w333 válasza coolrob (#67030) üzenetére


w333
félisten

Viszont az F6400 szépen felhősödik ... Link :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67032) BBéci válasza VGYke (#67027) üzenetére


BBéci
titán

Hogy jön ide a plazma? :F
Ezek szerint nem igazán tetted magadévá azt az álláspontot, hogy sem az UHD-nak, sem az ívelt kialakításnak nincs semmi értelme. 2,5 méter széles vászon esetében már más a helyzet.
Volt nálam F9000 és HU7500, utóbbi tetszett jobban, de eszembe nem jutna megvenni, még féláron sem.
Eldönthetnéd, hogy 48 vagy 55 col, mert baromira nem mindegy. Sok az a 18 centi különbség.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67033) w333 válasza VGYke (#67027) üzenetére


w333
félisten

Azért a 750k -tól kicsit messze van ... én ezt venném Link :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67034) BBéci válasza w333 (#67033) üzenetére


BBéci
titán

Aki hagyja magát meghülyíteni az UHD-val, az csak vegye, vigye.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67035) coolrob válasza w333 (#67031) üzenetére


coolrob
aktív tag

Most szivatsz?:D
Ahogy olvasgattam itt a fórumon az F6400 mint best buy volt számon tartva az elmúlt időszakban..

Nem hinném hogy istenítenék, ha felhősödés jellemző lenne rá :DDD

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#67036) w333 válasza BBéci (#67034) üzenetére


w333
félisten

Hatalmas +1 én sem vennék még UHD -t és le is írom hogy miért :B

1. Nem nagyon van tartalom hozzá !

2. Mekkora tárhely kell neki, nagy méret = drága tárhely !

3. Szolgáltatóknál még a HD is ritka nemhogy az UHD csatornák !

4. A HD csatornák olyan csúnyák lesznek mint most a FHD TV -en az SD adások, az SD adások meg nézhetetlenek szerintem UHD TV -n !

5. Túl drága ... mire leváltja az FHD -t addig lassan már öreg lesz garancia nélkül, majd lehet megvenni az újabb UHD -t !

Összességében szerintem nem kell ennyire előre tervezni mert tényleg semmi értelme nincs, inkább ennyi pénzért egy nagy UE55F6500 a többiből pedig egy teljes 7.1 -s házimozirendszert, és egy komolyabb médialejátszót aztán jöhet a Mozi ! :))

(#67035) coolrob

Lehet hogy "Bestbuy" de felhősödik ... az F6500 viszont annyira már nem :N

Tessék ... F6400 vs F6500 ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67037) taxi válasza w333 (#67036) üzenetére


taxi
aktív tag

Ezt hogy lehet előcsalogatni? Én még nem láttam ilyet a 6400-on.

Hakuna matata

(#67038) w333 válasza taxi (#67037) üzenetére


w333
félisten

Pl.TV háttérvilágítást beállítod maximumra és letöltesz egy hasonló háttérképet, ez a kép Link még jobb, majd full sötét szobában megnézed ! :))

A lényeg hogy a háttérképben legyen egy kis fehér szín, mert ha pl. egy teljesen sötét háttérképpel nézed (teszteled) akkor a TV kifogja kapcsolni a képernyő világítást, és így nem tudod megállapítani ! :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67039) galaxys80 válasza w333 (#67038) üzenetére


galaxys80
veterán

És mennyire életszerű, hogy valaki ilyet csinál? :U

"egy teljesen sötét háttérképpel nézed (teszteled) akkor a TV kifogja kapcsolni a képernyő világítást"

Na, hát ez az a jelenség amiről napok óta kérdezgetek itt mindenkit!!!!

Vagy nem jött rá válasz, vagy azt írta mindenki, hogy nála nincsen ilyen. Talán 1 ember volt akinek szintén feltűnt.

(#67040) Tonyk válasza erika0277 (#67025) üzenetére


Tonyk
veterán

Nem az otthoni hálózat mappába kell másolni amit a tv-n szeretnél nézni (az másra való), hanem egy DLNA kiszolgáló kell.
A Windows Media Player tartalmazza:

Adatfolyam -> Médiaadatfolyam-továbbítás bekapcsolása...
Előugró ablakban "Médiaadatfolyam-továbbítás bekapcsolása" gomb , engedélyezed a tv-t. A Media Payer a lejátszási listába meg behúzgálod amit szeretnél a tv-n nézni.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#67041) Flashget válasza #94529552 (#67026) üzenetére


Flashget
félisten

Nekem szintén volt ügyem a samsunggal és a viszonteladótól vett tévével. A regisztráció miatt élt az 1+2 évből a 3. év mikor keletkezett a hiba. Csak ennek köszönhettem, hogy csereutalványig tudtam vinni az ügyet. Amennyiben ezt a tv-t akkor valamelyik szürkeimportostól veszem, már nem lett volna garanciám rá.
Innentől kezdve Nekem nem ér meg 10-20-30K spórolást a szürkeimport.
És még1x..ha az a bolt megszűnik ahol a tv-t vették és nem viszonteladó csak az alap 1 év garancia él a samsungnál! Ez egy 150-200K-s tv-től már elég húzós történet lehet egy alaplap vagy kijelzőcsere 50-80K értékben.. Szóval fakultatív dolog ki min spórol.

Realme GT Master Edition

(#67042) PuMbA válasza w333 (#67022) üzenetére


PuMbA
titán

Ezt már "megbeszéltük" nem olyan rég a topikba :DDD 10/3-at nem állítok, mert jön a szappanopera effektus :)

(#67043) erika0277 válasza w333 (#67029) üzenetére


erika0277
újonc

Szia. Igen gyári Samsung wifi adapter-ről van szó.
Próbálkoztam még de sajnos az Otthoni hálózat sehogy sem működik.
Lehetséges az, hogy csak a windows media player mappát ismeri fel? :B

(#67044) BBéci válasza galaxys80 (#67039) üzenetére


BBéci
titán

A háttérvilágítás kikapcsolása, amikor nincs képtartalom, a LED-es LCD tévék sajátossága. Amennyiben nem így működnének, feleannyit sem adnának el belőlük, mert gyakorlatlan szemű emberek is észrevennék, mennyire inhomogén a panel megvilágítása, vagyis mennyire felhős és bevilágítós.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67045) galaxys80 válasza BBéci (#67044) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszönöm. Végre valaki megerősítette ezt nekem. :R
Ami fura, hogy a régi LCD TV-n (B650) ezt nem vettem észre. :)

(#67046) blakey válasza galaxys80 (#67045) üzenetére


blakey
félisten

De, nem mindegyik kapcsolja ki ill. kikapcsolható (menüben) és nem mindegyik "foltos/felhős". :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67047) BBéci válasza galaxys80 (#67045) üzenetére


BBéci
titán

Szerinted a B650 LED háttérvilágítású?

(#67046) blakey
Ami LED-es tévét eddig láttam, mindegyik felhős és bevilágítós volt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#67048) galaxys80 válasza blakey (#67046) üzenetére


galaxys80
veterán

Én nem találtam erre irányuló kikapcsolhatási lehetőséget.(F6500)

(#67047) BBéci
Ejj. Bocs félreolvastam a korábban hsz-ed. Én úgy olvastam, hogy LED és LCD TV, nem pedig LED-es LCD TV. :)

[ Szerkesztve ]

(#67049) blakey válasza BBéci (#67047) üzenetére


blakey
félisten

Akkor "keveset" láttál. :)

(#67048) galaxys80
Samsungéknál elég sok "furcsaság" van, ezért nem is szeretem annyira, pedig előfordul, hogy vannak jó dolgaik is. D6510-en sem lehetett kikapcsolni, már amennyire emlékszem. Gondolom, azzal magyarázzák amivel BBéci is, de azért ha jobban odafigyelnének a diffúzorra akkor nem lennének bevilágítások/felhők. Minden tv-t teljesen kikapcsolt áramkörökkel nézek meg, akkor mutatja meg igazán, hogy a panel mit tud, ahol nem lehet kikapcsolni ott egy kicsit körülményesebb.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67050) BBéci válasza galaxys80 (#67048) üzenetére


BBéci
titán

LED tévét még nem láttam, esetleg LED falat. Leyard

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.