Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) BBéci válasza zozi777 (#27998) üzenetére


BBéci
titán

Egy belépő kategóriás médialejátszó is kiadja HDMI-n a 1080p24-et ez alapszolgáltatás.
Némi szaggatást mindenképpen fogsz látni, pontosan úgy, mint a moziban.

(#27999) Puculo
A Micro Dimming átmenet a sima háttérvilágytás és a Local Dimming között. Lényege, hogy javítja a kontrasztot és csökkenti a feketeszintet.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#28002) oliver7777 válasza midian (#28000) üzenetére


oliver7777
tag

Nekem a külső mobil rack-hez (amibe raktam a vinyót) adott USB kábellel nem reagált rá, kipróbáltam egy másikkal és ment tökéletesen. Egy próbát megér.

Üdv.

(#28003) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Sziasztok erről (UE40EH5000) vélemény? de jó lenne ez (UE32EH5000) is. Illetve mi a különbség ezzel (UE32D5000)?

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#28004) rasky


rasky
senior tag

Ha valaki jár az MM-ben, vagy az Euronicsban, vagy esetleg tudja az árat az említett üzletekben, az nézze már meg nekem erre a tv típusra: UE32ES6100

Köszönöm.

(#28005) nightshadow válasza rasky (#28004) üzenetére


nightshadow
veterán

(#28006) #75912448 válasza nightshadow (#28005) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nem normálisak, ekkora méretben a felét talán megéri.

(#28007) BBéci válasza #75912448 (#28006) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértek. Annyiért egész jó 50-es plazmát kapni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#28008) Flashget válasza rasky (#28004) üzenetére


Flashget
félisten

azért itt lényegesen olcsóbb.

Realme GT Master Edition

(#28009) rasky válasza #75912448 (#28006) üzenetére


rasky
senior tag

Az MM vs Saturn mindig rápakol nem kicsit...csak azért nézelődök a fentebb említett üzletekben, mert már kétszer megjártam webshopos tv-vel, és ezek vannak a közelemben, így könnyebb visszavinni probléma esetén.

(#28010) Flashget


Flashget
félisten

Korábban többször felmerült az UPC új mediacard szolgáltatása.
cikk erről

a kompatibilis LCD/LED tévéknél csak 2012-es tipusok szerepelnek...nem volt már 2011-es tesztpéldány? :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#28011) [DE2JAY] válasza [DE2JAY] (#28003) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

valaki? a 0% THM miatt lenne ennél a boltnál a választás, más alternatívát is szívesen fogadok!

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#28012) Flashget válasza [DE2JAY] (#28011) üzenetére


Flashget
félisten

itt írtam róluk mikor megjött a 32D6500.
Házhozszállításnál addig ne vedd át ne fizesd ki amíg nem győződtél meg róla, hogy nincsenek rajta sérülés nyomok. Mert ha később veszed észre neked kell bizonyítani, hogy így kaptad ami gyakorlatilag lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#28013) Makosx válasza Flashget (#28010) üzenetére


Makosx
csendes tag

Elolvasva a cikket, nekem egy kicsit segnyalósnak tűnik.
A hibákról (pl az EPG ékezet kérdés) egy szó sem esik és a UPC nemzetközi tesztlaborban a vizsgálatokat valószínüleg a két autóbuzerátor végzi. :C

(#28014) Zsüll válasza Flashget (#28008) üzenetére


Zsüll
tag

Bocsi, hogy beleszólok, de ezt a kalocsai céget nem ajánlom. Nagyon megvezettek egy vidéki üzletükben és csak nehezen tudtam belőle szerencsésen kijönni.

(#28015) torma1981 válasza Zsüll (#28014) üzenetére


torma1981
veterán

Na mi történt?

(#28016) Flashget válasza Zsüll (#28014) üzenetére


Flashget
félisten

Tudomásom szerint Kalocsán 2 cég van ami ezzel foglalkozik és a másiknál voltak a gondok.
De ha ennél a pcálomnál akkor nyugodtan leírhatod, hogy mi volt az.

Realme GT Master Edition

(#28017) #75912448 válasza rasky (#28009) üzenetére


#75912448
törölt tag

MM-ben Pana 42G30 plazma 150k volt még a napokban. Nem kell ecsetelnem a kettő közötti különbséget, persze nem lebeszélni akarlak a 32"-os LCD-ről, de gondold át.

(#28018) Gakocsis


Gakocsis
tag

Sziasztok!
Egy UE466200 boldog tulajdonosa lettem. Főleg az Allshere érdekel. Az otthoni rendszerem egyik sarokeleme egy NSA210 NAS, amin a letöltéseim vannak, illetve minden tartalmat a segítségével szeretnék megosztani. A tv eddig minden fájlformátumú filmet lejátszott, amivel eddig próbáltam, MKV-ban kezeli a két hangsávot.. A feliratok lejátszásánál azonban problémáim vannak.
Sajnos a NAS mappáit egyszer beolvasta, utána hiába teszek bele fájlt, hozok létre mappát, nem látja a TV. A kérdésem az, hogy a TV-n, hogy tudom elindítani a mappafrissítést.

Eddig csak úgy tudtam feliratos filmeket lejátszani, hogy ha PC-n létrehoztam egy tetszőleges nevű megosztott mappát, abba másoltam ki a filmet, és a megegyező nevű feliratot, és az indítás után átküldtem a TV-re.. Gond nélkül kezeli. Azonban ha a NAS megosztott mappájába teszem be a feliratot, nem játssza le.

Vannak ötleteitek?

(#28019) canniball válasza Flashget (#28010) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha a 2010-esekkel megy akkor gondolod a 2011-esekkel nem? :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28020) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
LE40C670 friss tulajaként (első LCDm) érdeklődöm, hogy vannak-e tippek trükkök, színbeállítás, frissítés, SW, bármi amit érdemes tudni? :)

Pl ami kezdetnek érdekelne: Media lejátszás funkcióit lehet valahogy fejleszteni?
(navigálás/beletekerés helyett perchez ugrás vagy valami, esetleg felirat kezelésben valami plusz - itt a gyári 3 nál nagyobb betűméretet értek)

köszi :)

(#28021) rasky válasza #75912448 (#28017) üzenetére


rasky
senior tag

42-es méret kicsit nagy lenne 1,8-2 méteres távolsághoz :) , így minden kép 32-es a megfelelő méret az előző TV-im tapasztalatait is tekintve.

(#28022) canniball válasza rasky (#28021) üzenetére


canniball
nagyúr

Én kb. 3m-ről nézem a 46"-ost és nagyobbat is el tudnék viselni, ez alapján szvsz nem nagy az említett távolságra a 42".

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28023) Flashget válasza canniball (#28019) üzenetére


Flashget
félisten

Olvasd el még1x amit írtam...

Realme GT Master Edition

(#28024) leslieke válasza rasky (#28021) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

46"-ost nézek ekkora távolságból. Nem nagy az se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#28025) PLaci58 válasza Flashget (#28010) üzenetére


PLaci58
őstag

Gondolod, hogy ennyi TV-t leteszteltek? Ahogy elnézem a 2011-es LG-kbe jó, tehát nem szükséges a CI+, elég a CI foglalat is :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#28026) Flashget válasza PLaci58 (#28025) üzenetére


Flashget
félisten

jó neked is leírom..irónia volt..

Realme GT Master Edition

(#28027) PLaci58 válasza Flashget (#28026) üzenetére


PLaci58
őstag

:K

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#28028) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Ezekről a mi a véleményetek?

Samsung UE26EH4500

Samsung UE26EH4000

(#28029) canniball válasza Flashget (#28023) üzenetére


canniball
nagyúr

Sorry, "kutyafuttában" olvastam. :B

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28030) Zsüll válasza Flashget (#28016) üzenetére


Zsüll
tag

Bocsi, lehet te jobban tudod, már nem emlékszem a cég telephelyére, de annyi biztos, hogy egy kalocsai telephelyű cég nyitott itt Szfváron egy üzletet és náluk vettem az első 40B650-emet. Kb. fél éves volt mikor jött egy ihlet és rátettem a PC-t, mondván, hogy játszok egyet rajta és akkor láttam meg közelről a "nem vicc" 12 pixelhibát kb. 10 újjlenyomatot a képernyő belső felületén és jól látható koszokat, amik elállták a fény útját. Mint pl. az apró dohány szemek. :W Hát és jött a hercehurca. A gariról kiderült, hogy sajátjuk és nem gyári. Ha nincs az a kedves fogyasztóvédelmis hölgy, akkor buktam volna mindent, mert nem tudtak másikat adni helyette és a pénzt sem akarták visszaadni. Telefonon a fülembe mondta a főnök, hogy ezt elbuktam, hiába megyek én akárhova. Ugyanis nem elégedtem meg, egy másik sufnimódszerrel feljavított f.sukkal és 2 hónap után és szekértői vizsgálat kérésem után sem voltak hajlandóak a panaszommal normálisan foglalkozni. Azóta már odafigyelek és inkább +20ezret adok ki,de tudom, hogy gyári garisat veszek. Két hete be is zártak itt!! :DD Hatott az átkom...
Ja kifelejtettem, hogy újnak adták ki nekem a készüléket a vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

(#28031) bigdigit


bigdigit
addikt

van valakinek infója adnak-e ki a samsung tv-ék +5v-ot antenna vezérlésre?
dvb-t+kábeltv közösítőt szeretnék és ezt találtam.

(#28032) sandró60 válasza bigdigit (#28031) üzenetére


sandró60
addikt

Jó a választásod.Hasonlókat szoktak itt a fórumozók ajánlani egymásnak :K

(#28033) vlevi válasza Flashget (#28010) üzenetére


vlevi
nagyúr

"sak 2012-es tipusok szerepelnek...nem volt már 2011-es tesztpéldány?"
Azt nem tudom, de 2010-es tesztpéldány, egy LE40C650 már van. De mintha a UPC topicban lett volna, aki D5000-el próbálta, és működik.
Ami egyelőre nálam gond:
- EPG Ékezetek. Ha átállítom más országra, akkor jó, de olyankor meg az óra késik. Tudom, át lehet állítani kézire, de akkor meg az idők nem érnek össze az EPG-vel, szóval ez sem az igazi
- Van néhány csatorna (Comedy, Sport1, ... ) amit nem talált meg az automata keresés. Még nem nagyon jártam utána, hogy mit kellene tenni, hogy meglegyen.
- Időnként bekockásodik a gép, és nagyritkán a hang is beszaggat. Nem tudom, jelszint, vagy kábel gond lenne? Majd utánajárok ennek is.

Viszont van pozitívum is. Van néhány csatorna, amivel bővült, a korábbi nem HD-s médiaboxos digital bronze csomaghoz képest. Pl. Nat. Geo HD. Nem ugyanaz megy rajta, mint a sima Nat Geo-n, így ez tulajdonképpen új csatorna. Ugyanilyen a Discovery és a Discovery HD. Az EPSN Amerikát viszont nem tudom hova tenni. Véletlenül maradt benne, vagy tényleg jár a csomaghoz? Szóval ez is egy új adó.

(#28034) sandró60 válasza Gedeon31 (#28028) üzenetére


sandró60
addikt

Nézd meg a Samsung oldalán UE26EH4500 leirását.Szerintem ezért az árért megfelelő.Viszont ez nem Full-HD-tv.Ha neked igy jó akkor vedd meg

(#28035) bigdigit válasza sandró60 (#28032) üzenetére


bigdigit
addikt

mivel infóm nincs az 5v kérdésben és egy philips tv is lesz amihez kellene maradtam a sima kézzel átkapcsolós változatnál.

(#28036) Gedeon31 válasza sandró60 (#28034) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nézelődtem már ott.

Az a baj ebben a méretbe valami kompromisszumot kell kötni ,mert a full hd-sak, azok tv-monitor, a csak hd-s az meg sima tv.

(#28037) Flashget válasza Zsüll (#28030) üzenetére


Flashget
félisten

Látod mondtam nem ugyanaz a cég.
Már más is mondott hasonlót és belinkelte a honlapot..nem ez volt
Nézd meg amit linkeltem a fejlécet. Tavaly is meg előtte is ez a két boltjuk volt. 1. Kalocsán 1 Bp-n. Ha visszakeresel a topicban többen is rendeltek tőlük tévét tavaly és idén és nem mondtak semmi rosszat róluk.
Az tény szürke importosok mint minden nem márkakereskedés. Edigitalról is olvasni érdekes történeteket a vásárlói véleményeknél, hogy aztán mi az igaz ebből?...

Viszont, ha gariztatni kell olvasd el ezt
Még mindig azt mondod ez a cég volt az?

Realme GT Master Edition

(#28038) digo00


digo00
tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám,hogy A TV-re van egy vinyó kötve és a PC-n csatlakozok a TV-hez FTP-n de nem enged a vinyóra másolni!Miért van ez?
Van erre valami megoldás?
Ezt a hibát írja : 553 ERROR

Előre is köszönöm!

(#28039) Zsüll válasza Flashget (#28037) üzenetére


Zsüll
tag

Igazad lehet, most hogy nézem gyári a garijuk. Nekeik pedig nem volt az. Nem néztem soha a honlapjukat, mert személyesen jártam hozzájuk. De engem személyesen elijesztett ez a dolog. Ha bármi ziccer van a vásárló a legkissebb porszem. És ezt itt már nem rájuk értem, hanem ahonnan én vásároltam. Legyen a példám tanúlság másoknak is.

(#28040) utánvétel


utánvétel
aktív tag

Samsung D7000-es sorozat. Van rajta video kimenet? Vagyis a tv adást kellene néha rögzíteni, akár számítógépre, de mivel analóg adásról van szó így külső eszközre nem engedi.
Adtak hozzá "rengeteg" kábelt, van olyan amin van egy csomó RCA csatlakozó. Azok közül valamelyiken kijön az élő adás képe videojelként?
.....hátha valaki már végig zongorázta ezt a kérdést, ma nagyon lusta vagyok és fáradt, hogy kipróbáljam.

[ Szerkesztve ]

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#28041) sandró60 válasza utánvétel (#28040) üzenetére


sandró60
addikt

Rövid válasz:nem jön ki :K
"Fáradt" vagyok ezért irtam röviden ;]

[ Szerkesztve ]

(#28042) sandró60 válasza sandró60 (#28041) üzenetére


sandró60
addikt

:B

[ Szerkesztve ]

(#28043) tjnet válasza utánvétel (#28040) üzenetére


tjnet
aktív tag

Én ebben nem lennék biztos, hogy nem jön ki a hang és a kép a SCART kimeneten, Ezt én a te helyedben kipróbálnám.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#28044) róland válasza bigdigit (#28031) üzenetére


róland
veterán

Ez engem is érdekel.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#28045) szelidorzo válasza utánvétel (#28040) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

A TV-ről nem fogsz jelet levenni :-(
De ha analóg TV jeled van, akkor a helyedben lenne egy antennaelosztóm, az egyik ága menne a számítógéphez csatlakoztatott tunerba (kb 8 ezerFt), és mást tudok felvenni, mint amit nézek.

Ha digitális Tv jeled is van, akkor más a megoldás, de Te analógról beszéltél.

Szegény D7000-es Tv, analóg jelről hajtani, az kb olyan mint egy Ferrarira Barum gumit rakni.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#28046) BBéci válasza bigdigit (#28031) üzenetére


BBéci
titán

Nem adnak ki 5 V feszültséget az antenna aljzaton, tehát felejtsd el azt a közösítőt.
Létezik kézi átkapcsolású és távirányítható is, olyat válassz!

(#28038) digo00
Olyasmit vársz a tévédtől, amire nem képes egyik sem. :(

(#28021) rasky
2 méteres nézési távolsághoz még az 50 colos sem nagy, 1,2-ra inkább 46-ost ajánlok, de a 42-es is elmegy. [link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#28047) Imifej válasza Flashget (#28037) üzenetére


Imifej
senior tag

Az edigital is árul visszacsomagolt készülékeket. Az én TV-m is ilyen sajnos. Szívok is vele rendesen.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#28048) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

UE40D6500-amhoz szeretnék venni egy külső HDD-t. Ezt néztem ki: [link]

Kérdésem, elég hozzá a 2,5-es? Elég áramot kap a TV-ről USB-n keresztül? Valakinek van tapasztalata a Samsung TV - Verbatim HDD párossal? Mennyire kedvelik egymást?

(#28049) Speccy


Speccy
senior tag

üdvözletem!

Az EB kezdetéig akarok venni egy TV-t, Samsung UE46ES6560-t néztem ki, ugye ebben teljes értékű 3D van, nem csak valami félmegoldás mint a D sorozatnál? A 6710 csak abban más hogy ezüst színű?

There is hope!

(#28050) BBéci válasza Gabesz1019 (#28048) üzenetére


BBéci
titán

Gyanúsan olcsó! [link]
Szerintem működne a tévéddel, de inkább saját tápost választanék, azokban jobban bízom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.