Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) odrif


odrif
MODERÁTOR

Most hívott a hölgy a Pcdreamtől és azt mondta hogy nekik csak AA paneles tévéjük van 32"-ben. Ez nagyon nagy gond?
Mondjam vissza a rendelést?

20 éve a Prohardveren

(#6002) ratoti válasza Benhill (#5997) üzenetére


ratoti
csendes tag

szerintem nem volt olyan variáció amit ne próbáltam volna.valahogy a belkin nem engedi a tv-nek a jelet adatkábelen keresztül. olvastam korábban,hogy másnál is előfordult ez a probléma.kérem írja le akinél megoldódott, hogy mit csinált.köszi!

(#6003) Lupus70


Lupus70
csendes tag

Ma de. beszéltem az agyondícsért kalocsai céggel,hogy érdekelne egy 46C650-es,de csak ha SQ panelest szállítanak.Az úr cseppet sem udvarias válasza: " Mióta valamelyik hülye kitalálta ezt a panelmizériát képtelenek vagyunk eladni a C650-eseket,mert mindenki SQ panelest keres, pedig ezek 90%-át AUO panellal gyártják" Erre mondom neki,hogy ez nem mizéria,mert tesztek vannak róla,hogy az SQ feketéje és kontrasztja jobb a többinél.Válasz: "lehet,de akkor is 90% AUO panellal jön".Hogy a meradék 10%-ból kaphatnék-e ,szóba sem jött.Tulajdonképpen teljesen hülyének nézett,de én akkor is úgy gondolom,hogy 245k-ért szeretném a legjobbat kapni.Pedig bíztam bennük. :W

[ Szerkesztve ]

(#6004) gejala válasza Lupus70 (#6003) üzenetére


gejala
őstag

Pedig nyáron még 90%-ban SQ paneleket kaptak. Változnak az idők. :D

(#6005) odrif válasza Lupus70 (#6003) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hát nekem is AA panelest fognak hozni.

20 éve a Prohardveren

(#6006) Lupus70 válasza gejala (#6004) üzenetére


Lupus70
csendes tag

Most már biztos viszik nyugatra a finnyás tesztelőknek.

(#6007) Carlo009


Carlo009
tag

Sziasztok!
c650-em van. Nem tudom más, hogy van vele, de én nem használom a motion plust.
" ki"-re állítom ez a biztos. Miért? Mert nemhogy gyorsítana, hanem lelassítja a képet!
Szinte élvezhetetlen vele az adás, azonkívül a fejem is megfájdul tőle!
Ugyanígy a film mód,digitális zajszűrés, mpeg zajszűrést is "ki"-re állítom.
Ezek mind-mind elveszik az élethű képet.

(#6008) Xmodule válasza Carlo009 (#6007) üzenetére


Xmodule
őstag

Nálam detto. Nem is az hogy belassul, hanem egy par masodpercig megy jol aztan igy begyorsul a kép mintha elötte lemardt volna. elég idegesitö. Ki is kapcsolom en is mindig. Meg en szeretem ha egy film nem ugy nez ki mint egy szappanopera vagy mint egy dokumentum film. Jo egy termeszet filmnel jo ha be lenne kapcsolva mert ugy tenyleg gyönyöru. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6009) gejala válasza Xmodule (#6008) üzenetére


gejala
őstag

Nekem 10-esen van a de-blur, de soha nem lassul/gyorsul be. :F
HD-ben néha random eldob pár képkockát, de az ritka és sokszor alig észrevehető.

[ Szerkesztve ]

(#6010) Davebowman válasza Carlo009 (#6007) üzenetére


Davebowman
senior tag

Őőő nem ez az a funkció, amit ha kikapcsolsz, akkor visszaveszi 50Hz-re? Bocsi ha marhaságot kérdezek, mert valahol ezt olvastam. Ha ez rontja a minőséget, akkor inkább nem az 50Hz-eset kellene választani?

Vargalex 1.1.7

(#6011) gejala válasza Davebowman (#6010) üzenetére


gejala
őstag

De nem rontja a képminőséget. Pont azért találták ki, hogy javítsa. És kiválóan működik is. Csak a forrásnak megfelelően kell állítani.

[ Szerkesztve ]

(#6012) tkesy


tkesy
őstag

Esetleg erre van valakinek valami 5lete?

A probléma lényege, hogy két gép van a tv-re kötve, az ati-s gépen megtalálom azokat a beállításokat, amiket az nvidia-on nem, így jelenleg elég sz@r a képminőség.
(részletek és képek a linkelt hsz-ban vannak)
Előre is köszönöm a segítséget. :R

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#6013) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, hogy pontosan mi a különbség a (40)C530/550/630/650 között.

Főleg az érdekelne, hogy pontosan mit és honna tudnak lejátszani. A 6os 100Hz, azt tudom.

köszi

(#6014) blpp


blpp
csendes tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni! mi a véleményetek erről a tv-ről: Sony KDL-32EX700? jobb bármiben mint egy samu ue32c6000?

(#6015) vlevi válasza gejala (#6004) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem SQ01-es panelem van. Az jó?

(#6016) odrif válasza vlevi (#6015) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Az jó.
Mekkora a tv-d?

20 éve a Prohardveren

(#6017) tomgabor válasza vlevi (#5992) üzenetére


tomgabor
senior tag

Még jobban köszönöm :R

Ha olyan külső eszközt, például DVD/Blu-ray lejátszót / kábeltelevíziós egységet / műholdvevő beltéri egységet
csatlakoztatnak, amely 1.4-nál régebbi HDMI verziót támogat, akkor előfordulhat, hogy a TV nem megfelelően
működik (pl. nincs kép / nincs hang / kellemetlen vibrálás / természetellenes szín).

Ezzel mit akarnak mondani?

És mire jó a Audio Return Channel - Visszirányú hangcsatorna?

Most voltam osanba és meglepet hogy nagyon olcsóak a Samu TV-k, LG és Sonyból egy 32-es TV annyiba kerül mint egy 40-es Samu, mindegyik 5-ös széria.

[ Szerkesztve ]

(#6018) Bulitt


Bulitt
őstag

Engem is érdekelne a, hogy hol lehet megnézni milyen panellal szerelt. Ismerős műszakiba dolgozik, és végig tudnánk nézni, és csak SQ paneleset vennék.

Viszont még mindig nem tudom, hogy C650 vagy C6000-et vegyek. Megéri a LED-s az árát? :))

(#6019) odrif válasza Bulitt (#6018) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

ITT:

20 éve a Prohardveren

(#6020) horvathd válasza odrif (#6019) üzenetére


horvathd
aktív tag

Én az mi tévénken nem látok ilyen matricát, de elvileg a servíz menüből is megtudható:

Lásd "Service menu", ahol a "Type" értéke tartalmazza a pánel gyártóját is.
A megemlített menü így érhető el:
kikapcs - Info - Menu - Mute - bekapcs
A "Type:" értékét adja az adatokat.
A Samsung több féle gyártóból rendelheti a páneleket.
Például az LE32C530 esetében olyan pánel is létezik:
Type: 32L6AF0C
bontás:
32 - col
L - pánel gyártója (A - Samsung, D - CMO, L -AUO, I - CPT)
6 - Frekvencia (6 -50/60Hz ; 1 - 100/120Hz ; 2 - 200/240Hz)
A - Panel (A - AntiGlare ; T - TN ; U - Ultra Clear)
F - Felbontás (F - FHD, H - HD, U - UD)
0 - Panel 1st/2nd (1st:0, 2nd:1...)
C - BLU (BackLight Unit) C - CCFL, L - LED, E - Edge LED

"The Kid just rages for a while."

(#6021) bargeszt


bargeszt
tag

Helló! Egy kis segítséget kérnék. Adott egy B652 TV amelyik egyik napról a másikra elveszítette a szgépel való csatlakozást. A gépen engedélyezve van a fájl és nyomtatómegosztás, a tűzfal nem blokkol. Net van a tvn, azt tudom használni! A pc Share managerben engedélyezve van a tv, látom a az IP címét mégsem tudokfilmet képet stbt lejátszani vele. A TV forráslistájából eltűnt a pc. A router egy r460 tplink. Ha valki tud megoldást a problémámra léci írja meg. Köszi!

(#6022) odrif válasza horvathd (#6020) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Kösz, hasznos! :R

20 éve a Prohardveren

(#6023) powerwade


powerwade
senior tag

A "kalocsai cégen" kívűl kiket ajánlotok, akiktől érdemes rendelni 40C650-t és garantálják, hogy SQ panellel szerelt a TV? Mert nemrégiben a 220Volt-ot kérdeztem, ők csak "vásárlás után" lennének hajlandóak elárulni, milyen panellel van a TV szerelve.

(#6024) gejala válasza powerwade (#6023) üzenetére


gejala
őstag

Senki nem tudja garantálni a panel fajtáját, mivel ahhoz ki kell venni a tévét a dobozból.

(#6025) odrif válasza gejala (#6024) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

És az valóban igaz hogy 32"-ban nincs SQ paneles?
Ebben a méretben is akkora gondot jelent ha nem ezzel a panellal szerelt a tv?

20 éve a Prohardveren

(#6026) azozo válasza gejala (#6024) üzenetére


azozo
senior tag

Valaki átállitotta a c650-ét c6800-asra, hogy a PVR miatt
Kellene egy kis segítség ...

Olvasom a de magyarul ha eltudná mondani jó lenne.
Leszedtem már a samygo packot,de elötte kell még valami...? :U

(#6027) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Szerintem kicsit el van már túlozva ez a panel mizéria. Én AA-s panelosat hasonlítottam össze az ebbe az árkategóriával eső LG-vel, Sony-val, és a Samu képe tetszett a legjobban. Én is a kalocsai cégtől vettem tv-t, és igen AA paneles, és szerintem rohadt jó. Amúgy nagyon korrektek voltak, csak jót tudok mondani a cégről, mindenkinek ajánlom.

(#6028) powerwade válasza gejala (#6024) üzenetére


powerwade
senior tag

ez roppant egyszeru. amikor valakihez kiszallitanak egy keszuleket es megvizsgaljak a panelt akkor abbol a szallitmanybol szarmazo tovabbi teve biztos szinten ugyanazt a panelt tartalmazza :)

(#6029) odrif válasza -cobra- (#6027) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi, ez azért megnyugtatóan hangzik. :D

20 éve a Prohardveren

(#6030) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok mint a cím is elárulja a 2 Samsungt tv közül szeretném egyiket magaménak tudni
csak a kérdés hogy melyiket.

És ebben szeretném a szakemberek véleményét ki kérdezni inkább egy 82cm LED vagy 94cm LCD

a 2 tv pontos típusa

Samsung LE37C530F1WXXH

Samsung UE32C5000QWXXH

köszi a helpet előre is :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#6031) lucifer15 válasza powerwade (#6023) üzenetére


lucifer15
tag

A Fóti Corába tegnapelőtt láttam a 40c650-et SQ-panellel.A tv jobb felső sarka alatt 12cm-rel lefelé.Mindenki megnézheti. Én márciusba vettem itt a tv-t és szintén SQ01-es.
A fekete az a legfeketébb és semmi kékség még oldalról sem. az említett felhősödésnek még nyoma sincs.

(#6032) vlevi válasza odrif (#6016) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szia!
Egy LE40C650-s tévém van, kb. 2 hete.

(#6033) villamos válasza vlevi (#6032) üzenetére


villamos
őstag

Nekem meg kb. fél éve. Hurrá... és?

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#6034) vlevi válasza Bulitt (#6018) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az LE40C650-esnek a jobb oldalára van ragasztva egy címke, azon rajta van a modell kód, sorozatszám és a panel is.

(#6035) vlevi válasza villamos (#6033) üzenetére


vlevi
nagyúr

nem csak úgy beírtam, odrif kérdezte...

(#6036) vlevi válasza lucifer15 (#6031) üzenetére


vlevi
nagyúr

Akkor úgylátszik, 40-esbe már tényleg jobb paneleket raknak, mint a 32-esekbe. És ezek szerint nem érdemes 37-est sem venni, mert igaz, hogy kb 15-20-assal drágább, de jobb a panelje. Jól tévedek?

(#6037) Lupus70 válasza lucifer15 (#6031) üzenetére


Lupus70
csendes tag

46"-ost nem láttál véletlenül?

(#6038) villamos válasza vlevi (#6036) üzenetére


villamos
őstag

Bármennyire is az egyik legnagyobb panel gyártó a Samsung, 37" -os panelt egyáltalán nem gyárt. A konkurens gyártók meg valószínűleg igen. A 32" és 40" között ráadásul elég nagy is a differencia. Ezért egy külső partnertől vesznek ilyen paneleket (de vajon kitől?), hogy ilyen módon színesítsék a termékskálát.
Az tény hogy azon kívül hogy 10 -ből 8 37" -os készülék zúg, a képminősége is elmarad a 40" -os társaihoz képest, de azért rossznak egyáltalán nem rossz. Ha nem lett volna a zúgás maradhatott volna simán.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#6039) vlevi válasza villamos (#6038) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezexerint az LE37C650 tévéjükben csak a káva és az elektronika a Samu? A panel valaki másé? Akkor szerencsém volt, mert méret alapján én inkább 37-est vettem volna, de mivel 2 hétig nem tudtak hozni, inább bepaszíroztam a helyére a 40-est.

(#6040) nicu71 válasza horvathd (#6020) üzenetére


nicu71
addikt

megnéztem a service menüt. :) tehát nálam ez vagyon irva a type:32A1AFOC tehát az enyim akkor samsung paneles,és SQ?
ugyanis nekem semmiféle matrica nincs ragasztva SEHOVA,a lukakon meg fejjel lefele kéne valahogy bekukucskálni,miközben leverem a fejemmel a center-hangsugárzót a polcával együt :(( :DDD t
dehát a terjedő panelmizéria miatt MUSZÁJ megtudni az igaz :D at
szerintem ha én lennék eladó a kalocsai cégnél és ha kérdeznének a panelről hogy SQ vagy AA ezt csináln :W ám:

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6041) Bulitt válasza vlevi (#6034) üzenetére


Bulitt
őstag

Rendben, köszi az infót. Akkor könnyű lesz megtudni :)

(#6042) Lupus70 válasza nicu71 (#6040) üzenetére


Lupus70
csendes tag

Ha én lennék az eladó azt mondanám.: Ha Samsung TV-be bizonyossággal Samsung panelt szeretne, vegyen Sony-t :W .Ez így korrekt.
Természetesen egy ORION LCD vásárlásánál engem sem érdekelne a kérdés.

(#6043) Memme


Memme
csendes tag

Sziasztok!

Hétfő óta vagyok egy 32C650-es tulaja, pár észrevételem és kérdésem lenne:

Mikor TV vásárlását terveztem, még eszembe sem volt a panel és egyéb hasonló dolgok figyelembe vétele, magyarán sima laikusoknak egyértelmű, átlagos dolgokat vettem figyelem. Mindettől függetlenül nyitott és fogékony vagyok a technikai újításokra, ezért is próbálok informálódni egy-egy beszerzés előtt. A beszerzett TV-n is kihasználom mind a Net, mind pedig a DLNA képességét, és most tervezek további Anynet+ funkciójú eszközt beszerezni hozzá.
Így jutottam el erre az oldalra is. Az itteni hozzászólások és tanácsok formálták is beszerzést. Ezért nem lett 37"-os, mivel itt is (és más külföldi fórumon egyaránt) megerősítették a zúgást. És természetesen előtérbe került ez a paneles dolog is. Én is kalocsai cégtől rendeltem, nagyon korrektek és rugalmasak voltak. Persze Én is jeleztem, hogy lehetőleg SQ paneleset szeretnék (persze 3 héttel ezelőtt még nem is tudtam róla, hogy milyenek vannak... :) ).
Szóval rendben megérkezett a TV, kérdezem a futárt a panelről, erre gondolkodás nélkül rávágja, hogy az új Samsungok mind SQ panellel készülnek már, így ez is az. Nem nincs olyan matrica az Én készülékemen sem, így nem tudtam ellenőrizni. Egészem máig, amíg nem írtátok le (köszönöm a leírást), hogy a szerviz menüből hogy érhetem el. Ez alapján 32L1AF0C, magyarán nem SQ paneles.
Ennek ellenére valahogy nem tudok ideges lenni, mivel nagyon elégedett vagyok a készülékkel, szuperül működnek a funkciók, és tartom a korábbi véleményem, miszerint egy TV nem rá aggatott cetlik és feliratok alapján kell megítélni, hanem a mutatott képe alapján, ami szerintem ennél is szuper. Természetesen ez laikus, normál felhasználóként írom, elfogadom ha valaki szakavatottként ezt nem így látja.

A felmerült kérdéseimet inkább külön írom, mivel ez így is hosszú lett...:)

(#6044) Memme


Memme
csendes tag

Szóval a fenti HSZ folytatásaként:

1. ha a T-Home-os set top boxhoz HDMI csatlakozóval csatlakoztatom a TV-t, a bekapcsolásnál a fenti üzenetet jelzi: 1280x720 @50Hz, továbbá az összes csatorna akkor méretben jelenik meg, mint ha 4:3-as méretben lenne. Hiába módosítom a képernyőméretet. SCART-al való csatlakozásnál semmi ilyen problémával nem találkoztam. Ez mitől lehet? HDMI-n keresztüli csatlakozásnál ezek szerint csak 50 Hz-re képes?

2. A TV hátulján a következő van: AC100-240V -50/60Hz 120W. Ennek valaki tudja jelentését? Az első rész gondolom az áramfelvételi tartomány, de a Hz és W mit jelezhet? Úgy tudtam, hogy alapból 100Hz-es a készülék, vagy csak a Motion Plus funkció "segíti fel" 100-ra? A 120W a fogyasztásra utal?

3. Néha jó lenne a számítógép monitornak is használni (pl. mikor csak neten tudom nézni a meccseket). A gépem egy 3 éves ASUS notebbok, ATI Radeon Xpress videokártyával. Nincs HDMI csatlakozóm, a PCDream által adott USB kábel sem jó, mivel az egyik oldala nem jó egyik eszközbe sem a szélei miatt. Ezek szerint marad a régi monitor csatlakozó. Ezen keresztül gond nélkül átmegy a kép (a hang gondolom nem), nincs vele semmi gond ,ugyanaz látszik, mint a notebook kijelzőjén? Vagy milyen más alternatíva van?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

A gondolkodóknak: szerintem nagyon jó TV, nincs kétely bennem, hogy jó döntés volt ezt választani. Tudom, hogy sokaknak a 32" nem TV, de Nekem bőven megfelelő ez a méret is... :)

Üdv Mindenkinek

(#6045) Anonymus23 válasza gejala (#5942) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszi az infót, időközben akkor be lett vezetve egy földelt elosztó :K

;) - The Power of the Light Side

(#6046) Anonymus23 válasza horvathd (#6020) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszi, ez is nagyon értékes infó.

Csak egy kis megjegyzés ehhez a panel mizériához, és konkrétan a webshopokhoz (kalocsa)
Azért nem kellene senkinek, főleg nem egy WEBshopnak haragudnia/vagy csak rosszul esnie, ha a kliensek a WEB-en tájékozódnak (valaki nemrég írta, hogy ingerülten válaszolt az úriember, hogy emiatt a panelmizéria miatt nehezebb az életük), és neadjisten okosodnak, és a pénzükért azt akarnak vásárolni, amit akarnak. Ha tudják vállalni, akkor vállalják, ha nem, akkor is az a legkorrektebb ha azt mondják, hogy sorry de nem. gyakorlatilag azért vesz tőlük az ember, mert a WEB keresőkben benne vannak, és itt a WEB-en hall felőlük az ember, és kb azért rendel onnan az ember, mert többnyire jót hall felőlük..
Ettől függetlenül én is tőlük rendeltem meg, mivel bár ugyanebben az árban gyakorlatilag helyileg is lett volna TV, de kihozzák, beüzemelik, és ha minden OK, akkor fizetek.
Ebből a szempontból ma ez még kiemelkedő szolgáltatás, mert ilyen árszintű dolgoknál abszolút nem elterjedt ez még kis hazánkban. Pl amikor pár éve vettem új autót, akkor éppen hogy csak foglalkoztak az emberrel, pedig több mint 3 millát hagyott ott az ember.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, elvileg Kedden hozzák a cuccost. Többször beszéltem egy hölggyel időpont egyeztetés kapcsán, az érződött a hangján, hogy már nagyon fáradt, de még mindig udvarias és korrekt tudott maradni :D

;) - The Power of the Light Side

(#6047) siemensfun válasza Memme (#6044) üzenetére


siemensfun
tag

Kérdéseidre a válaszok:
1, T-homeos boxon a Főmenüben->Készülék beállítások->Kép beállítások itt tudod állítani a box felbontását:
HD kimenetek aktíválása: Igen
HDMI normál színes: RGB
HD kimentek felbontása: 1080i

Utánna rendben gomb és már kész is. Nem kell megilyedni hogíy azt irja ki a tv hogy 1920x1080i@50HZ Attól még a tv 100Hz-en fogja megjeleniteni, ez csak a bemenő jel adatai.

A képarányt a t-home-os box távírányítóján lévő HD gombbal tudod állítani. A távírányító alján van.

2, AC100-240V a bemenő feszültséget jelenti. Magyarán 230V-ról müködik a tv-d
50/60Hz ez az áramhálózat frekvenciája
120W pedig a tv fogyasztását jelöli

3, Ha van a gépeden dvi kimenet akkor azt is tudod használni egy DVI-HDMI átalakítóval. Ennek is szép lesz a képe, szebb mint a hagyományos kábellel. Csak HDMI kábellel megy át a hang.

[ Szerkesztve ]

(#6048) villamos válasza Memme (#6044) üzenetére


villamos
őstag

2: Csak a szükséges tápellátás szabványértékeit sorolja fel. Az 50Hz a váltakozó áram frekvenciája. A 120W a készülék teljesítményfelvétele működés közben. Ha elosztod a 230- cal, megkapod hogy hány Ampert vesz fel a készülék (kb: 520miliAmper).

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#6049) baluka26


baluka26
veterán

Szintén a kalocsai boltból rendeltem televíziót pénteken. Végül maradt a 37"-es C650. Sikerült megtekintenem egy ilyen méretű 650-est, és még így is jobb a képe, mint a hasonló árkategóriában lévő többi 37"-esnek szerintem. Remélem a zúgás elkerül, ezért imádkozom.
Amúgy mit lehet tenni a zúgás ellen? Garanciálisan cserélik a tévét ilyenkor?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6050) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok mint a cím is elárulja a 2 Samsungt tv közül szeretném egyiket magaménak tudni
csak a kérdés hogy melyiket.

És ebben szeretném a szakemberek véleményét ki kérdezni inkább egy 82cm LED vagy 94cm LCD

a 2 tv pontos típusa

Samsung LE37C530F1WXXH

Samsung UE32C5000QWXXH

köszi a helpet előre is :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.