Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) crosscut válasza gejala (#7150) üzenetére


crosscut
csendes tag

A pendrive a neki való helyre van dugva (nem a HDD-be)?

ezt nem igazán értem :(
(de probálok válaszolni)

Egy usb van a tvn oda dugok be egy transcend pendriveot (ami rohadt nagy adatátviteli sebességel rendelkezik!)

Szóval akkor a Tiéd is 40 colos :). Akkor még az sem lehetett hogy kicsi és azért nem veszed észre :( nem értem.
Most hívtam fel a shopot ahol vettem azt mondták írjam le nekik emailben és elkezdenek "dolgozni" rajta.

(Biztos elkezdik bent tekerni a potmétereket hogy jó legyen a tvm :D)

Köszönöm a válaszod!!!

(#7152) gejala válasza crosscut (#7151) üzenetére


gejala
őstag

"ezt nem igazán értem"
Ezek szerint az 5-ösökön csak egy USB van. A 6-osokon kettő, az egyik külön HDD-nek.

(#7153) Carlo009 válasza Flexy90 (#7140) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!

Biztosan érvényes a te esetedben a 3 napos cseregarancia. Mivel tegnap vetted, szóltál is nekik, hogy probléma van cseréljék ki. Nyugodt lehetsz még ha egy hét múlva jönnének is, te bejelentetted nekik.

Üdv!

(#7154) Flexy90 válasza Carlo009 (#7153) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi a megerősítést! :)
Azt mondták a héten elviszik, remélem egyből hoznak csere tvt is.

Xiaomi Fan

(#7155) Ton1


Ton1
tag

Hogy vagy ez a 3 napos csere garancia? :) Mikor érvényes ez?
köszi

(#7156) crosscut válasza gejala (#7152) üzenetére


crosscut
csendes tag

igen csak egy van.
Beszéltem a webshoppal ahol vettem a tvt, emailben megírtam nekik a problémát és mondták hogy mihamarabb jeleznek

Közben a samsung is írt hogy rajtavannak a dolgon.
(Biztos fejlesztik nekem az effektmentes tvt :D)

(#7157) crosscut válasza Ton1 (#7155) üzenetére


crosscut
csendes tag

Ha 3 napon belül észreveszel bármilyen madárszart a tvn :D

(#7158) henesa


henesa
aktív tag

Január 3-án vettem egy 40c650-est most tünt fel hogy van egy nagy világosbarna folt a képen
szinte csak a fehér vagy nagyon világos háttérnél látszik " de látszik " délután szóltam a samsungnak majd jön a " mekker " kíváncsi vagyok ilyenkor mi lesz a három nap ugye nem játszik. Elviszik javítani vagy cserélik :F na majd kiderül

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7159) crosscut


crosscut
csendes tag

http://data.hu/get/3387990/MVI_0364.rar

itt van a felvétel az effektről.
Sajnos kamerán keresztül annyira nem látni, 13 másodperc környékén látni talán leginkább a betűknél.

Szerintetek szar a tv?

(#7160) RRomeo


RRomeo
csendes tag

Sziasztok,

gondolom a YouTube alkalmazással C650-nél nektek sem sikerült még HD, vagy full HD YouTube videókat lejátszani? Miért lehet ez? Ennyire szar ez az app tényleg? Nehezen nyugszom bele... :-(

(#7161) snefftamas válasza camalot (#7138) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Én is de sajnos mar a 32" sonyba is tesznek mva panelt meg spvat is. Csak hat az drágább.

[ Szerkesztve ]

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#7162) nightshadow válasza snefftamas (#7161) üzenetére


nightshadow
veterán

Én a Sonyval kapcsolatban még nem olvastam panel lottóról.

[ Szerkesztve ]

(#7163) Ton1


Ton1
tag

Valaki tudja milyen panel lottó van LE40C530 és LE46C530-nál?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#7164) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Tervezem egy LCD TV vásárlását.
Ezt találtam: Samsung le32c350
Erről mik a vélemények? Megéri 80K-ért megvenni?

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#7165) BBéci válasza Klemens (#7164) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem megtaláltad a legolcsóbb és leggyengébb képességű Samsungok egyikét. Ha azzal is beéred...
Valamivel többért C530-ast kapni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#7166) crosscut válasza BBéci (#7165) üzenetére


crosscut
csendes tag

én pont a c530al szopok:(

[ Szerkesztve ]

(#7167) békabreki


békabreki
csendes tag

Sziasztok!!!!

Lenne egy butának hangzó kérdésem!!Nem vagyok benne biztos ezért gondoltam beírok ide!!

LCD tv-nél mennyire szembeötlő a képfrissités?Teszem fel mennyire szembeötlő a különbség az 50 Hz és a 100 Hz között!!!!????

Köszi a segitséget

Lelassít,mint malackát a szembessssszél!!:)

(#7168) jegenye77 válasza békabreki (#7167) üzenetére


jegenye77
addikt

Csak annyira hogy 50-eset ne vegyél! :N

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7169) vecsa74


vecsa74
csendes tag

Köszönöm a válaszokat.
Tényleg a kábel volt a probléma.
A kocsiban a sok mínuszt mozgatással lehet, hogy nem szerette.

(#7170) camalot válasza Ton1 (#7155) üzenetére


camalot
tag

Nem kell indokolnod a cserét, törvény írja elő 3 napon belül. Akármit hazudik a kereskedő.

(#7171) horvathd válasza camalot (#7170) üzenetére


horvathd
aktív tag

Csak hibás termék esetén kell cserélnie az eladónak.

"The Kid just rages for a while."

(#7173) lexuska válasza camalot (#7170) üzenetére


lexuska
csendes tag

Ez a törvény már régen megváltozott. Csak webes rendelésnél van 8 nap, ott nem kell indokolni. Visszaszállításról viszont a vevőnek kell gondoskodni.

(#7174) BBéci válasza lexuska (#7173) üzenetére


BBéci
titán

Így igaz, többször bemásolták ide a topikba is a jelenleg érvényes, erre vonatkozó rendeletet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#7175) Klemens válasza BBéci (#7165) üzenetére


Klemens
őstag

Értem.
Akkor 100K-ig melyiket érdemes venni?
Amit a T-Home forgalmaz Samsung 82-es LCD az milyen? Érdemes abba beruházni? Sajna pontos típust nem találtam a T oldalán.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#7176) Mauddip


Mauddip
aktív tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem, igazából gondolom ezt sokan felteszik, de azért érdekelne, mi a véleményetek erről a tv-ről: Link .
Konkrétan az érdekelne, h az itthoni Sony képcsöves 19" tv-met és a Samsung 19" monitoromat le szeretném cserélni egy 32"-os Full HD Tv-re, és az érdekelne, hogy pl. ez amit linkeltem megfelelne-e nekem arra, h monitorként használjam. Konkrétan arra lennék kíváncsi, h mondjuk egy ilyen tv-n (azt hiszem 50Hz - 5ms) mennyire látszik, mondjuk egy játéknál az elmosódás/szellemkép hatás, úgy értem, h mondjuk monitornál fontos az, h ne úgy lássuk, mintha szaggatna a kép, ennél ez hogy nézne ki? Tudom ezt játékra is használni, és egyaránt éles kép lesz mondjuk windowsba, ha hdmi kábellal rákötöm?

Másik kérdésem, hogy ugyanígy, ha mondjuk tv-ként használom, akkor esetleg a digi adásai nem lesznek-e neki túl "pixelesek"? Mert láttam már nagyobb bevásárlóközpontokban olyat, h valami ritkasz.. rossz minőségű jelet nyomtak ki rá, és a képet szó szerint rossz volt nézni, pixeles volt, hangyák háborúztak, stb.

Remélem nem kérdeztem túl nagy hülyeségeket! :)
A válaszokat előre is köszönöm,
üdv

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#7177) Fanyuvo


Fanyuvo
tag

Sajnos én is beléptem azok táborába akik frissítették a C530-as TV-t a december 16-ai firmware-el és azóta nem játszik le semmilyen videót.
Azóta kiraktak egy dec. 22-ei firmwaret is (ami gondolom javítja ezt a hibát), de mivel ugyan az a verziószáma mint az előzőnek ezért a TV nem hajlandó frissíteni.

Úgyhogy most várom az új firmware-t, mint a messiást.

Ui: A hangos inverter probléma nálam is volt és cserélték a TV-t. A csere TV meg nem kapcsolt be, azt már nem cserélték, hanem javították.

(#7178) lexuska válasza Fanyuvo (#7177) üzenetére


lexuska
csendes tag

Ezt a változatot próbáltad? T-MSX5DEUC-2009.0 Mert a 2007-es volt a rossz.

(#7179) BBéci válasza Mauddip (#7176) üzenetére


BBéci
titán

A lehető legrosszabb vétel, annyiért C650-est kapni, aminek lényegesen jobb a képminősége, 100 hertzes és Ultra Clear paneles.

(#7175) Klemens
Bevallom, nem ismerek közelről egyetlen 100000 forint alatti összegért kapható tévét sem, csak az itt olvasottak alapján javaslom a Samsung C530-ast.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#7180) gejala válasza BBéci (#7179) üzenetére


gejala
őstag

Csak 40"-tól kezdve van Ultra Clear Panel. Az 20k-val drágább, mint a linkelt tévé.

(#7181) Mauddip válasza BBéci (#7179) üzenetére


Mauddip
aktív tag

És arra mit mondasz? Hogy nézzem, h ilyen játékokra is jó legyen? Ne "szaggasson" a kép?
Mit érdemes figyelni vételnél? Hz szám? Képfrissítés ms-ban? (konkrétan nekem az fontos, h Full Hd (1920x1080) legyen, és 32" (82cm-es), mert ez így méretre pont befér az asztalomra.)

És a másik, h most érdemes még LCD-t venni, vagy inkább Led már a nyerő? Van-e valami "hiba" esetleg ebben a led technológiában, amit tudni kéne? Vagy ez már olyan, h "örök élet + 1 nap" ?

Nikon D5300 | Gigabyte-Z490 GamingX | i5-10600K | GIGABYTE RTX 4070 Gaming OC | G.Skill DDR4 16GB/3200 TridentZ | LG 50" 4K Tv

(#7182) BBéci válasza gejala (#7180) üzenetére


BBéci
titán

Hoppá! Erre nem gondoltam, ebből is látszik, hogy nem foglalkoztam 32 colos tévékkel, nálam 40 alatt nem jöhetnek számításba.

(#7181) Mauddip
Kérdésedből nyilvánvaló, hogy nem olvastál vissza eleget a topikban, ami hozzászólás előtt kötelező. Pár oldalon átrágod magad és megtalálod a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#7183) Fanyuvo válasza lexuska (#7178) üzenetére


Fanyuvo
tag

Nem engedte telepíteni a hasonló verziószám miatt.

(#7184) crosscut


crosscut
csendes tag

BBéci:
Szia!

Visszadják samsung tvm árát így újat kell vegyek.
Szeretném megkérdezni hogy Te melyiket ajánlod?
Elsősorban ps3,x360ra lenne a tv, másodlagosan USBs filmnézésre
Ne legyen inputlag, és kevés ghosting ja és 40colos legyen :D
120 körül

Köszönöm!

(persze más is ajánlhat!)

(#7185) Klemens válasza BBéci (#7179) üzenetére


Klemens
őstag

Esetleg ez?
Samsung LE32C450E1WXXH
Kicsit több, mint 110K lenne.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#7186) horvathd válasza Klemens (#7185) üzenetére


horvathd
aktív tag

LE32C530-at is lehet már 100.000 Ft-ért kapni.

"The Kid just rages for a while."

(#7187) Klemens válasza horvathd (#7186) üzenetére


Klemens
őstag

Na jah...
Furcsa, hogy a T a notikat mélyen ár alatt agyja, ha nettel veszi meg az ember, azt hittem a TV-ket is, de nem. :W

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#7188) ryu92


ryu92
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy C530 esetében be lehet-e valahogyan hozni azt a funkciót, hogy lehessen vele merevlemezre rögzíteni a tv műsort (pvr funkció a neve, ha jól tudom)

Előre is köszi!

(#7189) crosscut válasza ryu92 (#7188) üzenetére


crosscut
csendes tag

Neked nincs olyan problémád az c530al hogy mediplayeres filmezésnél a kép néhány része késik (csávó fordítja a fejét, a szeme késöbb megy utánna pl)
Ezáltal lényegében deformálódnak a dolgok.

Köszi!

(#7190) ryu92 válasza crosscut (#7189) üzenetére


ryu92
csendes tag

Még semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig nézek vele netről leszedett flv-től 1080p-s mkv-ig mindent.

(#7191) Wask


Wask
csendes tag

Nekem 5000 seria van es 2 usb van!Egyik hdds a masik az nature:)
http://www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/led-tv/UE32C5000QWXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

Ekozott mi a kulonbsegva firmware fulon?Marmint a tdt es az msx firmware kozott?Mindketto ehhez a tvhez van? Mikor nekem meg a msx2005 volt fent akkor a tv nem erezte hogy van uj soft a neten,ez normalis dolog?

(#7192) horvathd válasza ryu92 (#7188) üzenetére


horvathd
aktív tag

Én próbáltam, a szervízmenüs trükköt, de nem működött.

"The Kid just rages for a while."

(#7193) BBéci válasza crosscut (#7184) üzenetére


BBéci
titán

Soha életemben nem játszottam tévén, inkább másoktól várj erre választ.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#7194) lexuska válasza Fanyuvo (#7183) üzenetére


lexuska
csendes tag

Nekem a 2009-el teljesen jó a média lejátszó. 2007-re tettem fel. Kétféle panellel szerelik a tv-ket azért van két firm az oldalon. A Samsung ügyfélszolgálat menüpontban bent van melyik változat van a tv-ben.

(#7195) horvathd válasza lexuska (#7194) üzenetére


horvathd
aktív tag

Nekem pedig az 1023-as firmware-rel nincs problémám.

"The Kid just rages for a while."

(#7196) ryu92 válasza crosscut (#7184) üzenetére


ryu92
csendes tag

LE40C530. De ha ügyelsz a beégés elkerülésére, akkor egy belépőszintű plazma még jobb választás - szerintem.

(#7197) ryu92 válasza horvathd (#7192) üzenetére


ryu92
csendes tag

Köszi a választ! Akkor nem is kísérletezek, a neten is csak a 650-eshez találtam tutorialt.

(#7198) Elektrojoe7


Elektrojoe7
csendes tag

SZiasztok , egy kis segitség tv vásárláshoz .

http://samsungrefurbish.com/hu.html

pl:

(#7199) snefftamas válasza nightshadow (#7162) üzenetére


snefftamas
aktív tag

A 37" es ex500 asok mind mva paneles es a 32" esekben van spva es mva is a 40" 46" 55" spva 60" sharp. Eddig es se tudtam hogy a 32" lehet ilyen is olyan is de pár napja olvastam egy fórumon vkinek 32" volt AUO panellel. Plusz volt egy link a fentiekrol is ott. Avsforum.com official kdl500 thread

[ Szerkesztve ]

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#7200) snefftamas válasza Ton1 (#7163) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Pont ugyanaz mint az összes többi Samsung tvnel. Mva, spva

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.