Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) ///M válasza tpeter (#7012) üzenetére


///M
tag

FW downgrade ezzel a leírással tutira működik [link]
Nekem sikerült 3001.1 röl visszatenni 2004.1 newage fw re.
Ha valaki még pórul járt volna!

(#7052) nicu71 válasza Thom! (#7027) üzenetére


nicu71
addikt

huu nagyon szépek...és láttátok hogy a ficsörök közt:"full internet@tv? :Y
kiváncsi lennék hogy pl.a c650-eken mikor cserélik le azt hogy internet@tv 2010 internet@tv 2011-re...azt hittem hogy már jan elsejétől.. :U .

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#7053) Sergoo válasza Flexy90 (#7040) üzenetére


Sergoo
csendes tag

Köszi szépen mindenkinek.
Szerintem ez lesz az
:R

(#7054) eric.cartman válasza nicu71 (#7052) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Ne is álmodj róla. A Samsung hülye lenne ezt megtenni még ha egy C650 hardveresen képes is lenne rá, hiszem akkor ki venné mag a D szériát?

Ha úgy lenne ahogy gondolod, akkor például a B szériába is bekerült volna hivatalosan a DTS támogatás.

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#7055) camalot válasza snefftamas (#7046) üzenetére


camalot
tag

Viszont szebb a képe, ha nem focit nézel akkor talán elég az 50hz. Dehát jön belőle a 100hz-es februárban. Felhősödésről írtak néhányan a ledesnél.

(#7056) tpeter válasza horvathd (#7050) üzenetére


tpeter
aktív tag

Ja, csak ne tegyétek rá az új fw-t :(
Utána nálam már nem ment...

(#7057) horvathd válasza tpeter (#7056) üzenetére


horvathd
aktív tag

Én minden gond nélkül frissítettem az enyémet,

"The Kid just rages for a while."

(#7058) Wask


Wask
csendes tag

Ha allshare opcióval megosztok mkv fájlt és lejátszatom tv-n, akkor hogy váltok szinkron meg feliratot a tv-n? A fájl több szinkront és feliratot is tartalmaz... előre is köszönöm!

(#7059) Mozso26


Mozso26
senior tag

üdv mindenkinek.Most frisitettem a samsung 40b650 t2p-emt a legujabbra és gondom akadt egy film dts hangjával.Kiir valami ciril betüs hibaüzit. Most ez a frisités miatt van, vagy amugy sem menne?ezzel nem birkozik meg:
[Audio] Codec: DTS
[Audio] Channel(s): 6 channels
[Audio] Sampling rate: 48 KHz
[Audio] Title: English DTS 1509 kbps
[Audio] Language: English
Tegyem vissza a régebbi firmwarét? pls help

[ Szerkesztve ]

(#7060) BBéci válasza Mozso26 (#7059) üzenetére


BBéci
titán

Idáig lejátszotta a dts hangot? A B-sek alapból nem tudták.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#7061) Mozso26 válasza BBéci (#7060) üzenetére


Mozso26
senior tag

Na ezt nem tudom ,az biztos hogy hibüzit még sosem dobott nekem , és az erösitöm tudja optikaival van összekötve, de most néma a tv is és az erösitö sem kap jelet. Szoval akkor lehet hogy még sosem néztem olyan filmet ami dts,és ha igy van akkor normális a hibaüzi és hogy néma az erösitön is ami tudja a dts-t?

[ Szerkesztve ]

(#7062) Wask


Wask
csendes tag

Na mi lehet a gond?

http://www.youtube.com/watch?v=sgbGLSARW3c

Ezzel szívok 3 napja:(

(#7063) BBéci válasza Mozso26 (#7061) üzenetére


BBéci
titán

Ismétlem, a tavalyi, B jelzésű Samsung tévék beépített médialejátszója nem kezeli, nem ismeri fel a dts hangsávot.
Állítólag valami hekkeléssel rá lehet venni, erről nincs tapasztalatom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#7064) Mozso26 válasza BBéci (#7063) üzenetére


Mozso26
senior tag

jo jöszi az infot :R

(#7065) kutyman válasza Wask (#7062) üzenetére


kutyman
aktív tag

Próbálj ki egy másik, minél rövidebb, ferritgyűrűs usb kábelt.

(#7066) hitoshi


hitoshi
csendes tag

Uraim, segítséget kérnék, az őrület határán vagyok.

Az elmúlt 2 napban úgy 12 órát öltem kutatómunkába új HDTV vásárlás ügyében és folyamatosan zsákutcákba futok, vagy értelmetlen köröket teszek.

Kritérium: 99 százalékban játékhoz kell (X360 és PS3), ezért az input lag fontos. Legyen "32-es, full HD - USB-s filmlejátszás és a többi netes extra a legkevésbé sem érdekel. Keret: 140 ezer forint

Kálváriám rövid története, a kiszemeltek:

1. Samsung Le32 C550
2. Samsung LE37 C530

A probléma: a tizenkét órából 11-et a Google-ön töltöttem és egy-két esetet leszámítva _semmit_ sem találtam. Mármint tesztet: elsősorban ugye a lag és a ghosting érdekelt játékszemponból, de a jelek szerint 2010-ben még nem jutottunk el oda ebben a termékkategóriában sem, hogy legyen legalább egy olyan oldal, ami összegyűjtené a véleményeket - úgyhogy leginkább fórumokat és youtubeot jártam, annyira nem sok sikerrel, volt TV, ahol google fordítóval üzbég fórumról próbáltam tapasztalatot nyerni. Mondanám az eredményeket:

Egyszer már leírtam mind az 550-et, mind az 530-at, aztán ezekről is valahogy megoszlottak a vélemények - van, ahol 17-33 ms lagról írnak, van, ahol fixen 33-ról, ami a mezőnyt látva eléggé jó eredménynek tűnik. Csakhogy az pl sehol sem derült ki száz százalékosan biztosra, hogy az 550 pl milyen: sokak szerint egy 580-as átcsomagolva, mások szerint 530-as belső egy 580-as tokban plusz/minusz pár feature.

Én pedig csak úgy nem akarok beleugrani a dologba. Valaki kérem segítsen mert már teljesen kilátástalan vagyok.

Az irodában, ahol dolgozom egy 550-es van, 40 inches verzióban, sokat játszottam rajta és nagyon jó volt - de nem tudom, hogy például kisebb méretben is igaz lenne-ez, főleg belekalkulálva azt, hogy ezer féle panelban létzik minden tv és önmagában egy lottó az, hogy épp mit sikerül kihalászni.

Összefoglalva: melyik lenne a legmegfelelőbb játékra, a lehető legalacsonyabb laggal és ghostingolással? Én az 550 felé hajlok.

(#7067) Brucki válasza Wask (#7058) üzenetére


Brucki
csendes tag

Hi

Megkaptam a mailt, de látom itt is feltetted a kérdést, szóval megpróbálok itt válaszolni :)
Én mkv file-t mindig hdd-ről játszok le. Ekkor ha a file lejátszása közben megnyomod a távirányítón a Tools billentyűt, akkor bejön egy menü, ahol többek között a hangsáv, illetve a feliratok között váltogathatsz, illetve még különböző képi beállításokat tudsz eszközölni. Allshare opciót nem próbáltam. Nyilván ha mondjuk pc-ről, vagy notiról játszod le a filmet kábelen keresztül, akkor a gépen levő playerben lehet állítani a hangsávot, meg a feliratot.
A vinyó problémád nem tudom miből adódhat, mindenesetre én ma kipróbálok egy 250GB-s Western Digital hdd-t is, majd referálok, hogy működött e. Elképzelhető, hogy a mobilkerettel van baja a tv-nek, ez sem kizárt. Nekem egy kb 1500Ft-s kínai cuccos van, azzal nincs baja. Este felé jelentkezem, hogy mi lett a hdd próba végeredménye.

[ Szerkesztve ]

(#7068) Wask


Wask
csendes tag

Elvileg allshareba is kene hogy ott legyen a toolsnal a hangfileok valasztasa mert ugyanazt a filet olvassa.... Milyen softwared van?Nekem az uj 2009.x tegnap raktam fel!
Az is lehet hogy az mkv nem jo,mondjuk gepen tudok valtani szikront:(

(#7069) Wask válasza Brucki (#7067) üzenetére


Wask
csendes tag

Igazad van, megnéztem egy MKV sample fájlt! AllShare ban tényleg nincs szinkron váltás viszont ha pendriveról nyomom az MKV fájlt akkor lehet... elég fura... nemtudom allshareban hogy lehetne szinkront váltani:(
Valami 5let?

(#7070) Brucki válasza Wask (#7068) üzenetére


Brucki
csendes tag

Nekem is az uccsó van fent, de nekem már gyárilag az volt, nem kellett frissíteni. Amúgy nem pont a témába vág, de regisztráltasd a cuccot a samsung honlapján és kapsz rá grátisz +2 hónap gart. [link]

[ Szerkesztve ]

(#7071) gejala válasza hitoshi (#7066) üzenetére


gejala
őstag

Ha a 40" nem lagos, akkor a kisebb szinte biztosan hasonlóan jó.

SPVA panel nem igazán nyerő játékra a nagyobb lag és a streaking miatt, de 32"-ban lottó van. 37" méretben viszont nem létezik SPVA, nagy valószínűséggel AMVA3 lesz benne (esetleg CMO panel, de az elég ritka szerintem errefelé), ami jobb lag és mozgás tekintetében is. A valamivel gyengébb feketéje játéknál nem lényeg, bőven jó lesz ahhoz.

(#7072) hitoshi válasza gejala (#7071) üzenetére


hitoshi
csendes tag

Köszönöm, Ez melyik típusra vonatkozott? A C550 az, amit nagyon szeretnénk megvenni, de érdemleges infót egyszerűen nem találtam róla.

(#7073) Wask válasza Brucki (#7070) üzenetére


Wask
csendes tag

Nektek sikerült regeleni a Xvid vagy DivX VOD számot a divx oldalán amit a TV kiad?

(#7074) Dadan01 válasza hitoshi (#7066) üzenetére


Dadan01
senior tag

Ahogy néztem az 550 és az 530as is ugyanazt az fw-t használja, hardveresen tehát közel azonosak sztem. Az 550esen +1 hdmi és lan van az 530hoz képest, emiatt én az 530ast vettem (nas hiányában ill nincs tervben). Az input lag nagyon túl van lihegve, sok minden mással együtt. Én simán a nagyobb tévé mellett szavaznék, főleg ha próbáltad is már és tetszett is.

(#7075) gejala válasza hitoshi (#7072) üzenetére


gejala
őstag

"Ez melyik típusra vonatkozott?"
Az összes Samsung tévére. :K

(#7076) Brucki válasza Wask (#7062) üzenetére


Brucki
csendes tag

Hali

Na, kipróbáltam egy Western Digital 2.5" Sata 250GB-s HDD-vel. Az eredmény ugyanaz volt, mint nálad, kiírta, hogy nem talál lejátszható videofájlt. Pedig volt a HDD-n 2db mkv fájl. Aztán gondoltam egyet, hogy mi van, ha alapból valami miatt az mkv-t nem ismeri fel a tv, ezért rádobtam egy xvid filmet, és láss csodát, behozta mind a xvid, mind az mkv file-okat és le is játszotta őket. Aztán fogtam a hdd letöröltem róla az xvid-et, visszatettem a tv-re és azóta anélkül is működik, látja csak simán az mkv-kat. Remélem Neked is bejön a módszer.

(#7077) Kiruu


Kiruu
csendes tag

Mi a gond ha a Samsung PC Share Manager azt írja ki, hogy a szerver nem indítható??? :(

(#7078) mcroberto válasza Wask (#7073) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Sikerült! Az hogy mi értelme nem tudom. :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#7079) Wask válasza Brucki (#7076) üzenetére


Wask
csendes tag

Koszonom,megprobalom:)
Bar en tettem fel mp3 fileokat is,es ugy se ment,erdekes hogy igy beindult neked!
A gyokerbe tetted a fajlokat?Hazamegyek es kiprobalom!
Milyen fajlrendszer volt a vinyon?Mekkora volt a particio merete?250?
Koszi

(#7080) Wask válasza Kiruu (#7077) üzenetére


Wask
csendes tag

Sztm tuzfal problema,vagy a gepen vagy a routerba!Vagy fogja valami masik app azt a portot a gepeden amit a samsung share hasznal:)
Nemtudom most ez hanyas port fejbol:(

(#7081) atesz999 válasza Thom! (#7029) üzenetére


atesz999
tag

Üdv!
Hát erről az új D8000-es LED-es Samsungról épp ma került fel youtube-ra egy jó minőségű videó. Normál fények mellett (CES kiállításon) is borzalmasan felhősödik és egyenetlen a feketéje,és olyan kékes a fekete szín rajta. Borzalmas...

(#7082) Brucki válasza Wask (#7079) üzenetére


Brucki
csendes tag

Hi

Igen, a fájlok a gyökérben voltak, a fajlrendszer NTFS és az egész vinyó egybe volt partícionálva.

(#7083) gejala válasza atesz999 (#7081) üzenetére


gejala
őstag

Kamerával szinte lehetetlen olyan képet csinálni egy tévéről, ami úgy néz ki, mint amit a szemeddel látsz.
Videókon az OLED is rettenetesen tud kinézni (legalábbis nem jobban, mint egy átlag LCD), a valóságban mégis hihetetlenül gyönyörű. :K

[ Szerkesztve ]

(#7084) davidreg


davidreg
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Belkin F5D8053-as adaptert (v6 - 6000-es széria). Sajnos most tudtam meg, hogy ezt nem ismeri fel a LE40C650 TV-m (3005.1-ös firmware van rajta). :O Csak a 3000-es szériás adapterek jók hozzá.

Még egy kis plusz infó a TV-hez:
Coolink külső ház/box-ba raktam egy 200GB-os samsung vinyót (firmware még 3003-as volt) azzal elég jól elvolt, bár néha kifagyott. :O Az 1TB-os samsung vinyót egyáltalán nem ismerte fel a TV-m.
Frissítettem az új firmware-re (3005.1) és így már az új ICY BOX külső házamban lévő (előbb említett) 1TB-os samsung vinyót felismerte és jól lejátszotta róla a fullHD-s filmeket. Eddig 2szer szakadt meg a kapcsolat.

Lehet, hogy rossz az USB csatlakozó a TV-n? Találkozott már valaki ilyesmivel?
Ezzel a hibával kérhetnék egy cserét a TV-re?

Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve vele és nagyon szép a képe is. Nincs rajta felhősödés se!

[ Szerkesztve ]

(#7085) Kommy


Kommy
veterán

Sziasztok!

Nektek volt már olyan, hogy pendrive-ról néztetek filmet és egyszer csak kiírta, a tv hogy nem támogatott. És utána már nem indította el a filmet. Ekkor kivettem a pendrive-ot és visszadugtam utána megint vitte a filmet. Meg ha gépen nem távolítom el akkor sem játssza le a filmet (mondjuk azért van hogy használjum a iztonságos eltávolítást) le32C530 a TV ha számít valamit a legújabb firmware-el. (vagyis elvileg felraktam, de akkor még más volt a verziószám kiírva a Samsung oldalán mint ami most van akkor 2600 volt az enyémen 2700 van és most 2900 van kinn, de ugyan az a dátum rajta :F )

(#7086) tpeter válasza horvathd (#7057) üzenetére


tpeter
aktív tag

Nekem sem a frissítés volt gond, hanem az hogy voltak filmek amik korábban mentek most meg már nem.

(#7087) Digicsoki


Digicsoki
csendes tag

Sziasztok

Lassan 2 hónapja szívok HTPC vs. Samsung ue55C8000 Tv-el.
Az első probléma az volt, hogy HD videók mind rendre be-be dadogtak, ha a TV HDMI (1.3) kábellel volt összekötve a HTPC-vel. Tette ezt abban az esetben is ha a 250.000Ft-os kábelt használtam vagy az 5.000ft-ost.
VGA kábel esetében érdekes mód, tökéletes volt a lejátszás, viszont a kép minősége volt ez esetben az ami a színek visszaadásánál nem volt pariban a HDMI kábel esetében tapasztalhatóval.
Első körben nem értettem mi az oka, hogy HDMI esetén bedöcög a videó VGA esetében viszont tökéletesen fut. Majd jött a megvilágosodás, a TV HDMI csatlakozójánál lehet névszerkesztést eszközölni, ami esetében belehet állítani a PC vagy PC/DVI megnevezést. Ezt követően már HDMI-n keresztül is döccenés nélkül játszódnak le a videók. :C
A megoldottnak hitt helyzet, azonban 'új' hibaforrást generált! :W

a HDMI típusát átállítom fent leírt módba, akkor a képernyőn mintha lenne 1 opálos fólia, az-az nem olyan élénkek a színek, a fekete sem az a fekete amit 'normál' HDMI beállításnál tapasztaltam.

Ebben a konfigban, próbáltam állítani a TV-n, a HTPC-n, de sehogy nem tudom visszahozni azt a képminőséget amiért ezt a Tv-t választottam!

Amire gyanakszom, hogy HDMI kábeles csatlakozáskor a PC-ről jövő videojel és a TV képfrissítési rátája nem tudnak 'közös nevezőre' jutni, ergo adott időközönként ez 'kicsapódik' ami szabad szemmel 1 döccenés formájában teljesedik ki. Amit nem értek, hogy a képem minősége miért romlik, ha csak a refresh rate van piszkálva.

Van esetleg valakinek ez irányú tapasztalata és megoldása, mert nem akarom elhinni, hogy ez így normál és el kell tudni fogadni. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#7088) Borisz1980


Borisz1980
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne hozzátok.

A szüleimnek vidékre, csak analóg kábel tv-hez, esetleg pc bemenet, alkalmanként használva(elenyésző) keresem a megfelelő lcd-t.20 éves 51cm-es tv lesz le cserélve.Max 90.000 Huf.
Azt gondolom az LE32C450 megfelel. Van USB movie, nem kell a HD.

Tudtok-e jobb vételet. Tudtok-e a kritériumoknak jobban megfelelő készüléket?

Válaszotokat előre köszönöm!

(#7089) emre33 válasza Digicsoki (#7087) üzenetére


emre33
addikt

Ha MKV (BD) filmet játszol le, akkor a HTPC-n a képfrissítési frekit állítsd át 23Hz vagy 24Hz-ra
És megjavul.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#7090) camalot


camalot
tag

Sony 32ex500 vagy Samu ue32c6000?

(#7091) villamos válasza Borisz1980 (#7088) üzenetére


villamos
őstag

A szitu nálam ugyanez volt, anyának kellett TV bariköztöt, és hasonlóakat nézni. Egy pár éves de kritikán aluli 60 centis Orion CRT-t váltott le. Zongorázni lehet a különbséget. Erre a célra ez a legmegfelelőbb készülék a gyártó kínálatából, nem teljesen fapad, és az ára sem annyira vészes, ha úgy vesszük, hogy egy jó ideig nem kívánjuk cserélni a készüléket.
Persze lehet hogy más gyártó hasonló készülékei olcsóbban kaphatóak...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#7092) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok.

Még nem vettem meg a kiszemelt tvt (32c650), de elötte szeretném tudni, hogy hogy lehet letesztelni pixel hibára. Szervízmenüben van vmi ilyesmi funkció? Vagy pendrive-ra vmi program, esetleg egy egyszínű képet kell csak rámásolni? Illetve mire figyeljek még vásárlás elött?

display test kijelző teszt

Xiaomi Fan

(#7093) Kommy válasza Kommy (#7085) üzenetére


Kommy
veterán

Tegnap felraktam a 2900-as firmware-t és begyorsult a mediaplay és most nem is lépett ki abból a filmből amiből például tegnap még igen :DD . SZóval úgy látszik ez a problémám megoldódott.

(#7094) horvathd válasza Flexy90 (#7092) üzenetére


horvathd
aktív tag

Valószínűleg nem fogod tudni megnézni, hogy van-e pixelhibe, mert kicsi az esélye annak, hogy bármelyik boltban is összeszerelik. De ha mégis, akkor legegyszerűbben 1920x1080px-es jpg képekkel felszerelkezve tudsz vizsgálódni.

"The Kid just rages for a while."

(#7095) Flexy90 válasza horvathd (#7094) üzenetére


Flexy90
senior tag

kalocsai cégtől rendelném, ők kihozzák és üzembe is helyezik, így ez a része nem gond.
Köszi! azt hittem lesz rajta vmi teszt mód :)

Xiaomi Fan

(#7096) adamssss


adamssss
veterán

Erről a tv-ről mi a vélemény?
Főleg játékra lenne használva meg pár filmre.

Köszi a választ!

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7097) snefftamas válasza Flexy90 (#7095) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Azért mérget ne vegyél rá pixelhibara nem kötelesek cserélni mert van egy szint ami alatt nem számít hibának talán a legjobb mód ha neten rendelet és akkor 8 napig indok nélkül visszakuldheted az említett cég azt hiszem vkinek mondta hogy ok nem számítanak netes cégnek olvass vissza itt fórumba

[ Szerkesztve ]

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#7098) xbdream


xbdream
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek, segítsetek!

Samsung LE32C530-as Tv az alábbi hibajelenséget produkálja:

Nincs a Tv hangszóróján hang mindig a fülhallgatós ikont mutatja még akkor is, ha nincs bedugva füles. Egyszerűen csak a füllhallgatón keresztül ad ki hangot. A menüjében a hang beállítások is szürkék (inaktívak, tiszta hang, stb).

Plusz, ha optikai kábelen keresztül viszem ki a tv hangját házimozira, akkor szól de nagyon sokszor akad, lehalkul majd felhangosodik. A kábel jó, mivel ha az Xbox-al használom semmi gond nincs.

Valami kontakt vagy szoftveres gond lehet?

Fél éve vettem így visszaküldöm garanciális javításban. Hogy működik a garancia, csere készüléket biztosítanak ilyenkor illetve mennyi idő a javítás? Valakinek van ez ügyben tapasztalata?

Szívem szerint lecserélném egy másik típusra vagy maradna ugyanez nagyobb méretben. Erre van lehetőség szerintetek?

Köszönöm a segítségeket előre is.

Üdv: Karesz (xb_dream)

(#7099) Flexy90 válasza snefftamas (#7097) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi, olvastam hogy írták.
3 napod van vissza vinni ha boltban veszed, és 8 ha futár hozzá. Ez pedig hülyeség h ők nem webshop, mert van fizikailag boltjuk (nem csak egy raktáruk), rájuk is vonatkozik a 8nap ha kiszállítással veszem, neten megrendelve.
Szerintem :)

Xiaomi Fan

(#7100) Pferi válasza Flexy90 (#7099) üzenetére


Pferi
senior tag

Üdv!
Lcd tv vásárlása előtt állok, és a Samsung LE40C650-est néztem ki. Azt szeretném kérdezni hogy használ valaki ilyen tipust Playstation 3 és PC-s játékok megjelenítésére? Input lag vagy ilyesmi előfordul ennél a tipusnál, és ha igen, az mennyire zavaró?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.