Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

az enyémhez van új firm, várom a changelogot

http://www.samsung.com/hu/support/model/UE40F5300AWXZH-downloads

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#64002) BBéci válasza vzoli1987 (#64001) üzenetére


BBéci
titán

Addig állj féllábon! ;]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#64003) töky76


töky76
tag

Sziasztok, lecserélném a samsung 46f6400 tv-met, egy nagyobbra.
55 colra vagy nagyobbra. A nézési távolság 2,5m körüli.
Mit ajánlotok?
Köszi

(#64004) devil-k válasza töky76 (#64003) üzenetére


devil-k
nagyúr

Vetítőt esetleg. :K

- mozi bolondéria -

(#64005) donjohnson válasza vzoli1987 (#64001) üzenetére


donjohnson
addikt

hát azt várhatod, mert sosem teszik közzé.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#64006) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Szép napot ! Hogy lehet kikapcsolni hogy ne frissítse állandóan a smart hub magát szinte mindig,mikor bekapcsolom a tv-t ? (Azonkivűl hogy kihúzom a lankábelt) :) Már nagyon fárasztó a dolog,ráadásul semmi sem változik. Az automatikus szoftfrissités az kivan kapcsolva. (ue46es6100 még a 6-os széria). Köszi !

[ Szerkesztve ]

(#64007) mope válasza Genesistibi (#63998) üzenetére


mope
tag

annyira röhögve nem, a nagy multik megkezdték a kiszórását

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#64008) akyyy


akyyy
senior tag

Mire jó ezeken a tv-ken a "mókolás"?

Illetve van rá módszer hogy új tv-re tegyek rtl mostot? vagy esélytelen?

(#64009) Flashget válasza BBéci (#64002) üzenetére


Flashget
félisten

;]

Realme GT Master Edition

(#64010) Flashget válasza DonMarco (#64006) üzenetére


Flashget
félisten

Azon már túl vagy, hosszan nyomtad az exit gombot és alapra állitottad a tv-t és smartot?

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#64011) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Két furcsa dologra jöttem rá:

1: Ha a ruterban engedélyezve van a a vezeték nélküli izoláció, nem indítja el a tükrözést és a DLNA szervert.
2: semmilyen program nem szükséges a működéséhez se allcast se alshare stb...egy sima egyszerű media player elég hozzá, ahol csak elég beállítani az adatfolyam résznél a beállításokat és a playerben a mappákat ahonnan indítja és gyönyörűen megy minden. :Y

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#64012) BBéci válasza Angel2014 (#64011) üzenetére


BBéci
titán

És ez mire használható?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#64013) nicu71 válasza Angel2014 (#64011) üzenetére


nicu71
addikt

win7 től fölfele egyszerűen tudja ezeket,mindössze engedélyezni kell az eszközt,és a pc-n meg kell osztani a kívánt mappákat ;)

Bbéci: így lehet pl. filmeket nézni anélkül,hogy vezetékkel csatlakoztatnád a Pc-hez.Hálózati megosztás,win 7-8 play to funkció.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#64014) Angel2014 válasza nicu71 (#64013) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem csak play to ra jó , hanem ha benyomod a sourcce gombot és automatikusan megjelenik a számítógéped ott is az eszközök között, és a tv távirányítójával tudod indítani a filmeket, és a képeket ,vagy amit akarsz a tévéden feltéve ha jó állítottad be a mappákat és a számítógéphez nem is kell nyúlni.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#64015) vzoli1987 válasza donjohnson (#64005) üzenetére


vzoli1987
aktív tag

hát hallod ja, usb-ről meg nem merem befrissíteni, majd a samygosok elmondják mi változik

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#64016) DonMarco válasza Flashget (#64010) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Nem,még nem nyomtam hosszan az exit-et. Hát ez elég cumi lenne mindent újra beállítgatni :(

[ Szerkesztve ]

(#64017) frigoo


frigoo
aktív tag

Sziasztok. Tegnap megjött az F6550 tv, a délután ráment a falra való felszereléssel, nyomkodni nem igen volt időm. Elsőre tetszik, a színein még kell reszelni, mert nekem elsőre túl merész, de majd lesz valahogy.
Egy gondom viszont lenne: Első bekapcsoláskor csatlakoztattam a netre wifin keresztül. Este gondoltam kipróbálom ezt a smart izét. A távon megnyomom a smart hub gombot. Ha azon a felületen a tv képét kivéve bárhová nyomok, tehát bármilyen alkalmazásra, fekete képernyő jön. Sok időm már nem volt, de egyszer vártam egy jó másfél percet és ugyanaz. Kellett volna valamit csináljak, bejelentkezzek? A hálózati beállításoknál azt írja, hogy az internetkapcsolat létrejött. Valakinek ötlet?

(#64018) Burt1793 válasza frigoo (#64017) üzenetére


Burt1793
veterán

Samsung account biztosan kell.

(#64019) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

40"-os Samsung F6100 összekötése számítógéppel lehetséges e, hogy a számítógépen tárolt filmeket közvetlenül onnan tudjam lejátszani pendrive nélkül?!

A segítséget előre is köszi!

(#64020) kali válasza zo-lee (#64019) üzenetére


kali
legenda

szia,

úgy tudod csatlakoztatni a munkaállomást a tévéhez, mint bármilyen más külső lejátszót, például hdmi kábel segítségével, de ez annak a függvénye lesz, hogy milyen kapcsolódó kimenetekkel rendelkezik a számítógép.

[ Szerkesztve ]

(#64021) frigoo válasza Burt1793 (#64018) üzenetére


frigoo
aktív tag

A tv beállítsáok menüjében hozható létre? Vagy gépen csináljam.
Köszönöm a segítséget.

(#64022) N0S válasza Angel2014 (#64011) üzenetére


N0S
csendes tag

Ezt meg lehet oldani esetleg más lejátszóval is? (mpc-hc/vlc)

(#64023) Burt1793 válasza frigoo (#64021) üzenetére


Burt1793
veterán

A tv-n belül, a beállításokban. :) De persze géppel is lehet. Samsung accountnak hívják. Ha gépen csinálod, akkor a tv-n csak be kell jelentkezni.

(#64024) frigoo válasza Burt1793 (#64023) üzenetére


frigoo
aktív tag

Oké, olyanom van egy S4 kapcsán. Köszi

(#64025) zoli_1989


zoli_1989
tag

Sziasztok!
Egyik rokonomnak van egy ilyen SMART TV-je és az lenne a kérdésem hogy hozzá lehet-e kötni egy közönséges webkamerát vagy egy kicsivel jobb minőséget de olcsóbbat mint a gyártó által ajánlott 15-20 ezer forintos kamerát?

(#64026) BBéci válasza nicu71 (#64013) üzenetére


BBéci
titán

De az a beépített médialejátszót használja, aminek a minőségéről tudjuk, hogy milyen.
Na mindegy. :(((

(#64025) zoli_1989
Csak Samsung kamerával működik. De ezt a választ a kereső segítségével is megtalálhattad volna. [link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#64027) zoli_1989 válasza BBéci (#64026) üzenetére


zoli_1989
tag

Értem akkor bocsi hogy zavartalak a kérdésemmel!

(#64028) BBéci válasza zoli_1989 (#64027) üzenetére


BBéci
titán

Nem zavartál, de attól még érdemes felhívni az újoncok figyelmét a remekül használható keresőre, valamint a Fórum Alapelveire és a Netikettre, melyek melegen ajánlják a kérdésfeltevés előtti alapos tájékozódást.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#64029) zoli_1989 válasza BBéci (#64028) üzenetére


zoli_1989
tag

Értem máskor figyelembe fogom venni ezeket a dolgokat és használom és csak azután teszem fel a kérdésemet ha ezek alapján sem találtam meg a választ!
Köszönöm hogy szóltál!

(#64030) Zubács Géza


Zubács Géza
újonc

Van egy 82 cm Samsung LCD készülékem .Kb 5-6 éves . Eddig tökéletesen müködött ,azonban tegnap óta bekapcsoláskor a háttérfény felvillan és kész. Egyébként minden egyéb funkciója müködőképes./hang,kép fény nélkül .csatornaváltó :O ;) .stb/.Gondolom az inverter hibásodott meg. Nem vagyok Tv -s szakember ,de ha valakinek van tanácsa, hibára és a kijavitásra vonatkozóan , köszönettel venném .

(#64031) Tegla80 válasza DonMarco (#64016) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Kapcsold ki az auto bejelentkezest a samu fiokodba,mert sztem az toltoget"kezdeti lepesek" felirattal jobb felul bekapcskor.
(Ha vegigvarod akkor smart feluletbe lepve alul irja,h milyen neven vagy belepve . Ha jol gondolom)

A wifis smart eleres a vicc kategoria sztem,csak fanatikusok es nagyon raerosek foglalkoznak vele,mert kabelen sokkal gyorsabb es stabilabb minden. De onkinzasnak kivalo az amugy sem valami fickos smart rendszerekhez. :D

Sony® & PlayStation®

(#64032) humax


humax
senior tag

sziasztok

F 6400 MEGF f6500 kozot van kep kolonsseg?
mind 2 valodi 100 HZ ugye?
nem tudum LG660A vagy samsung F6500

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#64033) Tamás34 válasza humax (#64032) üzenetére


Tamás34
senior tag

Tisztelj már meg minket azzal, hogy ha kérdezel, akkor normálisan leírod a kérdésedet! :U

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#64034) BBéci válasza Tamás34 (#64033) üzenetére


BBéci
titán

Olvasd el az aláírását! 9 éve tag, mindig így írt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#64035) Tegla80 válasza Tamás34 (#64033) üzenetére


Tegla80
addikt

Beeloztek..... :B

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#64036) Obladee


Obladee
csendes tag

Sziasztok!

Samsung UE32F5000-et ha monitorként használom, lehet baja tőle? Gondolok itt mondjuk start menü beégésre a képernyő sarkában. Illetve mennyire bevált és működőképes dolog gépre kötve monitorként használni?

Köszi!

(#64037) humax válasza Tegla80 (#64035) üzenetére


humax
senior tag

sziasztok

F6400 Meg a F6500 között van kep különbség?
mind 2 valodi 100 HZ ugye?
nem tudum LG660A vagy samsung F6500?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#64038) zeusz55 válasza Obladee (#64036) üzenetére


zeusz55
senior tag

nekem igy van.. ez a modell a legalkalmasabb monitornak... szerintem a beégés veszélye nem áll fent, hacsak nem évekig napi 24 órában járatod... aminek nem sok értelme van.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#64039) gyeniko válasza Tamás34 (#64033) üzenetére


gyeniko
őstag

Én most biztosan nagyon szégyellném és sz@rul érezném magam...

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#64040) Tamás34 válasza gyeniko (#64039) üzenetére


Tamás34
senior tag

Igen? Jól van!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#64041) BBéci válasza Tamás34 (#64040) üzenetére


BBéci
titán

Legalább kérj elnézést!
Ezzel az arcoskodással csak még mélyebbre ásod magadat.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#64042) Tamás34 válasza humax (#64037) üzenetére


Tamás34
senior tag

Nekem volt LG-m (620S), az IPS kijelző nem jött be, a fekete az világos szürke volt és a betekintési szöge is kevés volt ahhoz, hogy ha egy kissé oldalról nézve is élvezhető legyen! A mostanin az SD adások egy kissé mosottak, de nem nagyon zavaró!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#64043) Tamás34 válasza BBéci (#64041) üzenetére


Tamás34
senior tag

Igen? Jól van!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#64044) polgi803 válasza Tamás34 (#64043) üzenetére


polgi803
őstag

Még annyit,ha nincs kedved visszaolvasni,hogy a fura írású kolléga külföldi és örül,ha ennyire tud írni magyarul...egyébként régebben írta,hogy mindenkitől elnézést,de csak így tud írni...remélem így már érthető...

[ Szerkesztve ]

(#64045) R3nts válasza BBéci (#64034) üzenetére


R3nts
senior tag

Ja, akkor sorry :R

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#64046) Markizmark válasza humax (#64032) üzenetére


Markizmark
addikt

Az F6400 és az F6500 között asszem csak CMR frekvenciában van különbség az F6500 javára. Valamint kicsit jobb alkatrészekből van összedobva (izmosabb tranzisztorok az alaplapon, ilyesmi...) és van benne Sat-tuner. Ja és az F6500 már prémium kategória, szóval összesen 3 év gari van hozzá.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#64047) Alf25


Alf25
tag

Sziasztok!

Szükségem lenne a segítségetekre, nemrég vásároltam egy 46F6400-t és pár apró bosszantó dolog zavar benne:
- Hogy lehet azt beállítani, hogy ha a TV és elindítok egy blu-ray lejátszót vagy egy xbox-ot, akkor automatikusan, lépjen át arra! Ne nekem keljen source gombot nyomkodnom.. (ezt a régi pana lcd-m simán tudja)
- Valahogy gyorsabban lehet váltogatni a képüzemmódok közt, minthogy bemegyek a menübe, belépek egy almenübe.. ?
- PC módot hogy állítom be? Csak játék módot találtam...

Egyébként jó kis tv, először azt hittem, hogy ez a talp egy vicc.. Önmetsző csavarokkal kell összerakni, semmi fém nincs benne, csupa műanyag az egész! :-) Mondjuk a Tv is csak kb 10kg.

Előre is kösz a válaszokat!

(#64048) Markizmark válasza Alf25 (#64047) üzenetére


Markizmark
addikt

Tools gombbal jobb oldalt lehet képüzemmódot piszkálni.
Forrás választásra nem tudok mit mondani, nekem jó így.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#64049) Z10N


Z10N
veterán

Nem olvastam vissza es meg a webet sem bongesztem. Azaz ide irok elsonek ezzel kapcsolataban. Lattam, hogy kijott a H szeria. Viszont foleg csak a H5XXX szeriat lattam, H6XXX-t nem nagyon. Kerdeseim: a korabbi EH6030-nak, F6400-nek mi a megfeleloje a H szeriaban. Ezenkivul aki ert hozza vagy mar tapasztalta mit javitottak az idei szerianal smart/3d/wifi/elektronika/panel/stb. (CMR100 meg mindig 50Hz-t jelent). Quad core milyen ARM SoC-t takar? Mas gyartonal hasonlo specifikaciokkal?

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#64050) giorgiosixx


giorgiosixx
tag

F6500 esetén, jól gondolom, hogy ugyanazon a forráson a különböző képmódokhoz (Normál, Film,...) csak egyféle motion plusz állítható be?

Pl. kábel tv forrás, film mód, motion plus kikapcsolva-->így filmezek, sorozatozok TV adásról.
Azt szeretném elérni, hogy ha átváltok normál módra kábel tv forráson maradva, akkor a motion plus álljon át "tiszta"-ra és ne nekem kelljen külön átállítanom, mert ezt a beállítást használom pl. természetfilmeknél, sport adásoknál.

Elég gáz, hogy emiatt a képopciók menübe is mindig be kell lépegetni.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.