Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) eric.cartman válasza mutyi (#6300) üzenetére


eric.cartman
senior tag

nem véletlenül a DVB-S/S2 tuner?

csak tipp volt

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6302) -cobra- válasza eric.cartman (#6297) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Én is frissítettem 3005-re, szerencsére megmaradt minden beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#6303) BBéci válasza mutyi (#6300) üzenetére


BBéci
titán

Úgy rémlik, DVB-S tuner is van a 700-asokban, nálunk nincsenek hivatalos forgalomban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6304) mutyi válasza BBéci (#6303) üzenetére


mutyi
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Ezek szerint ez nem egy új modell, ami leváltaná a 7000-et és a 8000-et, hanem csak egy DVB-S tunert tartalmaz.

(#6305) eric.cartman válasza -cobra- (#6302) üzenetére


eric.cartman
senior tag

...én is és aktiváltam a PVR-t is azonnal

BTW: megy az Internet@TV is nálam, úgyhogy talán már megy mindenkinél és már végeztek a rendszerkarbarantással.

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6306) mm00


mm00
aktív tag

Sziasztok!

Kinéztem a Samsung LE32C650 tv-t, mely alapból támogatja a hálózatról történő lejátszást. Sajnos a különböző forumokon olvasható, hogy nem minden formátummal boldogul. Erről valakinek van valamilyen tapasztalata? (Pl.: internetről tölhető xvid és hd tartalmakat megfelelően lejátsza-e. Szerintem mindenki tudja mit értek ez alatt :) )

(#6307) P_no1


P_no1
csendes tag

Nos akkor alakul a dolog.
gud dzsáb ;)
Viszont kérdezném -e kompánia fanatikus tagjait, hogy a Yahoo-val mi a teendő? Csak
nekem nem működik?
Aszongya hogy:
"Please update softvarein in order to enjoy some of our new and exciting features or Yahoo service. Simly go to MENU,SUPPORT, and SOFTWARE UPGRADE."
Ezen a feliraton kívül mást még nem láttam a Yahoo-ból.

Köszi

(#6308) eric.cartman válasza P_no1 (#6307) üzenetére


eric.cartman
senior tag

passz... nálam megy a Yahoo (3005.1 C650)
Igaz FW frissítés után első alkalommal amikor a Internet@TV-t indítottam, akkor frissített pár percig...

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6309) P_no1 válasza eric.cartman (#6308) üzenetére


P_no1
csendes tag

Nemééér.. :(
Nekem nem hajlandó frissíteni.

Azért az olyan jópofa hogy: "Üdvözli a Samsung Apps! Áruházunk számos élvezetes App-et kínál."
Muhahaha! :DDD

Az egy dolog, hogy "élvezetes", de számos?! Baromi karcsú...
Én kérek elnézést.. :B

(#6310) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

Külföldi fórumosok szerint lehet még a Hotel Mode-os trükkel aktviálni más használható fícsört is, pl: gemstar support (guideplus+)

Van bárkinek infója arról, hogy ez kis hazánkban is működik? (nekem olyan fejlesztett EPG-nek tűnik)

[ Szerkesztve ]

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6311) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

Ezeket az USB-s flash tárolókat biztosan támogatja a samu PVR.

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6312) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

PVR és GuidePLUS+ aktivációs múvi

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6313) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

:O

A Guide Plus+ magyar szolgáltatási körből nem elérhető. A Guide Plus+ szolgáltatásról és az ezt használó TV csatornákról az alábbi oldalon olvashatsz: http://www.europe.guideplus.com/

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6314) grabla


grabla
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy az vajon megy e, hogy az USB-n rádugott 500 Gigás winchesteren csinálok mondjuk egy 50 gigás particiót, a 450 marad NTFS-ben, az 50-est meg XFS-re formázom a TV-vel...

Tippre ezt így tudja kezelni a TV, vagy egyáltalán nem is kezel/lát több particiót?
Így egyszerűbben tudnám használni a PVR funkciót. (C650)

(#6315) grabla


grabla
csendes tag

Bár ahogy nézem ez számomra annyira nem égető dolog, mivel a PVR csak digitális csatornán megy, én pedig kábelen vagyok. :)
Úgyhogy csak azzal a pár csatornával tudtam kipróbálni amit "magától" fog a TV a digitálisok közül.

(#6316) jozf


jozf
tag

Á ilyen nincs egyszerüen folyton kiakasztja a yahoo letöltése a internet@tv-t. Ki irja h frissités szükséges...ok... yahoo 1/1 majd át vált 2/1-re s ott meg áll minden :F :W Ha manuálisen próbálom letölteni a yahoo-t akkor meg hálózati interferenciára hivatkozva nem tölti le... Csináltam egy resetet a exit gombot nyomvatartva, de az se segitett... a internet @tv-t nem lehet valahogy teljesen reszetelni, hogy tiszta lappal induljon. Ami van a beállitásonál az próbáltam vmi olyan kéne ami mindent töröl amit eddig feltelepitett!

(#6317) P_no1 válasza jozf (#6316) üzenetére


P_no1
csendes tag

Erre biza én is kiváncsi lennék.

(#6318) Elektrojoe7 válasza eric.cartman (#6312) üzenetére


Elektrojoe7
csendes tag

Szia te vagy a KIRÁLY a video segitett köszi.
Persze ha valaki leirta volna hogy ne a szerviz menüben akarjam bekapcsolni a hotel modot
hanem külön kodot /mute-1-1-9-enter/ üssek be egyszerü lett volna.

KÖSZI..............

(#6319) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Végre. Az új játéknál Caves of Hades (Tetris) megy kis ablakban a Tv és a hangja is.

(#6320) gyugyo79 válasza Elektrojoe7 (#6318) üzenetére


gyugyo79
addikt

Olvass vissza le volt írva ...
Ide is lefordította valaki meg a linkelt fórumba is ott van mit kell pontosan csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#6321) jozf válasza P_no1 (#6317) üzenetére


jozf
tag

Neked is ez a hiba? Én próbáltam utána olvasni de ott is a resetet irták, de ez rajtam nem segitett... ha nem akarná letölteni az a hülye yahoo-t akkor nem lenne semmi baj. Valahogy a Fw-t nem lehet ujrarakni?

(#6322) P_no1 válasza jozf (#6321) üzenetére


P_no1
csendes tag

Nekem nem 100% így fest a gondom, mert soha nem is működött a Yahoo-m, de a frissítési próbálkozásokra nekem is éppen így reagál (azaz nem reagál).
Szintén aszongya hogy interferencia és ugyancsak minden indításkor próbálja frissíteni, de végül a nagy semmi..
Én is várom a felvilágosodást... :F

(#6323) P_no1


P_no1
csendes tag

Igazság szerint azt sem tudom, hogy miért lenne nekem jó az a nyüves Yahoo, de addig úgy sem nyugszom meg míg a tv-t össze nem kötöm a mosógéppel és azt a kenyérpirítóval..
De legalább pacsit adna... ;]

(#6324) Elektrojoe7 válasza JaniACE (#6276) üzenetére


Elektrojoe7
csendes tag

Köszi a seitséget http://prohardver.hu/tema/samsung_lcd_tv/hsz_4003-4003.html
de sajna az ezközházirendben nem látható tv.

(#6325) jozf


jozf
tag

A yahoo nekem se ment, nem is hiányzik, bezzeg a tv nagyon leakarja szedni, nem ugy a youtube-ot amit meg szedhetem le magamnak.

(#6326) P_no1 válasza jozf (#6325) üzenetére


P_no1
csendes tag

No de Eric.Cartman kollegának ugyanezzel a firm-el ugyanezzel a tipussal működik.
Háthogyvanezkéremszépen?! :)

(#6327) jozf válasza P_no1 (#6326) üzenetére


jozf
tag

Nekem a Fw frissités után mászott el, addig nem volt yahoo, s nem is hiányolta, csak mikor ki akartam próbálni a FB-t akkor irta h firssiteni kell vagy mi, ezért felraktam az uj FW-t...nem kellett volna :W

(#6328) stillcig


stillcig
csendes tag

Sziasztok!

Van egy le32c530 tévém, letöltöttem a samsung oldaláról az ott lévő két frissítést:
www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/lcd-tv/LE32C530F1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

kicsomagoltam őket USB-re, frissítettem a tv-t, 2005-ös verzióról 2007-re, újraindult, aztán csak azt vettem észre, hogy eltűntek az ékezetes karakterek a tv "tudatából".
Sőt, a menűből hiányzik egy csomó felirat + néha lefagy a menü és a tv újraindul. :W

Van valakinek ötlete, mi a teendő?

A szuper leírásban azt írják, hogy ilyenkor visszaállítható az előző firmware, de valahogy mégsem így van.

Esetleg keresnem kellene 2005-ös verziót?

Előre is köszi ma segítséget!!!

(#6329) eric.cartman válasza P_no1 (#6326) üzenetére


eric.cartman
senior tag

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6330) P_no1 válasza eric.cartman (#6329) üzenetére


P_no1
csendes tag

:O :W :O :)

(#6331) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

1 kérdés:

Ti tudjátok úgy időzíteni a TV-t egy adott műsorra, hogy az bekapcsoljon az adott időben?

:R

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6332) jozf válasza eric.cartman (#6331) üzenetére


jozf
tag

igen :) adott idöre be lehet állitani h bekapcsoljon egy csatornán...vagy nem erre gondoltál?

....

Elözö Fw-re valahogy vissza lehet térni?

[ Szerkesztve ]

(#6333) eric.cartman válasza jozf (#6332) üzenetére


eric.cartman
senior tag

leírnád, hogyan csinálod?

Ha a Guide-ban (EPG) időzítek egy programot, akkor tök jól átkapcsol egy másik csatornáról (tehát múxik a dolog ha a TV be van kapcsolva, de ha időzítek és kikapcsolom, akkor nem kapcsol be az adott időben.

Persze a PVR tök jól megy időzítve is ha a TV ki van kapcsolva.

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6334) jozf válasza eric.cartman (#6333) üzenetére


jozf
tag

Kicsit fapados megoldás, de menü..beállitás..idö..ott az idözitö. Itt meg lehet adni h mikor melyik csatornát kapcsolja be s mikor kapcsolja ki a készüléket! Annyi h nekem C750-s készülék van remélem ez van a többi tipuson is...ha nem sorry.

(#6335) powerwade válasza Makosx (#6298) üzenetére


powerwade
senior tag

nalam a nas egy DNS-313, nativ debian lenny fut rajta (erre vannak howtok). utana fogtam letoltottem a minidlna forrassat es alkalmaztam azt a patchet amit egy randomcore nevu ember irt (a minidlna oldalan a patchek alatt megtalalod)

(#6336) eric.cartman válasza jozf (#6334) üzenetére


eric.cartman
senior tag

:W

atyaég!

Igazad van, van ilyen a C650-ben is ÁÁÁ legalább
Én naiv, azt hittem, hogy az EPG "időzített megtekintés" is tud ilyet...de nem :(

Köszi a felvilágosítást! :R

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6337) Benhill


Benhill
senior tag

hali.
c650em van.

gepen a frontot osszekotottem a tv mikrofon bemenetjevel, nagyon szepen viszi a 2.1-et, annyi a gond, hogy ha bekapcsolom tv-t, serceg.

kovetkezoket probaltam(ugyanugy serceg):
-mindent lehuztam 220rol, csak a gep es a tv.
-kihuztam az osszes folosleges usb-t, rear&centert a gepbol

Amitol valtozik a serceges:
-kurzort mozgatom, sokkal hangosabb es magasabb a serceges.
-fulesemen, ha egy kicsit feltekerem a hangerot, elmulik a serceges, de ezzel egyutt a hangero is. (100as keves)

hogy csinaljam meg?

(#6338) horvathd válasza Benhill (#6337) üzenetére


horvathd
aktív tag

Ha jól értem, akkor akkor a számítógépedre van kötve egy 5.1-es hangredszer, és a tv hangkimenete.

Szerintem a hiba oka a hangkártyád lesz. Az enyém például akkor serceg amikor gyorsan töltök le az internetről.

Azt még megpróbálhatnád, hogy közvetlenül kötöd a hangfalakat a tv-re.

"The Kid just rages for a while."

(#6339) mickemoto


mickemoto
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni FW frissítéshez.
A tv egy LE32B650T2WXXH, gyári fw van rajta,eddig még nem próbáltam frissíteni.
Igazából azt sem tudom milyen fw. van rajta gyárilag, ezeket találtam a service menüben:
T-CHELEU-1003.2
T-CHL7DEUC-2003.3
T-CHL7DEUS-1007
T-CHL7DEUC 2009-07-17
FRCQ FW : 1013

A lényeg az hogy azt sem tudom hogy gyári fw.-t vagy mondjuk new age-félét tegyek rá, melyiknek van több értelme?(nekem ami elsősorban fontos lenne az az hogy több fájlformátumot/hangsávot ismerjen/játszon le usb-s HDD-ről,
Illetve valaki tudna egy részletes, szájbarágós leírást linkelni arról hogy hogyan is kell ezt kivitelezni?

Köszönöm :R

(#6340) jozf


jozf
tag

Azt valaki megnézné h a yahoo widget mekkora helyet foglal amugy mert nekem csak egy 30K-s fájt próbál letölteni. Arra nincs vmi mód hogy usb-röl tegyek fel egy widgetet?

(#6341) nicu71 válasza jozf (#6277) üzenetére


nicu71
addikt

itt valami ismeretlen gubanc van...

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6342) P_no1


P_no1
csendes tag

Nos hát sikerült telepítenem a Yahoo-t. Működik is, de minek azt nem tudom.. :N
;]
Értelme igazából egy email kliensnek lenne.. hádeneeeem? :)

[ Szerkesztve ]

(#6343) jozf válasza P_no1 (#6342) üzenetére


jozf
tag

S hogy sikerült? :Y

(#6344) harrincourt


harrincourt
csendes tag

Megvan miért nem megy nálam a megosztás! A routerem nem engedi át ezt a médiafolyamot, amit a Samsung share generál! Ha egy fordítós kábellel összekötöm, megy minden mint a karikacsapás!
Milyen routereket használtok, amin ez működik? Linksys BEFSR41 v4.2-nem megy beszéltem a techsupportal, de hiába... Én józan paraszti ésszel úgy gondoltam, hogy az a négy port ami benne van az egy switch, de nem az hanem a "routernek egy funkciója" ami olybá tünhet, hogy switch de nem az...

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#6345) Makosx válasza P_no1 (#6342) üzenetére


Makosx
csendes tag

Szólni akartam előre, hogy a Yahoo-nak értelme szinte semmi! :O
Ez csak akkor lenne értelmes ha úgy müködne mint más rendes országokban ahol a TV-nézés közben tudod előhívni. :C

(#6346) eric.cartman válasza harrincourt (#6344) üzenetére


eric.cartman
senior tag

ASUS RT-N16

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6347) harrincourt válasza eric.cartman (#6346) üzenetére


harrincourt
csendes tag

Köszi! Keresnék egy olcsóbb megoldást :)

(#6348) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Honnan tudom meg, hogy a tv-mben milyen panel van? (főleg, hogy ki gyártja, és hogy az én típusomban ez mennyire jó) Az oldalán CN03 van, a tv 650B2.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6349) -cobra- válasza harrincourt (#6347) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Nekem TP-LINK TL-WR941ND-m van, nagyon meg vagyok elégedve vele. Olcsó is, gyors is, megbízható is. És persze megy vele a DLNA Samsung tv-vel. (UTP-n használom.)

(#6350) P_no1 válasza jozf (#6343) üzenetére


P_no1
csendes tag

1. Előcsal bővített szerviz menü
2. Link Server átállít development-re.
3. Restart
4. Internet gomb
5. Örül
:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.