Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) gejala válasza Winne (#6348) üzenetére


gejala
őstag

Az CMO (Chi Mei Optoelectronics) panel.

(#6352) P_no1


P_no1
csendes tag

Nálam legalábbis ez hatott.. Ekkor észbekapott és egy raklap frissítést eszközölt.
:))
Ebay-t kéne rápattintani valahogy azt szívesen venném, de egyenlőre nem sikerált..

[ Szerkesztve ]

(#6353) Winne válasza gejala (#6351) üzenetére


Winne
nagyúr

és ez mennyire jó? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6354) gejala válasza Winne (#6353) üzenetére


gejala
őstag

Nagy a szórás a CMO panelek közt.
Ha a tied jó, akkor jó.

(#6355) lucifer15 válasza harrincourt (#6344) üzenetére


lucifer15
tag

Lynksys WRT 54GL 4 port switch 4éves tökéletesen működik, rögtön megtalálta a TV-t
autómatikusan semmit nem kellett állítani.

(#6356) Winne válasza gejala (#6354) üzenetére


Winne
nagyúr

Végülis nincs nagyon bajom vele, 100Hz-es a tv, ezt tv üzemmódon kívül semmiben sem tudom használni, mert szakaszosan szaggat, meg a lassú mozgásoknál van egyfajta akadozás, de ezt elég sok másik tv-n is láttam már sajnos.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6357) jozf válasza P_no1 (#6350) üzenetére


jozf
tag

Köszi,kipróbálom az este :)

(#6358) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Sziasztok. Beléptem a klubba :) le32c650l1w :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#6359) aicon


aicon
senior tag

Én azt szeretném kérdezni hogy a 40C650-t scarton be tudja-e kapcsolni (8-as láb) egy külső eszköz, pl sat beltéri vagy bármi más

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#6360) gezart


gezart
csendes tag

Üdv
Kezdő lévén kérném, a segítségeteket.
PS50B855 tv-hez használnék WIS09ABGN2 wifi adaptert.Az adapteren kívűl mit kell még tenni ,hogy működjön.
Üdv.

(#6361) Xmodule


Xmodule
őstag

le40c650 nek az optikai kimeneten kijön az 5.1? es ha igen hogy? egyaltalan hogy lehet a tvn az optikaira kapcsolni?nekem csak olyan van hogy spdif kimenet es ott csak a pcm -et lehet valasztani.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6362) BBéci válasza Winne (#6356) üzenetére


BBéci
titán

A szaggatás, akadozás legtöbbször a lejátszó hibája.

(#6361) Xmodule
Rengetegszer leírtuk már, hogy optikai kimeneten, ami más néven S/P-DIF, kimegy az 5.1 hang, de csak az USB eszközről és a tévé saját tunerjéről. HDMI-n kapott filmeké csak 2.0.
A TOOLS gomb megnyomására előugró menüben kell kiválasztani, hogy PCM, vagy egyéb (Dolby Digital, dts) legyen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6363) Neophyte11


Neophyte11
csendes tag

Hali!

Tudna valaki segíteni abban, hogy mivel érdemes az LCD-t összekötni T-home-os beltérivel, hogy a legjobb képminőséget tudjuk elérni? Köszi, ha valaki tud segíteni!

(#6364) BBéci válasza Neophyte11 (#6363) üzenetére


BBéci
titán

Az összes lehetőség közül a HDMI biztosítja a legjobb képminőséget, tehát azzal.
Ha kábeles T-home, akkor félreteheted a boxot és Conax modullal nézheted, lényegesen jobb minőségben. IPTV és műholdas esetében marad a - többnyire - vacak box.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6365) Xmodule válasza BBéci (#6362) üzenetére


Xmodule
őstag

okes. ertem, köszi. akkor igy elegge korlatozott ez a kimenet. szamomra hasznalhatatlan is. no de ez van :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6366) BBéci válasza Xmodule (#6365) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem nagyon jól használható. Mi bajod vele?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6367) harrincourt válasza lucifer15 (#6355) üzenetére


harrincourt
csendes tag

Nekem sem az volt a probléma, hogy nem találta meg, hanem hogy a real-media nem ment, megy át rajta... :W
Egy ASUS RX3041 V2 veszek helyette! Erről is olvastam, hogy megy rajta a DLNA!

Köszi mindenkinek a hsz-kat

(#6368) Neophyte11 válasza BBéci (#6364) üzenetére


Neophyte11
csendes tag

Igazából műholdasról lenne szó. Mert a Scart-on keresztül hát finoman fogalmazva sem a legjobb. :) Létezik valami jobb megoldás?

(#6369) deakferenc75


deakferenc75
tag

Sziasztok!
"Aki 100 Hz-es Samsung TV-t vesz ( pl.C650 ), az meg is érdemli " - mondta egy úriember, aki az Oktogonnál lévő Samsung és Pana szervizben dolgozik és - gondolom én - tudja mit beszél.Én is C650-ben gondolkoztam, de már elég egy C550 is, ami olcsóbb is kb.30 k-val és nem kell kikapcsolni a motion plus-t, mivel nincs is benne, így nem tudnak majd idegesíteni az akadozó és szaggató képkockák.Senkit nem akarok lebeszélni a C650-ről, hiszen nem vagyok szaki, csak gondoltam közlöm veletek ezt a kis infó morzsát.Én hiszek a szervizes bácsinak, ellentétben a boltosokkal, akik tuti meggyőznek, milyen fantasztikus dolog a 100 Hz, stb....Üdv

(#6370) BBéci válasza Neophyte11 (#6368) üzenetére


BBéci
titán

HDMI kimenetes beltérit kell beszerezni, még akkor is, ha csomagváltással jár. Szerintem megéri.

(#6369) deakferenc75
A 100 hertz az egyetlen, amit soha nem kapcsolok ki. 50 hertzes tévé ingyen sem kellene, a franc kíváncsi az elmosódott vízfestményre hasonlító képre. :O
Szerintem az a bácsi még életében nem látott HD filmet BD-ről. Ez jellemző a szervizesek többségére, főként az idősebbekre.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6371) Neophyte11 válasza BBéci (#6370) üzenetére


Neophyte11
csendes tag

És ha maradnék a jelenlegi felállásnál, akkor csak a Scart az egyetlen lehetőség?

(#6372) BBéci válasza Neophyte11 (#6371) üzenetére


BBéci
titán

Te tudod, van-e rajta másféle csatlakozó.
A Scart kimenetet a boxon, állítsd RGB kimenetre! Nem olyan vészes az.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6373) Neophyte11 válasza BBéci (#6372) üzenetére


Neophyte11
csendes tag

Van RGB, meg is próbáltam, csak akkor meg nem látja a beltérit.

(#6374) BBéci válasza Neophyte11 (#6373) üzenetére


BBéci
titán

A beltéri kimenetét kell RGB-re állítani! Minden más esetben vacak lesz a képminőség.
Scarton mehet S-video és kompozit jel is, egyik sem való full HD tévére, de még egy jó CRT-re sem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#6375) Winne válasza BBéci (#6362) üzenetére


Winne
nagyúr

A 100Hz-es téma tuti tv oldali, mert amikor kikapcsolom, akkor megszűnik. A lassú mozgásos téma meg lehet, hogy 24p, vagy nem tudom..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6376) Dadan01


Dadan01
senior tag

hi

van aki már feltette a C530-asára a dec 16-i friss ropogós firmwaret? Érdekelne hogy hoz-e valam változást, legfőképpen a médiajátszó terén.

thx

[ Szerkesztve ]

(#6377) beckerfec


beckerfec
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung UE32C6000 LED TV-m. Nagyon szeretem
és nagyon meg vagyok elégedve.
Nincs esetleg információtok arról, hogy ehhez a sorozathoz
lehet e majd használni az Internet TV-t ?
Esetleg valami firmware frissítéssel?

(#6378) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Sziasztok.

Nem tudom hogy volt-e már téma a köv dolog. Ha volt akkor sorry.

Akinek van C650es vagy C60000es TV-je, és van ipod, iphone, ipadje :) az kattintson
[ide] ! :)

Samsung Remote App.. :) Feltettem, nagyon komoly :) Akkor csatlakozik ha a internet@TV ben vagytok.

Peace.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#6379) lucifer15 válasza deakferenc75 (#6369) üzenetére


lucifer15
tag

Én nyolc hónapja használom a 100Hz-es 40c650-es Samut.Semmi kockásodás és akadozás nincs. Próbálj olyan emberre hallgatni aki már hónapok óta használ ilyen készüléket. :)

(#6380) Def26


Def26
félisten

Mire jó a lan port a TV -n? :U Összekötöttem PC -vel a TV menüjében le is teszteltem mindent jónak talált és most hogyan tovább? Ezzel gondolom valahogy le tudok játszani a PC -n lévő média anyagokból valamit, de hogy?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6381) Kommy


Kommy
veterán

Olvasgattam egy kicsit a fórumot és felötlött bennem a kérdés, hogy vajon a le32c530f1w tv-men lehet e engedélyezni a PVR funkciót, mert nem lenne rossz dolog. Ha valaki tud erről valamit az megoszthatná velem.

(#6382) Thom!


Thom!
veterán

C530 médialejátszó tapasztalat? szülőknek lesz a tv és jó volna ha minél többet vinne mert B6000 szinte mindent vitt a szomszédban

(#6383) villamos válasza deakferenc75 (#6369) üzenetére


villamos
őstag

Nekem nyár óta van meg a TV. Azóta 100Hz -en használom. Az 1976 -os StarTrek képe konkrétan olyan éles, hogy elvágja a szemem. Akadás, belassulás zéró.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#6384) Dadan01 válasza Thom! (#6382) üzenetére


Dadan01
senior tag

visz mindent mint a piros ász. csak az L4.1 feletti mkv konténeres h.264et nem bírja, minden más avit lejátszott szépen. Teszt jelleggel egy 4000x3000 pixeles képet is megettettem vele, semmi gond :)

(#6385) deakferenc75


deakferenc75
tag

Hááát nem tudom! Van, akinek akadozik a 100 Hz és van, akinek nem.Szívem szerint én is a 40C650-est választanám, de bizonytalan vagyok.A "szervizes bácsi" konkrétan egy fiatal-középkorú emberfiát takar, nem öreg. Jelenleg egy 50 Hz-es Sony-t használok és nem érzem a 100 Hz szükségét.De ha 100 Hz-es tv-n néznék, biztosan szar lenne 50-re váltani..............a franc tudja.
Mindenesetre akármelyik is lesz ( C550 vagy 650 )nem tudom felrakjam-e firmware frissítéseket, mert amint látom-olvasom, szinte mindenkinek furcsaságokat művel a tv-je a frissítés után.Maradjon úgy, ahogy megvettem, nem Windows az, nem?!
Üdv

(#6386) Winne válasza deakferenc75 (#6385) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát én nem tudom mekkora az a különbség, a legtöbb tv-n futó erre irányuló demo egy nagy eltúlzott marhaság csupán, semmi több. Én spec nem használom a 100Hz-et, de semmi hátrányát nem érzek. 550-esről váltottan anno, és hát így utólag hiba volt, mert amivel többet tud, azt nem is használom..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6387) horvathd válasza Kommy (#6381) üzenetére


horvathd
aktív tag

Én kipróbáltam, de nem sikerült bekapcsolni. Valószínűleg nincs benne a firmware-ben, mert csak fele akkora mint a C650-esé.

"The Kid just rages for a while."

(#6388) lumixxx


lumixxx
csendes tag

Én használom a motion plust néha észreveszem a szaggatást, de összességében nagyon jó élményt nyújt. :DD

(#6389) jupp008


jupp008
senior tag

Sziasztok,

be szerettem volna állítani a szerviz menüben a " Control > Sub options > INFO LINK TYPE SERVER > OPERATING " beállítást, mert a yahoo widget letöltésnél mindíg kiakad az internet@tv és már idegesít....de a Sub Options -ba nekem csak olyan van, hogy "OTN Server Typ" és azt tudom átrakni development-operating -ra. A lényeg, hogy hiába állítom át a Yahoo widgetet ugyanúgy nem tudja letőlteni.
Esetleg tudna vki segíteni ebbe ?
46C650 Tv.

Köszönöm

(#6390) Rotor82 válasza Def26 (#6380) üzenetére


Rotor82
aktív tag

A lan port nem arra való, hanem az internetes widgetek használatához (időjárás, youtube,stb...) kell. A routerrel kell összekötni.

És ezzel a fajta összekötési módszerrel tudsz lejátszani pc-ről filmeket. Csak a pc-re még kell egy dlna progi pl.:serviio, twonkymedia, vagy a samu sajátja. ;)

(#6391) Reddevil84


Reddevil84
tag

Sziasztok!

Tegnap én is boldog tulajdonosa lettem egy LEC650-es samunak!
Nekem is a yahoo frissítéssel van gondom! 2/1-nél megáll a frissítés és kész :W !
Valaki legyen olyan szíves és írja le e megoldást!A netkapcsolattal minden rendbe a többi programot frissítést simén megcsinálta! Az fw 3003!
Előre is köszönöm!

(#6392) holinorby


holinorby
tag

Helló!
Tudtok valamit a DTS hangsáv lejátszásáról,
bekerül-e tervezik-e vagy esetleg buhera fw van-e?
Ugyanez lenne nekem a feliratokkal is,
nagyobb méretben még jobban tudnám élvezni...

Üdv

(#6393) horvathd válasza holinorby (#6392) üzenetére


horvathd
aktív tag

Gond nélkül megy a DTS hang és a formázatlan (.srt, stb) felirat.

"The Kid just rages for a while."

(#6394) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Letöltöttem a legfrissebb firmwert, mondom felfrissítem, eddig a 2002-es fw volt rajta... :F

;) - The Power of the Light Side

(#6395) Thom!


Thom!
veterán

Vettem faternak 40C530-at egész tűrhető a képe.
Médialejátszó 50% tudta lejátszani a filmeket. 100Hz nincs benne nem zavar, de apának fel se fog tűnni :D

(#6396) Winne válasza horvathd (#6393) üzenetére


Winne
nagyúr

A régebben vásároltakban nem megy a DTS lejátszása, anno amikor én vettem, akkor egy nem hivatalos tákolt fw volt hozzá, amivel engedélyezte. Most már az 550-es is tudja.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6397) VIBO


VIBO
őstag

sziasztok

mi a vélemény erről?
[link]

sztetek mennyit érne meg ?
:R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6398) Reddevil84


Reddevil84
tag

Még mindig yahoo gonddal küzdök! :W :O :W Valaki help me!

(#6399) eric.cartman válasza VIBO (#6397) üzenetére


eric.cartman
senior tag

ez egy őskövület!
szerintem nem szabad megvenni...

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6400) VIBO válasza eric.cartman (#6399) üzenetére


VIBO
őstag

mennyit érhet amugy?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.