Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) user137 válasza user137 (#11000) üzenetére


user137
őstag

jah igen, egy Windózon futó programra gondoltam.

(#11002) BBéci válasza user137 (#11000) üzenetére


BBéci
titán

Feleslegesen bonyolítod az életedet, egy 20000 forintos médialejátszó minden gondodat megoldaná.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11003) nicu71 válasza Willie (#10999) üzenetére


nicu71
addikt

isten őrizz hogy d subot használj! DVI-t se,ha nem muszáj!:D a hdmi vel elméletileg azonnal ,magától be kéne lőnie mindenféle babra nélkül a képméretarányt.A tv forrás a "dvi-hdmi",és átnevezted "pc"re?
esetleg a catalystba kutakodhatsz még,már nem tudom hogy volt nálam,de semmit nem kellett állitanom,tudta a dolgát magátol is/persze lehet hogy már elötte jol volt beállitva :D
de mennie kell a hdmi-vel és az a legjobb. :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#11004) user137 válasza BBéci (#11002) üzenetére


user137
őstag

örülök, h nálatok ennyire könnyen jön a pénz :R , de
- meg szeretném takarítani a médialejátszó árát, ha már ilyen tévét vettem
- nem akarok több távirányítót a lakásban

(#11005) nightshadow válasza snefftamas (#10990) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha csak a képminőséget nézzük, akkor valószínűleg igazad van a sorrendet illetően, de kikötötte, hogy főleg Xbox 360-hoz kell. Gyors fps-hez viszont nem ajánlják a tévét a magas 41 ms-os inputlag miatt:

Console Gaming

The Samsung LE40C750 lags by about 41ms with [Game Mode] enabled, which is enough to cause problems with games requiring lightning-quick reflexes. Slower-paced games were still a lot of fun on this display, but “one hit and you’re dead” online games were more frustrating than they were enjoyable.”
forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11006) vlevi válasza user137 (#11001) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem pedig a Serviio-ra gondoltál. :)

(#11007) jegenye77


jegenye77
addikt

c650-es tv bekukkantok a szellőzőn.Látom a matricát.Melyik sorban van ami a lényeg,hogy megtudja milyen panel van benne?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11008) user137 válasza vlevi (#11006) üzenetére


user137
őstag

hmmm.. elsőre jól néz ki, köszi, megsasolom! :R

tegnap leszedtem egy Mezzmo nevű cuccot, de nem lehet beletekerni és szakadgatott az stream vele.

(#11009) Willie válasza nicu71 (#11003) üzenetére


Willie
őstag

Szia!

Köszi a választ, nem DVI-t akartam írni, hanem HDMI-t, csak valamerre máshol kalandoztam. :$ :) Átírva PC-re egyből felismerte, és bekonfigolta magát. :)

Köszönöm! :)

Üdv.

(#11010) jegenye77


jegenye77
addikt

A02-est látok a matricán.Meg azt,hogy made in china.
A tv-oldalán meg:version01
Akkor ez melyik is?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11011) user137 válasza user137 (#11008) üzenetére


user137
őstag

nos, ez a serviio sem transzkódol, pedig be van pipálva. :O
a tv bekonnektált, a videó foldert odaadtam neki, a metadata lejött a filmekhez, és mégis "not supported file format" jön ki az eddig nem menő filmekre :(

[ Szerkesztve ]

(#11012) jegenye77 válasza jegenye77 (#11010) üzenetére


jegenye77
addikt

A fentire valaki?
Holnap szólnom kellene ha ki akarom cseréltetni a TV-t.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11013) #41750016 válasza jegenye77 (#11012) üzenetére


#41750016
törölt tag

Szerviz menüt nézd meg az a biztos!

[ Szerkesztve ]

(#11014) jegenye77 válasza #41750016 (#11013) üzenetére


jegenye77
addikt

Azt,hogy is kell?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11015) #41750016 válasza jegenye77 (#11014) üzenetére


#41750016
törölt tag

keress rá itt a fórumban, fejből nem emlékszem

(#11016) jegenye77 válasza #41750016 (#11015) üzenetére


jegenye77
addikt

Itt az áll /3.bekezdés/,ha LTF el kezdődik a vonalkód feletti írás akkor az Samu panelos.
Az enyémen is ez áll.Akkor ez a jobbik panelos?
Ha az akkor kár mert nekem ez se tetszik igazából.Bár sokat javult a helyzet az állítgatás után.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11017) Joy001


Joy001
tag

Üdv mindenkinek!

A 3003.8 letölthető még valahonnan?
THX.

(#11018) BBéci válasza user137 (#11004) üzenetére


BBéci
titán

Néha 6-8 távirányító sorakozik az asztalomon, semmi bajom velük, még 2-3 elférne. :K
A B sorozatú Samsungok médialejátszója meglehetősen kezdetleges, a C-ben lévő sokkal ügyesebb, de még ahhoz is külső lejátszót szoktunk javasolni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11019) Damage


Damage
senior tag

Hello mindenkinek!

Kinéztem egy Samsung LE32C530 típusú készüléket. (Egyelőre) analóg TV nézésre, külső monitorként és PS3 mellé használnám. Tudom, hogy csak 50Hz-es, de nem szeretnék 80 ezernél többet költeni és fontos lenne a Full HD felbontás, az USB támogatás (mkv és srt kezelés is) és a 32"-os méret. Tudtok egyéb, jobb alternatívát vagy maradjon ez?
Előre is köszönöm a segítséget!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#11020) user137 válasza BBéci (#11018) üzenetére


user137
őstag

nálam csak 1 táv van (HDMI-CEC), ami 85%-ban elég. a kezdetleges médiaképességgel együtt tudok élni, amennyiben ez is 85% körül teljesít, "csak" egy jó szoftver kell, ami a tévének megfelelő formátumot tudja produkálni. Ami nem megy, arra majd ott lesz a hdd-ről játszás vagy a HDMI-kábelen az asztali gépről. :K

értem én, h egy médialejátszó megkönnyítené az életem, de egyszerűen nem akarok ezért (is) pénzt adni, ugye megértesz? Peace :K

(#11021) Archaniel válasza Damage (#11019) üzenetére


Archaniel
csendes tag

én is kinéztem ezt a tv-t... 50Hz-el nem lesz baj?? Csak tv-t néznék + DVD meg mkv. menne rajta

(#11022) jegenye77


jegenye77
addikt

Valahogy nem tudok megbékélni a 40"c650 nyújtotta pépminőséggel.
Tv-adásoknál borzasztóan zavar az elmosódás.Sportközvetítésnél /foci/ meg számomra nézhetetlen a tv.
Még mindig azt mondom a c6000-nek szebb képe volt.Lehet közrejátszik az is,hogy az kisebb volt és nem jöttek elő annyira az sd adások hibái.
Most azon vagyok,hogy 37c6000-re ki kellene cserélnem a készüléket.A felhősödéssel tisztában vagyok de akkor is szebb volt mint ez.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11023) Tonyo válasza jegenye77 (#11022) üzenetére


Tonyo
őstag

Plazmákat nem néztél? Azon a tv adás állítólag szebben mutat. Igaz én se vagyok oda a plazmákért, de érdemes volna azokat megnézned!

[ Szerkesztve ]

(#11024) jegenye77


jegenye77
addikt

Amit még észre vettem,hogy nem kell túl gyors mozgás ahhoz,hogy függőlegesen becsíkozódjon a kép.Ami szintén nagyon zavaró.
Tonyo nem néztem mert 150k volt amit tv-re szántam.Gondolom ennyiért nem fogok találni olyat ami jó.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11025) BBéci válasza jegenye77 (#11024) üzenetére


BBéci
titán

Ha csíkozódik, az elég gáz, olyannal még nem találkoztam.

Érdemes lenne körülnézned a plazmák között!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11026) jegenye77 válasza BBéci (#11025) üzenetére


jegenye77
addikt

Melyik lenne az amit ajánlanál plazmában?
Nem kell nagy átmérő mert a 40-es is bőven-bőven elegendő számomra.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11027) BBéci válasza jegenye77 (#11026) üzenetére


BBéci
titán

Tedd fel ezt a kérdést a Plazma topikban!
Itt offnak számít.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11028) Tonyo válasza jegenye77 (#11024) üzenetére


Tonyo
őstag

PANASONIC TX-PF42G20S egyes helyeken 150 alatt van..

(#11029) BBéci válasza Tonyo (#11028) üzenetére


BBéci
titán

Abban valami sumákság van, vagy elírás.
A mániától amúgy sem ajánlott 1000 forintnál drágább terméket venni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11030) Tonyo válasza BBéci (#11029) üzenetére


Tonyo
őstag

A mániát el kell felejteni, de itt is akciós [link]. Róluk viszont nem hallottam, lehet, hogy tényleg sumákság.

(#11031) nme2 válasza nme2 (#10992) üzenetére


nme2
csendes tag

van erre a kérdésre egy szakértő....? :(

HP 8510p, T9300 4 Gb DDR-2 667 Mhz, Mobility Radeon HD2600, Samsung SSD 470 64 Gb, w7 HPx64, Zorin OS 5.2 x64

(#11032) BBéci válasza Tonyo (#11030) üzenetére


BBéci
titán

Ez is gyanúsan olcsó.

(#11031) nme2
Tévéadásokhoz lehetetlen általánosan jól használható beállítást összehozni, ahány, annyiféle.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11033) jegenye77


jegenye77
addikt

Na sikerült úgy belőnöm a 40c650-et,hogy a mostani RTL-es Templomos lovag film,tökre nézhető. :K
Viszont elfordítottam a tv-t és 3m-ről nézem.Ami nekem sehogyan sem jó mert nem így van berendezve a szoba és nem is tudnám átrendezni,hogy meglegyen a 3m. :(
Szal 2,2-ről ahogy normálisan nézem előjön az,hogy a mozgásoknál látom a hibát.+ mikor egybefüggően nagy valami van a képen,akkor mosódik.
Lehet megkérdezem,hogy van-e lehetőség kipróbálnom egy 37c6000-et.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11034) nme2 válasza BBéci (#11032) üzenetére


nme2
csendes tag

Azért reménykedtem, hátha :). Amúgy érdemes ehhez a tévéhez 3D szemüveget venni? Ha igen, akkor mi a különbség a 20k-s és a 40k-s között?

HP 8510p, T9300 4 Gb DDR-2 667 Mhz, Mobility Radeon HD2600, Samsung SSD 470 64 Gb, w7 HPx64, Zorin OS 5.2 x64

(#11035) BBéci válasza jegenye77 (#11033) üzenetére


BBéci
titán

Hogyan állnak a blur és judder csúszkák?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11036) jegenye77 válasza BBéci (#11035) üzenetére


jegenye77
addikt

Blur max, jugger pont a felénél.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11037) BBéci válasza jegenye77 (#11036) üzenetére


BBéci
titán

Ha az elmosódáscsökkentést (de judder) maximumra állítod, teljes erővel dolgozik a Motion Plus. Ez a LED-esekben semmivel nem hatékonyabb. Ennyit tud a 100 hertz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11038) jegenye77 válasza jegenye77 (#11036) üzenetére


jegenye77
addikt

Most nézem,hogy jól elírtam. :DD A T9 miatt volt. :B

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11039) vlevi válasza Tonyo (#11030) üzenetére


vlevi
nagyúr

A "kapcsolat" menüpontban nincs rendes postai cím, ez így már gáz. De nagyon.

(#11040) canniball válasza vlevi (#11039) üzenetére


canniball
nagyúr

Az Üzletszabályzat menüpont alján megtalálod. ;)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#11041) BBéci válasza vlevi (#11039) üzenetére


BBéci
titán

Személyes átvétel futárszolgálattól??? Nem a cég üzletében, telephelyén???

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11042) Tonyo válasza BBéci (#11041) üzenetére


Tonyo
őstag

Így mindenhol van telephelye... :C :))

(#11043) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Sziasztok.

Vettem egy LE46C650-et, amit még holnap hoznak ki és érdeklődnék pár dologról. A HDMI1 mellé oda van írva, hogy (DVI). Ennek van valami jelentősége? Mintha valami olyasmit hallottam volna egyszer, hogy nem minden csatlakozón egyformán szép a kép. Melyikre érdemes kötni HTPC-t, amiről főleg 1080p-s film lesz játszva? Vagy lényegtelen?

Ha esetleg van valami amire figyelni kell összeszerelésnél, vagy úgy általában, azt is leírhatnátok.

Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#11044) vlevi válasza BBéci (#11041) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az a másik. Jön a futár, platós ifáról leborítja a ház elé a tévét, és már húz is el a g...be Ilyen értékű elektronikai cuccoknál ezt nem szívesen vállalnám be.

(#11045) murex


murex
tag

Sziasztok!

Van egy Samsung Le37B650-es LCD Tv-m. Olyan problémám van vele, hogy nem akar menni rajta az internet tv, azt írja ki hogy "A szolgáltatás nem vehető igénybe". Újrainditottam a routert, -lan-on keresztül csatlakozom- igy sem megy. Felcseréltem a laptop és a tv kábeleit, igy se megy, pedig a laptop látja a netet a tv kábelével. Kipróbáltam egy másik routerrel, azzal is ugyanez a probléma. Az Ügyfélszolgálat tanácsára lereseteltem a tv-t (EXIT gomb folyamatos nyomva tartása), majd újra kezdtem telepiteni mindent. A tv igy felismerte a netet, feltelepiti a widget-eket, müködik is, addig, amig ki nem kapcsolom a tv-t, és újra be nem inditom. Onnantól kezdve megint kezdődik előről, hogy a szolgáltatás nem vehető igénybe. Kipróbáltam azt is hogy dhcp-n kérjen ip-t, meg azt is hogy én adok neki. Még azt is megpróbáltam, hogy a DNS kiszolgálónak a szolgáltató (digikábel) DNS server ip-ét adtam meg, és úgy se megy. Esetleg van valakinek valamilyen ötlete, hogy mi lehet a probléma?
A firmware az a legújabb 3001.1-es.

(#11046) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!

Szerintetek van értelme lecserélni a c650-es tvmnek a a firmware-ét(ami kb októberi) a legújabbra??

(#11047) #41750016


#41750016
törölt tag

Hello mindenki!

C650-t vettem én is pár hónapja!
Távirányítójával nem vagyok teljesen megelégedve, nagyon pontosan rá kell irányítrani, hogy kapcsolásra bírjam!
Másnak hasonló problémája volt?
Több samu tv-m is volt már mindegyiknek jó volt, bármilyen szögből érzékelte!

Köszi

Egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve, média lejátszója szinte tökéletes nem kell szerintem külön venni...felesleges!
Több 100 mkv- ből 3mat nem vitt!
Mondjuk dvd formátumot nem igazán játszotta le, de 1et próbáltam csak!

(#11048) jegenye77


jegenye77
addikt

Csak nekem nem jött be a C650? :F
Mindenki meg van vele elégedve.Illetve tomic fórumtársnak se jött be,de mást nem hallottam panaszkodni.Lehet velem van a baj? :Y

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11049) BBéci válasza jegenye77 (#11048) üzenetére


BBéci
titán

Vagy a tévéd betegeskedik.
Meg kellene vizsgálnod Blu-ray lejátszóról is, elvégre arra készültek a full HD tévék, nem SD adásokhoz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#11050) jegenye77 válasza BBéci (#11049) üzenetére


jegenye77
addikt

mkv 1080p-s filmmel próbáltam,de az se volt az igazi.Megint csak azt tudom mondani,hogy c6000-hez képest gyengébb.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.