Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) nightshadow válasza Andie (#15000) üzenetére


nightshadow
veterán

Mi a baj a 3D-jével?

erős a crosstalk

(#15002) Andie válasza Andie (#15000) üzenetére


Andie
őstag

Eh, már nem fértem bele a szerkesztési időbe, olyan lassú volt a wiki oldal.
De itt a kép az ő dobozukról. Ezen meglepő módon télleg fullHD 3D logó van!! Nekem meg csak az van fölé irva, hogy Samsung...
Akkor ennyi :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15003) Thom! válasza Andie (#15000) üzenetére


Thom!
veterán

tudnál sötétben készült képet lőni nekem, mondjuk fekete háttérrel?

(#15004) Andie válasza Thom! (#15003) üzenetére


Andie
őstag

Nem értem mibajod, nem látszik jól valami a képeken?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15005) nightshadow válasza Andie (#15002) üzenetére


nightshadow
veterán

Az a doboz az amerikai változaté, ami lehet hogy e tekintetben eltér az európai változattól.

(#15006) medek3


medek3
aktív tag

(#15007) Thom! válasza Andie (#15004) üzenetére


Thom!
veterán

én az lcd tvről beszélek mennyire felhős a képernyő...?

(#15008) pro55


pro55
csendes tag

sziasztok!

Ma vettem egy 40D6500-at tök jó (idáig legalábbis)
nem látok itt semmi felhősödést (meg más problémát se).

[ Szerkesztve ]

(#15009) Andie válasza Thom! (#15007) üzenetére


Andie
őstag

Ja értem. Hogy tudok full fekete képet varázsolni? :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15010) medek3


medek3
aktív tag

De ez sem rossz [link]

(#15011) Thom! válasza Andie (#15009) üzenetére


Thom!
veterán

egy tök fekete hátterű jpg képet csinálsz vagy elindítasz 1 filmet 1-2mp-ig fekete a háttér megállítod, ja és mindezt sötét szobában

itt az enyém

(#15012) Etikusz válasza Thom! (#15011) üzenetére


Etikusz
tag

http://www.youtube.com/watch?v=nYJ1VMU75-o&feature=related

Nem nagyon látszik a felhősödés, vagy csak lehet hogy én nézem rosszul

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#15013) sityupityu válasza Thom! (#15011) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez durva.

Etikusz! A jobb oldali képen nem látsz felhősödést? :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15014) Bero78 válasza sityupityu (#15013) üzenetére


Bero78
csendes tag

Etikusz a dzsátubis videóra írta a felhősödést, bár szerintem amikor a Smart logó bekapcsoláskor megjelenik, akkor a jobb alsó sarkot figyeld. Utána meg csak beállítás kérdése a bevilágítás hibájának "eltüntetése".

(#15015) Andie válasza Thom! (#15011) üzenetére


Andie
őstag

Parancsolj!
Hosszú záridővel
2 mp
1 mp

Ennél rövidebb zárral már nem látszik semmi, fekete minden a fényképen :)
Hót sötét szobában nehéz fotózni.
Szabad szemmel egyébként abszolute nem látszik semmi a fekete képernyőn. Mikor 4:3-as képet nézek, mint most pl a dr. House-t, akkor két oldalt ugye van 1-1 fekete függőleges sáv. Na azok sarkaiban (tehát a tv jobb felső és bal felső sarkaiban) látok némi bevilágitást, kb egy tenyérnyi felületen világosabb a panel. Ugyanez érzékelhető ha hirtelen világos képből elsötétül feketére a kép (pl átváltok scart-ra, ahonnan nem jön jel), akkor egy pillanatra világos szürkén világit a kép, majd utána lesz matt fekete.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15016) sityupityu válasza Bero78 (#15014) üzenetére


sityupityu
veterán

Ja,pardon. De amit Thom belinkelt azért nem semmi.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#15017) Bero78 válasza Thom! (#15011) üzenetére


Bero78
csendes tag

Thom!

Amikor észrevetted próbáltad kicseréltetni?

(#15018) Krisz79 válasza Andie (#15015) üzenetére


Krisz79
őstag

Ha ebben a sorozatban ilyen problémák lépnek fel,
akkor az 5-ös sorozat is küszködik ezzel a problémával? /bevilágitás/
Ez Samu hiba?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#15019) Imifej válasza gyugyo79 (#14905) üzenetére


Imifej
senior tag

Köszi. Átnyálaztam, és a végén átállítottam a PC-t 24Hz-re, jobb lett a kép, de mégsem éri el azt a szintet mint amikor közvetlenül a TV USB bemenetén játszom le a filmet. Majd még küzdök vele!

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#15020) Andie válasza Krisz79 (#15018) üzenetére


Andie
őstag

Fogalmam sincs. Egyáltalán hiba ez? Nem technológiai sajátosság?
Végülis ez egy megvilágitott panel, függetlenül attól, hogy fénycső (lcd) vagy led világitja meg.
Én azon csodálkoznék, ha nem látszana ilyesmi.
A kérdés az, hogy szabad szemmel, ill. tévézés közben látszik-e, zavaró-e?
Ha nem, akkor olyan, mint a full hd 3d vagy half 3D : látszik? nem látszik. Akkor meg nemmindegy?
Persze, 500ezer ftért valószinü finomabb módszereket is látni.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15021) sandró60 válasza Andie (#15020) üzenetére


sandró60
addikt

Hoszú hozzászólásokon keresztül olvasom a sötét képrnyő nézését a tisztelt forumozóktól."meglepődve".Nemhiszem,hogy a többség itt a topikban a "JÓ" műsorok helyet a sötét képernyőt "BÁMULJA".Nekem egy "gyengének"mondott D5500-as van már több mint féléve
megelégedve használom.A sötét képernyőt makszimum csatorna váltáskor látom ami kb 1másodperc vagy talán még annyi se.A tisztelt forumozók az idő elteltével már nemis fognak figyelni erre a "hibára" amit én elfogadtam

[ Szerkesztve ]

(#15022) Thom! válasza Thom! (#15011) üzenetére


Thom!
veterán

Tegnap volt az akció így örültem hogy hozzájutottam ott kipróbálni nem tudtam, ma bemegyek és elpanaszolom a képminőséget, ha kapok másikat remélem nem lesz ennyire gáz.

(#15023) Thom! válasza Andie (#15015) üzenetére


Thom!
veterán

én ilyennek örülnék ám de nagyon :O
na ez sötét szobában is jó, de az enyém sokkal agresszívebb :W

(#15024) Andie válasza sandró60 (#15021) üzenetére


Andie
őstag

Ahogy mondod.
Van ezzel kapcs egy jó sztorim, röviden: nagy kedvenc játék volt annó nálam a Thief széria. Nem tudom ismeritek-e, a lényege, hogy egy tolvajt kell játszani, egy középkori gótikus világban (ill a 2. részben bejön egy kis steampunk), és a játék lényege, habár fps, mint a Doom pl, itt nem az agyament gyilkolászás, hanem a sötétben lopózás, rejtőzködés, így minél észrevétlenebbül eljutva a célig, ami általában értékek eltulajdonitása, vagy nemkivánatos elemek likvidálása. Namost mivel a játék lényege a fény-árnyék hatások kihasználása, igy még a Doom 3nál is sötétebb pályák vannak. De ez itt nem zavaró, mert nincs a semmiből elénk toppanó Imp, minden ellenfél (őrök, harcos szerzetesek, zombik, netán mesebeli figurák, mint patkányember, imádkozósáska-lény, stb), jó előre látható, hallható (a hangoknak is fontos szerepük van, pl ha túl hangosan "osonsz" el egy őr mögött, meghallhat!), tehát fel tudsz rá készülni, és már csak azon kell tökölni, hogy tudsz az árnyékok használatával, fáklyák kioltásával, stb elosonni mellette, mögötte.
Nade a lényeg, hogy ezt a játékot kizárólag éjszaka, avagy sötét szobában lehet játszani, hisz világosban tényleg nem látszik semmi. Ráadásul amikor lecseréltem a CRT monitoromat TFT-re, akkor döbbentem rá, hogy sajnos le kell mondjak a jó kis játékomról. A TFT monitoron ugyanis nem voltak feketék, minden világított!! Ha benéztem egy sötét folyosóba, ami a CRT-n fekete lyuk volt, az emezen világitó szürke pászma. Ha lejjebb vettem a fényerőt, vagy a gammát, akkor meg még az sem látszott, ami világosban volt. Szóval kb úgy jártam, mint ahogy a filmekben a szkafanderes hősök, akiknek az arcába világit a lámpa, hogy a néző jól lássa, de ő a gyakorlatban lófa..xt se lát a kinti világból.
Ki fogom próbálni ezt a játékot a tv-n, mert egy élmény lenne 46 colon lopakodni és ablakon bemászni gyanútlan pénzes-zsákokhoz, de ha itt is úgy fog világitani minden sötét felület, mint anno a monitoron, akkor sajna minden reményt fel kell adjak.
Emellett - hogy miért kapcsolódik a témához a fenti litánia - nyilván ki fognak jönni ezek a cloudok, hisz a TFT monitoron is tökéletesen látszott, hol vannak a fénycsövek, szép 4-es osztású fekete képernyőm volt.

Thom: vigyed a képeimet referencicaként, hátha az meggyőzi őket. Bár nemtom mennyire rugalmasak, hisz ilyen kitétel nincs a gariban, hogy "felhősödés" esetén mi a teendő. Sőt, engem a vásárláskor még azzal is sokkoltak, hogy pixelgarancia sincs a tv-re (ezért vettem az LG-nél a 22-es monitoromat, mert ők még subpixel garit is vállaltak - kellett is, az elsőn ugyanis egy fasza fekete pont volt kb a képernyő bal alsó felületén - de szó nélkül cserélték). Úgyhogy remegve vizslattam át a tévét otthon pixelről pixelre, de szerencsémre nem volt rajta hibás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15025) jegenye77


jegenye77
addikt

Dobjatok egy led csíkot a tv mögé és máris kevésbé látszódik a felhősödés.
Nappal úgy se látszódik,este meg hangulatos is.
Hasonló lesz mint itt csak elég egy sima fehér,nem kell,hogy változtassa a színét.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15026) #09634560 válasza jegenye77 (#15025) üzenetére


#09634560
törölt tag

Azért én részemről azt mondom: megette a fene az egészet,ha már így trükközni kell vele...

(#15027) jegenye77 válasza #09634560 (#15026) üzenetére


jegenye77
addikt

De ha már megvette az ember és nem cserélik a tv-t akkor ez elég jó megoldás.
Tudom a készülék nem lesz jobb de mégse idegesít,mert nem látszik tőle a felhősödés.
Nálam /C6000/ bevált.Nagyon szívesen ülök le elé "mozizni" és eszembe se jut a gyenge pontja a tv-nek.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15028) Bero78 válasza sandró60 (#15021) üzenetére


Bero78
csendes tag

Igazad van sandró60 abban az esetben, ha a képernyőt teljesen kitölti a tartalom, de ha mkv-t bazsalsz 21:9-ben akkor óhatatlanul odavetődik a tekinteted. ;)

Egyébként a tv (46d6500) rendkívül szép képet produkál hd adásoknál, sd-knél meglepően jót és a 3D-s 1080p mkv filmek is nagyon jók rajta, a médialejátszója majdnem mindent megeszik. Szerintem egy jó vétel volt, mindenkinek ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#15029) deniro2 válasza sandró60 (#15021) üzenetére


deniro2
senior tag

Én egy d5000-est szereztem be 2 hete és csak azért vettem észre rajta némi felhősödést, mert vásárlás elött különböző tv-s fórumokat olvasgattam és gyakorlatilag belém szugerálták ezt a felhősödés parát...:) Egyébként nem vészes és engem egyáltalán nem is zavar.

(#15030) Bero78 válasza deniro2 (#15029) üzenetére


Bero78
csendes tag

Azt tanácsolom, hogy ne riasszon vissza senkit a tv vásárlástól a felhősödés (extrém esetektől eltekintve), mert minimálissá lehet csökkenteni a "hibát" (led-csík, háttérvilágítás csökkentése stb.).

(#15031) Andie válasza Bero78 (#15028) üzenetére


Andie
őstag

Agree :R
Egyébként meg felhős időben a legjobb tévézni :P

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15032) engine88 válasza sanzi89 (#14898) üzenetére


engine88
aktív tag

Konkrétan semmi baj az 5000-5500-as tévékkel.
2 negatívumot lehet megemlíteni: a 100Hz CMR képfrissítés, ún. kamu 100Hz, itt bővebben kifejtettem magamnak még d5000 vásárlás előtt: itten ni 13900-es hsz.
A másik negatívum meg az 5000-nek van csak, hogy nincs Smart TV.

(#15033) kish.arpi válasza engine88 (#15032) üzenetére


kish.arpi
csendes tag

Mondjuk a SmartTV tipikusan az a marketing-rizsa, mint a képfrissítés: 400Hz a dobozon (lehet fotózni :D), aztán vonj belőle gyököt. Kb 1/2 napig elbabrál vele az ember, aztán az életben nem használod. Arra ott az okostelefon :)

Ami számomra egyedül értelmes alkalmazás, az a vTuner internetes rádió. Viszont a D6500-as csak az mp3-at támogatja, tehát az AAC-ben és WMA-ban sugárzott adók kiesnek a körből. Remélem, egy majdani rendszerfrissítés ezt is helyrerakja :)

(#15034) Thom!


Thom!
veterán

Pénzt adnak vissza, ha szar vagy megjavítják ezzel a dumával jött MM csávó

(#15035) lumpika válasza Andie (#15000) üzenetére


lumpika
tag

Andie !
Az én tv-m UE40D6100 made in Slovakia

ÉS RAJTA VAN A SAMSUNG FULL HD 3D logó.
Majd lefényképezem.
Ja és persze elbukott a fullhd 3d teszten.

Én most visszaadhatnám a tv-t (ami kb 1 hónapja 220k volt a Saturnban) hogy átvert a Samu?
Még a Fukar katalógusát nem néztem meg újból hogy azon mi van a leírásnál.
Üdv

(#15036) lumpika válasza lumpika (#14994) üzenetére


lumpika
tag

A 14994-eshez valaki?

(#15037) sanzi89


sanzi89
addikt

Naszóval tegnap megjött az UE40D5000-es TV, és az itt olvasottakkal ellentétben beszarás milyen király TV. :D Persze nem vagyok TV fetisiszta, de átlag igényhez átlag pénzből átlag felhasználásra szerintem tökéletesen megfelel.

Sokan kérdeztétek, hogy van-e tapasztalat a MegaDigital Webáruházzal kapcsolatban. Nos, innen lett beszerezve a TV elég kalandos módon. Megpróbálom a szubjektivitást mellőzve, objektíven leírni a tényeket, aztán mindenki azt szűr le belőle amit akar.

Történt, hogy 2011.10.03.-án megtaláltam neten a MegaDigital áruház ajánlatát, miszerint 128.900Ft a készülék. Ismerem az ilyen import cuccokat, ezért egy gyors telefont dobtam, hogy minden rendben van-e a garanciával, milyen termék, stb. Minden rendben történt, hivatalos nemzetközi 3 év garancia, új, bontatlan cucc. Mivel nem egyedül döntöttem a kérdésben, így megegyeztem vele, hogy 2011.10.07.-én visszahívom, hogy akkor ténylegesen indítsuk a rendelést. A határidőre először az volt a válasz, hogy most a 32-es méret a sláger, a 40-esből lesz raktáron. A visszahíváskor már 1 hetes szállítási idő volt említve, de ez még simán benne van az ember tűréshatárában. Az első verzió az volt, hogy 2011.10.14-án kap új árukészletet, azt 10.17.-én tudja postázni, de előtte feltétlenül felhív a szállítás pontosításával kapcsolatban. A postára pontos összeget nem mondott, kb 3-3.5e Ft volt megbeszélve. Eljött a várva vár 10.17., de telefon semmi. Ekkor gondoltam felhívom, hogy mi újság. Első probléma, hogy változott az euró árfolyam, ezért nem tudja a megrendelésben szereplő áron adni, az új ár 135.000Ft. De, hogy én se járjak rosszul felajánlott egy középárat, vagyis kb postával együtt lenne 135.000Ft. Jó, mondtam rendben, mikor lesz szállítás. Ígéretével ellentétben nem pénteken hanem hétfőn fog árut kapni, csak ez után tudjuk egyeztetni a postázást, de feltétlen felhív. Hétfő este már 6 óra tájban elgondolkoztam, hogy telefonálni kellene. A telefonos beszélgetés sokadik próbálkozásra sikerült, de rögtön azzal nyitott, hogy elmúlt 5 óra, és "bezárt a bazár", nem tud foglalkozni a rendeléssel kapcsolatos kérdésekkel. Ekkor vázoltam neki a fenti dolgokat, hogy megígérte, hogy telefonál, de nem tette. Jó, kiderült, hogy mégse tud nekem TV-t küldeni, mivel a korábbi megrendeléseket kell teljesítenie, ezért csak egy hét múlva számítsak bármire, majd telefonál. Az esetleges újabb árfolyamváltozást is kalkuláljam be, mint lehetséges drágító tényezőt... A történet pedig ott folytatódott, hogy nagy meglepetésemre szerda délelőtt csönget a futár, hogy meghozta a kérdéses TV-t, amire 2 nappal előtte kijelentette az eladó, hogy biztos nem fogok kapni, de 140.000Ft-ot kellett fizetni, szóval újabb +5k az ígérettel ellentétben. Átvettem, kicsomagoltam, használom. A termék hibátlan, ezzel semmi gond nincs, de a hozzáállás...

A lényeg:
- A kint lévő ár semmit nem jelent, az aktuális beszerzési ár lesz a mérvadó, az meg ki tudja mennyi... Jogszabállyal ellentétesen ugye.
- Az ígéret semmit se ér
- Az adminisztráció a béka segge alatt, azt se tudják kinek küldtek TV-t és kinek nem
- A legpofátlanabb pedig, hogy kényük-kedvük szerint módosítják a fizetendő összeget mindenféle jelzés nélkül
- De legalább jó termékeket forgalmaznak, még így se drágán, bár egy +10k-val lett drágább a cucc. 156e-ért pedig lett volna Smart TV 5 év garanciával, de már mindegy...

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#15038) Andie válasza lumpika (#15035) üzenetére


Andie
őstag

Ejha, akkor nem is egy forrásból jönnek ezek?
Majd fotózd már le.
Az az érzésem, hogy az enyém újabb gyártású, vagy csak a doboza új, mert mikor már a fél usa hangos volt a dologtól lecserélték a logót. Másra nem tudok gondolna, mert ugyanazon tipusú tv-t csak nem adják már más-más csomagolásban?
Hogy mit tudsz csinálni? Jó kérdés. Itt nálunk eleve primitivebb az ügyfélkultúra, mint nyugatabbra, tehát a samygo-s weboldalon javasolt "jogok"hoz képest jó eséllyel itt max a pénzed kapod vissza - ha szerencséd van, és rámenős vagy.
Egyébként ha van kedved és energiád, inditsd el a folyamatot, de gondolom nem a Saturnnál kell kezdeni, mert ők csak viszonteladók. Eleve a samsung.hu-hoz menj, ird meg jó részletesen, mit teszteltél, mi lett az eredmény, ezzel szemben mit vártál el (hisz eleve ezért választottad az ő tévéjüket, és nem az LG-t, mert FULL HD -ban szeretted volna élvezni a 3D-t, nem fél-felbontásban, mint az LG nyújtja, stb stb).
Egyébként csomagolástól függetlenül ugyanazon al-tipusú tévéknek ugyanazt kéne tudniuk nem? Tehát az abszurd, hogy a te 6100-asod ezt tudja, az enyém meg amazt... Ilyen értelemben tehát akár én is reklamálhatnék, csak nekem még annyi kapaszkodóm sincs, mint neked (dobozon a logó).
Kiváncsi volnék a procedúrára, ha nekiveselkedsz!

Ja, még annyit, hogy valahogy óvatosan ki kéne húzni a samsungból a hivatalos álláspontot, hogy ez a tipus tud-e fullhd 3d-t? De az az érzésem, hogy tudják ők már ott bent, mi a dörgés, és ez nem hozna eredményt - bár ki tudja?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15039) JoeYi


JoeYi
őstag

[link]

Árgépen figyeltem fel rá, 40d6500 186ért. Nemtudom hogy tényleg ennyiért adják-e

(#15040) #09634560 válasza sanzi89 (#15037) üzenetére


#09634560
törölt tag

Én 128 helyett 140-ért át nem vettem volna..
Akárhogy számolom,több mint 10% emelkedés...
Tudom: utólag könnyű okosnak lenni..

[ Szerkesztve ]

(#15041) Andie válasza Thom! (#15034) üzenetére


Andie
őstag

Hát akkor javittasd - ha valóban elismerik ezt hibának (amin csodáxom, de kérdezz rá határozottan, nehogy 2 hétig álljon a vadiúj tévéd náluk, azt visszaadják azzal, hogy bocs, ez nem hiba). Ha javitják, akkor nyertél, mer ezt gondolom komplett ledpanel cserével tudják csak megoldani.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15042) kish.arpi válasza Andie (#15038) üzenetére


kish.arpi
csendes tag

14951-es hozzászólásban a Samsung Magyarország "álláspontja".

(#15043) Andie válasza kish.arpi (#15042) üzenetére


Andie
őstag

A 6500-as készülék nem tudja a FHD felbontást 3D-s tartalmak megjelenítése esetében, mivel csak 100 Hz-es panelvezérléssel rendelkezik.

Na, hát akkor itt a lehetőség szembesiteni őket a dobozon lévő logóval (esetleg más helyen is fellelhető tényekkel, ha vannak ilyenek), illetve a fenti állitásukkal. Ez az egy fegyverünk van.
Illetve újabb kérdés: akkor mit keres 10 centis betűkkel a dobozon és a reklámokban a "200 Hz" ?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15044) torma1981 válasza Andie (#15043) üzenetére


torma1981
veterán

Na azért nevetséges ez a Samsung. Mindenki szidja az Lg 3d-t mert az csak fél 3D azt kiderül hogy a Samsungé sem Full 3d-s. Most akkor mi van? Simán ezek után fel lehetne őket jelenteni a fogyasztóvédelemnél.

(#15045) BBéci válasza Andie (#15043) üzenetére


BBéci
titán

Úgy is értelmezhető, hogy full HD és 3D is. Azt nem ígérték, hogy a kettő egyszerre teljesül.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15046) torma1981 válasza BBéci (#15045) üzenetére


torma1981
veterán

Akkor most melyik Samsung tudja a Full 3D-t?

(#15047) swis válasza sanyaboy (#14983) üzenetére


swis
tag

Hogyan csináltad meg azt,hogy kihagytad a beltérit a rendszerből? Én ha csak a TV-be dugom a beltéri kábelét akkor semmilyen adást nem talál. Csak úgy van adás,hogy a beltéribe dugom a kábelt és scarton az átalakítóval a tv-be. A tv d6570 a beltéri t-home.

(#15048) Andie válasza BBéci (#15045) üzenetére


Andie
őstag

Az én esetemben igy is van.
De ahol egyértelmüen az a logó van, mint a samygo oldalán is, hogy egy 3D ikon, és felette, hogy fullHD, egy keretben, ezt nem lehet máshogy értelmezni, mint fullHD felbontású 3D kép. Persze kicsavarni ki lehet a szavakat, meg "mi nem úgy gondoltuk" - de ezekért szoktak milliókat fizetni az üzletláncok 2 hetente ugye...

torma1981: a 7000-es szériától felfele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15049) BBéci válasza swis (#15047) üzenetére


BBéci
titán

Az előfizetői kártyát is be kellene dugni, Conax modullal a tévé CI nyílásába. Lényegesen jobb lesz a képminőség, mint vacak Scartos boxon keresztül.

(#15048) Andie
Szerintem is disznóság és átverés, de már a tavalyi modellek kapcsán is többször szóba került, hogy a valóban full HD 3D-hez legalább 200 hertzes képfrissítésre van szükség.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#15050) Drag77 válasza torma1981 (#15046) üzenetére


Drag77
senior tag

7xxx tol felfele

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.