Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132001) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

Tizen 4.0 alatt van más alternatíva, mint a gyári böngésző?

Borzasztó lassú és inkompatibilis.

Aurea mediocritas

(#132002) PuMbA válasza AXisBOLD (#132001) üzenetére


PuMbA
titán

Nincs. A TV-t nem böngészésre találták ki :)

[ Szerkesztve ]

(#132003) PuMbA válasza coleen (#132000) üzenetére


PuMbA
titán

"Ez normális így, vagy mindig meg kell várni, hogy a tápegység megpihenjen, majd újra "erőre kapjon" és adjon képet?"

Nem kell várni nekem semmit, szóval biztosan hibás :)

(#132004) Fr3eWar válasza coleen (#132000) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Nem normális egyáltalán.
Reklamáció csere.

(#131994) Fehér Farkas

Beállításoknál az általános részbe van valahol ECO beállítások, ott kapcsold ki a környezeti fényérzékelést is.

[ Szerkesztve ]

(#132005) general válasza coleen (#132000) üzenetére


general
addikt

egy tv-nek nem kéne ilyesmit csinálnia. bekapcsolod, működik, ennyi. ha ettől eltér, hiba van. sajnálatos, de ez van. ne légy rest hívni az ügyfélszolgálatot!

és KÉZHEZ kaptam, nem KÉSZHEZ :D

[ Szerkesztve ]

(#132006) coleen válasza PuMbA (#132003) üzenetére


coleen
aktív tag

Köszönöm, megtettem a bejelentést, kicserélik.

(#132007) AXisBOLD válasza PuMbA (#132002) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ja és azért van rajta egy használhatatlan,
értem köszi a választ,
azért had böngésszek rajta, ha megengeded ;)

Aurea mediocritas

(#132008) kokokka válasza AXisBOLD (#132007) üzenetére


kokokka
őstag

Igaza van Pumbának. Ezek sajnos nem sok mindenre (demmire) sem jók. Nem is értem minek van rajta, előbb kapok agyvérzést, minthogy normálisan működjön. Sajnos ez van.

(#132009) direwolf válasza AXisBOLD (#132007) üzenetére


direwolf
őstag

Tök igazad van. És még van egy jópár appnak nevezett izé amit alibiből odab...nak a user orra alá, de semmire se jó :(

szerk.: hogy konkrét legyek, a médiapléjerre gondoltam leginkább

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#132010) galaxys80 válasza direwolf (#132009) üzenetére


galaxys80
veterán

Azért az elég durva ferdítés, hogy a média player semmire nem jó. Egy átlag embernek tökéletesen megfelel.
Mondom ezt úgy, hogy 3-ból 2 szobában én is külső playert használok.

(#132011) direwolf válasza galaxys80 (#132010) üzenetére


direwolf
őstag

Szerintem meg egy hulladék. Az, hogy le tud játszani tartalmat nem nevezhető elvárásnak. Ez mondjuk az alap... lenne, de ezt se tudja! avi, dts? helló... és innentől nincs is miről beszélni, mert ergonómia és funkcionalitás kb. az első winamp szintjén van.

szerk.: a félreértések elkerülése végett azért megjegyzem az összes gyártó hasonló szinten jár. Talán az android tv-k nem, de ott más problémák vannak. Szégyen ez az egész iparág :(

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#132012) Akela85


Akela85
újonc

Sziasztok!
Adott egy UE32F4500AWXZH modell. 6 éves, és megvagyok vele elégedve.

Lenne hozzá egy JBL TUNE500-as BT fülhallgató.

A tv-nek nincs BT adaptere.

Egy usb-s BT jeladót rádugtam a tv-re de nem reagált semmit...

Ha veszek egy AUX dugós BT adapter akkor össze tudom kapcsolni a tv-t a fülessel?

Vagy van valami más ötletetek?

(#132013) wopi válasza Csepy (#131991) üzenetére


wopi
aktív tag

Köszönöm.

Még egy kérdés. Van lehetőség pl BT adapterrel BT képessé tenni a készülékeket?

(#132014) galaxys80 válasza direwolf (#132011) üzenetére


galaxys80
veterán

Most írjam le én is mégegyszer, hogy szerintem meg nem az?😎
Avi egy elavult konténer a dts meg egy szinkronnal filmet néző átlag emberkét pont nem érdekli.
Halkan jegyzem meg az én F6500-am mindkettőt vígan lejátsza.
Ezek a butítások az új samuk feature-je.

(#132015) direwolf válasza galaxys80 (#132014) üzenetére


direwolf
őstag

És a mondandóm többi része a homályba veszett? :U

Lehet, hogy nem kellene összetett mondatokat fogalmaznom ;] Jajj, bocs, nehogy megsértődj, ma ilyen hangulatom van :R

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#132016) galaxys80 válasza direwolf (#132015) üzenetére


galaxys80
veterán

“innentől nincs is miről beszélni“

Te magad írtad ezt. :)

“Lehet, hogy nem kellene összetett mondatokat fogalmaznom”

Most abba ne menjünk bele, hogy egy összetett mondatnak nem az a lényege, hogy sok szót egymás után összehordjunk, majd a végére tegyünk egy írásjelet.😈

Eszembe sincs megsértődni. Ennyi csipkelődés, azért még bőven belefér szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#132017) direwolf válasza galaxys80 (#132016) üzenetére


direwolf
őstag

:R

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#132018) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Bocs az offért Srácok, de aki esetleg rendelt már külföldről netalán dpd volt a futár, annak mond ez valamit? :F
Mi a redvás lófa...füttyért nem változik délelőtt óta ez a szar? Természetesen, hol máshol, mint az el..ott pesti mittomén én milyen elosztó központba...Van egy olyan érzésem, hogy ez holnap nem ér ide, de akkor pipa leszek...

[kép]

(#132019) direwolf válasza ΞΔGLΞ (#132018) üzenetére


direwolf
őstag

Vám. A DPD minden csomagot "bevizsgál"
...vagyis most látom ,hogy CZ a forrás. Akkor nem tudom...

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#132020) ΞΔGLΞ válasza direwolf (#132019) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, nincs vám. A kytary-tól vettem egy ilyet szóval nem épp átlag termék pár ezresért, már sokadik vásárlásom, és villámgyorsak...de most véletlen a dpd-re nyomtam és cz dpd egész éjjel tolta, reggel ide is ért, de ebben az országban mindig képes megakadni egy folyamat, mert minden egy rakás gané. Gondolod, az ügyfélszolgálat elérhető? Áhh, nem is értem minek írnak ki telefonszámot. @&#&#&@&

(#132021) direwolf válasza ΞΔGLΞ (#132020) üzenetére


direwolf
őstag

Nekem ez sci-fi. Mármint a hangszer és a hazai viszonyok egyaránt.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#132022) PuMbA válasza AXisBOLD (#132007) üzenetére


PuMbA
titán

"ja és azért van rajta egy használhatatlan,"

Mivel növeli az eladásokat, ezért van rajta. Marketing? :) Az, hogy egy dolog van egy terméken nem jelenti azt, hogy normálisan működik. Lehet, hogy csak félig működik vagy csak egyes dolgokra van. Már ott bukik a dolog, hogy normálisan nem is frissítik a böngészőt, a TV 2 éves támogatása után pedig úgy marad, tehát egyre több honlap lesz rajta használhatatlan. Egy Chrome-hoz vagy Firefox-hoz képest ötöd annyit tud, nagyon móricka böngésző nulla bővíthetőséggel, hiszen az alatta lévő hardver jóval gyengébb, mint bármilyen PC vagy telefoné.

[ Szerkesztve ]

(#132023) Rederik


Rederik
tag

Sziasztok,

65Q7FN 2018-as TV-t terveznék venni, de van egy dolog, amiben elakadtam.

Jól látom, hogy a mostani One connect boxon már nincs CI modul? Tehát nem tudok bele kártyát dugni?

Van valami újfajta okos megoldás, vagy ilyen TV esetén set top boxot kell majd kérnem?

Köszönöm!
Rederik

(#132024) hjtz4t3wrseg válasza direwolf (#132015) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

De ha már megfogalmazod (?) legalább próbálnád leírni helyesen !
Remélem nem bántottalak meg.
Ma ilyen napom van. ;]

(#132025) ΞΔGLΞ válasza direwolf (#132021) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A hangszerre kaptam 10% kedvezményt, ekkora összegnél az már nem elhanyagolható, meg különben is régóta kiszemelt volt már ez is...mindegy. Természetesen a helyzet azóta is változatlan. Épp rátaláltam egy erre szakosodott topikra, hát ha tudnak valami okosat... Bár nem hinném, hogy nagy okosságokat tudnak majd reagálni rá, minthogy várjak.
A szintit meg paypal-on már kifizettem, szóval kezdek nagyon bepipulni a dpd-re...

[ Szerkesztve ]

(#132026) lala666 válasza Rederik (#132023) üzenetére


lala666
senior tag

Hogyne lenne. CI+ van benne.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#132027) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hátha érdekel valakit:
Samsung UE50MU6120-as sorozat, UE50NU7100-as és UE50RU7100-as sorozat összehasonlítása

Az MU6122-es támogatása szerintetek meddig fog tartani? Szoftverfrissítésekre és a Smart rendszer működésére gondolok főként...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#132028) AXisBOLD válasza PuMbA (#132022) üzenetére


AXisBOLD
addikt

oké, jogos

ez már kicsit off itt, de akkor mivel oldjam meg a böngészést rajta?

PC stream, Chromecast?

Valami alap, low budget, célmegoldás kellene.

Aurea mediocritas

(#132029) mpo válasza ΞΔGLΞ (#132020) üzenetére


mpo
veterán

Amikor a "kiszállítást végző kirendeltségen" is aktív lesz, akkor kezdhetsz reménykedni.
Kapsz e-mailt és SMS-t, majd itt [link] követni is tudod térképen, hol jár a kocsijuk.

Ha érted, akkor már elavult.

(#132030) ΞΔGLΞ válasza mpo (#132029) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lesz belőle valami...
A kytary megrendelésnél lévő linket megnyítva ez fogadott, a magyar honlap meg még mindig ott "áll".
Az előbb már az email is megjött.

-----------

szerk:

Közben a magyar is "befrissült", hogy a futárnál van.

[ Szerkesztve ]

(#132031) mpo válasza ΞΔGLΞ (#132030) üzenetére


mpo
veterán

Ilyen értéknél ajánlott kicsomagolni, a futárnak adott némi kp segít neki várakozni. A DPD-s futárral semmi bajom, rendszeresen, pontosan jön.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#132032) ΞΔGLΞ válasza mpo (#132031) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Persze ki lesz bontva, de azt tudni kell, hogy a Kytary egy fejhallgatót is úgy küld el becsomagolva, hogy egy világháborút kibírna. Én ismerem is őket személyesen, de ettől nem vagyok elfogult. Elég elolvasni az értékeléseiket. Egyszerűen, ahogy kezelik a vásárlót, ahogy elküldik a terméket, ha garanciális problémád van, futár jön viszi, javítják, vagy cserélik, hozza és mellé még kapsz ajándékot is, mert jár amolyan kárpótlásként.

Itt ilyen nem játszik, mint pl Celtis kolléga majd 1 éves küszködése után, ahol bizonyítottan igaza volt és utána a samsung kiszúrja a szemét dedósoknak való baromságokkal.
Itt ilyen nincs, hogy valamit kételkedve fogadnak, meg belefér a tűréshatárba etc...
Ha valakinek kell valami jó fejes, vagy monitor hangszóró, más nem jut eszembe, mert ez lényegében hangszerbolt, de fejhallgatót, hangszórót tőlük vegyen, vagy a muzikertől (szintén Csehek). Nem olyan rég vettem tőlük egy Beyerdynamic Amiron-t, egyrészt náluk volt a legjobb ár 150 ezerért és arra is adtak még 5%-ot. Mint írtam egy atomrobbanást kibírt volna az a csomagolás! :DDD

Egyébként több, mint 200 óra volt a bejáratási ideje!, de a végére csak összeállt az a térleképezés, amit vártam.
Simán veri a Sennheiser HD 800-zat. Ezt be kell valljam! A HD 820-at nem, azt mostanában szerintem semmi nem fogja verni, de a 800-zat az Amiron elveri!
Visszatérve...
Referenciák lehetnének a Samsungnak, hogy kell manapság ügyfélnek segget kinyalni, de bárkinek, nemcsak a Samsungnak.

[ Szerkesztve ]

(#132033) ΞΔGLΞ válasza mpo (#132031) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sony ag9 még mindig nem elérhető, de mostanában annyi időm volt, hogy az egy kezemen megtudom számolni mennyi órát néztem a tv-t 1 hét alatt.
Most amolyan morbid kíváncsiság szinten érdekel, hogy ezt a tetves tévét mégis mikor óhajtják piacra dobni, mert nagyon úgy néz ki, hogy ebből valami vadiúj fejlesztésű lg lesz inkább.

(#132034) direwolf válasza hjtz4t3wrseg (#132024) üzenetére


direwolf
őstag

Ajja, ezt megkaptam :D

Nyugodtan oktass ki, nem vagyok sértődékeny azokkal szemben, akik normálisan tudnak kommunikálni :)

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#132035) mpo válasza ΞΔGLΞ (#132033) üzenetére


mpo
veterán

Új és jó tévéid vannak, mi szükség a legújabbra, jó drágán?
Ráadásul időd sincs nézni.
Helyette menj el Japánba vagy ahova szeretnél, többet érsz vele.
Ha az egész ház nem légkondicionált, csináltasd meg azt, de ez csak egy példa a tévé helyett.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#132036) ΞΔGLΞ válasza mpo (#132035) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem, nem írok újat...
Nekem most a 65-ös lg oled van, amit a nyaralóba vettem még tavaly nyáron. tehát a 82-es qled eladása után addig ez az lg került a helyére és azóta erre a sony-ra várok, hogy megjelenjen. A nappaliba ez "kicsi", meg k...ra unom, függetlenül attól, hogy alig van időm tévézni. Lehet pont ez az oka, hogy unom...

Japán? Ahhoz repülőre kellene ülni bammeg, több éve én erre már szinte képtelen vagyok, pedig nagyon sokat repültem régebben sok éven át. Aztán egyszer megváltozott minden. Rám tör a pánik, nem szégyellem bevallani. Egyszerűen fosok már tőle. Pedig nem az nyüzüge, beszari vagyok, alkatra meg főleg nem, de engem minimum előtte le kell ütni és addig mélyalvásban tartani, amíg oda nem ér a helyszínre, mert én fel nem szállok már repülőre.

Autóval bárhova... Mondjuk az tervben is van a nyáron, úgyis nem olyan rég került egy új családtag a garázsba...

Csomag megjött már délben. A dpd-és fel is hívott előtte, meglepődtem, hogy elektromossal (hibrid) járkálnak már ezek is.

[ Szerkesztve ]

(#132037) mpo válasza ΞΔGLΞ (#132036) üzenetére


mpo
veterán

Egyszer csak megjön a tévéd.

Én sem akarok repülni többet, de így egy csomó hely kimarad.

Hallottad?
Légy beszari, gyáva.
Nem merek.

Ha érted, akkor már elavult.

(#132038) direwolf válasza ΞΔGLΞ (#132036) üzenetére


direwolf
őstag

Nine eleven óta nem ugyan az a repülés, mint régen... előtte szétbuliztuk a gépet a sztyúikkal, utána meg egy rossz nézésér is leba..tak, meg a reptéri ellenőrzésen a szegecselt bakancsomat berakták a röntgenbe... stb-stb... :(((

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#132039) Rederik válasza lala666 (#132026) üzenetére


Rederik
tag

Tuti, hogy van benne? A fém távirányító tavaly előtti modell one connect box-ában van, de a legújabb verziós One connect boxon nincs a foglalat a videók és képek alapján.

(#132040) lala666 válasza Rederik (#132039) üzenetére


lala666
senior tag

Tuti. Anélkül nem adnák el.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#132041) lala666 válasza Rederik (#132039) üzenetére


lala666
senior tag

https://www.samsung.com/hu/tvs/qledtv-q7fn/QE65Q7FNATXXH/#specs
Olvasd el.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#132042) Rederik válasza lala666 (#132041) üzenetére


Rederik
tag

Köszönöm szépen a választ. a specifikációkban megtaláltam, csak fizikailag nem lelem hol van a "lyuk"...

(#132043) gyeniko válasza Rederik (#132042) üzenetére


gyeniko
őstag

Nem fedi matrica?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#132044) Fr3eWar válasza Rederik (#132042) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Lehet amcsi verzióban nincs, mert van videó ahol van a one connect box-on és van ahol nincs.
Itt pl van.

(#132045) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok! Van egy ue50mu6102 tv-m, ennek keresem a 2018-as vagy 20019-es modellverzióját. Tudnátok ebben segíteni? (VA paneleset szeretnék, ha megoldható)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#132046) Bogyi007 válasza errorcode06 (#132045) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kvázi ezek lennének:

2018-as utód: Samsung UE49NU7102

2019-es: Samsung UE50RU7102

A három készülék összehasonlítása:

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#132047) Apooca


Apooca
tag

Sziasztok. Van egy Samsung UE65NU7022 tévém, és eltűnt a beállítások menü. Hiába nyomom meg a távirányítón a gombot, semmi. Van valakinek valami ötlete ?
Köszi
Gábor

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#132048) FollowTheORI válasza Apooca (#132047) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pár perc áramtalanítás (konnektorból kihúzás) általában megoldja.

Valószínű csak a szoftvere kifagyott/kiakadt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#132049) errorcode06 válasza Bogyi007 (#132046) üzenetére


errorcode06
őstag

Köszönöm!

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#132050) Apooca válasza FollowTheORI (#132048) üzenetére


Apooca
tag

Köszönöm, megoldotta :)

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.