Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) VIBO válasza VIBO (#6400) üzenetére


VIBO
őstag

mondjuk ha gyorsba el kellene adnom mennyiért lehetne elpassz?

amugy az igaz hogy pcről hdmi kábelen keresztül 50hzen 1920i felbontást tud?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6402) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

40C530-as készüléken firmware-t frissítettem és azóta nem tudom bekapcsolni a készüléket! Ilyenkor mit tudok csinálni? Valaki járt már így? Köszi a válaszokat!

(#6403) P_no1 válasza Reddevil84 (#6398) üzenetére


P_no1
csendes tag

Egy korábbi hozzászólásomban leírtam a teendőt. Nem sikerült?

(#6404) jupp008 válasza P_no1 (#6403) üzenetére


jupp008
senior tag

Szia,

én is úgy próbáltam, de ahogy pár hsz.-al feljebb írtam "Sub Options -ba nekem csak olyan van, hogy "OTN Server Typ" és azt tudom átrakni development-operating -ra. A lényeg, hogy hiába állítom át a Yahoo widgetet ugyanúgy nem tudja letőlteni."
...a legfrissebb firmware van fennt..

[ Szerkesztve ]

(#6405) eric.cartman válasza VIBO (#6400) üzenetére


eric.cartman
senior tag

passz - talán 50-60eFt, de speciel én nem adnék érte annyit sem...

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6406) VIBO válasza eric.cartman (#6405) üzenetére


VIBO
őstag

értem

mi azaz ok amiért nem adnál?

köszi a válaszaid :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6407) Reddevil84


Reddevil84
tag

Kedves P_No1! Megcsináltam az általad leírtakat! Szervíz menü development restart,de semmi eredmény a yahoo elakad! :W

(#6408) P_no1 válasza Reddevil84 (#6407) üzenetére


P_no1
csendes tag

No és mit állítottál developmentre?
INFO LINK TYPE SERVER-t állítottad át?

(#6409) villamos válasza VIBO (#6397) üzenetére


villamos
őstag

Nem egy mai darab, talán 2008 -as lehet. HD-Ready, 50Hz. Nem rendelkezik digitális tunerrel sem. Most a jelenlegi 3-as szériának felelhet meg szerintem, (bár dvb-t talán már abban is van) Annyival jobb, hogy valamivel esztétikusabban néz ki, bár ez szubjektív. Ettől függetlenül alkalmas lehet TV nézésre olyasvalakinek akit ilyen hívságok nem mozgatnak meg. Pl idősek, vagy "műszaki analfabéták" akik örülnek annak is, hogy szól valami... Talán 40k körül el lehetne passzolni.
Digitális csatornákat is lehet nézni vele, a szolgáltatók úgyis a kezedbe nyomják különféle csodálatos Set-Top-Box -ukat (scart -tal együtt), anélkül nem is tudsz tévézni. Így teljesen édesmindegy, hogy van e a készülékben digitális tuner vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#6410) eric.cartman válasza villamos (#6409) üzenetére


eric.cartman
senior tag

...nem is beszélve arról, hogy mivel ~4 éves modell, így maga az LCD panel (tehát maga a megjelenítés) sehol sincs egy mai modellhez képest :(
...és ma már a 3-as modell is tud digitális vételt ha jól tudom.
nameg a fogyaszás! (Az én 40"-osom kb. az 1/3-át fogyasztja)

[ Szerkesztve ]

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#6411) feco88 válasza eric.cartman (#6410) üzenetére


feco88
tag

hihi nekem is van egy Le26S81-es TV-m[link] hát kicsit érdekes leülni elé, DVI->HDMI átalakívóval volt a gépen egy ideig mert csak így volt képes az 1920*1080-as felbontásra de inkább hanyagoltam én is mert azért tényleg nem képes 1360/768-nál többre és vacak volt a kép minősége és élessége is. Igaz nem a mai darab de jól teljesít még mindig, csak a digitális tuner hiányzik ebből is. Jam és 100W körül fogyaszt ez is...

[ Szerkesztve ]

(#6412) VIBO


VIBO
őstag

köszi a válaszokat :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6413) stillcig


stillcig
csendes tag

#6328 hozzászólás problémájára (c530 dec.16.i fw) a Samsung válasza, hívjam fel a szervizt! :Y

(#6414) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Sziasztok.

Imádom ezt a C650es TV-t. Kíváncsiságból rádugtam az iPhone-t. Erre új eszköz stb. Simán megtudtam nézni a fényképeket rajta. Mást nem. :)
[kép]

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#6415) iversonpeter


iversonpeter
csendes tag

Sziasztok,

Ma vettünk egy DVB-C tunerrel rendelkező Samsung led tv-t, és a tv-be dugtuk közvetlenül a bejövő kábelt. A csatornák keresésénél talált jó pár digitálisat, és analógot is. De a TV2, RTL Klub, Duna tv-t nem találja a digitális részlegen (ha STB-n keresztül néznénk, akkor van). Érdekes az is, hogy 6-ossal kezdődik alapból a csatornák számozása.

Erre esetleg tudnátok valamit mondani? Köszönöm.

(#6416) feco88 válasza iversonpeter (#6415) üzenetére


feco88
tag

Heló. Nekem sem talált először pár csatornát, olyankor azok helyét nekem is kihagyta és a 4. vagy 5. helyről kezdte a számozást nekem is. Bár én a digitális földisugárzást nézem róla és nekem egy komolyabb antenna megtette a hatást és azóta 95%-os jellel jön minden, bár 1 hete körül volt egy kis gondom de az megoldódni látszik.

(#6417) iversonpeter válasza feco88 (#6416) üzenetére


iversonpeter
csendes tag

Hello.

Hát azt hiszem az más tészta, mint a kábeles. Gondolom.
Azért köszönöm a választ. :)

(#6418) Reddevil84


Reddevil84
tag

Amit hasonlót találtam azt állítottam át mivel konkrétan olyan nevű beállítás ninncs mit amit írtál! Egyébként az bosszant a legjobban,hogy az ember kifizet 170 ezer forintot egy tv-ért és nem működik tökéletesen! Nem mintha meghalnék ha nem használhatom az internet tv-ét,de ha egyszer tudja a tv akkor tényleg tudjam használni!
Ezen kívűl tényleg nagyon szuper a tv,de így egy kicsit csalódtam benne!

(#6419) nicu71 válasza Reddevil84 (#6418) üzenetére


nicu71
addikt

szerintem ne aggodj,ha feltetted a legujabb firmet akkor elöbb utobb mennie kell majd a yahoonak is!megnyugtatásképp közlöm hogy nem olyan nagy durranás,korlátozott funkciokkal,inkább érdekes mint valóban hasznos.Tegnap óta a yahoon belül is megjelent pl a youtube widget-még fapadosabb változat mint a tv saját youtube ja.
Én inkább ha lehetne választani /de nem lehet/sokkal jobban örülnék egy web böngészőnek,na az tényleg nagy durranás lenn :K e

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6420) RRomeo


RRomeo
csendes tag

Sziasztok,

dec 15.-én megjelent a legújabb firmware az LE40C650-hez:
http://www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/lcd-tv/LE40C650L1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

Valaki próbálta már, megéri foglalkozni vele? Az előzőhöz képest 600 Kbyte-al több a cucc. A előző, novemberi van fent nekem is. Vagy van valahol valami elérhető infó a változásokról?

(#6421) nicu71 válasza RRomeo (#6420) üzenetére


nicu71
addikt

persze tedd csak fel nyugodtan.pár oldallal előrébb van némi info is,nyelvi javitások,ez az,nálam semmi változást nem tett,beállitásokat nem vágta haza.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6422) Dog 11 válasza stillcig (#6328) üzenetére


Dog 11
tag

A két frissités közül csak az egyiket kell alkalmazni , amelyiknek a betükódja azonos a géped eredeti szoftverének betükódjával. Két , eltérő szotverrel szállítják a C530- at.
Az eredeti szoftver kódját beazonosíthatod az alábbiak szerint:
-Menü>Öndiagnosztika>Szoftverfrissités>INFO >> Az oldal alsó peremén kiirja a gépen lévő szoftververzió azonositóit.A frissítés adatait is.
A saját gépemet tegnap frissítettem és minden rendben van.
A betükód nálam :T-MSXDEUC .

>6413<

[ Szerkesztve ]

(#6423) Boatesz válasza RRomeo (#6420) üzenetére


Boatesz
tag

RRomeo

[6228] :DD

[ Szerkesztve ]

(#6424) harrincourt válasza holinorby (#6392) üzenetére


harrincourt
csendes tag

Sőt még a mkv-ből kiszedett (mkvextacttal) *.srt is gyönyörűen megy!

(#6425) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

LE40C530-ban is eltérő panelek vannak? Csak tegnap legalább 5db le40c530 teljes hátoldalát átnéztem, de egyiken sem volt matrica ami a panel információit tartalmazná. C550/C650től felfelé voltak csak matricázva.

(#6426) Reddevil84


Reddevil84
tag

Szép napot! Köszönöm a nyugtatásokat!Majd egyszercsak jó lesz a yahoo!
Viszont ma reggel olyan problémám lett,hogy a tv kiirta,hogy lehet szoftver frissíteni!Mondom jólvan frissíts,le is töltötte a frissítést 08888 ez volt a neve!Aztán kiirta,hogy kikapcsol,majd automatikusan bekapcsol majd a tv! Erre nem nagyon akar visszakapcsolni csak villog a standby lámpa és nem reagál semmire!
Valaki talélkozott már ilyennel????

(#6427) Thom! válasza Chosen (#6425) üzenetére


Thom!
veterán

az enyémre made in hungary van írva a hátuljára--samu panelos, de ezt szerviz menüben lehet ellenőrizni

[ Szerkesztve ]

(#6428) holinorby


holinorby
tag

Helló!

Tegnap kicsit nyúztam az én b651 t3p-s tv-m, rá akartam tenni 1-2 finomságot a playerhez,. persze ez nem jött össze, viszont cserébe nincs a tv-n net, ergo a hálózaton már filmet sem tudok nézni:D
Csináltam már faktory resetet is, de az sem segített semmit...
Automatikuson nem jut el a jel a routerig legalább is tv szerint, ugyan ez kézivel beállítva nem kap pinget, mi lehet a probléma?
Azt hiszem amikor anno frissítettem a 2008as fw-t akkor is ilyen bajom, de nem emlékszem már h mit csináltam akkor h működjön....

Utólag rájöttem talán a 2008-as fw lehet a kiegészítők baja,
régebben találtam egy oldalt ahol volt egy kombináció a távirányítón és emlékszem, hogy a 2004-es fw-t rakta vissza, de az istenért sem találom meg, de nem a 10ms exit gomb volt, esetleg valaki?

(#6429) Gaben1987


Gaben1987
tag

Sziasztok.
Van valahol leírás, hogy az új FIRM-ben mit változtattak?(C530) A samsung oldalán nincs leírés hozzá.
Tegnap felraktam és a szörnyek az űrlények ellen-ben a 2.hangsávra azt írta, hogy nem támogatott audio codec.(Vorbis 48000Hz stereo [English, Commentary (Audio 2)]

(#6430) albert66


albert66
csendes tag

Sziasztok!Samsung c650-es tévém van.DNLA-t UTP kábellel összekötve használom.Filmek lejátszásánál néha kimarad a hang.Mi lehet az oka?

(#6431) kishoris válasza Reddevil84 (#6426) üzenetére


kishoris
tag

Neten keresztül soha nem frissítettem még, szerintem nem is fogok. Nem tapasztaltam még ilyesmit, de próbálkozz meg egy teljes áramtalanítással (aljzatból kihúzni) kb. fél óra erejéig. Ez idő alatt szerintem az összes kondi is elveszíti töltöttségét ami a TV-ben van, hátha segít. Ha nem akkor szerviz....

(#6432) vlevi válasza Thom! (#6427) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az enyém (LE40C650) szlovák gyártmány.

(#6433) bargeszt


bargeszt
tag

Üdv! B650 es tvm van feltettem egy új firmwaret a net megy a médiaplayer részbe be tudok lépni, de bármilyen filmet akarok lejátszatni vele azt írja ki, hogy ismeretlen fájlformátum. Usb ről ugyanazt a filmet gond nélkül viszi. Mi lehet a gond?

(#6434) Dadan01 válasza Dog 11 (#6422) üzenetére


Dadan01
senior tag

hi

és adott valami jelentős újdonságot a friss firm? médialejátszóban vagy máshol?

thx

(#6435) Reddevil84


Reddevil84
tag

Na a fél óra áramtalanítás után sem jó! Felhívtam a samu szervizt,mint sejtettem egy hölgy vette fel!Na mondom mindegy elmondta a problémámat váratott egy picit aztán mondta hogy majd küldi a szerelőket!Aztmondta amúgy,hogy nem szabad szoftvert frissíteni,csak ha valami gond van a tv-vel! Nem is akartam frissíteni,de nekem a tv ajánlotta fel,hogy van új és frissítsem! :W
Na mindegy a hét elejére várhatom a szerelőt addig tv OFF!

(#6436) horvathd válasza Gaben1987 (#6429) üzenetére


horvathd
aktív tag

T-TDT5DEUC-1023.0
- Watching ''picture'' on media play error with new s/w of I-phone/I-pad.
- Update the energy requirement for Australia
. Improve PDP 4 Series 50'' (U2P Module) Reddish picture(Red dot) issue

T-MSX5DEUC-2007.4
- Subtitle ''On'' and watching for a long time on BBC One channel, Not showed Subtitle
- Change source DTV -> Ext.(AV,S-Video) -> DTV with Matrix CAM, No Video
- When watching BBCi channel and then push ''Red'' button to change channel, AV picture is Mute intermittently
- Moving picture is cracked every 2-10 min. on 1080i HD channel in Cable (SEBN, SEG) (SEBN | Eredivisie Live 1 HD (Scramble Channel))

! You should check current firmware name on TV before upgrading.
(OSD -> Support -> Contact Samsung)

A Vorbis-t nem tudja lejátszani.

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#6437) Neophyte11


Neophyte11
csendes tag

Hali!

A segítségeteket kérném! Van egy 46C650-es TV-m, és elég gyenge a TV adás minősége (elmosódott, életlen). T-Home-os Sat TV van, Scart kábellel összekötve a beltérivel. Ha a dvd lejátszón akarok egy dvd filmet lejátszani, annak is hasonló a minősége (szintén Scart-al). Viszon PC-vel összekötve hihetetlenül éles minden. Szerintetek mi lehet a probléma? Érdemes lenne HD csomagra átváltani? Azon mennyivel jobb a minőség? Vagy esetleg a TV hibás? Előre is köszi a segítséget!

(#6438) horvathd válasza Neophyte11 (#6437) üzenetére


horvathd
aktív tag

A T-Home-os SatTV Set Top Boxán-van HDMI kimenet, próbáld meg először azt, és állítsd be hogy 1080i-s jelet adjon.

"The Kid just rages for a while."

(#6439) angol válasza Thom! (#6427) üzenetére


angol
tag

Hello,
a40/530-ban a szerviz menü type:

40A6AF0C

akkor ez ha jól emlékszem samus ?
Köszi.
Üdv.

(#6440) szaszapi


szaszapi
őstag

Hi!

C530-ra felrakta valaki az új firm-et?Mit javított,mi változott?

(#6441) Neophyte11 válasza horvathd (#6438) üzenetére


Neophyte11
csendes tag

Ezen nincs HDMI kimenet. Csak Scart, és RGB.

(#6442) horvathd válasza Neophyte11 (#6441) üzenetére


horvathd
aktív tag

Akkor kérdezd meg, hogy le tudnák-e cserélni HDMI-sre. A miénk HDMI-s pedig a megrendelékor nem kértük a HD csomagot.

"The Kid just rages for a while."

(#6443) Thom! válasza angol (#6439) üzenetére


Thom!
veterán

samus igen
nagyon jó a fekete és a mélységélesség

[ Szerkesztve ]

(#6444) Thom! válasza szaszapi (#6440) üzenetére


Thom!
veterán

én feltettem
TDK IMAX jelenetnél az elején akadt az mkv film most már jó... USB-n

(#6445) Thom!


Thom!
veterán

Samu C széria mikor tud mkv filmnél sub-ot kezelni?
DTS 5.1 optikán tolja, minta a húzat, ezt tavaly a B széria nem tudta :C

(#6446) szaszapi válasza Thom! (#6444) üzenetére


szaszapi
őstag

ok,köszi akkor felrakom

(#6447) horvathd válasza Thom! (#6445) üzenetére


horvathd
aktív tag

Az mkv-ban szereplő feliratot nem tudja kezelni, de az MKVExtractGUI-val pillanatok alatt ki tudod szedni belőle, és akkor már menni is fog.

"The Kid just rages for a while."

(#6448) Neophyte11 válasza horvathd (#6442) üzenetére


Neophyte11
csendes tag

Köszi! Elvileg 72 órán belül ki is cserélik. Azért a minőségi változásra kíváncsi leszek!

(#6449) geotom válasza woodpaul (#3606) üzenetére


geotom
tag

Szia!
Megoldódott a felirat problémád DLNA-n ?
Most belefutottam én is ebbe a problémába.
Ha tudsz kérlek segíts!
Előre is köszönöm!
Üdv:Tomi

Ja 40c650

(#6450) RRomeo válasza Boatesz (#6423) üzenetére


RRomeo
csendes tag

Köszönöm!
Ahogy elnézem szinte semmi olyan változás nincs ami miatt érdemes lenne felrakni a novemberihez képest.
Az "Add Yahoo widget(Internet @TV)" ugyanaz mint amit letölt az ember Yahoo widget-et?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.