Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98401) MittuDomain_ válasza tboy93 (#98398) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A GB nem "vált", hanem már van lehetőség forintban is fizetni, lehet az az alapértelmezett pénznemed, mint a banggood-on a kezdetek óta. Nézd meg a language&currency beállításokat. Csak akkor látod az árelőnyt, ha összeveted a dolláros árakkal.
Hogy ez nekik miért jó, nem tudom, de mi örülünk.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#98402) tboy93


tboy93
nagyúr

Okés, köszi a infót! :R

(#98403) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Rendeltem E-bay-ről egy cuccot, de kiderült, hogy hibás.
Kértem, hogy vegye vissza az eladó, ebbe bele is ment de a probléma az, hogy nem tudom a visszaküldés hogyan is működne.

Normál esetben küldene csomag címkét, de mivel ilyen E-bayes GSP shipping volt, azt mondja ő csak a GSP központból tudja elhozatni a csomagot.

Viszont erre vonatkozóan semmi információt nem találok, hogy esetleg címkét nyomtassak/kérjek és jöjjön valami futárcég érte vagy egyáltalán hogyan működik ez?

Vagy küldjem vissza direktben az ő címére?

Kicsit tanácstalan vagyok :F

Valaki járt már így vagy használta ezt?

[ Szerkesztve ]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#98404) picur10


picur10
aktív tag

Valami nagyon egyszerű kártya tartót keresnék.
Találtam kettőt is, ami egész jól néz ki. Van valakinek tapasztalata bármelyikkel?
[link]

[link]

(#98405) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Tudtok esetleg a Xiaomi yeelight RGBW led lámpára működő kupont?

(#98407) sepsi0 válasza pepe091 (#98405) üzenetére


sepsi0
őstag

DANY061 13.09$
Én várom a 8.99$-os árat
Remélem működik, tegnapi és Hungary only.

Ha nem sürgős akkor várj, lesz ez még olcsóbb is. :D

[ Szerkesztve ]

(#98408) Janos250


Janos250
őstag

Itt elég jó kuponok is vannak, szoktátok használni?
https://ekurilka.ua/gearbest-com/25526-a-o-gearbest-31.html
Vagy innen lehet topicot válogatni:
https://ekurilka.ua/forum95/

Meg itt is:
https://vk.com/wall-68839600_63837
Meg itt is van egynéhány, amit a lengyelek töltöttek fel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-G-HF7-SsUwJoD6pJ5wOsddd0j876UcEwa71_RdzVcM/edit#gid=1089311339

[ Szerkesztve ]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#98409) choco01 válasza FingR86 (#98364) üzenetére


choco01
addikt

Ezek jol láthatóak este sötétben? Mamának kéne olyan 3 méterre lenne tőle..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#98410) DJGABI válasza Papa-Georgo (#98403) üzenetére


DJGABI
addikt

másik ebay topic foglalkozik inkább ilyesmivel: [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#98411) retesz147 válasza choco01 (#98409) üzenetére


retesz147
addikt

igen, jól látható (világít)....a számmérettel lehet esetleg gond...kb 2cm-ek a számok

Xiaomi 13 eu dev...

(#98412) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi Pro 300M Wifi Amplifier erősítő
$13.11, kód: 11.11GB02

Gyümölcshámozó, szeletelő, reszelő
$0.11 kód: 11.11GB04 (15:00-tól!)

RGB diszkó effektlámpa
$6.11, kód: 11.11GB06 (17:00-tól!)

M163 Bluetooth headset
$1.11, kód: 11.11GB07 (18:00-tól!)

Xiaomi Aqara Door Sensor ajtó érzékelő
$6.11, kód: 11.11GB10 (21:00-tól!)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#98413) AcCEsS válasza w.miki (#98412) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Jujdeköszi! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#98414) DavidQ


DavidQ
tag

Sziasztok! Kocsi színére festhető tolatóradart (parking sensor) keresek. Van ebből valami ajánlott típus?

Nem minden kínai szirszar szar!

(#98415) choco01 válasza retesz147 (#98411) üzenetére


choco01
addikt

2 cm?? :Y

A 4000 forintis hőmérséklet és páratartalom kijelzősnel is kicsik az óra szamai?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#98416) zoltan6 válasza choco01 (#98415) üzenetére


zoltan6
őstag

Ha nagyobb kijelzős kell,akkor itthon is vannak 3000-4000ft körül órás kivetítős,ledes,stb [link],vagy itt sencorok nem rosszak,helyi műszaki boltban is vannak ilyenek.[link]
2500ft-ért hauser nagykijelzős,órás [link]

[ Szerkesztve ]

(#98417) choco01 válasza zoltan6 (#98416) üzenetére


choco01
addikt

Ilyesmi van most neki, csak tetszik neki a fa mintás mert menne a butorahoz.. :(((

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#98418) gyemipapa válasza Papa-Georgo (#98403) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én hibás terméket még sosem küldtem vissza.
Leírtam, esetleg lefényképeztem, levideóztam a hibát, és minden alkalommal szó nélkül felajánlották, hogy küldenek másikat, vagy visszatérítik az árát, a hibását pedig megtarthattam.
Cserében pozitívra értékeltem, ez jobban megéri az eladónak, mint hogy kapjon egy negát.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#98419) Jokerdapro válasza w.miki (#98412) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

15.02-kor már lejártnak jelezte a gyümölcs vágó/szeletelőt. :U
Szerk.: Norbert1998 szerencséd volt ezek szerint. ;)

[ Szerkesztve ]

(#98420) norbert1998 válasza w.miki (#98412) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem elfogadta a hámozót, kiválasztottam a shippinget és ott is 0.13$-t írt. Nyomtam a Checkout-ra és a bejövő paypal oldalon már 2.33$ szerepelt :W
Mindeközben asszonynak simán lement 0.13-ért shippinggel.

(#98421) kstcsk válasza Jokerdapro (#98419) üzenetére


kstcsk
tag

ez most nekem se jött össze, pedig 15:00-ban voltam; a pontos idősök általában fél perces dealek..

(#98422) pepe091 válasza sepsi0 (#98407) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszi, én is várok akkor. Pontokkal jobban le lehet vinni, mint ezzel a kuponnal. :D

(#98423) FingR86 válasza norbert1998 (#98420) üzenetére


FingR86
őstag

addig kell sietni míg a checkout-ra kattintasz, ha az megtörtént időben, utána már van kb fél óra a fizetésre.
ha a checkout után a paypal mégis többet mutat, az azért van mert "sok" időt töltesz el a szállítási mód kiválasztó résznél.

(#98424) zoltan6 válasza norbert1998 (#98420) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem sikerült a hámozó 37ft-ot vont le a számlámról.beraktam a kosárba már pár perccel előtte,aztán nyomkodtam sűrűn a kupon hozzáadást. :K

(#98425) chatran válasza iguana (#98340) üzenetére


chatran
őstag

Megnéztem az Aldiban az eredeti Fidget cube-ot, de nagy csalódás volt. Összevetve egy GearBest-es 1-2 dollárossal, azt mondom, hogy nem éri meg a felárat. Sőt van amiben a gb-s még talán jobb is, pl a nagy kapcsoló és a ganepad imitáló “gomba”.
Okt 12-től volt kint és ma kb két hét után még szinte megvolt az összes. Azt gondolom 1-2 héten belül valszeg leakciózzák, akkor lehet érdemes venni, ha valakinek eredeti kellene.

(#98426) erdey_a


erdey_a
őstag

Sziasztok, egészen kisméretű nem 100 nap fényével világító elemlápát tudtok occsóért? A gyerkőcnek kellene mert imád világítani mindenfelé, meg játszani az árnyékokkal. De a spéciket nem akarom neki játszani odaadni.

Vérboci

(#98427) GIJoe


GIJoe
addikt

srácok tud valaki MECOOL KII PRO TV Box-hez kupont, jó lenne... :R (GBs)

(#98428) DeFranco válasza erdey_a (#98426) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sk68 olcsóért bárhonnan. egy a baja, hogy fémből van, ha valahova odaveri annak nyoma marad. vagy akármi bazári bárhonnan auchanból, decatholnból ahol épp megtalálod ha jó az ilyen sokszemes hulladék is, az legalább műanyag meg a szemét sem világítja ki vele.

(#98429) fant0mi válasza chatran (#98425) üzenetére


fant0mi
addikt

Mert meg nem divat. A spinner importalasaval kicsit megcsusztak itthon anno.
Ezzel most idobenettek volna, de a szajhagyomany meg nem terjedt ennyire el. Egyket honap es mindenkinek ilyen kell. :)

(#98430) DeFranco válasza fant0mi (#98429) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a fidget cube a spinner előtt volt divat, csak nem terjedt el annyira. most max. másodreneszánsza lesz de szerintem még az sem. beragadt kint a készlet és itt most elszórják.

(#98431) retesz147


retesz147
addikt

Legolcsóbb, de megbízható 1 portos töltőt (mindenféle QC nélkül) keresek.
Melyik most a BB?

Gocomma felgyújtja a házat? Mert az 2 dodó, csak nem nagyon találok róla infót.

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#98432) samuki


samuki
tag

Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget, véleményt kérni a kütyüs társadalomtól. :R
[link]
A fenti kameráról volna szó. Szerintetek megéri, van valakinek? Elfogulatlan vélemény érdekelne. Gondolom olcsó húsnak, híg a leve.
Amire kéne: autóba, kis videók háziállatról, szerelősvideók. Szóval semmi extra. Nincs sielés, buvárkodás, bangidzsámping, stb. Néztem videókat, de nem tudtam dönteni, a másik mindíg jobbnak tünt...., kicsit mindha fakóbbak lennének a színei!? Nem fontos a 4k, elég a fHD.
Valami alternativa esetleg? Max.: 20e-ért. Első kamera lenne a gyereknek :) Merjek belevágni?
Tudom, vegyek gopro-t. :DD
Köszönöm előrre is a segítséget.

(#98433) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Gyereknek rendelnék valamit Amerikából E-bay-en keresztül.
Áfa határon felül van....

Quantity: 1 US $22.99
Expedited (9-20 business days) International Priority Shipping + US $27.56
Import charges + US $9.11

A kérdés az lenne, hogy az Import charges az gondolom a Vámot jelentené... tehát azt előre fizetni kell vagy majd itthon a postásnak?

Tehát az Paypal levonja a teljes összeget vagy a 9.11 USD-nyi részt majd itthon kell fizetni?

(#98434) Zeki válasza nimfas (#98433) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kifizeted előre a vámot is. Itthon már nem fizetsz semmiért.

(#98435) ollie válasza nimfas (#98433) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindent előre fizetsz, ha úgy előre feltüntetik.

***

(#98436) D0zeR


D0zeR
tag

Helló, awei Bluetoothos fülhallgatókra szokott lenni kupon vagy valami kedvezményt tudtok ajánlani?

(#98437) tvse1995


tvse1995
senior tag

Sziasztok,
van valakinek tapasztalata hdmi-vga átalakítókkal? Főleg az olcsóbbak érdekelnének.
Topicban visszakeresve ezt találtam.
De jó lenne ha hangot is vinné, így alin ez tetszett meg, ismeri valaki?

(#98438) sepsi0 válasza GIJoe (#98427) üzenetére


sepsi0
őstag

Rákerestem, nem találtam, sőt még nem is láttam...
De próbáld meg itt valamelyik hátha jó lesz.

(#98439) dugesz77 válasza samuki (#98432) üzenetére


dugesz77
őstag

Én egy Elephone ELE Explorer 4K kamerával ugrottam bele ami elég hasonló ehez. Pont ezen agyaltam én is,hogy elég lesz,nem fogok kiadni többet erre nekem ennyit ér ez az egész.
Megjött,próbálgattam. Természetesen ennyiért ez nem valós 4k-s(bár ez nálad nem is szempont). Képminőség amúgy nem rossz de elég gyorsan zajosodik sajnos. A legfájóbb hiányossága a stabilizátor hiánya. Próbáltam séta közbe,bringa kormányon de ha nem is nézhetetlen elég zavaró az állandó remegés. Egy gimbal nagyon sokat segítene rajta de az dupla ennyibe kerülne.
Két hét alatt "kinőttem". A következő lépcsőfokot vettem a ThiEYE T5e személyében. Rendes 4k, állítható FOV, jó képminőség még sötétben is, stabilizált 1080/60 videó( teszt) Eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve.
De ott van szinte ugyan ennyiért a FireFly 8S az is legalább ilyen jó kamera .(itt egy teszt itt mind a kettő szerepel)
Visszanézve érdemes lett volna kihagynom a köztes lépcsőfokot (50$ maradt volna a zsebembe) és rögtön a jobbat vehettem volna elsőre. Mondjuk nincs akkora gond az elephone ment tovább a családban.
Igaz nem 20 ezer , de van rá elég sokszor kupon és 90-100$ körül elhozhatók ezek általában.
Biztos jó a GoPro de az már nálam is túl van a fájdalom küszöböm.

[ Szerkesztve ]

(#98440) 8 válasza w.miki (#98412) üzenetére


8
senior tag

Egy BT headset behúzva :R

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#98441) hardline válasza w.miki (#98412) üzenetére


hardline
senior tag

Egy bt hs-t behúztam. Köszi! :R

(#98442) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Ezt a bt headsetet sikerült akciósan, köszönöm a kupont és a linket!

Üdv.: KamuMazsola

(#98443) samuki válasza dugesz77 (#98439) üzenetére


samuki
tag

Szia.
Köszi a tapasztalatokat. Ahogy néztem a linkelt kamerát, el kell ismernem, hogy szükség van a stabilizátorra...
Nagyságrendekkel jobbnak tűnik. De hát dupla árért... Azt hiszem jobban meg kell gondolnom, mert ha még veszek hozzá plusz aksit, töltőt, memkártyát, hát akkor már erősen a fájdalomküszöböm nekem is.
Hmmm. Megint a rajtkövön maradtam. Nem szeretnék én sem úgy járni, hogy az olcsó gép árához gyüjtögetnék, akkor egy jobbat vehettem volna....
Áááááá, nehéz döntés.
Köszönöm a fáradságot még egyszer, még megrágom a döntést... :R :R :R

(#98444) vacs válasza w.miki (#98108) üzenetére


vacs
veterán

TS - BT35A08 Bluetooth 3.0 Car Audio Music Receiver with Handsfree Function Mic
Kupon: GBZV925
Kupon ár:0,99$

Köszi a kódot, még most is elfogadta, rendeltem is egyet!

Xiaomi WiFi 300M erősítő amplifier ($6.99 11NOV624 kóddal), pedig még kuponnal is drága, pár hónapja $5-ért vettem, tökéletesen működik, utólag is köszi a kódot!

:R

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#98445) erdey_a válasza DeFranco (#98428) üzenetére


erdey_a
őstag

Azt néztem én is de ahogy mondod - pont az a bajom vele hogy fém. A decathlonban a legolcsóbb egy ezres. Azt sokallom. Valami műanyag vagy gumiborítású kellene...
Régebben láttam varta elemekhez csomagban de most amikor kellene persze sehol nincs.

Vérboci

(#98446) choco01 válasza vacs (#98444) üzenetére


choco01
addikt

Nekem nem engedi a BT kütyüt... :( :(

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#98447) vacs válasza choco01 (#98446) üzenetére


vacs
veterán

Próbáld meg, hogy törlöd a böngészési előzményeket, vagy állítsd privát módba a böngészőt (persze az is lehet, hogy közben lejárt a kód)!

(^)(>.<)(^)

(#98448) bertokl


bertokl
tag

zanflare F1 USB Rechargeable Flashlight - 4500-5000K BLACK

39.99$ -> 9.99$

(Magyarországot nem írja, de működik a kupon.)

[ Szerkesztve ]

(#98449) Ra3


Ra3
őstag

A két hete akcióban rendel sziamóni toll és betétek ma már be is futottak, megint meg vannak zavarodva, szeptember elejei rendelések meg sehol.... :DDD

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#98450) Nikaré válasza Ra3 (#98449) üzenetére


Nikaré
őstag

Megint??? Egyfolytában! Nekem minden áll hetek óta, semmi nem érkezik. Van pl. szeptember 12. rendelés és sehol sincs, semmi hír, TN is áll.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.