Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98551) w.miki válasza erdey_a (#98548) üzenetére


w.miki
veterán

rebellis! :(((

autósapkát x 2-t rendeltem (a családban van kocsi!), de én se tudom mennyire mutathat valós értéket.

Xiaomi Mi 3S TV box S905X 2/8
kupon: CPXM3S11
kupon ár:49,99$

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#98552) retesz147 válasza s7evcsenko (#98550) üzenetére


retesz147
addikt

Mutatja a nyomnást az autógumiban. Ha zöld, akkor jó, ha nem akkor leeresztett. Lényeg, hogy mindig ez legyen rajta.

Xiaomi 13 eu dev...

(#98553) 4m@15 válasza s7evcsenko (#98550) üzenetére


4m@15
tag

Ha nem csinál semmit akkor is megért 31 forintot :C :DD
Gyerünk, tegyetek még cuccokat, venni akarok mindent!

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#98554) vince válasza retesz147 (#98552) üzenetére


vince
őstag

Ja, meg olyan autód legyen, aminek a keréknyomása átlagos. Egyterűhöz szerintem nem jó, mert azok magasabb nyomással mennek, ott nem nagyon jelezne alacsony nyomást (csak extrém esetben)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#98555) sto1911


sto1911
veterán

A gearbest appot rá lehet venni hogy a linkeket megnyissa?

(#98556) tomazin válasza Mr.Csizmás (#98534) üzenetére


tomazin
veterán

kíváncsi leszek, rendelés után 13perccel azt írta, hogy shipped...

(#98557) tboy93 válasza retesz147 (#98552) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha zöld, akkor jó

És mi a jó? 2.2 vagy 2.6? Tekintve hogy autótól, kerék mérettől és csomagoktól is függ a jó érték.

(#98558) zoltan6 válasza vince (#98554) üzenetére


zoltan6
őstag

rendeltem én is, de azért felrakni biztos nem fogom,gondolom ez állandóan nyomja a tűszelepet,hogy jelezni tudja a nyomást.azért csak tartanék tőle hogy leesik az a kis műanyag teteje,azt elereszti a nyomást. :N

(#98559) Mr.Csizmás válasza tomazin (#98556) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sztem csak kinyomtatta a címkét, de ne legyen igazam :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98560) Fredo78 válasza zoltan6 (#98545) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Köszi a Mi band2 kupont. A szelepsapkás kuponra azt írja hogy lejárt, gondolom kipörgött a kiadandó készlet.

(#98561) tomcsi23 válasza tboy93 (#98557) üzenetére


tomcsi23
veterán

Plusz elég bumszlinak tűnik a képeken, nagyobb tempón tépi rendesen a szelepet az tuti. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#98562) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Köszi

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#98563) vince válasza zoltan6 (#98558) üzenetére


vince
őstag

Ilyenkor egyszerűbb lenne, ha ki sem küldenék, csak fizetsz, ők meg jóváírják a vásárlásért + értékelésért járó pontokat - ha pontot gyűjtesz és nem valami nemesebb cél vezérel :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#98564) notika77 válasza erdey_a (#98548) üzenetére


notika77
senior tag

Na, persze! 260Ft-ért a földre sem hajolsz le, ezért pedig még a postára is el fogsz menni? :)

[ Szerkesztve ]

(#98565) spiky03 válasza w.miki (#98532) üzenetére


spiky03
veterán

Thx én is behúztam egy mágnes packot. :)
Én a Falconból akarok hűtőmágnest meg Vader nagyúrból. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#98566) erdey_a válasza notika77 (#98564) üzenetére


erdey_a
őstag

A postára anyósom jár a cuccaimért, mert csak 4-ig van posta én meg olyankor még el se indultam haza ;)

Vérboci

(#98567) FingR86 válasza sto1911 (#98555) üzenetére


FingR86
őstag

nem.
csak azokat a linkeket tudja megnyitni, amely termékek linkje a programon belüli megosztás gombbal voltak generálva.
pl app-ból rámész egy termék megosztására, kiválasztod h FB. Ha én a faladon erre rákattolok, akkor az appban nyílik meg

(#98568) wentworth


wentworth
tag

Mi a kulonbseg a sima es az INTERNATIONAL VERSION mi band kozott?

Vi10 32G Q32G221510...

(#98569) csasaKKP válasza wentworth (#98568) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Van rajta CE jelzés, kb. ennyi szerintem. :DDD

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#98570) vince válasza wentworth (#98568) üzenetére


vince
őstag

Van néhány, de egyik sem lényegi: [link]

A működésben is van apró eltérés: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#98571) cidalain válasza s7evcsenko (#98550) üzenetére


cidalain
veterán

nem megy be a por, sár dzsuva :)
igazából ha már ezt tudja 10 centért az jó, mert a fekete műanyag is ugyanezt tudja itthon 100/darabért.
ha ennél többet tud, az már úri huncutság.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#98572) wentworth válasza vince (#98570) üzenetére


wentworth
tag

Ahha. Talalkoztam CE-vel, es az nem akart raallni az mi fit-el. Azt hittem hogy koppintas. Mar akkor en sem tudom :D

Vi10 32G Q32G221510...

(#98573) Endless válasza zoltan6 (#98484) üzenetére


Endless
aktív tag

Köszönöm, behúztam én is :)

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#98574) HoTaZo válasza erdey_a (#98535) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én pl. a főzőlaphoz vezető gázcsőre raktam néhányat s azokra kis konyhai reszelőket, így dekorálnak és takarnak. Meg kis üveg fémfedeles fűszertáróimat fogatom fel a konyhaszekrény aljára rögzített, amúgy se gyenge lidlös szerszám tartó mágnesekhez. Nem szükségszerű, de páromat megnyugtatja, hogy így erősebben vannak rögzítve. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#98575) geri1111


geri1111
tag

Sziasztok!
Éppen lekéstem a Lenovo P8 akcióról. Tud esetleg valaki kupont rá?
Köszi.

(#98576) chatran


chatran
őstag

Az aldiban láttam, autóba való páramentesítő párnát. Próbáltam keresni alin és ebay-en, car moisture/humidity absorber-re de nem találtam hasonlót.
Van ennek kínai megfelelője olcsón? Ér valamit, használtatok már ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#98577) DavidQ válasza chatran (#98576) üzenetére


DavidQ
tag

Házilag is tudsz csinálni. Vegyél egy zsák kristályos macskaalmot és egy pár megunt zoknit. Töltsd a macskaalmot a zokniba, és helyezd a műszerfalra, vagy ahova akarod. :D Szemléltetés :DDD

Nem minden kínai szirszar szar!

(#98578) GIJoe válasza chatran (#98576) üzenetére


GIJoe
addikt

én használom, ha működne, mit mondjak alig észrevehető hogy a kocsiban van, baromság...
egy zsák 200 ftos Tescos macskaalommal többre mész, állítom :D

(#98579) -secret- válasza chatran (#98576) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hasznos kiegészítő az autóba? Mibe kerül az Aldiban?

(#98580) IMGM6 válasza chatran (#98576) üzenetére


IMGM6
tag

olcsó, jól működő helyettesítője: szilikátos macskaalom

"És kit szeretsz jobban? Aput vagy anyut? A leges-leges-legjobban Orbán elvtársat!”

(#98581) chatran válasza -secret- (#98579) üzenetére


chatran
őstag

2 e Ft. Azt hiszem kipróbálom a macskaalmos megoldást. Köszi mindenkinek. :)

(#98582) bertokl válasza geri1111 (#98575) üzenetére


bertokl
tag

"Lenovo02" kuponnal 129.99 dodó, nem tudom, hogy az jó ár-e.

Lenovo P8 Tablet PC - WHITE 21

[ Szerkesztve ]

(#98583) csaby9 válasza s7evcsenko (#98550) üzenetére


csaby9
tag

Én már vettem ilyen szelepsapkát.
Van több féle is mivel az autógumi nyomása is tipusonként kerék méretenként eltérő.
Úgy működik, hogy benyomja a szeleptűt és a nyomástól a megfelelő szinü betét előre ugrik.
Amiért írtam az az, hogy én nagyon nem ajánlom mivel benyomja a szeleptűt ezért ha letörik pl padkázik valaki, vagy meghibásodik akkor ugye leenged a gumi tőle
Én sajnos megjártam vele hál isten itthol a garázsban engedett le nem utközben.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#98584) Dr.NX válasza bertokl (#98582) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nagyon is jó ár!
Priority Line shippinget kell hozzá választani, úgy nem lesz extra költség.
Ez egyébként a Lenovo Tab 3 8 Plus modell (a dobozon is így szerepel), itthon boltban 60 ezer körül van.

Elfogadom a sütiket.

(#98585) synar


synar
őstag

Az utóbbi időben már nagyon belassult a Samsung Note 10.1-es tabletem. Tudnátok ajánlani egy megbízható bestbuy típust helyette, fontos lenne a legalább 10"-os méret. Amire használom: net, Youtube, Volumio remote, Yatse. Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#98586) FingR86 válasza synar (#98585) üzenetére


FingR86
őstag

ha belassult az azt jelenti, hogy volt gyorsabb időszaka is neki vmikor. Egy factory reset vagy vmi custom rom nem elég neki ? :D olcsóbb lenne

(#98587) vasi89 válasza bertokl (#98582) üzenetére


vasi89
addikt

ennyiért ez nagyon jó vétel, ez lett a Gearbest topic új fila táskája :DDD

(#98588) Kernel válasza csaby9 (#98583) üzenetére


Kernel
nagyúr

Semmi értelmét nem látom. Ha valaki nem néz rá a kerékre, akkor úgysem látja. Ha meg ránéz, annyi erővel az is feltűnhet, hogy túl lapos a gumi. Plusz még a nyitott szeleppel járó kockázat.

Normális esetben úgyis csak ritkán kell ellenőrizni, arra viszont vannak más lehetőségek is. Pumpa, illetve rendes nyomásmérő.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#98589) FingR86 válasza Kernel (#98588) üzenetére


FingR86
őstag

és ha mondjuk nincs nyomásmérő órád, csak gondolod h megnézed a keréknyomás megfelel e.
csak egy pillanatra rácsavarni, megnézni mit mutat, aztán vissza az eredeti sapka.
erre jó lehet ?

(#98590) ollie válasza Dr.NX (#98584) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És vna tapasztalat arról, hogy mennyi idő alatt szállítják? Nekem 11 napja még fel sem adták.

***

(#98591) vince válasza FingR86 (#98589) üzenetére


vince
őstag

Erre akár jó is lehet, de ugyanennyi energiával egy normális manométert is rátehetsz pár pillanatra és az még normálisan is mér.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#98592) Kernel válasza FingR86 (#98589) üzenetére


Kernel
nagyúr

Úgy vagyok vele, ha megnézem, akkor már egy rendes műszeren lássam a pontos értéket. Minden ilyen ellenőrzés egy kis levegővesztéssel is jár. Ha ráakasztom a lábpumpát, azon látom is, rögtön pótolom is, ha kell.

De ha valakinek egy kis kézi nyomásmérő kell, az is bizonyára rendelhető, ennyi erővel.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#98593) HoTaZo válasza DavidQ (#98577) üzenetére


HoTaZo
őstag

&chatran

Ami kalcium-klorid és út sózásra használatos a só helyett, mellyel már tilos szórni az utat. Teszkoban, háztartási boltokban vagy közút kezelőknél kapható nagyobb kiszerelésben és olcsóbban.
Páramentesítőbe szoktam tenni, összegyűjtöm a levét és tavasszal, nyáron a kövezet közül gyomtalanítok a lével.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#98594) kcsa válasza HoTaZo (#98593) üzenetére


kcsa
veterán

Nem abból van, hanem a silica gel nagyobb kristályos változatából, amit csomagolnak cipőkhöz, műszaki cikkekhez.

(#98595) Laca1212 válasza chatran (#98576) üzenetére


Laca1212
őstag

Minek? Szvsz egy normális autóban nem szabad, hogy a párásodás gondot okozzon.

(#98596) fecus válasza -secret- (#98533) üzenetére


fecus
őstag

Pl. én a kerékpáros óra meghajtó mágnesét pótoltam vele. Én lyukast vettem és csavarral tudtam rögzíteni. A többi ment a hűtőre papírt rögzíteni. :DD

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#98597) Ra3 válasza Laca1212 (#98595) üzenetére


Ra3
őstag

Esős időben igencsak párás tud lenni a kocsi induláskor, légkondi nélküli autóban pörgethted a fűtést 15 percig mire mindenhol leszárad, vagy mehetsz 15km-t vakon.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#98598) Dr.NX válasza ollie (#98590) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én október elején rendeltem, másnap feladták, kaptam SMS-t a DPD-től, két hét múlva írt a DPD, hogy kihozza a futár. Úgy látom, most már nagyobb a torlódás, úgyhogy csak türelmesen.

Elfogadom a sütiket.

(#98599) DeFranco válasza Ra3 (#98597) üzenetére


DeFranco
nagyúr

letekered az ablakot tada.

mindenesetre arra én is kíváncsi lennék, hogy ezek a macskaalom trökkök a tipikus induláskor a leheletből kicsapódó párával megbirkóznak-e mert én úgy gondolom annyira nem tudnak gyorsan reagálni magyarul ha csak nem ázik a kocsi egyébként más okból, akkor felesleges.

(#98600) geri1111 válasza bertokl (#98582) üzenetére


geri1111
tag

sajnos már nem érvényes.:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.