Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98251) Krogoth válasza gagyilovag (#98241) üzenetére


Krogoth
senior tag

Súlyra mennyi?
Csak azt látom, hogy 7 centi, de sehol semmi súly infó.

(#98252) PNP válasza wentworth (#98247) üzenetére


PNP
őstag

De azért nem okoz gondot, hogy kedvezményt kapsz, ugye? Ez szimpla rosszindulat a részedről. Más, ha nem is sokat, de dolgozott azért, hogy olcsóbban tudj vásárolni. Én többször vásároltam úgy, hogy kifejezetten kértem rá reflinket, mert miért ne járjon más is jól. Nem vagyunk egyformák...

(#98253) cidalain válasza kstcsk (#98243) üzenetére


cidalain
veterán

Dollár deal-ben benne van, így a kuponnal lemegy 1 alá

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#98254) w.miki válasza PNP (#98252) üzenetére


w.miki
veterán

+1

Samsung UHS-3 128GB Micro SDXC memóriakártya
$46.99 Email only ajánlatban, sok ponttal levihető az ára $32.91-ig

Xiaomi Amazfit CHINESE
$49.99 Email only ajánlatban, ha valakinek jó sok pontja van, elviheti $35.01-ért.

Xiaomi Mi Wifi Router 3A csak 64MB, USB2.0!
$26.99 Email only ajánlatban, tehát tovább pontozható $18.91-ig.

(FB csoportból, de nehéz kimásolni)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#98255) PNP válasza w.miki (#98254) üzenetére


PNP
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#98256) tomazin válasza vince (#98237) üzenetére


tomazin
veterán

Ezt nem teljesen ertem. Ha valaki veszi a faradtsagot es belinkel valamit, amit pl. en azert veszek meg, mert o felhivta ra a figyelmem esetleg kupont adott hozza, akkor mi abban a rossz ha en ezt azzal meghalalom, hogy kap utana jutalekot/pontot/kutyagumit?
Es hogy ne lehessen floodolni ugyanazt a termeket ne lehessen linkelni.

A reflink kitorlesre: sajnalom az ilyen lelkileg megviselt "embereket", akiknek az a jo ha a masiknak rossz/nem jo.

Mod: amit adtok gb-s linket arrol nem lehet valahogy az appba atugrani? (Mint alinal nem bongeszobe nyitja meg, hanem az appban)

[ Szerkesztve ]

(#98257) petipetya válasza PNP (#98255) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam 49.99 USD a Xiaomi óra, ahogyan írta.

"nincs rá lezsóidő"

(#98258) bul07 válasza PNP (#98252) üzenetére


bul07
nagyúr

(#98256) tomazin

Akkor írja oda hogy reflinkes és akkor eldöntöm hogy segítem e vagy nem, bár azt meg nem teszi mert az itt tiltott, csak lapít mint az a bizonyos a fűben hátha nem veszik észre

Én is szoktam linkelni ha találok valamit de eszembe se jut reflinket csinálni belőle, sőt kínosan ügyelek rá hogy tiszta link legyen
Kuponok 99%-ban működnek a sima linken, egyedül az Email only cuccokat szoktam úgy linkelni ahogy jön az e-mailbe mert van hogy sima linkre azok nem váltanak át akciósra, de azt meg jelzem is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98259) PNP válasza petipetya (#98257) üzenetére


PNP
őstag

Azt még a memóriakártyára írtam, akkor csak az volt a posztban. Annak 49.99 helyett 46.99-nek kell lennie, de már jók a linkek.

(#98260) bazsimano válasza tlala (#98200) üzenetére


bazsimano
őstag

sajnos lejart majd legkozelebb
koszi azert

(#98261) w.miki válasza bul07 (#98258) üzenetére


w.miki
veterán

vagy sokkal inkább be se írja ide, keressen akkor magának kupont, aki akar.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#98262) PNP válasza bul07 (#98258) üzenetére


PNP
őstag

És mitől függ, hogy segíted-e (szimpatikus a profilképe, bal lábbal keltél fel)? Ha már felmerül ez a kérdés, szerintem rég rossz.

(#98263) Kernel válasza tomazin (#98256) üzenetére


Kernel
nagyúr

De ez fórumszintű szabály, mivel a reflink haszonszerző tevékenységhez kapcsolódik, a fórum ehhez nem nyújthat felületet, ingyenreklámot (pontosabban nem akar).

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#98264) tomazin válasza bul07 (#98258) üzenetére


tomazin
veterán

Arra nem valaszoltal, hogy ez miert baj?(miert tiltott pl)

De ha van raconalis magyarazatod arra, hogy miert rossz neked ha mas dolgozott valamivel es fizetseget kap erte azt is szivesen meghallgatom.

Nem kotekedes, csak szeretnem megerteni. Nekem szemely szerint szuper jo, hogy itt vannak a linkek, mert azt se tudom hol keressem, facebookot meg messze elkerulom ha lehet.
Mod: off

Kernel: koszi

[ Szerkesztve ]

(#98265) bul07 válasza w.miki (#98261) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyedi kuponnal is lehet azonosítani valakit, nem lennék meglepve hogy az ilyen egyedi kuponok után is járna előny, mondjuk ingyen küldenek valamit tesztelésre

Én csak a sunnyogást a lapítást nem bírom, mert ha valakit "megvesz" egy oldal akkor hogy tudna objektíven írni nyilatkozni bármiről is amit ők adnak
Az itt tiltok blogokat is ezért nem olvasom, kapja ajándékba és még szép hogy nem ír az oldalra kínos dolgokat , elhallgat dolgokat termékről adott oldalról

Inkább hiszek egy itteni fórumozónak

(#98262) PNP

Hogy milyen a hozzáállása mennyire gerinces és vállalja fel, hogy ő pl ingyen kap cuccokat és ebből meg abból hasznot húz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#98266) bertokl válasza bazsimano (#98260) üzenetére


bertokl
tag

A "GBHSC174" kupon még jó rá, 2.99$-ért is nagyon jó vétel.

(#98267) dugynok válasza tomazin (#98264) üzenetére


dugynok
senior tag

Mert 99%-ban reflinkes hozzàszólàsok lennének...

(#98268) sepsi0 válasza tomazin (#98264) üzenetére


sepsi0
őstag

Én is szoktam kuponokat ide beírni.
Nekem a legnagyobb fizetség, hogy segíthettem, egy köszönöm meg hab a tortán.
Nem várnék cserébe semmit, viszont a forrásokat pont az ilyen "reflinkes nyerészkedők" miatt nem osztanám meg.
Miért kell a segítségért fizettség? Lehet legközelebb ő segít rajtad, ezért jutunk oda ahová....
Régen pl a családunk felépítette egymás házát, kollégák segítettek egymásnak önzetlenűl, ma ez ritka..... Nekem mondjuk már pont nem épített senki semmit, 10 évesen én is talicskáztam a maltert, most a rokonom veri magát, hogy 50 millát ér a háza, amit mi a család építettünk neki, én meg albérletben.... A családok is ide jutottak sajnos.
Bocs ezért az offért, csak az érzelmek :D

[ Szerkesztve ]

(#98269) wentworth


wentworth
tag

Egyébként a fórumot se értem, miért ide lökik a GB linkeket, Mindenről szól a fórum csak arról nem amiről kéne. Mindig mikor feljövök, csak USB kábel, Blitzwolf stb, már évek óta.
Nem mondom egy szóval sem hogy rossz, csak inkább már össze vissza lett, és nincs semmi se megtiltva sehol , ezért nincs rendszer. Nem is tudja az ember mit, hol keressen.

Vi10 32G Q32G221510...

(#98270) nrmn válasza tomazin (#98264) üzenetére


nrmn
csendes tag

Belegondolva a dologba engem sem zavarna, ha reflinkről vásárolnék meg bármit és jól járna az, aki ajánlotta. Viszont gondolj bele abba, hogy utána igen csak tele lenne hányva a topik ugyanazokkal a linkekkel (amíg az akció tart), mert valószínűleg az emberek kicserélnék az ajánló azonosítót a sajátjukra (kinek nem inge ne vegye magára, de biztos lenne olyan, aki csak ezért járna ide) és onnantól már nem arról szólna a topik, amiről most.

[ Szerkesztve ]

(#98271) bazsimano válasza bertokl (#98266) üzenetére


bazsimano
őstag

koszonom be is rendeltem!

(#98272) PNP válasza nrmn (#98270) üzenetére


PNP
őstag

Van olyan FB csoport, ahol többen posztolnak, mégsincs ismétlődés (esetleg mondjuk hetetente egyszer, véletlenül). Teljesen magától értetődő kulturált emberek között, hogy nem lopunk, nem szemetelünk. Szerintem itt is működne, főleg, hogy amúgy elég jól nyomon követhető (rá le lehet keresni a kódra, van időbeli sorrend). De mivel itt, és az egész PH-n nincs reflinkezés, igazából tárgytalan az egész vita, én csak a szándékosan reflink törlő fórumtárson lepődtem meg (szerintem neki nagyon rossz lehet úgy általában).

[ Szerkesztve ]

(#98273) ktamas76


ktamas76
csendes tag

Ha még nem volt akkor R2D2 0,69USD.
GBBB1028

(#98274) kstcsk válasza cidalain (#98253) üzenetére


kstcsk
tag

Nem működik a kód :B

(#98275) zoltan6


zoltan6
őstag

Ezt a sok irigy embert, hihetetlen :( tipikus magyar mentalitás,dögöljön meg a szomszéd tehene is.Én simán megveszem a reflinkes cuccokat a FB csoportból is.Nem sajnálom tőle azt pár dollárnyi ajándékot amit kap érte,hiszen nekem is jó,mert jóval olcsóbban hozzájutok mindenhez. :(

(#98276) DeFranco válasza zoltan6 (#98275) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem az irigység a gond, hanem a kapzsiság. gondolj bele mi lenne, akkor lenne igazán követhetetlen és olvashatatlan a topik amikor ugyanazt az 5 terméket 5x200 alkalommal linkelné minden egyes tag (egyre többször, hiszen minél több pecát lógatsz be annál több a kapás) csak azért, hogy magának gyűjtse a referralokat.

sajnos ez ezért nem működik, nem azért mert bárki irigyelné bárkitől az a nyomorult egy fillért.

(#98277) zoltan6 válasza DeFranco (#98276) üzenetére


zoltan6
őstag

Félreértés, nem azzal van gondom hogy itt tiltva van,ez a szabály,ezzel semmi gondom,hanem az ilyen emberekkel,aki azt írja,hogy még a vásárlása előtt kitörli a reflinket. [link]

[ Szerkesztve ]

(#98278) MittuDomain_ válasza ktamas76 (#98273) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Behúztam még kettőt, köszi.
Azt hittem, mindet elkapkodták. :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#98279) cidalain válasza kstcsk (#98274) üzenetére


cidalain
veterán

Több kód is van az oldalon. A 70-es tartozik a varrohoz.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#98280) Zeki


Zeki
nagyúr

Ehhez tud valaki kodot?
https://m.gearbest.com/pillow/pp_988497.html?wid=21

(#98281) koxkids válasza Zeki (#98280) üzenetére


koxkids
őstag

Tanuljunk már meg linkelni...
Mobilról sem bonyolultabb.

(#98282) spidersoft válasza koxkids (#98281) üzenetére


spidersoft
senior tag

Lehet nem működik neki mobilról a linkelőgomb. Ekkor sajnos pár karakterrel többet kell gépelni: [L:<beilleszt>]link szövege[/L]

GB-n a 80%OFF$1 kód nálam minden böngészőből expired már jó ideje. Már sikerült vele vásárolnom talán kétszer, de azóta nem aktiválódott újra. Van rá esély, hogy valamikor még aktív lesz? Ki mit tapasztalt? :R

(#98283) Dolphine válasza spidersoft (#98282) üzenetére


Dolphine
addikt

Létezik egyébként prohardveres applikáció is

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#98284) Zeki válasza koxkids (#98281) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem volna bonyolultabb úgy beállítani a fórumot, hogy eleve kattinthatóak legyenek a linkek.

(#98285) Talala válasza Dolphine (#98283) üzenetére


Talala
senior tag

Ez számomra ÚJ és kimondottan hasznos infó volt. Köszönöm!
Szerintem nem én voltam az egyedüli aki nem tudott róla, még csak nem is gondoltam, hogy lehet.

(#98286) petipetya válasza spidersoft (#98282) üzenetére


petipetya
nagyúr

A mobilos felületet használom, így linkeléskor átváltok a teljesre, majd utána vissza. Nem hiszem, hogy lesz fejlesztés ilyen vagy más téren a fórumon.

"nincs rá lezsóidő"

(#98287) Saccco


Saccco
nagyúr

Matricák $0.07-0.09. [link] - [link] - [link]

Mobile only deal!

50 pontért van hozzá $3-1 kupon.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#98288) fant0mi válasza petipetya (#98286) üzenetére


fant0mi
addikt

Mar keszul a reszponziv felulet. Egyszer majdcsak meglesz...

(#98289) Saccco


Saccco
nagyúr

A múltkor vett valaki számos kifestős képet, milyen lett végül?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#98290) Dolphine válasza Talala (#98285) üzenetére


Dolphine
addikt

Örülök, hogyha segíthettem! :K
Van külön topikja is. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#98291) pn4hvq válasza Saccco (#98289) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Páromnak vettem egyet. Jópár órás elfoglaltságot okozott, kb. 1300Ft-os áron. A színek nem 100%ban azt adták vissza, mint ami a mellékelt végeredmény képen volt. Egy szín volt, ami feltűnőbben elütött, de a bőven hozzáadott és megmaradt festékekből ki lett keverve a megfelelő szín, és át lett festve a "hibás" szín.
Összességében pozitív lett a végeredmény és élmény.
Hozzáteszem, azóta berendeltem még egyet, így én merem ajánlani :) .
Aliexpressről vettem, elég sok gyártónak vannak termékei, ezért lehet, hogy más minőséget is takarnak.

(#98292) w.miki


w.miki
veterán

Ganzo G302B multi tool
$24.99 G302BMPYY kóddal (Banggoodon épp 40 dollár)

Utántölthető kávé kapszula
$0.99 11nov638 kóddal

VIBOTON - S501 2.4GHz QWERTY vezeték nélküli billentyűzet és touchpad okostévéhez, raspberryhez, médialejátszóhoz
$6.99 S501CP kóddal

HH003 2-in-1 autós telefon tartó és wireless töltő
$5.99 HH0GB kóddal

Okos otthon kiegészítők
15%-os kupon: SMARTHOME

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#98293) BullZeye válasza KamuMazsola (#98206) üzenetére


BullZeye
veterán

És az ilyen begyöpösödött mentalitás miatt terjed lassan. Az, hogy te nem látsz benne fantáziát, még egy baromi jó dolog, rettentő potenciállal.

Okos lakás, központi tablet, nem kell egy modern kábel mentes otthonba hogy lógjon egy 2-3 méteres USB kábel..ha végre elterjedne ez a szar.

Fogom lerakom a konyhapultra, amibe bele van marva alulról a dupla coil, és rá van kötve egy minőségi töltőre, és tádááá....nem érdekel, hogy 2 helyett 6 órát tölt, mert amikor eszembe jut csak lerakom, sőt az akkumulátornak még jót is tesz a lassú töltés, időm meg legrosszabb esetben ott az egész éjszaka.
Nem kell anyáznom amiért a kölkök már megint elvitték a kábelt, nem kell anyáznom, mert 2 kézzel kell használnom, és le kell raknom a bal kezembe lévő bögrét/gyereket/bármit, csak fogom és lerakom ahova be van építve a coil (konyhapult, dohányzó, munkaállomás).

De ha van egy jobb megoldásod engem kifejezetten érdekel, mert lakásba 1db kábel nincs látható helyen, és ami lehet wireless, vagy falba épített, viszont a qrwa USB kábeleket enélkül még nem tudtam sehogy nélkülözni.

(#98294) w.miki válasza DeFranco (#98276) üzenetére


w.miki
veterán

ez a te feltételezésed, fantazmagóriád, kb. annyira képzelhető ez el, mint az evolúció elmélet
de az is elképzelhető, hogy mivel nem lehet reflinket berakni (sőt, még reflinkes blog oldalt sem linkelni, ahol pl. egy termékkel kapcsolatos leírás/tapasztalat van, ami már-már paranoiába hajlik), ezért aki kapja a kupont úgy van vele:
a fasznak szúrja be ide, a sok gyökérnek, keressenek maguknak kupont, ha akarnak valamit.
Vagyis maga a szabály teszi kevésbé hasznossá a fórumot.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#98295) Saccco válasza pn4hvq (#98291) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köszi!

Most a Ruopoty képeit néztem, mert van hozzá ali kupon. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#98296) betyarr


betyarr
veterán

a tigernu mellett még melyik kínai márka ajánlott hátizsák ügyben?

(#98297) spiderpig820 válasza betyarr (#98296) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

xiaomi :DD

4B

(#98298) andrisbandi válasza betyarr (#98296) üzenetére


andrisbandi
őstag

Akkor töröltem, bocsi.

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#98299) w.miki válasza andrisbandi (#98298) üzenetére


w.miki
veterán

reflinkes oldal :( így kitörölve sokkal hasznosabb :U

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#98300) beg válasza w.miki (#98294) üzenetére


beg
veterán

Nemrég szóltunk többen is a felesleges offolásaidért. Legyen ez az utolsó. Nem kötelező kuponokat megosztanod a sok gyökérnek, majd keresnek maguknak. A lapcsalád szabályait nem mi írjuk hanem az oldal tulajdonosai. Ha nem megy az ő kéréseiknek a betartása, akkor nem kötelező ezt használni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.