Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98451) MittuDomain_ válasza Nikaré (#98450) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nyugi, nálam 09.09 a legrégebbi...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#98452) Mr.Csizmás válasza bertokl (#98448) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

engedett kettőt rendelni :)) :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98453) betyarr válasza bertokl (#98448) üzenetére


betyarr
veterán

ez vajon jobb vagy rosszabb az s2+ lámpásnál?

(#98454) sepsi0 válasza Mr.Csizmás (#98452) üzenetére


sepsi0
őstag

Megér ez ennyit jobb az S2-től.

(#98455) Mr.Csizmás válasza sepsi0 (#98454) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

10$? :DD karácsonyi ajándék betárazva

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98456) PainKiller13 válasza Mr.Csizmás (#98455) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én is arra rendeltem, remélem megjönnek :D

3db-ot, 1 apám, 1 tesóm, 1 külső konzulens, mindnek meglesz az ajándék :)) Pont azon agyaltam a napokban, hogy mivel hálálhatnám meg a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#98457) sepsi0 válasza Mr.Csizmás (#98455) üzenetére


sepsi0
őstag

Megvéve. :D
Na most ehez ajánljatok akksit meg töltőt, mert semmim nincs hozzá. :D
De csak akciósat és kuponosat fogadok el!

(#98458) PainKiller13
Akkor istenek vagytok!
Már nagyon régóta nézegetem az S2+, már úgy éreztem kitutáltok, hogy nincs.
Van itthon egy 10eft-os Vartám, de az nem ilyen. :R

[ Szerkesztve ]

(#98458) PainKiller13 válasza sepsi0 (#98457) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ebben bennevan minden ha jól láttam, nem kell hozzá semmit, USB-vel tölthető.

(#98459) Dolphine válasza Nikaré (#98450) üzenetére


Dolphine
addikt

Nekem van olyan Gearbest rendelésem, aminél a luxemburgi TN két hete nem mozdult semmit! :DDD
Szeptember elején rendeltem én is, október 20-ig meg kellett volna érkeznie egy memkártyának, de semmi.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#98460) zoltan6


zoltan6
őstag

basszus megint lehúztok a hülye zseblámpátokkal :DD már nem akartam semmit sem venni fizetésig,de ennyiért nem lehet otthagyni :DD

(#98461) rasky válasza PainKiller13 (#98458) üzenetére


rasky
senior tag

nincs hozzá akku.

Battery Quantity: 1 x 18650 or 2 x CR123 batteries (not included)

(#98462) betyarr válasza zoltan6 (#98460) üzenetére


betyarr
veterán

nekem is remegett az ujjam a rendelés gomb felett,de türtőztetem magam.mindjárt itt van 11.11.
na jó,mondjuk ha egy nitecore tip lett volna 10 dolcsi,akkor tuti lecsaptam volna :K

(#98463) tupacamaru válasza bertokl (#98448) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#98464) PainKiller13 válasza betyarr (#98462) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ezek a pici szarok mire jók? Múltkor volt vmi drága akcióban de akkor sem jöttem rá.

18650 van itthon jópár szerencsére, LG meg Samu :) Végre hasznát veszem.

(#98465) S e t h


S e t h
nagyúr

Sziasztok!
Vettem egy Dual OTG Type-C pendriveot, elsősorban a telefonhoz való csatlakoztatás végett.
Sajnos későn gondolkodtam és amikor készhez kaptam, akkor vettem észre, hogy a telefonon lévő tok nagysága miatt esélyem sincs a tok leszedése nélkül csatlakoztatni.
Próbáltam keresni vmi adaptert, nem nagyon találtam, vagy csak nem megfelelő kulcsszavakra kerestem, de amit találtam az kb. annyiba kerül mint a pendrive amit vettem.
Azt hittem olcsóbbak, vagy még csak nincsenek elterjedve?
Szóval ehhez hasonló konstrukciót keresnék, ami nem 5-6 ezer forint postával.
USB C Female to USB Type C Male Adapter Extender

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#98466) emre


emre
veterán

Ez most komoly? A Lepin Albániába és Koszovóba szállít, de ide meg nem? :W

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98467) iguana válasza chatran (#98425) üzenetére


iguana
őstag

kösz az infót. akkor várok egy kicsit.
kicsit elszomorodtam, mert azt gondoltam, hogy az eredeti a legjobb minőség/"élmény"...már ha lehet ilyenről beszélni egy műanyag basz esetén.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#98468) koxkids válasza bertokl (#98448) üzenetére


koxkids
őstag

Köszi, berendelve. :K
Mellé egy akciós 4db-os 18650 pack is 13,99$ kuponnal. ;)

[ Szerkesztve ]

(#98469) Ra3 válasza PainKiller13 (#98464) üzenetére


Ra3
őstag

Itt már nagyjából leírtam hogy mire jók ezek szerintem, a Nitecore tip az konkrétan 350lm-t tol mi magából, és kissebb mint egy öngyújtó.
Nekem pl. kocsikulcson a tube nagyon jó szolgálatot tesz most hogy már 5kor sötét van, állandóan kéznél van, nem kell a telefon után nyúlkálni ha szükség van egy kis fényre.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#98470) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Aliexpressen coinokért a LiitoKala shopban van most 1USD-s kupon, meg a Tronsmartban is 2 USD-s. ALii500-as töltőt el lehet így hozni 16.99-ért.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#98471) betyarr válasza PainKiller13 (#98464) üzenetére


betyarr
veterán

kulcstartó méretű,de egy vakondcsordát is megvakít,olyan fénye van :) és elég jól bírja szuflával állítólag :K én valóban zsebbe akarom: ha sötétben hirtelen valamit keresni kell,akkor bizony jól jöhet ha épp nincs kéznél az s2+.

(#98472) Mr.Csizmás válasza rasky (#98461) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

laptopakkuból bontott nem jó?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98473) AndrewBlase válasza Ra3 (#98449) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A betét nekem is megjött, a toll viszont még várat magára. Pedig 1×re rendeltem. Na mindegy is. :U

Viszont rájöttem, hogy nem értem, mire fel ez a nagy hype a Mijia toll(betét) körül. :F
Nem fog túl vékonyan, de legalább folyat, ráadásként még maszatol is, míg meg nem szárad a tinta a papíron. :W :W

De legalább nem volt drága. :)

Miért mindig én???

(#98474) HoTaZo válasza choco01 (#98446) üzenetére


HoTaZo
őstag

Próbáld meg az alkalmazásban, nekem úgy sikerült.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#98475) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Ma megjött a Xiaomi Philips okos villanykörtém. Ez az első ilyenem és rögtön az elején el is akadtam. Letöltöttem telefonra a Mi Home app-ot, csináltam egy accountot majd rányomok az add device-ra és semmi. Nem látja a Mi Home alkalmazás a körtét viszont a telefon wifije látja. Az istennek nem tudom összekötni az alkalmazással pedig nagyon jó lenne mert ez a hideg fehér fény amit áraszt nagyon nem tetszik. Mit lehet a probléma. :F :F

[ Szerkesztve ]

(#98476) petipetya válasza 2thletme2day (#98475) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szingapúr lett kiválasztva?

"nincs rá lezsóidő"

(#98477) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Na erre nem gondoltam volna, hogy ilyen is lesz. :D

(#98478) DeFranco válasza erdey_a (#98445) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pepco kasszasoron láttam még valami filléres lámpát azt hiszem. de ilyet bármilyen százforintos boltban kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#98479) spidersoft válasza kelly416 (#98350) üzenetére


spidersoft
senior tag

Pennyben most van 3690Ft-ért masszírozós ülésfűtés. Minőségét ne kérdezd :D

(#98480) Mr.Csizmás válasza 2thletme2day (#98475) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dobozban van egy sajtcetli, QR kóddal, ne a marketes izét szedd le. ja meg xiaomi cloud service-n keresztül megy a színállítgatás, ne kérdezd miért :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#98481) 2thletme2day válasza petipetya (#98476) üzenetére


2thletme2day
őstag

Nem az volt. Letöröltem az appot, újra beléptem a Szingapúri szerverre. Most tartok, hogy látom a my device-nál a körtét viszont ennyi az egész. Nem tudok csinálni semmit, nem tudok állítani semmit. A párosítás is csak kézzel ment mert mindig azt írta, hogy connection timed out. Beültem a router mellé egy éjjeli lámpával amibe beleraktam a villanykörtét és mellé raktam a telefont de így sem működik rendesen a párosítás.

(#98482) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

zanflare LED Silver Birch Light - 0.6M WARM WHITE

kupon : 11.11GBBIRCH
$11.99+$0.55 shipping

Lumia 950XL

(#98483) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Mi band 2 hol a legolcsóbb? 20 dollár alatt várhatóan lesz a közeljövőben?

(#98484) zoltan6 válasza Fredo78 (#98483) üzenetére


zoltan6
őstag

(#98485) bertokl válasza betyarr (#98462) üzenetére


bertokl
tag

Appból 14.99, amit le lehet pontozni 10.53 dodóig.

(#98486) Upo válasza bertokl (#98485) üzenetére


Upo
addikt

De az nem 10, buktál! :U :DDD

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#98487) betyarr válasza bertokl (#98485) üzenetére


betyarr
veterán

sajna csak 77 pontom van.azzal nem sok jön le :(

(#98488) cidalain válasza betyarr (#98487) üzenetére


cidalain
veterán

Profilkep beallitas, hirlevel feliratkozas megvolt?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#98489) vince


vince
őstag

Gearbesten sajnos úgy tűnik, hogy változott a policy, nem tudom értékelni azt a terméket, amiből korábban már vásároltam. Néhány hete még ment, most csak magát a vásárlást értékelhetem 5 pontért :(

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#98490) cidalain válasza vince (#98489) üzenetére


cidalain
veterán

Regebben sem lehetett (mondjuk masel eve), aztan egyszer csak ment a dolog. Gondolom rajottek a hibara...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#98491) vince válasza cidalain (#98490) üzenetére


vince
őstag

Értem, köszi, kár érte :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#98492) tlala válasza vince (#98489) üzenetére


tlala
addikt

A pontok miaat sajnálod, vagy azért, hogy nem tudsz hozzájárulni a termékkel kapcsolatos közösségi véleményformálás finomításához?

(#98493) Ra3 válasza tlala (#98492) üzenetére


Ra3
őstag

Nyilván a második ;] Főleg hogy dolgozik a cenzúra is.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#98494) drpele válasza tvse1995 (#98437) üzenetére


drpele
senior tag

A közelmúltban vettem egy Ugreen HDMI to VGA adaptert ami tökéletesen működik, szép képet ad PC-re kötve. Viszont nem vettem számításba, hogy a set-top-box amivel használni akartam HDCP tartalom-védelemmel rendelkezik, s ez a konverter ezt nem tudja kezelni. Most valami olyanra vadászok, ami megbírkózik a HDCP-vel is, bár ez inkább már csak megtűrt kategóriának tűnik...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#98495) betyarr válasza cidalain (#98488) üzenetére


betyarr
veterán

most már meg,illetve írtam még pár értékelést is.de így is csak 3,14 dollárom lett :O mivel lehet még pontot szerezni?beléptem az appon keresztül is,de úgy látom,hogy már csak holnapig van lehetőség ezzel pontot szerezni...

(#98496) zoltan6


zoltan6
őstag

(#98497) haten válasza zoltan6 (#98496) üzenetére


haten
tag

Egy napot késtél, tegnap vettem hasonló készletet dupla ennyiért... :(

[ Szerkesztve ]

(#98498) attiati


attiati
veterán

az utóbbi időben ezeket vettem:

kis tároló edény a kulcstartóra: szerintem egész jó minőségű, és még jól jöhet bármikor, ha vízálló hely kell. Én 0,4 usd-ért vettem postaköltség nélkül.

usb c to usb-c + jack elosztó telefonhoz: nekem alig tölti a leeco telefonomat, 20 perc alatt 1-2%, úgyhogy refund-ot kértem

Vicces, tapadós fogkefe tartó csempére: hibátlan minőség és jópofa. Ebből is biztos van olcsóbb forrás. Viszont a színösszetétel eltérő a képen láthatótól.

Xiaomi Power Bank 2-höz tok, ez még nem jött meg, de a legolcsóbb forrás.

Patchwork társasjáték, ha valaki a legolcsóbb forrást keresi. Angol nyelvű, és elvileg eredetit küldenek. A srác mutatott valós képet a készletről, és nem a kínai jeleset küldi elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#98500) erdey_a válasza zoltan6 (#98496) üzenetére


erdey_a
őstag

Köszi, a készletből berendeltem egyet. Kíváncsi leszek milyen minőség.

Vérboci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.