Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66585) mm89 válasza vgyuri (#66147) üzenetére


mm89
őstag

Pont most vagyok garancia ügyintézésben sincerityvel...
Több Samsung sd kártyát vettem tőled már, általában 32 eseket, de volt egy 64 es is.
Kb az egyharmaduk megpusztult, rajtuk rengeteg fényképpel.
Telefonban voltak használva, de volt amelyik SJ4000 kamerába került és magával vitte a halálba az összes videót is..
Szóval garanciázunk. Első körben azt mondta "Roy" hogy küldjem vissza nekik hongkongba, ezt próbáltam elkerülni, mert szerintem nem lesz olcsó. Mondta hogy akkor próbáljam meg a samsunggal intézni közvetlenül. Ők elhajtottak, hogy ez a forgalmazó dolga. Így most mégis az kész, hogy küldöm hongkongba a kártyákat. Az első néhány darabot még csak simán kidobtam miután elromlottak, de így is 5 öt fogok visszaküldeni..
Én biztos nem veszek több Samsung kártyát tőle..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.