Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65881) csadi0011


csadi0011
őstag

Megérkezett a Xiaomi Mi Max snap-up telefon. Hát problémáztak rajta, nem is kicsit. Telefonálgatnom kellet, meg egy halom e-mail-ezés kellett hozzá a vámosokkal, de sikerült vámmentesen átvennem. Követési információk viccesek. oktober elsején én már küldtem nekik az iratokat, amiket kellett, amikor megláttam, hogy vámköteles. Aztán jött az email, hogy nem megfelelő, amit beküldtem, aztán mondtam, hogy azt küldöm amit kérnek, de a válasz az volt, hogy helyes érték kell, árnak ez nem megfelelő.
Először azt mondták, hogyha nem küldök hiteles adatokat, akkor visszaküldik a csomagot, ismét leírtam, hogy minden hiteles, azt küldöm, amit kérnek, az ár gyanús, de fogják fel nyereménynek jobbat nem tudok. Nyereménynek nem tudják elfogadni. Utána feljánlották, hogy 39.000 Ft értékben állapítják meg a csomagom, és úgy vámkezelik. Válaszoltam, hogy hát nem fogadom el, és vissza se küldjék, mondják el, hogy hogyan bizonyitsam be az igazam. Pluszba az email-be leírtam, meg belinkeltem a fél banggood-ot, hogy mutassak általuk is megtekinthető példát, hogy van ekkora akció.

2016-10-28 07:53 Küldés a kézbesítő postára / Postal forwarding resumed
2016-10-26 11:03 Vámmentes vámkezelési indítvány NAV részére elküldve
2016-10-19 13:38 Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2016-10-11 09:12 Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2016-10-06 10:52 Vámmentes vámkezelési indítvány NAV részére elküldve
2016-10-05 08:11 Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2016-10-04 11:09 Adatbekérés a vámkezeléshez a címzettől / Addressee contacted
2016-10-01 14:17 Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure
2016-09-28 01:48 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016-09-13 23:59 Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-09-13 17:24 Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country
2016-09-13 17:24 Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange
2016-09-13 17:24 Célországba elküldve / Item sent abroad

Amúgy örültem a telefonnak, Z1C-m van, ahhoz képest alapból brutális, de nekem ez kényelmetlenül nagy.
Tökéletesen működik. Tesztelgetem, egyelőre nem szedek le róla fóliát vagy matricát.

[ Módosította: #65675776 ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.