Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Végre! kamera nem látszik, nincs lekerekítve, nekem bejön! De frissítésben ígérhetnének 4 évet legalább!

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) joey04


joey04
titán

extra kinézete van, de ennyi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) bteebi válasza joey04 (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Azért hardveresen se rossz. Meg amit -=MrLF=- írt.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) roli543


roli543
őstag

Ez a telefon eszméletlen gyönyörű🥺

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) paatrick


paatrick
őstag

Pár hete egy hírnél nagy lehurrogást kaptam amiért azt mondtam előre hogy ez a szelfikamera megoldás továbbra se fog jó képet csinálni.

Tessék itt a teszt, nem tud jó képet csinálni :P

A telefon amúgy full feketében jól néz ki, a többi nekem kicsit bazári. Matt hátlappal jobb lenne mind.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#6) myckey


myckey
veterán

jól fest a készülék.
jó a hardver és az első hsz.+1

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7) tupacamaru válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ezeket az opciókat keresem én is. :K Nekem nagyon bejön amúgy.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Miért kap az a kijelző 9,5 pontot amelyik nem tud 1-120hz között váltani, míg amelyik igen, az csak 9-et? Ráadásul a fényerő is gyengébb ebben. 🤔

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#9) elfelejtette válasza LosBlancosRM (#8) üzenetére


elfelejtette
veterán

Talán azért, mert nem lyukas, és sem a felülete, sem a sarkai nincsenek lekerekítve...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na ezt a tesztet vártam, olvasom is.

Kíváncsi vagyok belül mi a gond vele. :D

Szerk.: Gyorsan olvasva, kéne ebből egy Snap 8 Gen2-es kiadás, úgy érzem ez utóbbi szett még egy darabig velünk lesz, a Gen3-as lett a melegedős cucc. Habár nekem csak átlagos használatra kéne, szeretem a gyors vasat, mert ez szempont.

Pedig jónak ígérkezett, átlag felhasználásra a küllem miatt bejött volna. Megint azt érzem, engem még kiszolgál az F4 GT amíg Poco vonalon nem jön ki egy újabb szuper cucc.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Hát ez brutál jól néz ki, főleg világos színűben.. :K
Hardver eredmények brutálisak, de a melegedés azért érdekes hogy van, még egy ilyen hűtés mellett is, persze ha játékok alatt nincs akkor mindegy.
Nyilván a leggyengébb állapotában is erősebb egy 8 gen 2 nél, de azért na.
Dimensity 9300 méltó ellenfele lesz idén úgy érzem.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#12) LosBlancosRM válasza elfelejtette (#9) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Iphone 15 Pro 10 pontot kapott. Igaz, ott sziget van, nem lyuk, de a lekerekítés talán almáéknál a legnagyobb. Ezek szerint jókora súlya van annak, hogy sík a kijelző?! 🤔

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#13) Soleco válasza LosBlancosRM (#8) üzenetére


Soleco
tag

Lehet, ha szubjektív, de ha választhatsz teljes kijelző vs kis extra NIT + adaptív Hz között, egyértelműen az előbbi sokkal többet nyom a latba. Utóbbi pl. nekem fel sem tűnne, ha nem tennénk a 2 készüléket egymás mellé egy laborban, s műszerekkel nem mutatnád, hogy az egyik több számot produkál meg ilyet is tud, ha jól figyelsz itt meg ott észreveheted... A teljes kijelző pedig még a Holdról is látszik :DD ...

(#14) <Adamsky> válasza paatrick (#5) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Tessék itt a teszt, nem tud jó képet csinálni :P" — és? :F
Az insta-huszároknak akad más - jobb önimádó kamerával rendelkező - modell.

(#15) Graphics válasza <Adamsky> (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De megvan a perfekt telefon neked. :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) LosBlancosRM válasza <Adamsky> (#14) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Rossz dolog az irigység.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#17) this is life


this is life
Ármester

Ez design nálam mindent visz.
Az előlapi kamera is bőven megfelelő, ennél gyatrább minőségű képek kerülnek fel az fb, insta duettre.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18) LosBlancosRM válasza Soleco (#13) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szubjektívitásnak nem lenne szabad befolyásolnia a pontokat. :D Nekem is jobban tetszik/ne ha nem lenne lyuk. Viszont ez a kijelző gyengébb fényerőben, felbontásban, képfrissítésben, gyartóban, mint ami az S23Uban van, mégis jobb értékelést kapott. Ráadásul itt előny, hogy alacsonyabb a felbontás, míg az S szériában vérlázító. :D Egyébként fel se tűnt volna ez, de Tech2n Laci említette, hogy ez nem csúcspanel.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#19) <Adamsky> válasza Graphics (#15) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a perfekt telefon neked. :DDD"
Ööö... ez nagyon nem az. ;)

#16 LosBlancosRM
"Rossz dolog az irigység."
Mire gondolsz? Talán irigykedem, paatrick-ra mert ő olyan gyönyörű, hogy naphosszat saját magát fotózza? Biztosíthatlak, hogy nem így van (mármint lehet, hogy ő szép, de a késztetést, hogy magamat fotózzam biztosan nem irigylem tőle :D )

(#20) Graphics válasza <Adamsky> (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig megoldódott volna egy időre a fórum témája :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) myckey


myckey
veterán

formaterv emlékeztet a sonyra...az nagyon tetszett !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

(#23) doooo válasza paatrick (#5) üzenetére


doooo
veterán

+1

(#24) janeszgol válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor nem ennyi lenne az ára. Valamit valamiért.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) LosBlancosRM válasza <Adamsky> (#19) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szerencsére nem tudom ki az, de gondolom ilyen Viszperton szint lehet ha ennyire kiakaszt. Viszont nem mindenki olyan, mint ezek. Én se szoktam fotózgatni magam, maximum ha párommal megyünk valahova, vagy hülyeségből. Egyik legjobb haverom siket, ő videóhívással tud csak telefonálni.
Az irigységet arra értettem, hogy nincs mit fotóznod a szelfie kamerával, ezért bánt, hogy másnak van.

Most látom, hogy ki paatrick. :D Én meg azt hittem, hogy insta celebekre vagy kiakadva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#26) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Képen nézve tetszik a (bazári hátlap kivételével) a forma meg a full kijelző. Azonban nekem pl. szükség lenne első kamerára fényképezéshez és arc feloldáshoz, és fontos hogy ne legyen nagyon szögletes a zsebben hordás miatt egy készülék. Nem én vagyok a célcsoport. Jah igen, a támogatás kimaradt, az nagyon fontos hogy kiszámítható legyen hosszú távon, ennek a kritériumnak mondjuk túl sok gyártó nem tud megfelelni, a kínai cuccoktól meg sokat amúgy sem kell várni ilyen téren. De nyilván nem is ez a kínai cuccok erőssége, hanem a jó ár-érték arany.

(#27) Graphics válasza tomboy0013 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A support többet emlegetése egyértelműen az öregedés jelei közé sorolható. :DDD

Ebből lehet érezni, hogy egy user már nem akar telefont cserelgetni, hanem egy készülékre tervez hosszabb időt.

Már én sem szívesen cserelek telefont, elértem egy "kort" :DDDMondjuk nekem a műszaki használhatósag még egyelőre többet ér.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) Hallosz


Hallosz
senior tag

Jól néz ki na, belül meg egyenesen brutál a cucc. A Szelfi kamera nálam nem tétel, sosem használom, kitűnő hangminőség, vagány külső, mindezt 650 € ért, érdekel. :K

Mert lakni, muszáj.

(#29) zdanee


zdanee
őstag

Ööö az a cucc az első képen nem Kaneda motorja, valami fura AI-generált "pod", de biztosan nem ez:

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#30) tw


tw
csendes tag

hm ez a forma ismerős valahonnan :)

(#31) janeszgol válasza LosBlancosRM (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért csak neked lehet barátnőd? :U
Ha neki haszontalan, akkor neki az. Nekem is haszontalan az elülső kamera. Sosem használom. Sem barátnővel, sem anélkül. Aztán?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) robi4040 válasza paatrick (#5) üzenetére


robi4040
tag

ne lattszodjon nekem az a fontos,ez a legjobb megoldas jelenleg,soha nem hasznaltam szelfit
nem vagyok egoista,illetve vollt aki mar 6 embert megolt a szelfi miatt

[link]

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#33) Elit3Zotya válasza robi4040 (#32) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szerintem videóhívásra úgy is elég. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#34) Graphics válasza robi4040 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem a szelfi öl , hanem Darwin készül díjat osztani.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) roli543 válasza robi4040 (#32) üzenetére


roli543
őstag

Attól, mert pl a barátaiddal készítesz fotókat eseményeken, vagy családdal nyaraláson, az nem egoizmus. Az emberek a szelfi kamerában miért rögtön azt látják, hogy magukról készít minden boldog-boldogtalan? Rengeteg szituáció van ahol igenis nagyon jól jön egy profi előlapi kamera …

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#36) robi4040 válasza Elit3Zotya (#33) üzenetére


robi4040
tag

Vieóhívásra én is szoktam használni :)
Csak en meg a leghalottabb forumokat is felebressztem olyan hozzaszolasiam vannak :Y

[ Szerkesztve ]

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#37) LosBlancosRM válasza janeszgol (#31) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szövegértés ismét elégtelen. Ilyen az, amikor csak kötekedni akar valaki. Te még ehhez is béna vagy. :(

Mi lenne ha végre ignorálnád a kommentjeim? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#38) LosBlancosRM válasza Elit3Zotya (#33) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Amúgy szerintem.is. Videó egész jól néz ki, a fotó ami gyatra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#39) janeszgol válasza roli543 (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Én elismerem, hogy fontos az előlapi kamera (csak a videótelefonálás és videóblogolás két olyan fajsúlyos dolog, amire kell).
Viszont én nem használom, szóval az egyes telókon látható motorizált verziót nagyon komáltam. Mondjuk én megbarátkoztam ezzel a kis ponttal a kijelzőn, még akkor is, ha tényleg soha nem használom az előlapi kamerát. Annyira nem zavaró.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) paatrick


paatrick
őstag

És honnan tudjátok hogy én nem egy 40 millió követős gamerlány vagyok aki minden nap szelfizik a rajongóival? ;]

Amúgy a másik hírnél is ezzel kötözködtek hogy nem mindenki csinál napi 1000 szelfit. Mondjuk ez nem tudom miért válasz arra hogy a kijelző mögötti kamera sose fog jó minőségű szelfit csinálni, egyszerűen azért mert fizikailag ott van valami a kamera előtt. :D

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#41) tomboy0013 válasza roli543 (#35) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ne menj bele, mindig előjön ezzel az egózással a szelfizés esetén, már elmagyarázták neki többen is más topikban, hogy mire jó az előlapi kamera, de csak írogatja ugyanazt. Ő nem szelfizik, különb mint a pórnép, jah és emellé nem egoista. ;]

(#42) robi4040 válasza paatrick (#40) üzenetére


robi4040
tag

1 nem lenne ídőd itt olvasgatni
2 akkor Ifosod lenne,hogy megfelelj a gagyi trendeknek és nem érdeklődnél ilyen gamer mobil iránt
Ez olyan mint egy bmw-és
az autoszerelőhőz járkálás helyett pl vezethetne igazi élmény autót is nem tucat f@st
pl.Mitsubichi Lancer,Subaru
Result Megan RS !!!!
Hyundai I20,I30 stb....
erdet a hasonlatot divat bohocok iphone ,csamcsung,bmw
hozzaertok ez a redmagic.asus,asus rog,google pixel,stb,nothing pohone
bohoc,phatel phillipe,rolex
hozzaertok A. LANGE & SÖHNE,Sinn,Grand Seiko stb....

[ Szerkesztve ]

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#43) Darth_Revan válasza Graphics (#10) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Van, minimális elteresekkel ugyan, de kb ugyanez a Red Magic 8/8S Pro Snap gen2-vel.

(#44) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Azért csak elcsúszott valamin ez a behájpolt telefon. :D
Kínai telefongyártók között is látszódik hogy ez csak másodosztályú.

(#45) Graphics válasza WhiteWalker (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem a másodosztályú cuccok nem itt kezdődnek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) LosBlancosRM válasza Graphics (#45) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Hááát... 0 support, 0 gari, kétes gyártó, finoman szólva gyenge előlapi kamera, közepes kijelző, biztos van még. Nem említeném egy lapot pl a ROGgal.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#47) Darth_Revan válasza LosBlancosRM (#46) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Milyen 0 gari? 2 év garancia van rá, futár hozza-viszi. Csehországba viszik javítani és nem ülnek rajta hónapokig mint sok magyarországi szerviz.

Milyen kétes gyártó?
A ZTE elég nagy és elismert név, attól még hogy te nem hallottál róla még nem jelenti azt hogy "kétes".
Egyetlen hátrány valóban az hogy lassabban és kevesebb software update jön ki hozzá. Cserébe nem 450.000 Ft mint a ROG, hanem 220.000 Ft 🤷‍♂️

Kijelző a ROG esetén se tökéletes (legalábbis régen a minőség ellenőrzés hulladék volt), aki meg kamerazni akar az ne olyan telefont akarjon aminek az ára a tudasahoz képest fele annyi mint a nagy nevű konkurenseke de minden téren ugyanazt a minőséget akarja.

[ Szerkesztve ]

(#48) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ezt a telefont viszont úgy tűnik sikerült elb@szni a korábbi 2 modellhez képest (8 és 8S Pro). A kroabbiak esetén kb semmi throttling nem volt, itt viszont már van...

Vagy ennyire hulladék lett a Snapdragon 8 Gen 3?

(#49) Graphics válasza LosBlancosRM (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megcáfolták helyettem. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Blaze13


Blaze13
tag

iOS-re egyébként is gyakran előbb jönnek ki a játékok, amelyek iPaden is kitűnően futnak, gaming rétegtelefonon pedig háttérbe szorul minden más funkció
ezen jót nevettem :) 2 éve vagyok iphone tulaj és azóta nem játszom a telefonon, vagyis a régebbi androidon azért szoktam. Azért az appstore (mint sokminden más) fényévekkel az android play aruház mögött van. De ha csak a megjelenéseket vesszük figyelembe, a cikkiró hallott már a TapTap áruházról? Van, hogy 1 évvel hamarabb megjelenik ott egy játék, mint Appstore-ban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.