Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56992) zsiz válasza Silent77 (#56986) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem még nem volt (kivéve az ingyen cardboard :D) és érdekel és jó áron volt.. a telefon csere meg úgyis aktuális lassan (a fő telefonom egy ZTE Blade (2010), a másik meg egy Lumia 520 (2013)), akkor már valami olyat kéne venni ami "VR-képes" és akkor megint hátha jó pár évig nem kell lecserélnem. Úgyhogy előre megvettem a VR Box-ot, max eladom jófogáson, ha nem lesz olyan telóm, vagy nem tetszik a cucc.

Hogy mennyi kínai lom van már itthon... :U csak hirtelen az asztalomnál amit meg tudok számolni:
- mini univerzális táv [link]
- fülhallgató az iPod-hoz [link]
- kábelek Choetech és kétféle Blitzwolf: [link] és [link]
- Xbox360 kontrollerhez gombok [link] (nem tőle vettem, de ilyet)
- Xiaomi fan [link]
- hosszú kanál a nagy kólás poharamba [link]
- zseblámpa [link]
- mini tripod [link] telefontartóval [link]
- 1$-os ArtsCow egérpad
- rajta szintén Kínából Logitech G100s egér
- multitool-kártya [link]
- plusz kezemen az óra [link]
- másikon meg a MiBand [link]
- gépben az SSD keret [link]
És ez csak hirtelen amit megláttam az asztalomon.. :D Mondjuk ezek legalább tényleg hasznosak is.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.