Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57601) zoltan6 válasza DJ. Ru$y (#57599) üzenetére


zoltan6
őstag

Ha dymo-ra gondolsz,van 10 körül is,villanyász vagyok,hasonlót használunk melóhelyen.
[link]

(#57602) tzimash válasza zoltan6 (#57601) üzenetére


tzimash
őstag

Mi is Dymo-t használunk a cégnél 210D-t, most rákerestem, mennyi bele a szalag :Y

(#57603) vacs


vacs
veterán

Srácok, az csak szerintem gáz, hogy sinceritytrading/courtesytrading olyan borítékban küldi a cuccot, amire rá van írva, hogy mi van benne?
Ha emiatt eltűnik a csomag, akkor az neki is ciki, de annak is aki várja a csomagot.

(^)(>.<)(^)

(#57604) spidersoft válasza DJ. Ru$y (#57599) üzenetére


spidersoft
senior tag

Brother P-Touch 1000, valami ötezer volt a lidlben tán tavalyelőtt -- német lidi oldalán meg is leltem. Nézni kell a magazint, hátha lesz megint ;)

(#57603) vacs: tényleg ráírja... eh. A héten pont jött tőle két csomag, mindkettőn rajta van. Az egyiken kézzel, tollal van ráírva a telefonszám :D Ilyet se láttam még Kínából...

[ Szerkesztve ]

(#57605) DeFranco válasza zoltan6 (#57601) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és azt hogy hívják, ami vastagabb csíkra nyomtat, és a felirat "domború"? maga a csík meg öntapadós.

(#57606) nimfas válasza tzimash (#57602) üzenetére


nimfas
addikt

Olyan ez mint a nyomtató...

Olcsó gép, drága toner.
Drága gép, olcsó toner.

(#57607) asdf_ válasza tzimash (#57602) üzenetére


asdf_
veterán

Ja, durvan heroinarban van. Viszont epp nemreg rohogtem rajta, hogy meg az evtizedekkel elotti, betunkent porgettyus, kezzel kinyomos Dymo meg mindig kaphato :D Ugy negyezer a gep, es 1500 alatt van 3 meter szalag hozza.

(#57608) Feketelaszlo válasza vacs (#57603) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

CN22-re úgyis rá kell írni valamit, ha eggyel több helyen van feltüntetve az már szerintem nem oszt, nem szoroz. Ebből a termékkódból a legtöbb ember amúgyis max. annyit tud leszűrni, hogy valami Samsung.

(#57609) spidersoft válasza DeFranco (#57605) üzenetére


spidersoft
senior tag

A dymonak van olyanja... pl. a dymo omega. Ez úgy működik, mint anno a margarétafejes nyomtatók, amelyik olyan, ahhoz ugyanúgy lehet venni betűtípust. Ezek az olcsók csak műanyagra képesek nyomni, de van másfél helyiértékkel drágább verzió is, ami fémlemezt is tud dombornyomni. Iparban ez utóbbi is előfordul, főleg retkes/oldószeres/meleg környezetben. Ha veszel, akkor kis méretű betűt nyomót nem érdemes, mert az apró betűk nehezen nyomódnak kontrasztosra, jól olvashatóra: vagy nem nyomódik meg rendesen, vagy a betű a környezetével együtt kifehéredik. Némi gyakorlással és pár méter elrontott szalag után el lehet sajátítani a kis betűméretűeknél is, hogy milyen erővel nyomd a ravaszt, hogy pont szép legyen a betű :)

Amúgy a lidis brother gyári szalagja nagyon komoly: első próbanyomtatás felirata "próba" volt, egy használaton kívüli kutyaólra ráragasztottam (költséghatékonyságból a következő kutyánk neve legyen "próba"?... :DDD ). Ez volt ugye két éve, azóta veri az eső, éri a nap, fagy, bogarak... és még gyári szépségű a nyomat, meg a ragasztó is tart a *festetlen deszkán*. Majd ragasztok alá egy másik feliratot ezzel az utángyártottal, megversenyeztetem őket :D

[ Szerkesztve ]

(#57610) zoltan6 válasza DeFranco (#57605) üzenetére


zoltan6
őstag

erre gondolsz? nem jut eszembe hogy hívtuk ezt régen most hirtelen.
[link]

(#57611) AndrewBlase válasza vacs (#57603) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én eddig akárhonnan rendeltem, mindig rá volt írva, hogy mit tartalmaz. (Jó, az esetek többségében általános szavakkal, mint pl "USB Mouse" vagy "Smart Wirstband", tehát konkrét márka és típus nélkül.). Akár Ebay, akár Ali, akár BG.
És "természetesen" a saját telefonszámom is, amihez egyébként szvsz senkinek semmi köze, még a postásnak sem.

Miért mindig én???

(#57612) denko válasza AndrewBlase (#57611) üzenetére


denko
senior tag

hát, én 1x meglepödtem amikor a helyi postás felhivott a mobilomon hogy csomagom érkezett és ha nem ér el hova rakja a csomagot:C
szóhoz nem jutottam..nekem tetszett a szolgáltatás :DDD

(#57613) powerwade válasza AndrewBlase (#57611) üzenetére


powerwade
senior tag

A telefonszám jól jön... Engem már hivott postás, hogy itt a csomag, de nem fér be, viszont nem is vinné vissza, mi legyen - beadattam a szomszédba :)

[ Szerkesztve ]

(#57614) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszi srácok az ötleteket nyomtató ügyben. Ezért is kérdeztem, mert nem akarok 5k-t dobálni a szalagokra. Úgy nézem jöhet az utána olvasás és elmerülés a témában, ez sem olyan egyszerű.

spidersoft
A LIDL-ös ötletet köszönöm! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#57615) Mr.Grey válasza hyperspace (#57521) üzenetére


Mr.Grey
tag

Ha elég kicsi, akkor jó lehet ez. Ha nem, akkor ebben már biztos elfér. Nézz rá a méreteikre. Mindkettő profi kis darab...

[ Szerkesztve ]

(#57616) cris78


cris78
őstag

itt jobb oldalon facebook ikonnal való megosztásért 50 pont jár a Banggood-on.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#57617) retesz147 válasza cris78 (#57616) üzenetére


retesz147
addikt

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#57618) hyperspace válasza Mr.Grey (#57615) üzenetére


hyperspace
őstag

Köszönöm szépen :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#57619) maestro87 válasza cris78 (#57616) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi. :R Csak tudnám hogy csinálod. :)

(#57620) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kollégák. BG-n volt van az a napi "pörgetős" izé? Tegnap előtt megtaláltam ma nem. :R

(#57621) XtremLor válasza KaiotEch (#57620) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] Erre gondolsz?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#57622) KaiotEch válasza XtremLor (#57621) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezaz, köszönöm! :R

(#57623) szekra


szekra
őstag

Banggood-ra van valakinek kuponja? Blitzwolf iphone töltőhöz kéne. :R

(#57624) miroon válasza szekra (#57623) üzenetére


miroon
aktív tag

12blitzw - ezzel 12% kedvezményt kapsz, szerintem más nincs rá. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#57625) szekra válasza miroon (#57624) üzenetére


szekra
őstag

Erre sajnos nem jó. :( De köszi azért.

(#57626) Beni2360 válasza cris78 (#57616) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem nem reagál semmire az F ikon. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#57627) Szoszo94 válasza Beni2360 (#57626) üzenetére


Szoszo94
őstag

Engedélyezd a felugró ablakokat :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#57628) XtremLor válasza szekra (#57625) üzenetére


XtremLor
őstag

"affiliate6" Nem sokat vesz le, de tobb mint a semmi $6.57 a vegosszeg.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#57629) windlord válasza XtremLor (#57621) üzenetére


windlord
őstag

Nekem nincs meg a porgettyu, valamint a fb megosztasert 20 pontod ad csak az 50 helyett.

(#57630) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Sziasztok.

Nem tudjátok, hogy Angliából mennyi idő alatt ér ide egy csomag?
Múlt hét szerdán adott fel nekem egy cég egy csomagot (lehet akár levélben is, mert nagyon kis méretű) és még nem érkezett meg. Nem írtak semmit, hogy ajánlva küldték volna. Csak annyi infót adtak, hogy Royal Maillel küldték. (Nem eBayes, csak itt kérdeztem meg, mert itt sokan kaphattok csomagot Angliából és tudtok segíteni.)

Attól félek, hogy nem ajánlva adták fel és akkor a postás lenyúlhatta.

[ Szerkesztve ]

(#57631) Real_Necro válasza rayoliviero (#57630) üzenetére


Real_Necro
veterán

Royal Mail tudtommal sima posta. Szvsz érdemes még kicsit várni, bármi lehet, még az is, hogy már 3-4 napja itthoni postán csücsül. 2 hét után kérdeznék rá...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#57632) rayoliviero válasza Real_Necro (#57631) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rendben, köszönöm a segítséget.

(#57633) dugesz77 válasza szekra (#57625) üzenetére


dugesz77
őstag

Sokkal nem viszi lejjebb de az affiliate6 kód levesz egy kicsit. bocsánat látom volt már. De most a FB megosztásra adja elég hamar a 10% kupont. Az többet leszed.

[ Szerkesztve ]

(#57634) CactuS válasza rayoliviero (#57630) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én egy vaku-t rendeltem Royal Maillel 9 nap alatt érkezett meg és ha jól emlékszem, akkor a GLS hozta. A srác meg is lepődött, mert mondta, hogy a RM csomagokat általában botrányosan szarul címzik meg az enyémen meg rajta volt minden, még a telefonszámom is, így tudtunk egyeztetni.

Szerk.: megnéztem, GLS hozta a Royal Mailes csomagot nekem. De párom már kapott nem ebayes is kinti ismerősöktől és az is megérkezett gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#57635) szekra válasza dugesz77 (#57633) üzenetére


szekra
őstag

Köszi szépen! XtremLor neked is köszi. :R

(#57636) rayoliviero válasza CactuS (#57634) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én sajnos nem adtam meg a tel. számom, abból a megfontolásból, hogy már alig tudok angolul és nem akartam, hogy hívjon a cég. De hiba volt, mert így a csomagra nem tudták ráírni.

(#57637) trafóóó válasza rayoliviero (#57636) üzenetére


trafóóó
tag

Nekem rendszeresen jön ismerőstől Angliából csomag.
6 munkanap szokott lenni, és mindig a GLS hozza.

(#57638) rayoliviero válasza trafóóó (#57637) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi az infót, fel is hívom a GLS-t, hogy a számom nem adtam meg és csomagot várok. Ha nem lennék itthon, még értesítőt sem tudna bedobni, mert a lépcsőházba se lehet bejutni, zárva van, postaláda a lépcsőházon belül.

(#57639) Real_Necro válasza rayoliviero (#57638) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csomagszám nélkül semmit nem fognak tenni, meg szerintem úgy egyébként sem. Valamint nem biztos, hogy neked is GLS hozza (vagy ez most honnan jött?)... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#57640) rayoliviero válasza Real_Necro (#57639) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát csak próba szerencse, hogy hátha nekem is a GLS hozza.
Magyarországi szállításnál elég bemondani a nevet és címet, ahova várom a csomagot és az alapján is utána tudnak nézni.

De külföldinél nem, mert előbb hívtam a GLS-t és mondták, hogy ott kell mindenképpen a csomagszám, szerezzem meg. Azt mondták, hogy amit ajánlva adnak fel Angliában Royal Maillel, azt általában a GLS szokta kiszállítani.

[ Szerkesztve ]

(#57641) Samus válasza rayoliviero (#57640) üzenetére


Samus
addikt

Ha nem ajánlott, akkor tuti sima posta fogja hozni, anno rengeteg telefontokot vettem onnan, 7-10 nap volt. A rekord 3 nap volt (hétfő délutáni rendelés, csütörtök délben háznál volt, sima postával). Franciaországból még gyorsabb volt, ott öt nap volt az átlag.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#57642) Vangelis válasza Samus (#57641) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem egyszer a angol királyi postával küldtek küldeményt. Itthoni postafiókra...!!! A királyi posta a GLS.nek adta tovább ... nah a gls nagyon hozzáfér a magyar postafiókhoz :D

... több mint 2 hét volt mire ideért.

Sima levél pár nap! ... ,magyar posta kézbesítésével.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#57643) wentworth


wentworth
tag

Mit tudok csinálni, ha már a 3. ember is a tablet kijelzőfóliát csak magába buborékos boritékba teszi?
Megbeszéltük az ebay eladóval, ki tudja-e tömni, vagy kemény boritásba rakni, azt mondta no problem, persze.
Csináltam videót is róla, és ez is használhatlan. Már a 3. tablet fóliám a 3. embertől...
Szúrjam ki a szemét negativval? Mikor előre megbeszéltük, a paypal note-ba is beirtam neki.
Ekkora baromarcúak nem lehetnek a kinaiak... mondtam ink fizetek rá ha kell plusszba, de egyik se küldi normálisan.
Van immár 3 használhatatlan fóliám.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#57644) L4mie válasza wentworth (#57643) üzenetére


L4mie
veterán

Persze, hogy írj negatív értékelést, gyakorlatilag nem törődött a kéréseddel, szart a fejedre, ez után jó értékelést írni? max ha ad refundot a használhatatlan termékére.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#57645) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sziasztok ilyen kabelt keresnek legalabb 30cm hosszut ..
tudnatok segiteni par linkkel?! lehet a keresoszavakkal volt baj de ilyenbol ezt az egyet talaltam ez meg rovid es nincs is keszleten.. :R :R

Egyik vege USB 3.0 a masik meg oldaliranyba 90fokkal elforgatott mSata
:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#57646) XtremLor válasza Devil Smile (#57645) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] 60cm-es, nem probaltam amit itthon hasznalok azt a kulso hdd-hez adtak....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#57647) trafóóó válasza rayoliviero (#57638) üzenetére


trafóóó
tag

Ha tudsz csomag számot szerezni akkor sima ügy, mert a GLS szállítás napján kiadja a futár telefonszámát
és tudsz vele egyeztetni.

[ Szerkesztve ]

(#57648) CoolBoy323 válasza Vertigo18 (#57475) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Detto ez volt nekem is. Postan mikor atvettem, el is gondolkoztam, mi a fenet rendeltem, ami igy csorog :Y

Itthon aztan puzzle... Nekem a feliratok egesz pontosak. Csak kb 5db-nal van elteres, de jo az :)

Erdekes, h h tudtak kiesni a bitek, mert en most hiaba razom, nem esik ki...

Minosege szamomra effóess (de nekem az ilyesmi munkaeszkoz, mas minoseghez vagyok szokva), de 2$ert nem is vartam sokat ;)

(#57649) rayoliviero válasza trafóóó (#57647) üzenetére


rayoliviero
veterán

A futár számát már megszereztem máshonnan. A számom is megadtam neki. :R

(#57650) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Létezik olyan eszköz amivel 3d s filmet lehet nézni okostelefonon?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.