Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56451) cris78 válasza W00dyka (#56450) üzenetére


cris78
őstag

almás nem jó? :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56452) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, létezik vérnyomás mérős okosóra/karperec? Nem feltétlenül gondolok teljesen pontos értékekre, mert ahhoz nyilván megfelelő helyzetben megfelelő eszközzel kéne mérni. De ha már tudna közelítőleg valamit mutatni, mondani az jó lenne.(plusz WP kapcsolat előny lenne, csak, hogy tovább szűkítsem a kört).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56453) zsolti72837 válasza Handball94 (#56449) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ilyen kicsibe?
Mert ha annyit belerak akkor nem ütődik meg?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56454) Watcher45 válasza CactuS (#56452) üzenetére


Watcher45
tag

Nem akarok kötözködni, de szerinted a mandzsetta hová férne el? A csuklós vérnyomásmérőkön is eléggé bumszli.

(#56455) debcamp


debcamp
aktív tag

Közben még.. Banggood

BlitzWolf® BW-CB4 2.4A USB Type-C Rev. 2m Charging Data Cable
BlitzWolf® BW-CB8 2.1A Rev Micro USB 1m Charging Data Cable
Blitzwolf® BW-AC1 3.5mm To 3.5mm Aux 1m Audio Cable
A szövetesek masszívak, piros mindegyik. Jó minőség, tetszenek.
Remélem sokáig bírni fogják. Ha mégsem, 18hó gari van rájuk.

BlitzWolf® BW-CB11 3A USB Type-C to Type-C 1m Charging Data Cable
Itt volt egy kis érdekesség, jó dobozban rossza kábel volt. Type-C Micro usb volt type C type C helyett.
Support gyors és korrekt volt. Küldtek egy másikat, még várok rá.

BlitzWolf® Qualcomm Certified Quick Charger QC 3.0 33W USB Type C BW-C8 Car Charger
Adnak hozzá egy BlitzWolf® 2.1A Micro USB 1m Cable kábelt is. Érkezőben, ha megjött, írok.

[ Szerkesztve ]

(#56456) Real_Necro válasza CactuS (#56452) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet jobban jársz ha nézel egy ABPM alkalmas felkarra szerelhető készüléket.

Ami egyébként baromi drága, de a csuklóssal sem tudsz közel sem pontos értéket mérni, akkor minek fizetnél olyanra, ami mér, de minek?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#56457) schawo válasza CactuS (#56452) üzenetére


schawo
titán

37 degree, így keresd

De pontosságról ne álmodj

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56458) Dluinet válasza Whynot? (#56422) üzenetére


Dluinet
nagyúr


Whynot?

én innen rendeltem (most már nem szállít), teljesen jó volt a zuhanykabinunkra

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56459) 206 cc válasza CactuS (#56452) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! [Ennél]. Említik a vérnyomás mérés lehetőségét....de nem tudom mit érhet?!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#56460) W00dyka válasza cris78 (#56451) üzenetére


W00dyka
tag

Báááhhhhhhhhhhhhhh :W

:D Jól van nincs gond...tekintettel hogy almás a telefonom és nincs klaszik fm rádiója csak internetes, ezért nem jó nekem az olyan mp3 player amiben nincs fm rádió, már pedig ha jól látom ebben nincs.

De köszönöm ..... :R

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#56461) Samus válasza zsolti72837 (#56443) üzenetére


Samus
addikt

Igen, ingyen GoPro matrica, 6db. Szép nagy, nagyobb, mint az Ubuntusok, amik anno az ingyenes lemezekhez jártak. Innen rendelhetsz: [link]

Így néz ki: [link] (nem saját videó)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56462) solti


solti
senior tag

Hali, rendeltem múltkor Banggoodról BlitzWolf® BW-CB1 kábelből kettőt, voltak vele problémák:
- mind a kettőről a csatlakozó borítása lejár (funkciója nincs, csak branding műanyag, de akkor is)
- az egyik kábel rövidre záródott Blitzwolf szivargyújtó és a Z1 Compact között, szép amperszag volt...

Az első problémát review-ba jeleztem Banggoodon, fel is kerestek, hogy küldenek helyette 2 újat, meg is jöttek, de azokat még ki se bontottam;)

Amit akartam mondani, hogy figyeljetek ha iylen reversible kábelt használtok, hogy mikor összedugjátok tölt-e egyből, ha igen, minden OK, de ha nem, akkor húzzátok szét egyből;)

(#56463) CactuS válasza schawo (#56457) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, azt sejtettem, hogy ezek azért nem ütik meg egy rendes vérnyomásmérő szintjét. Viszont ha nagyságrendileg el tudják valahogy találni az értéket, akkor az a célnak megfelelne.

Real_Necro: Van rendes felkaros mérőm otthon, de azt nem szeretném fel-alá cipelni, magammal vinni. Azért örülnék, ha lenne valami kézen fityegő valami és nem kéne az otthonit magammal cipelni mindenhova.

Watcher45: Pedig pont azt teszed, ugorjunk...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56464) schawo


schawo
titán

[link] 37 degrees review

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56465) Feketelaszlo válasza CactuS (#56463) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Hát nagyjából egy véletlenszám-generátor pontosságát kapod. ;)

(#56466) wentworth válasza solti (#56462) üzenetére


wentworth
tag

zsir, nekem is kezdi beadni az unalmast a BlitzWolf® BW-CB1. De az USB végénél, nem a MicroUSB-nél.
A töltőjük jó, de a kábelük sz@r

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#56467) CactuS válasza Feketelaszlo (#56465) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, a lenti videó alapján a pulzusmérés jó, viszont a vérnyomás mérés eléggé ugrál, jobban, mint amire rá lehetne fogni, hogy belefér, így a 37 degree kilőve. Sebaj, még kutakodok, hátha. :B

schawo: köszi a videót.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56468) denko válasza CactuS (#56467) üzenetére


denko
senior tag

szia

Énis kerestem és nem találtam semmi jót.
Mindegyik elvileg nagyon eltérő eredményeket mutat.

legpraktikusabb ez talán [link]

de ennyiért...

(#56469) Bendegúz98 válasza wentworth (#56466) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#56462) solti
En Remax kabeleket hasznalok 2 es 1 m-eseket a full speed series-bol, nekem nagyon bevaltak

(#56470) zsolti72837 válasza Samus (#56461) üzenetére


zsolti72837
őstag

Na ez jó köszi. :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56471) Bendegúz98 válasza choco01 (#56428) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

xiaomi wifi repeater usb-s 7 dollar korul kijon

[ Szerkesztve ]

(#56472) Beni2360 válasza Real_Necro (#56456) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem van felkaros és csukló vérnyomás mérőm és ha betartod az előírásokat méréskor akkor legalább is nekem egyforma adatokat mért.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56473) zsolti72837 válasza Samus (#56461) üzenetére


zsolti72837
őstag

Amúgy State / Province-hoz a megyét kell írni, igaz?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56474) retesz147 válasza W00dyka (#56450) üzenetére


retesz147
addikt

Nekem most jött meg 1 hete, csak fm nélküli változat e-bay-ről....

Hát talán sok érte az 1000Ft körüli ár.Most nézem, már csak 650Ft :W

A készülék mozog a házban, tehát, ha bedugod a fülest, vagy a töltőt, akkor ellent kell tartani, különben a fekete házból kitolod a belső részt :D
Ha jól mértem 50mAh-s az akksi (sztem karcsú lesz). Eddig cirka 1 órát üzemelt, azt még kibírta.
A vezérlés se valami kitalált dolog, mivel nem a középső play/pause az OK/Enter, hanem a felső M (kocsiban használva zavaró nekem).

Ami viszont nagyon zavar:
-PC-re rádugva a gép nem ismerte fel, nem tudtam elérni az SD kártyát, de kártya olvasóból igen, azaz a kütyü a hibás
-nem kezel mappákat, minden ömlesztve, névsorrendbe kezd lejátszani
-minden indulásnál ki kell választani, hogy mit akarsz, setup, music, vagy nálad gondolom FM, nem jegyzi meg, mi volt az előző funkció, amikor hallgattad
-és a legbosszantóbb, minden indulásnál elölről kezdi a zenék lejátszását, azaz pl van 200 fájl rajta, mindig elsővel kezd.

A hangzás tűrhető, kocsiban használom, ott a hangzás nekem tökéletes, fülest még nem dugtam rá. 16GB-s kártyát megeszi simán.

Részemről nem ajánlott, a menü és az összeszerelés miatt!

bocs a hosszúért!

#olcsó MP3 lejátszó

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#56475) GIJoe


GIJoe
addikt

Egy fura kérdésem lenne :B Mi van akkor ha rendelek 5 db GU10es RGB ledet, akkor egynek a távirányítója fogja vinni mind, vagy mind külön külön kell kapcsolgatni? :)

(#56476) W00dyka válasza retesz147 (#56474) üzenetére


W00dyka
tag

Köszi akkor egyenlőre ez pénzkidobásnak tűnik, de majd meglátjuk .......írom majd mire jutottam vele

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#56477) retesz147 válasza W00dyka (#56476) üzenetére


retesz147
addikt

igen, pénzkidobás.
rendben, hátha tiédben más a soft és jó lesz.

ha tudna mappákat kezelni és nem mindig az első számmal kezdene, akkor számomra jó lenne, mert kocsiban bőven megfelel....de így idegesít, hogy mindig ugyan azok következnek....

Esetleg ne tud valaki olyan 1000-1500 Ft-ért ami ezeken a hibákon túllép?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#56478) choco01 válasza Bendegúz98 (#56471) üzenetére


choco01
addikt

És ez mennyire jó? :U

A földszinten egyébként 50%-os a jel, oda lenne téve.

Gargoyleval okosított routert tettem már korábban máshova, azt nem szeretném újra..

Ha meg már a 30 dolláros Xiaomi jön szóba akkor inkább egy TP-Link itthonról már.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#56479) tixem


tixem
addikt

Üdv!

Ez a piston ugye eredeti? Van még black friday-ból bónuszpontom vagy ezer darab :D Gondoltam ideje elszórni őket Oneplus 3 mellé.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#56480) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

CREE XPE Q5 600 Lumens 7W Zoomable LED Flashlight 1 x AA / 14500 - BLACK 2db 3.28-ért 07.24. rendelve, ma megjött :DD

vicc, hogy az EU raktárból 07.22. napon rendelt tablet sehol :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56481) -secret- válasza tixem (#56479) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#56482) trebrona válasza tixem (#56479) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az, csak éppen out of stock.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#56483) Silent77 válasza Bendegúz98 (#56471) üzenetére


Silent77
veterán

Ezzel szemezek pár napja.
Van esetleg valakinek?
Többet én se nagyon szánnék rá, csak a tv boxot kéne felerősítenie.

Szerk: ha jól veszem ki, ez csak xiaomi routerrel kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56484) KaiotEch válasza tixem (#56479) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ugyan az, eredeti, van készleten.

(#56485) trebrona: Hát majd elhasználja másra.

[ Szerkesztve ]

(#56485) trebrona válasza KaiotEch (#56484) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak oda nem lesznek jók a gearbest-es pontok...

(#56479) tixem:
Kicsivel drágább csak az újabb:[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#56486) Siriusb válasza Beni2360 (#56472) üzenetére


Siriusb
veterán

Tapasztalat azt mutatja, hogy a csuklós nem sokat ér. Egy Omron felkarost kell venni, az bevált.

(#56487) tixem válasza trebrona (#56485) üzenetére


tixem
addikt

Na, most jól bekavartál, nem is tudtam, hogy ilyen is van :D Megyek a füles topikba szakértelmet kérni :R

(#56484) KaiotEch köszi - pontok hiányába nem halok bele

Hopp és nem is gearbest, mert banggod pontjaim vannak, elírtam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#56488) tixem válasza trebrona (#56485) üzenetére


tixem
addikt

dupla, ma már másodszor :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#56489) Criminal017 válasza tixem (#56487) üzenetére


Criminal017
őstag

Piston 3-ra ne is nagyon várjatok, már nem gyártják és kezd elfogyni a boltokból is.

(#56490) trebrona válasza tixem (#56487) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor, hogy még egy kicsit jobban bekavarjalak: [link] :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#56491) Maximum1 válasza debcamp (#56448) üzenetére


Maximum1
őstag

Remélem a másik is lesz ilyen minőség.

(#56492) tixem válasza trebrona (#56490) üzenetére


tixem
addikt

A kialakítása nekem nem tűnik túl kényelmesnek, de utánanézek akkor ennek is :D

Hmm, redditen nincsenek tőle elragadtatva, legalábbis a hybrid-et jobbnak mondják többen is. Marad a hybrid egyelőre, aztán a többit majd megszakértik az érintett topikban.

Köszi

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#56493) cris78


cris78
őstag

Hogy működik a topik tagságos mini távirányító? Ráfekszek a mute gombra és a tv-n előbb utóbb meg kellene jelennie a mute jelnek?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56494) beg válasza cris78 (#56493) üzenetére


beg
veterán

Pont úgy, de piszok gyorsan engedd el olyankor, mert különben továbblép :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56495) IldiH válasza cris78 (#56493) üzenetére


IldiH
aktív tag

Azt hol olvastad, hogy használni is kell? Arról volt szó, hogy rendeljed :DD

(#56496) debcamp


debcamp
aktív tag

Igen, az enyém is egyben van, semmi gond vele.
Nem áll el sehol, abszolút nincs 1$-os hatása nekem.. tetszik :C

[ Szerkesztve ]

(#56497) cris78 válasza beg (#56494) üzenetére


cris78
őstag

Működik. Mindjárt megyek a lottózóba is kiprobálni :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56498) lac14548 válasza W00dyka (#56450) üzenetére


lac14548
aktív tag

Én is épp most rendeltem belőle... Kíváncsi leszek...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#56499) Handball94


Handball94
aktív tag

Xiaomi Miband 2 teszt
Ez alapján megtetszett a kicsike, de sajnos még elég drágák, használ már valaki ilyet ?

(#56500) tonyrulez


tonyrulez
őstag

POWERGO kuponnal -$5 Banggood-on minden Xiaomi, Blitzwolf vagy ZMI powerbankra, így pl.10000-es Xiaomi Ft4,917 helyett Ft3,470.

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.