Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56351) huliganboy válasza Dluinet (#56350) üzenetére


huliganboy
addikt

Tényleg egy USB elosztóval... :C

(#56352) AndrewBlase válasza huliganboy (#56349) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszönöm, akkor nem bennem van a hiba. Egyes vezetéket nekem is sikerült találnom. A harmadik linkeddel eléggé csoszogósan kellene közlekednem, hiszen a Jack dugó bokánál van. :D

Dluinet köszi neked is!

De végső soron, ha minden kötél szakad, lehet két kábel is, hiszen van két kivezetése a powerbanknak is. Igaz, az egyik csak 1A-os. :(

Miért mindig én???

(#56353) LógaGéza válasza AndrewBlase (#56352) üzenetére


LógaGéza
addikt

Azért mérd le legalább a külsejét a dugónak, hogy mekkora, mert lehet, hogy eltértek a szabványtól, és kisebb kell...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#56354) dugesz77 válasza AndrewBlase (#56352) üzenetére


dugesz77
őstag

Ja hogy a fűthető talpbetété? Egész jól bevált nálam. Az egyik csatlakozót cserélnem kellet mert ráléptem de kutya baja. Lehet így jobb lenne a kábelt megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#56355) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Tudtok megbizható linket adni fűthető talpbetéthez?

[ Szerkesztve ]

(#56356) nyirzoz


nyirzoz
aktív tag

Július 18.-án rendelt Jackly 45 ügyében én is nyitottam egy ticket-et.
5 percen belül jött a válasz, hogy 30.-án feladták és egy LVS tracking.
Mondjuk a rendeléseknél maradt a processing, így nagyon pontokat nem lehet majd gyűjtögetni.
De az majd a következő ticket témája. :)

(#56357) dugesz77 válasza krisztofer20 (#56355) üzenetére


dugesz77
őstag

Az enyém Banggood-ról jött akkor még csak 1000 Forint volt(presell volt ha jól emlékszem) de most már ott elég drága. Esetleg Aliexpress.

(#56358) zsiz válasza nyirzoz (#56356) üzenetére


zsiz
őstag

Én is nyitottam tegnap, szintén percekre rá jött ugyanez a válasz, lehet még a számunk is egyezik :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56359) bzoley válasza nyirzoz (#56356) üzenetére


bzoley
veterán

Még változhat. Én is ilyen választ kaptam.

(#56360) cris78 válasza zsiz (#56358) üzenetére


cris78
őstag

A ticket zárás meg 5 pont. Faragód az árát :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#56361) zoltan6


zoltan6
őstag

Miért pörögtök ennyire rá,hogy nem jött meg a jackly készlet 8-10 nap alatt? volt amikor 50 nap alatt ért ide a cuccom,még sem izgultam,én 3 hetet mindig számítok a kínai rendelésekre minimum,aztán ha itt van előbb akkor örülök.

(#56362) bzoley válasza zoltan6 (#56361) üzenetére


bzoley
veterán

Egy valakit mutass, aki a szállítási idő miatt aggódik!
Egy kivételével mindenki tudja, hogy kína messze van. Másról volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#56363) zsiz válasza zoltan6 (#56361) üzenetére


zsiz
őstag

Nem az a gond, hogy még nem jött meg, hanem az, hogy két hét alatt látszólag semmi nem történt a rendeléssel. Vagy fel sem adták, vagy a webshopban van valami gubanc. 30.-án rájuk írtam, jött is a válasz, hogy 30.-án fel lett adva.. ami most vagy igaz, vagy nem. A rendeléseimnél még mindig csak processing. De még ha véletlen igaz is lenne a 30.-i postázás, akkor is van valami, mert 18.-án rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56364) Hopkins_001 válasza zsolti72837 (#56335) üzenetére


Hopkins_001
tag

Forrófejű erősítőmnek megérte :D
Amúgy nem adnék már érte 5 dolcsit,presselben még megérte (3$)
Venti része tökéletes,elég erős,viszont a lámpa gyengusz,csak 5 led és nagyon hideg a színhőmérséklete, Xiaomi 2. generációs jobban megéri 10 led,melegebb szín és állítható fényerő.

(#56365) tzimash válasza nyirzoz (#56356) üzenetére


tzimash
őstag

csatlakoztam, ment a ticket.
Közben a válasz is megérkezett LVS tracking-gel, és a 30-i feladási dátummal :)

[ Szerkesztve ]

(#56366) DJ. Ru$y válasza Hopkins_001 (#56364) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az első generációs Xiaomi-val simán pariban van, vagy még jobb is, nekem tetszik, hogy hidegebb a fénye de ez ember és szem függő.

(Az erősítőt pedig ne így hűtsd, pont fordítva, főleg, ha az oldalain nincs szellőző, így a felfele áramló meleg levegőt visszanyomod rá, a felfele fújná vagy oldalra, hamarabb ürülne a felső légtérből a meleg levegő. Csak tanács, nem muszáj megfogadnod.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56367) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok, bicohoz ajánljatok nekem világítást. Nem fogok vele este menni, csak ha esetleg "elkap" a szürkület akkor lássanak. Azért legyen minnél erősebb és jó lenne ha szetben lenne (hátso piros)
Köszi

"If you're good at something, never do it for free!"

(#56368) AlyrArkhon válasza Hopkins_001 (#56364) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

ha kell oda az extra hűtés, én inkább vagy kiluggatnám alulról és alá, vagy ha ez nem megoldás, fölé tennék egy alulról felfele fújó laptophűtőt, hogy vagy alulról nyomjon be hideget, vagy felül szívjon el meleget.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#56369) Hopkins_001 válasza DJ. Ru$y (#56366) üzenetére


Hopkins_001
tag

Igen erre én is gondoltam,hogy vissza a megy a meleg,de egyelőre jónak tűnik,rendeltem egy gm320-ast majd kiderül hány fokos :)

(#56368) AlyrArkhon
Sajna alulról nem lehet,alaplapot hiába fújom,bordára kéne valahogy rárakni,mint egy cpu hűtőn.
Próbáltam kifele fujatni,de úgy meleg maradt.

[ Szerkesztve ]

(#56370) AndrewBlase válasza krisztofer20 (#56355) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én ezt rendeltem, és tőle tavaly, és tette a dolgát, míg a kábel meg nem adta magát. :(

Miért mindig én???

(#56371) spidersoft


spidersoft
senior tag

nagyobb kezűektől kérdezném: 14-es méretű munkáskesztyűre lenne szükségem, de a környéken a boltokban nem találok... kínából nincs véletlenül? ;)

(#56372) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Projector vásárlásán gondolkodom, de nem tudom kapható-e olyan, amibe valamilyen beépített tuner van.
Van ilyen, amibe antennát kell csatlakoztatni? Ami önmagában is képes megjeleníteni tartalmat?

(#56373) wentworth válasza attiati (#56315) üzenetére


wentworth
tag

Ja, faster processing gombra nekem is azt irja.... Van változásod?

Vi10 32G Q32G221510...

(#56374) zsolti72837 válasza Hopkins_001 (#56364) üzenetére


zsolti72837
őstag

:DDD

Lehet majd a második generációsát veszem meg inkább.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56375) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ilyennel találkoztatok már olcsóbb kivitelben?

¯\_(ツ)_/¯

(#56376) jupp008 válasza Zsoleszhun (#56375) üzenetére


jupp008
senior tag

Hú ez engem is érdekelne.
Amcsi szabványosban rengeteg ilyen és sokkal ötletesebb is van...már régóta irigykedek rájuk ez miatt.

(#56377) tonyrulez válasza gboszi (#56367) üzenetére


tonyrulez
őstag

Mobilról csak ennyire vagyok képes:

http://m.mobilarena.hu/tema/re_ebay-es_kutyuk_kis_penzert/hsz_48100-48100.html

Ez tipikusan arra jó hogy lássanak. Nagyon erős fénye van, nappal is jól látni. Ennyi pénzért bestbuy, nem kell se a felrakással, se elemekkel szarakodni, üzemideje is hosszú, pehelykönnyű.

4 8 15 16 23 42

(#56378) Met


Met
nagyúr

Ilyennel találkozott már valaki ebayen vagy Alin?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#56379) Saccco válasza Met (#56378) üzenetére


Saccco
nagyúr

Olyat (még) nem találtam. Viszont találtam érdekeseket, sima színes kampókat, jópofa nyilakat, de a legjobban ezek tetszenek: csavarforma akasztó.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#56380) pimmi


pimmi
senior tag

urak, valami használható ilyesmi pumpát, Akár el is égethetném azt a pénzt de ami jó, talán elektromos is lehetne, esetleg valaki valahonnan? köszi

(#56381) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!
Ebayen rendeltünk barátőmnek egy telefontokot még májusban, b@szott megjönni júniusban is. Írtam az eladónak hogy milegyen, küld egy másikat, adjak címet.( gondolom itt rontottam el). Na ez a másik se jött meg, a 40 napból régen kifutottam. 600Ft-ról van szó, nem is a pénz a lényeg, hanem hogy az eladót megfingassam valahogy. Paypalon fizettem, lehet itt még vmit csinálni? negatívot már nem tudom adni, lehet mást csinálni esetleg?

Tisztelet a Gépésznek!

(#56382) chatran válasza VMatteo (#56381) üzenetére


chatran
őstag

Alap, hogy sosem választjuk a resend opciót, ha nem érkezett meg. Kizárólag refund. :K

(#56383) DJ. Ru$y válasza VMatteo (#56381) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

chatran leírta az egyik lényeget, a másikat én írom, Paypalon 180 napig a fizetéstől számítva tudsz reklamálni, csak meg kell keresni a fizetést és ügyet nyitni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56384) VMatteo válasza DJ. Ru$y (#56383) üzenetére


VMatteo
őstag

akkor a paypal fiókban nézelődjek? és hogy hogy nem tudok értékelni?

Tisztelet a Gépésznek!

(#56385) 206 cc válasza Zsoleszhun (#56375) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Ez esetleg? vagy ez?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#56386) Beni2360 válasza 206 cc (#56385) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezek nem mennek bele a 60-s dobozba figyelem !!!!!

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56387) VMatteo válasza DJ. Ru$y (#56383) üzenetére


VMatteo
őstag

paypalban megtaláltam a fizetést, de sehol se látok ügy indítást
találtam egy linket ami átirányít a Resolution Centerbe, ez lesz az?

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#56388) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Olyan cuccot keresek amivel meg tudom akadályozni hogy poros/szöszös legyen a kártyaolvasóm
tehát pl. silicon vagy hasonló anyagból szükségem lenne microSD-re és SD-re, usb-re (apa) kupak is jöhetne :)

Előre is köszi :R

(#56389) spidersoft válasza VMatteo (#56387) üzenetére


spidersoft
senior tag

oops, nem válasznak szántam...

Valakinek van *konkrétan lumia 950-essel* tapasztalata, hogy melyik eladó küld rá valót? Korábban rendeltem két eladótól (egyik - másik), egymástól függetlenül mindkettő N640-esre valót küldött... a két csomagoláson a SKU szám megegyezett, szóval valszeg ugyanonnan dropshippelték, így már harmadik random eladótól nem is látok értelmét venni...

[ Szerkesztve ]

(#56390) Zeki válasza VMatteo (#56387) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az.

(#56391) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ezzel kapcsolatban tudna valaki okosat mondani? Töltöttem fel videót az embernek, azóta nem válaszolt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56392) Beni2360 válasza VMatteo (#56387) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg a paypal topikba kellene menni.😀

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56393) Silious


Silious
tag

Sziasztok!
Egy androidos TV okosítót szeretnék venni. Nincsenek nagy követelményeim, egy HD ready Tv lenne csak, max full HD lejátszás lenne (külön nem akarnám sima 720p-be beszerezni ami már van), Pendrive-ról, vagy memkártyáról menne a lejátszás, Hdmi csatlakozással.
Első körbe ezt néztem ki: http://www.ebay.com/itm/HD18Q-Amlogic-S805-Quad-Core-Android-4-4-Smart-TV-Box-Player-XBMC-WIFI-1080P-8GB-/361098131073?hash=item5413203681:g:X~QAAOSwukdXcJGF
valakinek van már vele tapasztalata, vagy jobb ajánlat ennél?

(#56395) trebrona válasza VMatteo (#56394) üzenetére


trebrona
nagyúr

Resolution centerben jó helyen leszel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#56396) gulac12 válasza Silious (#56393) üzenetére


gulac12
tag

Szerintem kb. ennyi pénzért már S905 gépet is kapsz, látogasd meg az Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topikot, már az összefoglalóban találsz ajánlott modelleket, melyekkel sokkal jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

(#56397) VMatteo válasza trebrona (#56395) üzenetére


VMatteo
őstag

rákattintottam hogy nem kaptam meg, erre írta hogy bocs 30nap, de vegyem fel a kapcsolatot az eladóval. hát ezzel nem vagoyk előrébb, marad a paypal valahogy

Tisztelet a Gépésznek!

(#56398) LógaGéza válasza Silious (#56393) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az S805 már kicsit elavult, azóta van S905 is. Most rendeltünk innen a fórumból többen is ilyet, esetleg erre nézz rá.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#56399) trebrona válasza VMatteo (#56397) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eddig nem paypal-en voltál?
Resolution center=>open case, ha jól emlékszem. Mostanában nem kellett nekem.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#56400) VMatteo válasza trebrona (#56399) üzenetére


VMatteo
őstag

igen így csináltam ahogy írtad, és felül
"Unfortunately, your purchase is no longer eligible for eBay Buyer Protection since 30 days have passed since the estimated delivery date of the item but we encourage you to contact the seller to work things out. Most sellers want their buyers to be satisfied and will work with you."
ez így kapufa

Tisztelet a Gépésznek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.