Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56201) 2thletme2day válasza bzoley (#56200) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ha más tétel akkor miért ne értékelhetnéd mindkettőt attól függetlenül, hogy együtt vagy külön rendelted őket? :F

(#56202) bzoley válasza 2thletme2day (#56201) üzenetére


bzoley
veterán

Gondoltam egy vásárlás. De most épp ott nézelődök, mindkettőnél látok lehetőséget. Lehet, hogy mégis meg van mentve a haza.

Most nézem a review oldalt, mindkettőt lehetértékelni.
Bocs a dölösleges rizsáért, bepánikoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#56203) 2thletme2day válasza bzoley (#56202) üzenetére


2thletme2day
őstag

Azért kérdeztem, hogy ugyanaz a termék-e mert első rendelésem gearbestről ma érkezett meg. Egy xiaomi powerbank és hozzá egy szilikon tok. Egy csomagban jött és mindkettőt tudtam értékelni külön külön. :U

(#56204) zsiz válasza schawo (#56191) üzenetére


zsiz
őstag

Tehetségük határtalan :) Nekem ma egy 1 napos szállítással feladott csomagot kellett volna kapnom, sebaj... majd hétfőn esetleg. Kár, hogy ha már tegnap itt lett volna is késő lenne :D Múltkor meg egy nagyobb súlyú csomagot vártam (~80kg műtrágya), két csomagra volt bontva, de együtt kellett volna jönniük. Ehhez képest az egyik már itt volt a postán, a másik meg vagy 150km-re a feladó postán maradt... És persze külön nem lehetett átvenni, és naná hogy akkor is közbejött egy hétvége, szegény dinnye meg hiába várta a tápanyagot, főleg, hogy a webshop is vagy 1 hetes késéssel adta fel a csomagot. Mondjuk elveszteni még vesztették el egy regisztrált csomagomat sem. Kínából jövő sima levél már veszett el, de azt meg nem tudni, hogy országon belül vagy kívül, meg amúgy is 1 centes vacak volt :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56205) HoTaZo válasza bzoley (#56202) üzenetére


HoTaZo
őstag

Jól értem, hogy mostanában (ma?) rendeltél egérpadokat és máris értékeled?
S ha jó értékelést adsz ma, de érkezéskor nem felel meg az áru, akkor tudsz még reklamálni?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#56206) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Elcsesződött a laptopban a jack, így megvettem a legolcsóbb usb hangkártyát. Olcsó húsnak híg a leve, súg, sípol, hullámzik a hang, mindent csinál. Van bevált eszköz jó hanggal? Akár párezerig is elmennék.

4 8 15 16 23 42

(#56207) Silent77 válasza bzoley (#56202) üzenetére


Silent77
veterán

Bocs, én az érkezés értékelésre gondoltam. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56208) dugesz77


dugesz77
őstag

Nálam Magyar postánál az viszi eddig a prímet amikor egy vidéki rokon küldött fel pucolt dióbelet eladásra. Nyugdíjas és gondolta lesz egy kis mellékes(saját maga pucolta meg). Feljött a csomag ott volt pecséten 5,2 kg. Szépen becsomagolva,külsérelmi nyomok nélkül. Felnyitva furcsa volt ,hogy csak félig van. 2,1 kg maradt. Remélem a torkán akadt az illetőnek....

(#56209) schawo válasza tonyrulez (#56206) üzenetére


schawo
titán

Külső hangkártyát gyártani nem egyszerű az usb tápolás bizonytalansága miatt. Creative Sound Blaster Play 2

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56210) bzoley válasza HoTaZo (#56205) üzenetére


bzoley
veterán

Nem, majd csak miután kipróbáltam, csak most jutott eszembe vásárlás után. Mindig csak egy valamit vettem.

(#56211) 2thletme2day válasza Silent77 (#56207) üzenetére


2thletme2day
őstag

Érkezés értékelésnél is tételenként kell bejelölni, hogy megjött a cucc nem pedig rendelésenként nem igaz? :F

(#56212) zsiz válasza DJ. Ru$y (#56194) üzenetére


zsiz
őstag

Én most tervezek rendelni.. de nem tudom eldönteni, hogy kell-e ez nekem egyáltalán. Egyelőre telefonom sincs hozzá, és amit kinéztem, hogy venni szeretnék az is csak 720p kijelzős és giroszkóp sincs benne, ha jól tudom :F

Egyébként ez 95% positive feedback-es, míg ez 100% positive feedback-es és kuponnal alig drágább (7.5$). Lehet, hogy utóbbit érdemesebb megrendelni? Bár nem ismerem itt a feedback-rendszert, hogy hogyan működik.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56213) zoltan6


zoltan6
őstag

Nekem ma jött meg a 2$-os Jackly készlet,doboza kicsit megnyomódva,plexije 2 helyen kicsit megrepedve.
Van eredeti Jakemy-m,így van viszonyítási alapom,szerintem a nyomába sem ér,a toldórudat nem lehet betolni a nyélbe,mint a jakemynél,vagy én nem jöttem rá hogy kell,a fejek jól illeszkednek a mágneses fejbe.összességben szerintem ennyit megért,jó lesz valakinek karácsonyi ajándéknak,pont ezért nem is próbáltam csavarral,hogy mennyire erős.

(#56214) DJ. Ru$y válasza zsiz (#56212) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

100%-ostól US $6.80-ért rendeltük elég sokan valamelyik nap.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56215) basaja


basaja
senior tag

Megjött a Blitzwolf fordítható kábel:nagyon jó,erősen kapaszkodik mindkét oldal(normál ès a micro USB is)...A töltèst simán 2.1 A-el viszi... Blitzwolf

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#56216) dave0 válasza maestro87 (#56128) üzenetére


dave0
csendes tag

Már $4,99 :(

(#56217) bzoley válasza DJ. Ru$y (#56214) üzenetére


bzoley
veterán

Nem, a másiktól(legalábbis cris78 linkje alapján).

[ Szerkesztve ]

(#56218) DJ. Ru$y válasza zoltan6 (#56213) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az csak egy sima toldó, ez nem olyan, mint a Jakemy, hogy meg tudod akasztani X centinként és beljebb tolni.

bzoley
Teljesen igazad van, elnéztem, csak a rohadt 999-et néztem, hogy itt mindenkinek az van a neve mögött. ;] :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56219) zoltan6 válasza basaja (#56215) üzenetére


zoltan6
őstag

mi is ennyire örültünk neki,amíg újdonság volt,majd próbáld meg pár alkalomnyi használat után az eredeti micro usb-s töltőkábeleddel használni a készülékedet,amibe a blitzwolf fordítós kábel volt, lötyögni fog benne,ez a fordítós kábel teljesen szétcseszi az aljzatot. :(
ráadásul 2 itthon levő telefont sem ismert fel sz.géppel összekötve.én nem ajánlom ezt a kábel. :(

(#56220) pocokxx válasza zoltan6 (#56219) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Én is lecseréltem pont emiatt...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#56221) basaja válasza zoltan6 (#56219) üzenetére


basaja
senior tag

Na az szèp lesz....Akkor megy a lecsóba

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#56222) zsiz válasza DJ. Ru$y (#56218) üzenetére


zsiz
őstag

Mondjuk a 100%-osnak meg sokkal kevesebb adásvétele van..

Nekem Jackly-ből ez van: [link], szerintem hibátlan. Annyi mindenre használtam már kint is, bent is.. nagyon szeretem. Amúgy ez is jó ár érte, én mondjuk 2,5$-ért vettem (nem innen, és dobtam rá egy 5$-os kupont is, úgy lett annyi az ára. 7,5$ volt eredetileg).

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56223) DeFranco


DeFranco
nagyúr

műszerész csavarhúzót tudtok ajánlani? valami 2x6 os kellene lapos és csillag fejjel, kis méretekben, pl. laptopot szerelni. fontos, hogy vékony egybeszárú legyen, nem szeretnék bitfejest, mert azzal nem érem el a mélyen fekvő szűk helyen levő csavarokat.

(#56224) basaja


basaja
senior tag

Ugreen kábelek is ilyenek, vagy azok azért normálisak?

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#56225) zoltan6 válasza DeFranco (#56223) üzenetére


zoltan6
őstag

Én sem szeretem a bítfejeseket,én ilyet használok,kicsit gagyinak tűnik,de marha erős.ilyen vásárosoknál vettem,akik szoktak így járni művelődési házakba,iskolákba árulni mindenféle kacatot,talán egy ezres volt,szerintem biztos külföldről hozzák,mert volt rajta valami kínai felirat.
[link]

(#56224) basaja
következő szerintem nekem is az ugreen kábel lesz,mert nekem a tronsmart készletben is volt 2 gyári hibás,sokan dicsérték itt az ugreent.

[ Szerkesztve ]

(#56226) Real_Necro válasza cadtamas (#56104) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor Te még nem hallottad, hogy "az ajándékba adott kés elvágja a barátságot"? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#56227) Dluinet válasza basaja (#56224) üzenetére


Dluinet
nagyúr

több hónapja használok Ugreen, de még semmi negatív tapasztalatom nincs

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56228) dugesz77 válasza Dluinet (#56227) üzenetére


dugesz77
őstag

Ezt én is alátámasztom. A legjobb kábelem mérve az 50cm-es Ugreen. 0,1 Voltot ejt 2A mérésnél.
Meg a fene érti ,mert egyik kütyü sem QC-s de a múltkori akciós Ugreen QC 2.0 töltő is érezhetően gyorsabban tölt. Táblagépet,telefont egyaránt. Ezzel a 50 cm-es kábellel nagyon jó kis combo lett.

[ Szerkesztve ]

(#56229) basaja


basaja
senior tag

Köszi Urak,csak azèrt kérdeztem mert a jövő héten meg kell,hogy kapjam a 3 méteres Ugreen kábelt...Akkor remélem azzal nem nyúltam mellé...
Ugreen

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#56230) Beni2360 válasza bzoley (#56202) üzenetére


Beni2360
félisten

Csak a beérkezésnél kapott pontot bukód mert egyszer tudsz dátumot megadni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56231) Beni2360 válasza zoltan6 (#56213) üzenetére


Beni2360
félisten

Én még tavaly vettem 11.30 $ kb és nem is tudtam, hogy milyen márka de nagyon sokat használtam és karcolás nélkül avval a vékony szárral fúró gépbe fogva vígan csavarta be a csavarokat.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56232) peestike válasza dugesz77 (#56228) üzenetére


peestike
senior tag

Ugyan ezt a kombót vettem. Vélemény is ugyanaz, tényleg mintha gyorsabban töltené a telókat, tabot. Vagy csak placebo :D

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#56233) Imy válasza zoltan6 (#56213) üzenetére


Imy
veterán

Nekem meg még fel sem adták...

(#56234) bzoley


bzoley
veterán

VR sisak állítólag feladva holland postával.
A Jackly dispatch dátuma kevésbé meglepő módon ugrott egyet, úgyhogy felhasználtam az egyik bianko jegyet kicsit panaszkodni.

(#56235) maestro87 válasza dave0 (#56216) üzenetére


maestro87
őstag

Nálam még mindig 1.4$ a Choetech.

(#56236) Saccco válasza DeFranco (#56223) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jakemy-nek vannak ilyesmi készletei is:
Jakemy JM-8143 10 in 1 Screwdriver Set - Ez bitfejes, de hosszított és vékonyított.
akemy JM-8124 9 in 1 Screwdriver Set - Ez még hosszabb, két oldalas, viszont nem vékonyított.
Jakemy JM-8147 Screwdriver - Nagyon vékony fix csavarhúzó, viszont nem szett :F
JAKEMY JM - 8140 Screwdriver Bit Kit - Másik fajta vékonyított bitkészlet.
JAKEMY JM - 8121 Precision Screwdriver Set Hardware Tool - Vékony csavarhúzó készlet, torx és kereszt

#Jakemy #Csavarhúzó #bit #készlet

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#56237) Zeki


Zeki
nagyúr

Banyek, hazahoztam a melóból az ezeréves Nokia adatkábelem, amit anno a Nokia E52-höz kaptam. Bedugtam a laptopba, és ezzel nem gószt táccsól a telóm. Tölt, megy az adatfolyam, közben a kijelző is normálisan működik.
Ezt egyik mai kábel sem tudja, amik itthon vannak. Mindegy mi a márka (ZTE, Xiaomi, Blitzwolf, Ugreen, Cheotech,... stb)

(#56238) schawo válasza bzoley (#56234) üzenetére


schawo
titán

be szemüveg nálam is úton

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56239) schawo válasza Zeki (#56237) üzenetére


schawo
titán

A többivel a laptopról is ghostol?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56240) vidaila


vidaila
aktív tag

Nem tudom ide illő e, csak pozitív vásárlói tapasztalatom szeretném megosztani:
Kerek egy hónapos Xtar VC4 töltőm Banggood-ról vásárolva megadta magát, 3 napos levelezés után (3 levélváltás mindösszesen, levelenként 24 órás válaszidő :) )teljesen újat postáztak fel részemre.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#56241) Ra3 válasza bzoley (#56234) üzenetére


Ra3
őstag

Ez a két dolláros Jackly set már nálam is lassan két hete processingel, ideje visszakérni a pézt meg a pontokat...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#56242) schawo válasza Ra3 (#56241) üzenetére


schawo
titán

Én ráérek, két dollár nem nagy pénz, hogy hiányozzon. Aztán ha mégis küldik, akkor meg bosszankodnék. Majd ha ők azt mondják, hogy nyema.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56243) Ra3 válasza vidaila (#56240) üzenetére


Ra3
őstag

Ez a Banggood nagy előnye, az áraik nem annyira jók, de ha valami bajod van pikkpakk megoldják, az újraküldés se gond, még drágább dolgoknál sem. Nekem is csak jó tapasztalataim vannak velük.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#56244) pimmi


pimmi
senior tag

dd4.com kupont hogy lehet szerezni, nem ismerem az oldalt, pp mehet, megbízható, linkeltetek pár cuccot, megtetszettek..k,

(#56245) bzoley válasza Ra3 (#56241) üzenetére


bzoley
veterán

Ennyiért inkább várok rá, még ha nem is egy komoly cucc, és nem tudom mire használni. Viszont volt már ilyen lassúság korábban, és a várakozásért kaptam 200 pontot. Mondjuk az egy $17-os töltő volt.

(#56246) zsiz válasza schawo (#56238) üzenetére


zsiz
őstag

Na én meg este megrendeltem a drágábbat, hátha azt hamarabb feladják... :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56247) attiati válasza bzoley (#56234) üzenetére


attiati
veterán

kinek lehet ilyenkor írni?
elég pitiáner hozzáállás, ott van készleten, de inkább megvárják a refund kérelmet, és nem szállítják ki az akciós áron

(#56248) dugesz77 válasza pimmi (#56244) üzenetére


dugesz77
őstag

Ezt az oldalt most próbáltam. A VR sisakhoz működött a 528WQXI67C6XS60900 kód le is vett 4,5 $ az árból.

Érdekes amúgy a pontozás. Ha naponta egyszer belépsz kapsz 10 pontot. Rendeltem 21$ értékben azért meg kaptam 21 pontot :F . Még értékelést nem néztem ad-e valamit.

[ Szerkesztve ]

(#56249) bzoley válasza attiati (#56247) üzenetére


bzoley
veterán

Pl. nyitsz egy hibajegyet. Nekem van pár általános, kitöltetlen, ha bármi gond lenne.
Megjegyzem, nincs kiírva, hogy raktáron van.

(#56250) pimmi válasza dugesz77 (#56248) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, hogy vásároljak, ha egy eladótol 2 tételt szeretnék, kosárba, vagy külön külön, k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.