Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56851) spidersoft válasza DJGABI (#56841) üzenetére


spidersoft
senior tag

Használható és működő cucc, mindaddig, amíg a tetején lévő menetes kupak el nem reped... nekem ezt elég gyorsan megtette. Piezo+gázos öngyújtó kijön az árából kettő... igaz az snassz, ez meg mókás cucc :D

(#56852) Nestor16 válasza Silent77 (#56765) üzenetére


Nestor16
senior tag

Az endoszkópról pár szót esetleg, ha kipróbáltad. Milyen a képe? Köszi. :R

Üdv, Dávid

(#56853) Silent77 válasza Nestor16 (#56852) üzenetére


Silent77
veterán

Este megnéztem, hááát, elég gáz.
Ha nagyon közel van valami, akkor nem lehet kivenni. Kell neki 5-6cm a tárgytól, hogy látható legyen.
Ez azért nem mindig oldható meg.
Majd ha lesz még időm, jobban ránézek.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56854) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Valaki linkelt a múltkor mágnest amit a csavarhúzóba lehet tenni hogy mágneses legyen, azt konkrétan hova kell? Oda ahova a bitfejet is rakom? Tehát kintebb fog állni a bit?

Előre is köszi a segítséget. :R

(#56855) BullZeye válasza PainKiller13 (#56854) üzenetére


BullZeye
veterán

Mágnest akárhova rakod sose lesz olyan erős, hogy érjen is valamit. Simán végig kell húzni a csavarhúzó fém részén, aztán elrakni, és így pár napig jó lesz.

(#56856) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

Konzervnyitóból (maunális) van esetleg olyan, ami bevált, bátran rendelhető?? (nem a multitoolokra gondolok, hanem csak konzervnyitó kellene)

köszi!

(#56857) zoli03 válasza Feketelaszlo (#56843) üzenetére


zoli03
őstag

Először is megfelelő szélességűt kell venni. Amíg ez nem teljesül, akármeddig törheti be, nem lesz kényelmes hosszútávon.

(#56858) solor válasza pimmi (#56837) üzenetére


solor
tag

Ilyen ülésrátétet endeltem:
http://m.gearbest.com/bike-parts/pp_353368.html
pontokkal $1.13. Ha megjön, majd írok róla...

[ Szerkesztve ]

(#56859) beg válasza PainKiller13 (#56854) üzenetére


beg
veterán

Ilyet keress:

Screwdriver magnetizer. Bitet is mágnesez. Ha már nyolcat megcsináltál elmondhatod, hogy bemágneseztél 1 byte-ot :DDD

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56860) DJ. Ru$y válasza BullZeye (#56855) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ebben azért ne legyél olyan biztos. Az első Jakemy szettemben, látom a mágnest úgy van bele préselve a nyél belsejébe, megfogja a bit-et és átadja szépen a mágnesességet, így simán fogja a csavarokat.

Amit DD4-ről kaptam nincs benne mágnes (gyári hibás termék valószínűleg), még a bit sem marad benne, most tárgyalok a DD4-gyel. Ha nem tudok velük megállapodni csak refundban, akkor veszek egy ilyen szettet, kettőt hármat összeragasztok kívülről és beleragasztom a nyélbe. Tökéletesnek kellene lennie. Majd beszámolok róla.

PainKiller13
Igen a nyélbe kell, a mágneses nyelekben is ott a mágnes csak be van süllyesztve és préselve van. 2-3 mm (2-3 db az előzőleg linkelt mágnesből) nem okoz olyan mélység csökkenést, hogy ne tartson a bit ugyanúgy (a mágnes miatt még jobban).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56861) fulemuless válasza AndrewBlase (#56849) üzenetére


fulemuless
csendes tag

Ha nem azt kaptad, amit rendeltél, akkor nem lett volna szabad elfogadni a 40% refundot. 100%! A pénzt meg visszakapod, csak várnod kell. Gondolom kérték képet róla, hogy bizonyítsd be. Nekem is volt hasonló(hibás volt), de nem fogadtam el azt, hogy olcsóbban adja. A pénzt megkaptam és a hibás cucc is nálam van. Viszont leszek olyan sportszerű, hogyha tőlem megveszi valaki értékcsökkent áron, akkor visszautalom neki azt a pénzt.

(#56862) KaiotEch válasza beg (#56859) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Semmit nem ér sajnos.

(#56863) BullZeye válasza KaiotEch (#56862) üzenetére


BullZeye
veterán

Hagyományos csavarhúzón igen, bitfejeseken nem.

(#56864) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Rendeltem egy kamera táskát. Elvileg EU raktárból (Baggood, de az a topik eléggé kihalt.). 25.-én feladták a csomagot, viszont azóta nem mozdult meg TN szerint:

25.07.2016 20:54 Elektronikus értesítés a szállításról Customer A000091607253a9e
26.07.2016 01:16 Feldolgozás Flytexpress-cn
26.07.2016 01:16 Átvéve a feladótól Flytexpress-cn

Az ígért 5-7 munkap tegnap járt le. Írnom kéne az eladónak, hogy valami nem oké?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56865) PainKiller13 válasza beg (#56859) üzenetére


PainKiller13
őstag

Van itthon, anno ajándékba küldték, de nem tudtam mire jó :DDD :DD

+ felébe dugjam?

(#56866) Ádám16


Ádám16
addikt

Sziasztok!
Volt itt anno univerzalis autos telefontarto, szelvedore rögzíthető, hosszú karral. Melyik is volt az?
Illetve melyik microusb-3.5jack kabel ajanlott? (Telefont osszekotni fejegyseggel)

(#56867) Siriusb válasza Ádám16 (#56866) üzenetére


Siriusb
veterán

Évek óta használok többféle tartókat, hosszú karos volt utoljára, de idén meguntam és vettem egy exogear-t. Sokkal drágább, viszont műszerfalon is magabiztosan megtapad, tényleg jó minőség. Ha hosszútávra tervezel és nem szeretnéd, ha a telefonod véletlenül lepottyanna útközben, esetleg gondolkodj el rajta.

(#56868) psalm69 válasza Ádám16 (#56866) üzenetére


psalm69
csendes tag

Autós telefontartónak én ezt használom.

Nem olcsó:Igrip vagy Herbert Richter (HR grip)

(#56869) L4mie


L4mie
veterán

USB Type-C hubot tud valaki ajánlani? HDMI-LAN - USB
valami ilyesmi érdekelne:

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#56870) motoflug


motoflug
őstag

Valaki használ esetleg ilyen autós telefontartót? Jó minőségű lehet vajon?

(#56871) KaiotEch válasza BullZeye (#56863) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jaaa, akkor azért nem köszi, így már én is tudom. A hagyományosok meg általában mágnesesek :R

(#56872) cikasz válasza daver88 (#56856) üzenetére


cikasz
őstag

Kanálgépnél nincs jobb :K

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#56873) DJGABI válasza daver88 (#56856) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] pár éve ilyet vettem. korábban volt tökugyanilyen itthon, de eloxidálódott rendesen. amúgy jó cucc, hamarabb körbeérni vele mint a modern, műanyag kacatokkal.

hmm most h kérded lehet berendelek egy ilyet is, masszívabbnak néz ki [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#56874) Ace owner


Ace owner
addikt

xiaomi power bankot honnan érdemes venni hogy eredetit kapjak?

Galaxy Fold 4

(#56875) -secret- válasza Ace owner (#56874) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Banggood

(#56876) kenand válasza L4mie (#56869) üzenetére


kenand
veterán

Ugreen-nek van ha minden igaz, van jó árakkal dolgozó Ugreen Ali direkt store

(#56877) nimfas válasza BullZeye (#56855) üzenetére


nimfas
addikt

Ha nem 200 Ft-os csavarhúzót veszel...
Wekador kb 20 éves.... Heggyel befelé van benne a bit hegy. Meg tudom pörgetni a csavarhúzót a hegy alatt és nem esik le. Nem mondanám hogy szart se ér. :DDD

(#56878) Ace owner válasza -secret- (#56875) üzenetére


Ace owner
addikt

legit?

Galaxy Fold 4

(#56879) Flashback


Flashback
addikt

Ha már szóba került a kanálgép. Van valahol jó minőségű, műanyag?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#56880) Silent77 válasza Ace owner (#56878) üzenetére


Silent77
veterán

Ö lesz az.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56881) -secret- válasza Ace owner (#56878) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#56882) Ace owner


Ace owner
addikt

Kösz mindenki!

Galaxy Fold 4

(#56883) pepe091 válasza motoflug (#56870) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Április óta használom, nagyon bevált, stabil, nem remeg benne a telefon. Mondjuk én csak a hagyományos verziót használom, a ventis részét nem. A tapadókorong nagyon erős, jól bírja, mikor megjött felraktam, azóta egyszer sem vettem le és szépen fent van.

(#56884) Nestor16


Nestor16
senior tag

Ebből a konzervnyitóból tud valaki olcsóbban? Esetleg bevált típus, eddig ez a szimpatikus.

A szúnyogsütögetős szúnyogirtó akkor bevált?

Van valami partikus szatyorszerűség a bevásárlásokhoz? Mondjuk, amit bele lehet akasztani a kosárba, hogy ne kelljen annyit pakolgatni.

Ez a zuhanyfej megtetszett édesanyámnak is. Ahogy olvastam egy pár évig jó lesz, amíg nem megy tele vízkővel. Ez a verzió vajon mitől drágább? Esetleg másfajta, színes csili-vili-vel van tapasztalat, amiben LED van? Bár gondolom az csak egy fölösleges funkció, amitől hamarabb a elromlik. :)

Köszi, az eddigi linkeket is! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#56885) KL48


KL48
tag

Nejemnek megtetszett ez az óra. Megrendeltem, megérkezett, de olyan kicsi, hogy nem tudja bekapcsolni a csuklóján, pedig nem "nagy darab". Állítási lehetőség nincs, úgy hogy vigyázat, csak gyereklányoknak ajánlott.

(#56886) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Köszönöm Istenem, hogy rátaláltam erre a topicra. Kész felüdülés olvasni! Szezámmagos zsemlét rendelt már valaki kinából? Ami tésztájában magvas, nem csak úgy rá van szórva!

(#56887) CactuS válasza KL48 (#56885) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pedig a leírásban azt írja: Circumference:Approx 6 inch(Adjustable).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56888) Nestor16 válasza Nestor16 (#56884) üzenetére


Nestor16
senior tag

Az első link nem konzervnyitó, hanem befőtt kinyitó, rosszul írtam. :)

Üdv, Dávid

(#56889) Hurkafej válasza Nestor16 (#56884) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

A linkelt cucc inkább hasonlít befőttesüveg vagy üdítős üveg nyitóra.

Láttam már észrevetted. :)

[ Szerkesztve ]

(#56890) Ciccuka válasza Nestor16 (#56884) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hirtelen ne adj rá nagy nyomást, mert szétnyílik. Nálunk már a harmadik ilyen megy.

A másikhoz van falra szerelhető tartó.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#56891) Dluinet válasza L4mie (#56869) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ugreen USB Type C USB 2.0 HUB 3 Ports with rj45 External Wired Network Card Lan Adapter

Driver ingyenesen csak IOS és Google Chrome Book
de lehet hogy mással is mükszik

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56892) L4mie válasza Dluinet (#56891) üzenetére


L4mie
veterán

:R meglesem :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#56893) Deconst válasza motoflug (#56870) üzenetére


Deconst
csendes tag

igen, pár napja jött meg, nekem tetszik, ragadós a tapadókorongja, így plusszban az is fog. Sok tapasztalatom nincs vele, de eddig jónak tűnik

(#56894) Ombre85 válasza Bendegúz98 (#56886) üzenetére


Ombre85
tag

Kaját itt max. konzerves bogarat szokás rendelni :DDD

(#56895) Upo válasza HoTaZo (#56831) üzenetére


Upo
addikt

Nekünk volt már vagy 5-6 ilyen kábel, amíg a fiam el nem hagyta őket az utcán. Két irányban tudod odatapasztani, de adatkommunikáció csak az egyik állásban van. A töltés mind a két állásban működik. Próbáld meg átfordítani. Utána meg jegyezd meg hogy felfelé vagy lefelé állt a led, és úgy használd ha adatátvitelt is akarsz.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#56896) Nestor16 válasza Ciccuka (#56890) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszi az infót, rá nem jöttem volna magamtól, hogy mitől drágább. :D

Üdv, Dávid

(#56897) nimfas válasza Nestor16 (#56884) üzenetére


nimfas
addikt

Akasztós szatyorgarnitúra... Ilyesmit nézegettem múltkor... Tesco kocsira fel lehet akasztani, valahol videót is láttam róla, még nem rendeltem meg :)

Tépőzáras, egymáshoz tapadnak, bevásárlás végén széthúzod és abba pakolsz... :C

[ Szerkesztve ]

(#56898) ben-ga


ben-ga
tag

régebben vettetek itt páran kis kütyütartót, amibe kábelek, töltők, powerbank stb. belemegy

(#56899) zsiz


zsiz
őstag

Olyan telefon- és egyébtartó, ami csak egy ilyen csúszásmentes lap [link]... ilyesmivel van tapasztalat? Ér valamit? Van belőle ajánlott?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56900) windlord válasza windlord (#56819) üzenetére


windlord
őstag

Erre a kérdésre Jakemy tulajok? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.