Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57301) bzoley válasza havri1 (#57299) üzenetére


bzoley
veterán

Sajnos szabály csak egy van, és az az alapelvek. A többi max kérés, ajánlás lehet. így vagy betartják, vagy inkább nem.

(#57302) Cheesy válasza dugesz77 (#57287) üzenetére


Cheesy
őstag

Rendeltem most egy feketét, kíváncsi leszek rá milyen origamit hajtogattak belőle :DDD

www.vakbelmutet.hu

(#57303) beg válasza fraba (#57293) üzenetére


beg
veterán

Támogatom, bár nem csak erre a topikra, hanem mindegyikre jó lenne kiterjeszteni. Valahol el kell kezdeni, lehet pl. itt :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#57304) Burki válasza XP NINJA (#57284) üzenetére


Burki
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe ezt. Ugyan kicsit drágább,de megéri szerintem. Kisebb méretben rendeltem már, az Razer mintás volt. Azóta is használom, lassan 3 éve, és nagyon jól bírja. A képek alapján csak a minta lehet más ezen a nagyobb méretun.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#57305) mepet válasza schawo (#57300) üzenetére


mepet
addikt

Én nem találkoztam még szép hangú utángyártott apple utánzat fülessel. Helyette inkább a KZ-ED9 fülest ajánlom. (Emlékeim szerint ~3500Ft) Létezik belőle headset (mikrofonos) is.
Ha nem találsz megbízhatónak tűnő eladót, akkor szólj és estefelé tudom linkelni én honnan rendeltem.

Egy kis segítség a kereséshez:
"w/" (with) jelentése: van hozzá (pl: w/ mic = mikrofonnal)
"w/o" (without) jelentése: nincs hozzá

(#57306) cris78


cris78
őstag

Ma megérkezett a 8 centes karc eltávolító . Már csak autó kell :))
Telefonon nem müködik? :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#57307) Hurkafej válasza cris78 (#57306) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Van még rá kuponkód?

(#57308) lkksioskdl3 válasza cris78 (#57306) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Ez legalább használható talán másra.

Én autós töltőt vettem úgy, hogy nincs autóm... :DDD

(#57309) w.miki


w.miki
veterán

Megjött a 29.-én rendelt SQ9 mini camera.
Röviden: nem ajánlom.
Hosszabban: fogalmam sincs hogy működik.
Nekem úgy tűnik, leginkább sehogy.
Megnyomom a rajta lévő gombot, hogy induljon el a felvétel. Néha el is indul. De néhány mp után leáll.
Kijelzője nincs egy LED villogásából kéne rájönni épp mit csinál. Leginkább semmit... :(
Írok a GB-nek, mit javasolnak erre a helyzetre.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#57310) cadtamas válasza w.miki (#57309) üzenetére


cadtamas
tag

A felvétel nem azért áll le, mert nem érzékel mozgást az érzékelője?

(#57311) cris78 válasza Hurkafej (#57307) üzenetére


cris78
őstag

Flash sale volt akkor is.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#57312) w.miki válasza cadtamas (#57310) üzenetére


w.miki
veterán

lehet, nem tudom.
Én csak azt akarom, hogy vegyen fel.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#57313) jegenye77


jegenye77
addikt

Kínai rendelésnél szoktatok írni az eladónak, hogy ne tüntesse fel a csomagon az árát?
Csak mert nekem most jött egy 30 dolláros cucc amire rá is volt írva és 6 euró volt a vám pluszban! ( Németország )

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#57314) schawo válasza jegenye77 (#57313) üzenetére


schawo
titán

A kínai boltok általában automatikusan 20 dollár alatti értéket töntetnek fel. Honnan jött?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#57315) schawo válasza mepet (#57305) üzenetére


schawo
titán

Én sem utángyártott fülesre gondoltam (mi is az egyáltlán, egy random füles, applehez hasonló formába csomagolva?), hanem például Xiaomi Pistonra, onnan indul az élet, és a világűrben, pármilliónál ér véget.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#57316) cadtamas válasza w.miki (#57312) üzenetére


cadtamas
tag

Próbáld úgy, hogy közben mozgatod folyamatosan, mert elvileg akkor kell felvétel üzemmódba kapcsolnia ha mozgást érzékel.

(#57317) GIJoe


GIJoe
addikt

Vett már valaki Cubot V1-st? (12$)

(#57318) w.miki válasza cadtamas (#57316) üzenetére


w.miki
veterán

sétáltam vele 1 mp után lekapcsolt :W

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#57319) schawo válasza GIJoe (#57317) üzenetére


schawo
titán

Messziről nézve olyan, mint egy miband, de nem google fit kompatibilis, úgy meg mire jó?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#57320) fraba válasza mepet (#57305) üzenetére


fraba
aktív tag

(#57295) -secret- (#57300) schawo (#57305) mepet

Igazából nem kell hogy hifi legyen, a barátnőm fél éve nem használta zenehallgatásra csak skypera szóval kb mindegy. Csak az eredeti earpods kialakítású lenne megfelelő, mert más valahogy nem marad meg neki a fülében. Olyat akar. 3k-ért találtam már a hardverapron, szóval ha csak nincsen valami nagyon bestbuy cucc olcsóbban, akkor a fülhallgatót megveszem inkább itthon.
Néztem a blitzwolfos apple certified lightning kábelt is, de az is drágább mint a hardveraprón kb bárhol. Szóval akkor ebből hardverapró lesz, erős a gyanúm.

(#57321) lkksioskdl3 válasza schawo (#57319) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

A mi band kompatibilis a google fittel?

(#57322) grabber válasza Predator2 (#57143) üzenetére


grabber
addikt

Nekem van ilyenem itthon. Nem mindegyik kocsiban működik,nagyon kényes a szívargyújtó fajtájára.
Zavarja kis mértékben a rádiókat ha töltés közben megy. Ez engem is zavar,de:
Jól szól vele az átküldött zene. Ha a telefonon nem min hangerőn játszom le,akkor jobb mint a rádió.

Whynot?: Ez is tud zavarni,de én nem bántam meg. Tudok vele élni,mert egyszerre többet mindent is tud.

(#57323) schawo válasza lkksioskdl3 (#57321) üzenetére


schawo
titán

igen

A mifittel össze tud kapcsolódni a google fit, azon keresztül meg az összes 3rd party app.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#57324) cadtamas válasza GIJoe (#57317) üzenetére


cadtamas
tag

Én egy ilyen I5 plus karkötőt rendeltem tegnap.
Valamelyik fórumtárs ajánlotta korábban.

(#57325) Zeki válasza jegenye77 (#57313) üzenetére


Zeki
nagyúr

Itt mindent átnéznek a vámosok, nem hisznek a kínai ráírt árnak.

(#57326) schawo válasza Zeki (#57325) üzenetére


schawo
titán

Egy 30 dolláros terméknél fogalmuk sincs, hogy 20 vagy 30, ha 20 van ráírva. Egy 100 dollárosról nem hiszik el, hogy 10 dollár. De nekem jött már át 80 dolláros kütyüm, mert teljesen ismeretlen volt a vámosok előtt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#57327) huliganboy válasza beg (#57303) üzenetére


huliganboy
addikt

Én egy kis időt rászánnék a helyedben, ha valaki beír, hogy felszólítsam, hogy javítsa ki a hozzászólását, vagy legközelebb, csinálja úgy hogy jó legyen.
Jó ötlet, sőt szerintem meg kellene határozni egy adott formát:

Angol név:
Magyar név:
Spec adatok:
Ára:
Kulcsszó:
Ajánlott:

De ez csak egy ötlet!

(#57328) Saccco válasza huliganboy (#57327) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt túlzásnak érzem, feszültséget szül. :))

Ha van két szó, ami jellemzi a cuccot, az elég.
pl. Tronsmart kábel, Blitzwolf töltő, Veithdia napszemüveg, stb.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57329) Beni2360 válasza bzoley (#57274) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát részemről köszönöm a beszámolót, bevallom még csak bele néztem a dobozba.
Elszomorító amiket írtál róla, azért többet vártam tőle. Még azt sem tudom,hogyan kell beüzemelni és kell e neki állandó lan kábel, de gondolom csak a konfighoz aztán már megy wifiről.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#57330) CactuS válasza huliganboy (#57327) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az első ilyen felszólítás után a userek nagyobbik fele szerintem többet nem linkelne ide kütyüket. Pedig így tényleg kereshetőbb lenne. De hát az adminisztrációt általában nem szeretik az emberek, csak a kinyert adatokat. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#57331) huliganboy


huliganboy
addikt

(#57328) Saccco
(#57330) CactuS

Értem és igazatok is van! Legyen akkor önkéntes. Csináljunk egy formát a dolognak. Vannak itt azért a kemény magban olyan emberek akik ezt megtennék, aztán csak kialakulna ez a "szokás"

[ Szerkesztve ]

(#57332) bzoley válasza Beni2360 (#57329) üzenetére


bzoley
veterán

Az egyik talán legolcsóbb ilyen eszköz, úgy is kell kezelni. A hw ennyiért nem olyan gáz, de sajnos sok múlik a szoftveren. Beállításhoz nem kell lan.

(#57333) jegenye77 válasza schawo (#57314) üzenetére


jegenye77
addikt

Megneztem most Hong Kong ot ír.
Rendeltem már innen ugyan ezt és akkor semmi gond nem volt vele. Nem volt vám.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#57334) CactuS válasza huliganboy (#57331) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk valami hasonló forma mehetne az összefoglalóba mintának, hogy ne felejtsem el, hogy hogyan is kéne csinálni. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#57335) Silent77 válasza jegenye77 (#57333) üzenetére


Silent77
veterán

Nem számít mit írnak rá.
Ha gyanúsnak találják, bekérik a számlát.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#57336) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok!

Tud valaki mondani olyan ajánlott kis hordozható hangszórót, amin van SD kártya bemenet? Vagy bármi olyan hordozható eszköz, ami kicsi, kibír legalább pár órát, lehet rádugni SD kártyát és nem fog tönkremenni 2 nap után? Gyerekeknek kellene mesét meg zenét hallgatni vízparton meg itt-ott ahová éppen mennek, úgyhogy az se hátrány, ha nem esik szét az első leejtésnél. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#57337) dugesz77 válasza The DJ (#57336) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a Huawei AM10-et ajánlanám. Bőven elég amit tud. Hamar megkapod+ magyar gari. Bocsánat már csak rózsaszín van ha az megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#57338) Watcher45 válasza sbe561 (#57257) üzenetére


Watcher45
tag

Ha már linkelték akkor bocsánat, de kicsit el vagyok maradva a hozzászólások olvasásával [link]

(#57339) The DJ válasza dugesz77 (#57337) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm :R Azért kíváncsi lennék az ebayes felhozatalra is, anno láttam itt a topikban 1-2 ilyen kütyüt, csak már nem találom a linkeket.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#57340) Watcher45


Watcher45
tag

Kisebb postai kaland után (elírt házszám miatt) ma átvettem az itt [link] tesztelt KZ EDR1 fülhallgatómat. A tesztben azt írják, hogy "Ami a hangját illeti: meleg tónusú, sötétebb karakter, emelt szub és mélyközép tartomány, még nem „basshead” kategória, de elég testes hangja van." Nos elsőre beüzemelve mondhatni "nyersen" nekem nem ez jön le egyelőre. Nem vagyok egy vájt fülű zenehallgató, annyit meg tudok állapítani azonban, hogy a füles erősen dinamikusan szól, de a hangok egyelőre számomra inkább élesek csilingelősek. Elkezdtem bejáratni (nem a letölthető erre tervezett zajokkal, hanem Cafe del Mar Aria albumokkal mivel ebben van elektronikus vonal, bass, vokális és instrumentális terhelés is) meglátjuk hogyan alakul. A telefonomhoz eddig egy earbud kialakítású AKG Y10-et használtam ami bejáratást követően tényleg hozza a fent említett melegebb tónusokat, de eléggé erőtlen.

(#57341) Jarod1 válasza cadtamas (#57324) üzenetére


Jarod1
addikt

nekem is az volt de már megdöglött, igaz eg y extrém esős balaton kört még túlélt:)

(#57342) Nestor16 válasza fraba (#57293) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én már egy ideje ezért is vagyok "kénytelen" folyamatosan olvasni a topikot, mert másképp kevésbé hajlékony. A legrosszabb, hogy enélkül lehetetlen a szuper akciós termékekre lecsapni. Ez másképp szerintem nem is oldható meg, maximum ha az itteni akciók is bekerülnének a Best Buy topikba.
De van ami megoldható lenne. Például én hiányolom a legjobban bevált termékek listáját kategóriánként az összefoglalóból. Így mondjuk a körömcsipesz sem maradna ki, ha épp itt nem olvas az illető, mert rákeresni ilyenre csak a fanatikusok fognak, akik viszont a mag. :) Tehát tyúk-tojás probléma. Viszont, ha végigböngészik az új, frissített összefoglalót (mert ugye mindig változna, bővülne) akkor nem kell évente újat venni 200-1000 forintért. Hasonló a talpbetét. A nyilvánvaló dogokat nem is sorolnám, blitzwolf kábel és a márkás termékek sokasága, ami megbízható és ajánlható. Ezzel a kérdések száma is csökkenne.
A hozzászólások minőségének növelése is jó ötlet, de azt úgysem lehet maradéktalanul betartatni. De ha ez lenne a nyertes, akkor a két szavas konkrétum is elég lenne (pl. Blitzwolf töltő). Bár ez már sokaknak jól megy. Egyszer már én is szóvá tettem, és azt figyelem meg, hogy ha a többség korrektül felsorolja akkor a többiek is csatlakoznak idővel. Tehát ezt a szokást kéne folytatni.
Béke. :)

Üdv, Dávid

(#57343) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] ilyen multimétert mivel lehet kiváltani, ha BG/GB-ről szeretnék rendelni? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57344) Coolby


Coolby
tag

Jól bevált akku tesztert tudnátok ajánlani? AA és AAA akkukat kellene megmérnem, hogy ?mAh-t tudnak fullra töltve. A kerti lámpáimban szeretnék cserélni akkukat, jó lenne tudni melyiket kell kidobni :) Töltőm van! :R

(#57345) Coolby válasza Imy (#57154) üzenetére


Coolby
tag

Valami hasonlót! [link]

Van belőle pár féle, melyik a jó? Van erre tapasztalat? :)

[ Szerkesztve ]

(#57346) havri1 válasza Nestor16 (#57342) üzenetére


havri1
félisten

Az összefoglalóba én azért nem tenném ezt be, mert (részemről) nincs erre kapacitás. Mindig máshol olcsóbb, máshol vannak az akciók, ezt nem lehet folyamatosan napra készen tartani.
Nagyon kevés olyan terméket tudok, igazából egyet sem, ami folyamatosan, egy helyen kerül a legkevesebbe.
Én inkább a hsz pontosabb megírását támogatom.

[ Szerkesztve ]

havri

(#57347) beg válasza havri1 (#57346) üzenetére


beg
veterán

Továbbá az egész ebay-t betehetnénk, mert akinek a szivacs, csipesz, lámpa már megvan, hiányolná a többi kismillió filléres kacatot és vica versa. Ember nem lenne, aki ezt a kütyütömeget karbantartja szabadidejében, ingyen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#57348) havri1 válasza beg (#57347) üzenetére


havri1
félisten

Titkon bíztam benne, hogy lecsapsz rá ;]

havri

(#57349) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Milyen médialejátszó (androidos box, vagy esetleg saját sw-s) ajánlott, ami valóban működőképesen lejátszik bármilyen FHD videót? Eddig a TV beépített lejátszóját használtam, de lassúcska, fapados, kezdek belefutni olyan 1080p videókba aminek vagy a hangját nem játsza le vagy semmit, és a GB, BG-n is felugranak ilyen dobozok reklámjai. A lényeg hogy HDMI kimenete legyen, USB-n van rádugva merevlemez, más nem is nagyon hiányzik. KODI-nak vagy olyan saját szoftvernek aminek jól néz ki a kezelőfelülete örülnék (értsd pl. borítókép beállítható legyen, sorozatot is kezeljen). Olyan 15-ig mennék el árban, remélem ennyiért még megoldható. :R

Amit most nagyon nyomnak az ez, nem tudom megéri-e?

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#57350) Nestor16 válasza havri1 (#57346) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nem így értettem.

Például:

USB kábelek:

- Blitzwolf és az Ugreen a legajánlottabb márka (linkek)
- van még az ötös csomag is, ami tapasztalat szerint jó (link)

Megbízható források: felsorolás

És így tovább, csak időm hiányában ennyi példára telt most.

Az akciókra én sem tudok megoldást, így értettem.

Üdv, Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.