Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57451) KTU válasza Saccco (#57450) üzenetére


KTU
addikt

A mostani ablakoknál 2 vagy 3 db üveg (1 vagy 2db légréteg)
meg tudod mérni a kinti hőmérsékletet, ???
:))

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#57452) havri1 válasza KTU (#57451) üzenetére


havri1
félisten

:)
Autós!
Viszont az akvariumra veszek (ha egyáltalán az üveget méri, nem bentit)

[ Szerkesztve ]

havri

(#57453) DJGABI válasza Saccco (#57448) üzenetére


DJGABI
addikt

a csuklólámpa menci, értelmét nem sokat látom, de befelé fordítva, spidermanesen tök jó lehet :3 többi meg szokásos deepweb hulladék

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#57454) Beni2360 válasza Bornie127 (#57395) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor bocs változtattak az elmúlt időben. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#57455) L4mie válasza Saccco (#57448) üzenetére


L4mie
veterán

na...most lejött a lelkivilág... O.o :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#57456) fant0mi válasza havri1 (#57452) üzenetére


fant0mi
addikt

Csak sima tapadokorongos homero. A kornyezeti homersekletet meri.

(#57457) Saccco válasza KTU (#57451) üzenetére


Saccco
nagyúr

&& havri1
Szerintem ez sima benti, csak jól néz ki.

DJGABI:
Titkos ügynök gyerkőcöknek. :D

Furkoo:
Csak neked. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57458) bzoley


bzoley
veterán

Nehézkesen nekem is befutott a két dodós Jackly. Jól tippeltem, max ennyit ér, lötyög benne minden, kicsit meg kell kalapálni. A doboz épségben maradt, egyetlen bit maradt a helyén, de csak azért mert úgy beszorult hátul , hogy kinyitni sem lehetett a dobozt. A ki, és a visszapakolás egy jó húsz perces művelet volt.
Érkezett még 100db 5730-as led, meleg fényű.
És a két Xiaomi egérpad is megjött. Ez az első Xiaomi "márkás" cuccom, így továbbra sem sikerült rájönnöm, sokan mitől vannak elájulva, nem tűnik ez sem egy minőségi cuccnak. Használhatónak tűnik, de a szélei rojtosak.

(#57459) chatran


chatran
őstag

Wohohoo, gearbest-ről rendelt MiBand 2, alig több mint egy hét alatt megérkezett. Pontokkal levittem 26,6-ra és szerencsére ÁFA, vám meg egyéb költségek nélkül ideért :D Ha jól számoltam, akkor ez kb 7300 Ft-omba került.
Egyelőre töltőn van, ki még nem próbáltam, de megelőlegezem a bizalmat a Gearbest-nek és azt mondom, ha valaki gyorsan szeretne Kínából miband2-höz jutni, akkor a GB a legjobb választás. :C

(#57460) choco01


choco01
addikt

Ezt az egeret vette már valaki?
Ha igen, megfelelne lövöldözős játékokhoz, vagy nagyon rángat?
És most ez vezetékes, vagy wireless?
Mert a képen kábeles, de 2,4 ghz-t ír. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#57461) Hurkafej válasza bzoley (#57458) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Ezt a hozzászólást én akartam elküldeni, nekem is beszorult egy bit, amit úgy kellett kifeszitenem. :)

(#57462) Watcher45 válasza mepet (#57423) üzenetére


Watcher45
tag

Járatás során azért úgy hallom finomodott a csilingelés, rászánok némi időt, de én a teszt alapján tényleg teltebb hangzást vártam. Utcai hordásra egyébként szerintem nem rossz, mivel van benne spiritusz jól meg lehet hajtani. Én kábelzajt sem nagyon tapasztaltam igaz, hogy utcai viselés nem volt túl hosszú idejű. Lehet, hogy egy Awei Q9-et még bepróbálok és megnézem, hogy annak tényleg melegebb tónusú hangja van-e mint ahogy azt a tesztelő írja, bár tartok az összeszerelés minőségétől. A KZ azért elég jól összerakottnak tűnik.

(#57463) Hurkafej válasza Watcher45 (#57462) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Nekem az Awei ES Q9 több mint 1 évet birt, aztán saját hibámból lett kontakt problémája. Jól is szól.

(#57464) Watcher45 válasza Nor- (#57427) üzenetére


Watcher45
tag

Ez az egér nem kért külső szoftvert, nincs is mellékelve hozzá. Egyébként is a víruskergető és malware program nem hiányozhat egyetlen számítógépről sem, főleg ha arról bankolnak is.

(#57465) L4mie válasza Saccco (#57457) üzenetére


L4mie
veterán

deal, rendelve :P :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#57466) Watcher45 válasza choco01 (#57460) üzenetére


Watcher45
tag

Ez az 1 dodós egér egyik változata a design-ból ítélve (habár a DPI érték lehet, hogy magasabb), ha visszaolvasol akkor sok hozzászólás van róla. Én elégedett vagyok vele, alapból nem rángat, de már régen nem toltam FPS játékot, így a kérdésedre sajna érdemben nem tudok válaszolni. Egyébként vezetékes csak a madzag a görgő előtt jön ki a házból

Szerk: A DPI valóban magasabb az 1 dolcsis max 2400-at tud.

[ Szerkesztve ]

(#57467) Digitalpimp válasza zsolt1225 (#57442) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Teljesen jó, vehetsz nyugodtan. A 10-es 20-as csomagok jobb árra jönnek ki.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#57468) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Na, ma megjött egy "nagyobb" csomag. De már kezdem megszokni, hogy az egyik szemem sír a másik nevet.

A legtetszetősebb darab a két (egy fehér+ egy fekete) hattyú merőkanál (a fehér csöppet drágább). Melyeket sikerült összetenniük egy csomagolásba, hátha elszakad. Sikerült...
Továbbá pár apróság. Viszont két dolog meg se jött. :((( Írhattam új tikettet... Így jár az ember, ha egyben rendel és egy csomagot csinálnak. :W

Másik reklamációm (TinyDeals) is lehangoló. Csak akkor hajlandó kifizetni a teljes vételárat, ha visszaküldöm a cucost. "De mit szólok, ha a következő rendelésemhez elküld egy új kábelt?" Írtam is neki: "Rendben, megrendelem ezt és küldjed vele az új kábelt." (Ba+!!!). ;]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#57469) Imy


Imy
veterán

Most rendeltem GearBesttől MiBand 2-t 23.14$-ért (pontokkal vittem le az árát). Best buy.

(#57470) maross válasza Imy (#57469) üzenetére


maross
veterán

40.79-rol? mindenkinek egy talicska pontja van :O

@silent77: akkor rossz helyen nezem :(

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57471) Silent77 válasza maross (#57470) üzenetére


Silent77
veterán

33,04 most.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#57472) oszy


oszy
veterán

Voltmérő és hőmérő egyben. Ilyet vett már valaki? Vagy van ennél olcsóbb ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#57473) KTU


KTU
addikt

Pár napja érkezett egy Smart IC-s fali akkutöltő [link]
Több fajta telefon akkumulátorát töltöttem vele, mindegyiket 100%-ra töltötte, (némely töltők sajna nem)
mindegy hogy az akkut milyen polaritással teszed be, felismeri!!!
Csak méretre állítod az érintkezőket és feltolod az akkut,
erősen tartja a rugó az akkumulátort a helyén.
32mm - 68mm széles akku fér bele!! az eladó mást ír a leírásba,
Csak 1db led van rajta:
piros töltődik,
kék kész

Jó cucc!
Dual sim topikba RV400 fórumtárs ajánlotta.
:R

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#57474) virkir válasza maross (#57470) üzenetére


virkir
veterán

Kattints rá utána már 33.04.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#57475) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Belinkelem akkor én is, ide is. Nekem szintén megjött a Jackly tool set.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#57476) Samus válasza oszy (#57472) üzenetére


Samus
addikt

Én igen. Működik, bár a hőmérő része nagyon érzékeny. Ha rásüt a nap a szenzorra, akkor használhatatlan. Voltmérő jó, multihoz képest is. Jól látható nappal, éjjel simán elmenne beltér világításnak is. Ennyiért vettem két hónapja kb.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#57477) w.miki válasza KTU (#57473) üzenetére


w.miki
veterán

Nincs ebből szélesebb változat, nagyobb akkuknak?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#57478) oszy válasza Samus (#57476) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Akkor lehet rendelek egy ilyet. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#57479) windlord


windlord
őstag

A BG -s Nessi merokanal milyen? Hasznalhato?
Vagy total elsullyed mind az ebay -os?

(#57480) asdf_ válasza oszy (#57472) üzenetére


asdf_
veterán

Szabadon van benne az NTC, igy iszonyat erzekeny es tehetetlenseg nelkuli a homersekletvaltozasra. En ilyet vettem, kb ugyanaz, csak ebben van ora is (ellenben nincs tokban), ha rafujok kozelrol erosen, kepes 1 fokot beesni a homerseklete :) Az ilyen fembuciba csomagolt erzekeloju az szerintem, ami normalisan hasznalhato homersekletmeresre, ott a femkupak meg a mugyanta(?) miatt nagyobb az erzekelo tehetetlensege, igy nem ugral osszevissza a homerseklet ha elrepul mellette egy lepke :)

Mas:
Iszonyat luzer modon elbenaztam a multkor valamit, ebayen licitre volt valami, egy licitlepcsovel meg jo aron enyem lett volna (kb. ket perc volt meg hatra), aztan a nagy sietsegben az adjak meg felso automatikus licitet kiirast ugy ertelmeztem, hogy nem az enyem a nyero licit, igy megvettem mastol. Igy egyreszt dupla cucc jon, masreszt utolag vettem eszre, hogy hulye modon nem neztem az eladot, es sikerult egy nulla ertekeleses juzertol vasarolnom, akirol most latom, hogy mar no longer registered user. Ilyenkor jon automatikusan vissza a della, vagy feltetelezik, hogy tenyleg elkuldte, es ha nem jon meg, akkor majd ebay meg paypal protectionnel lehet mokazni (kokemeny 400 Ft-rol van szo hala istennek, de leckenek jo volt ;) ).

(#57481) Saccco válasza windlord (#57479) üzenetére


Saccco
nagyúr

Banggood-os eredeti.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57482) chatran válasza windlord (#57479) üzenetére


chatran
őstag

Miért baj az, ha elsüllyed? A gearbest-es úszik a levesben, használhatatlan. Szerintem ez a koppintás.

(#57483) Imy válasza maross (#57470) üzenetére


Imy
veterán

Kell nyomatni az olcsó termékeket, több pontot kapsz, mint amenyiért veszed. Igaz én csak azokat vettem meg, aminek valami haszna is van.

Jut eszembe most mit érdemes? Mert szinte alíg van pontom, talán 2$-nyi...

(#57484) Slownz


Slownz
senior tag

Sziasztok!
Van esetleg bevált óraszíjas eladó? Bőr szíjat szeretnék és a minőségi fajtából.

(#57485) retesz147


retesz147
addikt

#Xiaomi egérpad Gearbestről nekem is ma érkezett meg (10 nap alatt), 1,71 dodó volt. Szállítási gyorsaság első rendű.
Viszont a terméktől én se dobtam hátast, talán az árát megérte, de többet nem nagyon.
Csillogós csúszós szövet a teteje, de az asztalon nem csúszkál, szép, designos, de sajnos a szélei rojtosak, mintha kézzel/ollóval vágták volna és ahogy elnézem elég hamar fel fog jönni a szövet, mert ahol rojtos, ott már most is kezd elválni.....kíváncsi vagyok meddig húzza.

#usb kábel terhelés, 9 nap alatt megérkezett, még nem teszteltem, mert a mérő még nem érkezett meg. Ránézésre rendben lesz.

#DT9205M multiméter szállítási idő 28 nap. Összerakás korrekt, de a készülék nagyon könnyű, a vezetékek rövidek, vékonyak. Mértem vele elemet, 230V-ot, DC 5V-ot, ezeket megmérte, de ha minőségit akar valaki, akkor ez nem az ő terméke. Hobbinak, havi 1-2 mérés, max AC 230V-ig megfelel.

Xiaomi 13 eu dev...

(#57486) maross válasza retesz147 (#57485) üzenetére


maross
veterán

egerpad: fenebe, pedig valaki dicserte, es engem is behuzott

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57487) Keeperv85 válasza retesz147 (#57485) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Multiméterekről annyit, hogy középkategóriás Maxwell-em van. Múltkor véletlen bedugtam a G2-be a monitorba, aminek az lett az eredménye, hogy szó szerint elpárolgott a mérőtüskéből kb fél centi... Egyből kiment a biztosíték benne. Gondoltam vége is, nem fog többé működni. Vettem bele kb. 1 hét múlva azért biztosítékot, kicseréltem, lecseréltem az elemet is. Láss csodát: kutya baja! Nem égtem meg, nem gyulladt ki, nem ömlött a füst. Nekem ennyi elég. Nincs több elvárásom hozzájuk. Lehetne kötekedni, hogy "de hát a pontosság". Ám én szakmából adódóan tudom, hogy olyan ezeknek soha sem lesz... :K

(#57488) denko válasza maross (#57486) üzenetére


denko
senior tag

nekemis megjött...ennyiért nemkapsz jobbat )

(#57489) maross válasza denko (#57488) üzenetére


maross
veterán

jobbat akarok, szep minosegi muanyag feluletut, 2000hufig :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57490) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni.
Adott egy bluetooth-os fejhallgató. Milyen kütyüt kell a tv-be dugni, hogy tudjam használni hozzá a fejhallgatót? Létezik egyáltalán ilyen kütyü?

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#57491) Dluinet válasza MenőManó03 (#57490) üzenetére


Dluinet
nagyúr

bluetooth transmitter

például

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57492) windlord válasza chatran (#57482) üzenetére


windlord
őstag

Bocsanat, rosszul fogalmaztam.
Az olcso ebay -es is uszik, igy az gaz...

(#57493) Silent77 válasza maross (#57486) üzenetére


Silent77
veterán

Én voltam, most is azt mondom 1,31-ért nagyon megérte, ennyi volt a bevezető ára.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#57494) retesz147 válasza Silent77 (#57493) üzenetére


retesz147
addikt

én is azt írtam, hogy "talán az árát megérte"....ha nem jön fel, akkor megérte, ha 2 hét alatt feljön, akkor sajnos nem érte meg. persze 1,71 volt, ami meg ugye mai világban nem pénz,csak apró..... :D

ha a széleit leszámítom, akkor viszont tökéletesen tetszik és jó a minősége!

Xiaomi 13 eu dev...

(#57495) XP NINJA válasza retesz147 (#57485) üzenetére


XP NINJA
őstag

Itthon az ilyen szélű egérpadot simán eladják 3ezerért. :( Jelenleg is ezt használom, mert a Xiaomi XL nem akar kisimulni.

(#57496) Silent77 válasza retesz147 (#57494) üzenetére


Silent77
veterán

Egy idő után biztos, a nagynak is kezd, de majd megoldom. :)

XP NINJA: Pontosan.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#57497) retesz147 válasza Silent77 (#57496) üzenetére


retesz147
addikt

igen, nem kötekedni akartam, csak már este van....

most jön egy artscow-os, arra is kíváncsi leszek, lesz összehasonlítási alapom és majd megírom melyik éri meg jobban....addigra a xiaomi már lesz kb 1 hónapos, ha addig nem mozdul a széle, akkor tényleg bestbuy....

Xiaomi 13 eu dev...

(#57498) Silent77 válasza retesz147 (#57497) üzenetére


Silent77
veterán

Nem is neked szántam. :DDD
Úgy általánosságban írtam, hogy ennyiért jó vétel, és ezt most is tartom. :K
Nem lehet vele egy lapon említeni, abból is van itthon.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#57499) attiati


attiati
veterán

vr box 2.0
6,8 USD

lassan ingyen adják

(#57500) dugesz77


dugesz77
őstag

Ezek a vr boxokhoz adott irányítók vajon mennyire használhatók játékhoz kontrollerként? Picik de olcsók :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.