Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57051) pimmi válasza Zeki (#57050) üzenetére


pimmi
senior tag

így van, egyetértek 100% ban.

(#57052) janakbacsi válasza WestBam (#57040) üzenetére


janakbacsi
őstag

elemnagyker.hu link nem működik sajnos.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#57053) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

1s nem sokára visszakapom kiprobálni,de nem csatlakozik vagy nehezen és állandóan eldobja a kapcsolatot, és nehezen töltödik. :( más rendelt esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#57054) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Kingrich ssd-ket hasznaltam regi laptopokba tokeletes. Akkor olcson szortak ki,annyira nem foglalkoztak vele hogy sata2 helyett sata3asokat postaztak mindenkinek. Mindegyik kb 1 honap utan hdsentinel szerint beallt 93 95 %-os kondiciora de azota masszivan tartja is magat ott.

(#57055) zsolti72837 válasza Ittnemaz (#57053) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az nehezen kapcsolódik. :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#57056) Ittnemaz válasza zsolti72837 (#57055) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

köszi a választ
saját tapasztalat?
van rá valami hack? akkor lehet nem rosszat fogtam ki? (barátnak rendeltem dx helyett innen és most mérges :S )

(#57057) Nestor16


Nestor16
senior tag

Olcsón, kis pénzért tud valaki 50" körüli TV-t? :DDD :DDD Természetesen legyen minőségi, ajánlott darab. ;]

Üdv, Dávid

(#57058) Jarod1 válasza jerry311 (#57037) üzenetére


Jarod1
addikt

vigyázz mert 2 fajta méretű optibay létezik!!!

(#57059) benoce válasza Jarod1 (#57058) üzenetére


benoce
tag

igen a 9,5 mm és 12,7 mm, éppen ilyen miatt kellett nekem is újra rendelni :(((

(#57060) DJGABI válasza zsolti72837 (#57055) üzenetére


DJGABI
addikt

nálam a sima mibanddel nem volt probléma, legalábbis könnyebben kapcsolódott mint az U8. kapcsolat eldobás sem volt abban a pár órában amíg használtam :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#57061) virkir válasza Ittnemaz (#57056) üzenetére


virkir
veterán

A saját topikjában sokkal több segítséget találsz. Pl én is írtam variációt a csatlakoztatásra, mivel nagyban függ a rendszertől és a hardvertől is.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#57062) zsolti72837 válasza Ittnemaz (#57056) üzenetére


zsolti72837
őstag

Én is nehezen tudtam párosítani.

Mivel nem ad ki folyton jelet.
A tokból vegye ki és az alsó részét tartsa a telefon kijelzőjéhez. Nekem így sikerült.
Maxra legyen feltöltve.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#57063) vidaila


vidaila
aktív tag

Mi a legeslegolcsóbb bizbaz a banggoodon? 1 cent hiányzik ahhoz, hogy a kupont használjam.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#57064) trebrona válasza vidaila (#57063) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

banggood low price
banggood legolcsóbb

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#57065) spidersoft


spidersoft
senior tag

Szép termék :Y (nem, nem vettem ilyet...)

(#57066) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ez megéri az árát?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#57067) zoltan6


zoltan6
őstag

Szükségem lenne nano simre hamarosan,milyen sim vágót javasoltok?
Ez a bangoodos jakemy jó lehet?

(#57068) zsolti72837 válasza zoltan6 (#57067) üzenetére


zsolti72837
őstag

Beviszed kivágják ingyen. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#57069) attiati


attiati
veterán

huzat ellen ajtóra, ablakra tudtok valami olcsó megoldást?

ami nyitva tartja az ablakot, ajtót
vagy ha ilyen nincs, akkor becsapódáskor védjen

[ Szerkesztve ]

(#57070) vidaila válasza zsolti72837 (#57068) üzenetére


vidaila
aktív tag

Cserélik, nem vágják, 1-2 tized mm-el vékonyabb a nano a többinél, legrosszabb esetben úgy beszorul a sim krátya a telefonba hogy csak isteni könyörgés árán szedi ki a szervizes.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#57071) trebrona válasza attiati (#57069) üzenetére


trebrona
nagyúr

Faék.

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#57072) zsolti72837 válasza vidaila (#57070) üzenetére


zsolti72837
őstag

Vágják is. :K
Én levágattam.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#57073) spidersoft válasza zoltan6 (#57067) üzenetére


spidersoft
senior tag

Csiszolni is kell a hátából, mert vastagságban a nano 0,09mm-rel vékonyabb a többitől (0,76mm helyett 0,67mm, ami nem tűnik soknak, valamivel kevesebb, mint egy géppapír vastagság, de ha úgy nézzük, akkor csiszolás nélkül 13,4%-kal vastagabb lenne a kártyád, ami lehet nem tesz jót a foglalatnak). Pannon (vagy mostanság Telenor) 2 évnél idősebb kártyát ingyen cserél -- új kártya lehet többet is tud, de fogyasztásban/készenléti időben is okozhat meglepetést egy régebbi kártya. Én a héten cseréltettem, kb. 5 perc után át is költözött a számom (a régi kártyát visszakaptam, hálózatfüggő dolgokat leszámítva használható maradt, tehát telefonkönyvet, SMS-eket, stb. még őrzi, csak már térerő nincs rajta). Csak hát be kell érte menni a szolgáltatóhoz...

(#57074) zoltan6 válasza spidersoft (#57073) üzenetére


zoltan6
őstag

telekomos kell,már cseréltettem kb. másfél éve,amikor micro sim kellett.akkor ingyen cserélték,mert ott vettem telefont.most pedig nano sim kellene,de nem ott veszek telefont.mennyiért cserélhetik a telekomnál?

(#57075) DJ. Ru$y válasza zoltan6 (#57074) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bármikor ingyen, ha formátumot váltasz. Google első találat. Itt.
"Telekom SIM csere"

zsolti72837
Spidersoft leírta, miért nem elég "csak" vágatni. És teljesen igaza van.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#57076) spidersoft válasza zoltan6 (#57074) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem azt mondta a félszolga, hogy Telenornál 3825Ft a csere, ha nem régi/hibás a kártyád. Nekem 2 évnél régebbi volt (még Pannonos...), és nem kérdezték, hogy náluk vettem-e az új telót, cserélték. Amúgy most leltem egy cikket ezzel kapcsolatban.

(#57077) Nestor16 válasza vidaila (#57063) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én is ugyanebben a cipőben voltam, de nem akartam bevállalni még egy kacatot. Inkább vettem egy üvegfóliát Xiaomi Redmi készülékemre.

Üdv, Dávid

(#57078) AlyrArkhon válasza trebrona (#57071) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Hodor!

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#57079) gboszi


gboszi
senior tag

Üdv mindenki,

céges laptopot cserélek, s az újhoz már nincs dokkoló. Olyan cumot keresek, hogy egy usbvel összekötöm a laptoppal, és van rajta usb hub, meg hdmi port. Mert bent külső monitor van, meg bill, meg egér, meg nyomtato meg stb.
Ebben kéne segítség. Amiket itthon találtam, azok elég horror áron vannak :(

"If you're good at something, never do it for free!"

(#57080) zsolti72837 válasza DJ. Ru$y (#57075) üzenetére


zsolti72837
őstag

Én kettőt már vágattam egyik Micro a másik Nano lett és hibátlan. nem szorul, se semmi más baja nincs.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#57081) trebrona válasza AlyrArkhon (#57078) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az is egy megoldás. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#57082) IldiH válasza attiati (#57069) üzenetére


IldiH
aktív tag

(#57083) AndrewBlase válasza spidersoft (#57065) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Dzsizuszmária! Miket ki nem találnak! :Y :W :Y

Miért mindig én???

(#57084) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Hp21 patront hol lehet olcsón beszerezni?elég az utángyártott is. Egyszer rendeltem ebayről,de nem jött meg.

(#57085) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mint írtam DD4-es rendelés hibás termék.

Tapasztalatok: az eladó nem hajlandó kommunikálni úgy veszem észre, vagy nem tud angolul és a DD4 csapata játssza a "tolmácsot". Írtam az eladónak, erre semmi konkrétum vagy köszönés vagy akármi, hanem csak bemásolta, hogy a DD4 support-tal itt és itt tudom felvenni a kapcsolatot. Mondom oké, írtam nekik, persze kapásból, kép, mondom képen nem tudom megmutatni, hogy nem mágneses, csináltam nekik videót, feltettem YT-ra, meg felhőbe pár helyre. Aztán jött a válasz, hogy látja a hibát, de ezt "egy felsőbb döntéshozó felé kell továbbítania", majd jött ugyanarról az e-mail-ről a válasz, a tárgyba közben beírtak egy "reklamációs számot" is, hogy ők is látják, beszélnek az eladóval aztán majd írnak. ~ 2-3 óra eltelt és jött a válasz, ad az eladó 2$ refundot, megírtam, hogy köszi nem, nekem a használható szett kellene, nem tudna az eladó küldeni egyet, akár vissza is küldöm ezt?! Megint jött az e-mail, hogy továbbadja a felsőbb vezetés felé, aztán írták, hogy beszéltek az eladóval túl sok a posta költség nem éri meg neki, inkább visszaadja a teljes vételárat. Megkérdeztem még, hogy mennyi lenne a posta, kifizettem volna, ha mondjuk megáll 2$-ban, erre annyi válasz jött, hogy továbbítják a kérésem az eladónak. Azóta semmi válasz, megírtam nekik, hogy, akkor elfogadom a teljes refundot, hajnalban meg is jött a pénz Paypal-ra, majd a héten átkúszik a számlámra.

5x annyit kell levelezni legalább, mint Banggood-dal, de még így is korrektnek mondanám őket. DD4 pedig egy fura, eBay - webshop keverék ez a mindent intézz a DD4 support-tal, ez nekem fura. Jön még innen egy VR Box 2.0, de szerintem utána maradok az eBay - Banggood párosnál.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#57086) royalka


royalka
őstag

Ez a vr box elég olcsó főleg hogy a kis controllert is adják hozzá a dd4-n. Valakneki van valami tapasztalata hogy milyen könnyen párosodnak ezek távkavkapcsolók az androidos telókhoz?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#57087) DJ. Ru$y válasza royalka (#57086) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kapcsolódással elvileg nincs semmilyen probléma, az a nagyobb baj, hogy nagyon kevés app van, ami támogatja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#57088) RBJ


RBJ
addikt

Mostanában lecsengett a kütyümáni. Nincs mit rendelni. Valami kötelező darabok? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#57089) Imy válasza RBJ (#57088) üzenetére


Imy
veterán

Jó kérdés... :) Én utoljára a CREE Q5-öt rendeltem, és éppen tegnap jött meg.

(#57090) Ittnemaz válasza virkir (#57061) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

virkir

Köszönöm megnézem.

zsolti72837

kiprobáljuk igy.

[ Szerkesztve ]

(#57091) zsolti72837 válasza Ittnemaz (#57090) üzenetére


zsolti72837
őstag

Rendben. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#57092) jerry311 válasza zsolti72837 (#57080) üzenetére


jerry311
nagyúr

És ha van legalább 1 minta és megfelelően éles vágóeszköz, akkor otthon is simán megvágható.

(#57093) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

GitUp Git2 akciókamera 139,9$ helyett fff285 kuponkóddal 104,99$

(#57094) zsolti72837 válasza jerry311 (#57092) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát ha ingyen megcsinálják géppel akkor inkább az. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#57095) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BG hírlevélből:

EXTRA 5% OFF COUPON.
Coupon code:#d80703
Only 5 Days Limited

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57096) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

(#57040) -westbam- Köszi a tippet, bár 890 Ft-os szállítási díjat ír, nem nullát. :R

***

Van az Ugreen-nek ez és ez a QC töltőjük.

Mindkettőnél meg van adva, hogy mely készülékekkel kompatibilis. Kérdésem az volna, lehet-e baja a telefonomnak attól, ha ilyet használok hozzá, ha nem szerepel a listán? :F Vagy a telefon szabályozza magának a felvehető kakaó mennyiségét. Bár ez esetben kérdés, hogy van-e értelme ilyet használni?

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#57097) Mr.Csizmás válasza AndrewBlase (#57096) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

QC2, aztjóvan. bármit tölthetsz vele.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57098) AlyrArkhon válasza AndrewBlase (#57096) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

az adott eszköztől függetlenül: elvben minden telefon szabályozza a felvehető 'kakaót', ha ez alatt áramerősséget értünk. Ez tehát _elvben_ nem okozhat gondot, más kérdés, hogy az adott gyártó erre mennyire fordított figyelmet, és ha fordított is, milyen minőségű alkatrészekkel. Tehát hiába dugunk egy 1 ampert felvevő telóra 2 amperes töltőt, az nem fog (ezért) hamarabb feltölteni. Lehet, hogy mégis úgy érzed, de igen - ez viszont valószínű attól van, hogy a másik, lassabb töltő nem igazán adja le az egy ampert.

másik kérdés, hogy megint csak elvben, a különböző gyorstöltőknek is van szabályozó elektronikájuk, ha nem neki megfelelő eszköz van rádugva, akkor lekapcsolnak standard üzemmódba.

Jómagam ilyen eszköz megléte esetén amíg ki nem mérek mindent, valószínű nem használnám a gyorstöltős részt, csak a simát. Hogy mi értelme lenne mégis, olyan eszközök mellett amik mondjuk csak 0,6 ampert vesznek fel? ha minőségben okés a cucc, és árban se vészes, miért ne ezt vedd? még akár hasznát is veheted később akár a 2 ampernek, akár a gyorstöltésnek :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#57099) Beni2360 válasza AndrewBlase (#57096) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezek esetleg, egy - nekem ilyen van pöpec.
kettő. -praktikusabb. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#57100) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

(#57097) Mr.Csizmás, (#57098) AlyrArkhon, (#57099) Beni2360

A kérdés azért merült fel bennem, mert néztem egy ilyen kábelt a kocsiba, és ennél írja iPhone-hoz a fast charging-ot. Vagy azt ne keverjem a Quick charging-al?

Miért mindig én???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.