Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56951) zsiz válasza FireLord (#56949) üzenetére


zsiz
őstag

1-2 embernek már jött onnan csomag. Most nekem is kettő úton van, egyik 2$ a másik meg 7.5$ és mind a kettő valós, követhető számot kapott (NL Post). Egész jó árakat lehet találni, PayPal van, így nagy baj nem lehet.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56952) schawo válasza FireLord (#56949) üzenetére


schawo
titán

Nekem már megjött tőlük csomagom rendben. De nem gyorsak. Hetekig tart, míg feladják a csomagokat. Holland postával jönnek a cuccok, szóval amint postára kerül, relatíve gyorsan itt van. De van ami július 23-i rendelésem, és még csak "pre advised".

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56953) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kipróbált dvb-t tunert tudtok ajánlani?
Usb-micro usb verzió érdekel, lehetőleg antennával.
Előre is kösz!

#?*@&!

(#56954) denko


denko
senior tag

sziasztok!
Lenne egy kis problémám a Bangood-al.
Rendeltem valamit tölük ami nem jött meg hónapon belül, kiderült hogy a cim ahova küldték nem tartalmazta az utca nevet, igy valszeg visszaküldték nekik. Illetve kiderült hogy nem valamiért nem a bangood alap address lett használva hanem a paypall billing adress, ahol csak a város volt megadva, nemtudom kinek a hibájából. ( lehet enyem is, lehet övék is)
Most ahhoz hogy refundot csináljanak, kérik 600-ft duduct-t és a pontokat amiket használtam rendeléshez elvesznek, mondták ök és nem kapom öket vissza.
Ez normális az ilyen szop*ás hogy nem elég hogy levonják a rendelésből 600ft-t és még a pontokat ( 900ft) volt elvesznek bangoodnal?

(#56955) beg válasza zeon.hu (#56953) üzenetére


beg
veterán

Van olcsóbb kivitel 12 USD környékén.

Meg van a T2 verzió, 27 USD.

Ha jó a lefedettség, közel a torony és szabadtér, akkor az egyes elég. Ha nem, akkor kelleni fog a kettes.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56956) zeon.hu válasza beg (#56955) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#56957) Emperor_ válasza zeon.hu (#56953) üzenetére


Emperor_
addikt

Ez van nekem, én kültéri antennával használom. A progija se rossz, de nekem régebbi gépem van, más progival használom.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#56958) stb123


stb123
tag

Ma érkezett ultra biztonságos csomagolású ALI-s üvegfólia. :C
Kaptam már fóliát buborékos borítékban...

(#56959) zeon.hu válasza Emperor_ (#56957) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz neked is!

#?*@&!

(#56960) Vangelis válasza stb123 (#56958) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem a múltkor olyan hungarocel hegyekben jött az üvegfólia....

Mint egy kisebb kartondoboz.

280ft volt pedig csak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56961) stb123 válasza Vangelis (#56960) üzenetére


stb123
tag

Ez sem került sokkal többe.

(#56962) peestike válasza stb123 (#56958) üzenetére


peestike
senior tag

Az ebay-es nekem ugyanígy volt csomagolva, csak több volt a ragasztó :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#56963) FireLord válasza schawo (#56952) üzenetére


FireLord
aktív tag

köszönöm mindkettőtöknek, hát nem egyszerű a vásárlás, nagyon lassú de végül sikerült :R
meglátjuk megjön-e.

(#56964) choco01 válasza stb123 (#56958) üzenetére


choco01
addikt

Ez a jó megoldás, volt hogy két farostlemez közé volt betéve.. :DDD
De a karton doboz is jó..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#56965) KL48 válasza Silent77 (#56907) üzenetére


KL48
tag

Talán ez.

(#56966) Silent77 válasza KL48 (#56965) üzenetére


Silent77
veterán

Istenem, de hülye vagyok.
Ilyet még rendeltem tavaly. :B
Köszi! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56967) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Olcsó egérpad kellene mamámnak, szóval nem gémerkedésre kell. :DDD Gondoltam veszek teszkóból valami szart, de hát pár dolláért jobbat kapok. Ezt a Xiaomit néztem amúgy ki. Hasonló árban van még valami, ami bevált? :R

(#56968) DeFranco válasza Tomi0703 (#56967) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

onoka képeiből kollázst készít (opcionálisan középen "legjobb nagymama" felirattal), kódot szerez, képet feltölt, egy dollárért megrendel.

mama örül.

onoka bezsákolja a tepsi mazsolás-túróst.

[ Szerkesztve ]

(#56969) #34642176 válasza Tomi0703 (#56967) üzenetére


#34642176
törölt tag

Én is ilyet rendeltem ma.
Szerintem jó lehet, bár nekem játékra is kell majd.
Az xl-es nagy lett amit múltkor vettem, lelógott kb 10 centit és nem bírtam ezért egyenesre kihúzni a felületét.

(#56970) #92888064 válasza Tomi0703 (#56967) üzenetére


#92888064
törölt tag

nekem még nem érkezett meg, de a linkelt egérpadból rendeltem 5-öt, és kb 6$-ra jött ki pontokkal.
egyik fórumtársunk említette a napokban a másik mintával ellátott egérpadod, és elégedett volt vele.

(#56971) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Rákeresve azt találtam, hogy másnak is akadt gondja a B2C Europe szállítóval. Akinek késett, annak megjött végül a csomag? Rendeltem EU raktárból, 5-7 munkanapot vállaltak, amit már megugrottunk. A banggood szerint a helyi postán érdeklődjek. Érdeklődtem, nincsen csomag név, cím és TN alapján. Plusz a TN alapján az utolsó infó az, hogy: 26.07.2016 01:16 Átvéve a feladótól Flytexpress-cn), amit megint nem értek, mert tuti EU raktáros dolgot kértem (a rendelésnél is EU van és CN raktárban nem is volt az a szín)).

Ilyenkor megy majd a csiki-csuki meg az emailezés a bg-vel, hogy várjak, keressem a postán, stb.? Nem refund kéne, hanem a termék, de gondolom itt is érvényes, mint Ebay-en, hogy mindig refund, sose újraküldés.

Ad-m: köszi, pont akartam ilyen egérpadot, de a másik minta annyira nem jött be, de ez jobb. :R

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56972) Ciccuka


Ciccuka
veterán

KingDian S100+ 8GB és a 32GB-os SSD akcijós

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#56973) The DJ válasza Ciccuka (#56972) üzenetére


The DJ
addikt

Van értelme lecsapni rá? Nem túl acélos a sebessége és még noname is, bár egy HDDnél azért gyorsabbnak kellene lennie. Laptopba gondoltam, bár a méret se igazán stimmel, mert 2.5" kellene. Bele lehet attól operálni vagy kell hozzá beépítő keret?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#56974) Ciccuka válasza The DJ (#56973) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igazából a 60GB-os volt a jobb vétel, de az már elfogyott. Valami régi gépbe ennyiért szerintem nem rossz (feltéve ha nem romlik el hamar). IOPS az gyenge.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#56975) Tomi0703 válasza DeFranco (#56968) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jééé, erre emlékszem. Most a könyvjelzőim között is megtaláltam... :D :R

(#56969) Saab9-3 és (#56970) Ad-m: Köszi. :R
Láttam, hogy Jackie rendelt, csak előbb megírtam a hszt és (még elvoltam maradva 300-400 hsz-el, akkor már elolvastam.)

Szerintem rendelek mind2őből, amúgy sem árt.
Amúgy ilyen pad lenne jó mint ami nekem van (már vagy 5 éve). Műanyag, jól csúszik az egér rajta, egérpad topik által ajánlott és nem jön fel a széle. :D Már 5 éve megvan kb.

(#56976) KisApám válasza Ciccuka (#56974) üzenetére


KisApám
addikt

A KingDian S100+ 32 GB-os sebessége nagyon lassú, lassab, mint a HDD-ké.
Ennek maximum read and write speed: 102 MB/s, 13 MB/s.
Itt meg a HDD-ké, és a legrosszabb is jóval gyorsabb, mint ez az SSD...

Az S200-as 60GB az alap, ami megéri, de tényleg elfogyott...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#56977) Ciccuka válasza KisApám (#56976) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nézd meg a képet alaposabban! Egyébként a véletlen elérés (és írás is) sebessége az ami többet számíthat, ha rendszermeghajtónak van használva például. Egy teszt, még egy

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#56978) KisApám válasza Ciccuka (#56977) üzenetére


KisApám
addikt

Akkor az S100-as adatlapja megtévesztő, mármint olvasási sebességre, negatív irányban. :D Így ez már van olyan gyors, vagy kicsit gyorsabb, mint egy jó HDD.
Bár az írási sebessége így is fele annyi, mint egy közepes HDD-nek (ennek 34,5 MB/s körüli, egy HDD-nek meg 100 MB/s körüli).

Nálam csak az S200-as jöhetne szóba, a 60 GB-os bőven megérte volna.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#56979) Ciccuka válasza KisApám (#56978) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez S100+ nem sima S100!

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#56980) KisApám válasza Ciccuka (#56979) üzenetére


KisApám
addikt

Az S100+ adatlapjáról meg a tesztről írtam... bocsi, ha a "+" lemaradt.
Szóval az írási sebessége még mindig max fele akkora, mint egy gyenge HDD-nek.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#56981) The DJ válasza Ciccuka (#56974) üzenetére


The DJ
addikt

Hű, erre a 60GBosra lecsaptam volna ennyiért, kár hogy elkapkodták :( 2.5"-os is, sebességre se néz ki olyan vészesnek. Remélem lesz még hasonló akció.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#56982) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok melyik proginak lehet hinni?

Megjött a másik 16gb.-os sd kártya.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56983) zeon.hu válasza Vangelis (#56982) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A másodikat szokták erre ajánlani, megbízható program.

#?*@&!

(#56984) zsiz válasza Silent77 (#56966) üzenetére


zsiz
őstag

Te is már annyi mindent összerendelgetsz, hogy már nem is emlékszel mit vettél, hova tetted, minek is vetted egyáltalán... :DDD Én is így vagyok :U Rendszeresítve van egy kartondoboz a szekrény tetején, többnyire abban vannak a kínai vackok, amiket nem használok semmire vagy épp ritkán kell. Gyűlnek benne a cuccok.. :D
Jelenleg úton van 3db csavarhúzókészlet, meg egy VR Box. Oké, mondjuk a csavarhúzók jó árban voltak (meg mondjuk a VR is), azért vettem.. nem azért mert annyira kellett. Van itthon vagy 4 készlet amúgy is. VR Box-hoz meg még hozzá való telefonom sincs :D Ja meg egy laptop billentyűzet. Na, arra mondjuk tényleg szükségem volna, miután meglocsoltam a laptopot.. :N

Más: valaki linkelte a napokban ezt a kis mozgásérzékelős lámpát: [link] Ebből vagy hasonlóból esetleg olcsóbbat tud valaki? Az a terv, hogy mivel rossz a kocsiban a csomagtér világításom, egy ilyennel helyettesíteném. Ez pont jó, mozgásérzékelős, így ha matatok a csomagtartóban akkor világít, egyébként meg nem. De elég fényt adna vajon? Jó lehet arra amire nekem kellene?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56985) Ciccuka válasza Vangelis (#56982) üzenetére


Ciccuka
veterán

A felső az merevlemezekhez jó. Az alsó meg Flash alapú adattárolókhoz.

Miért nem az itt a topikban ajánlott megbízható helyekről vetted? :W

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#56986) Silent77 válasza zsiz (#56984) üzenetére


Silent77
veterán

Az tuti, lassan ismét szelektálok.
Meg is találtam, a szerszámos aljába volt. :)
Vr-t már nem is rendeltem, volt már, nem érdekel. Felesleges lom lett volna.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56987) debcamp válasza Ciccuka (#56972) üzenetére


debcamp
aktív tag

Egyáltalán nem ajánlott!
S100(+) , de a S200 széria sem szerintem.
Ezek az r/W sebességek.. Vicc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56988) KisApám válasza debcamp (#56987) üzenetére


KisApám
addikt

4500 Ft-ért a 60 GB-os S200 "ehető" :D
Játékra használnám: játékot gyorsan betölti, írnia nem túl sokat kell, max telepítéskor.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#56989) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mi a fene van, hogy ebayen eu-ból rendelve is 15-30 napos határidőket írnak?

#?*@&!

(#56990) zoltan6 válasza zeon.hu (#56989) üzenetére


zoltan6
őstag

nyár van :))

(#56991) zeon.hu válasza zoltan6 (#56990) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az a kisebbik baj, de rohadt meleg is... :)

#?*@&!

(#56992) zsiz válasza Silent77 (#56986) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem még nem volt (kivéve az ingyen cardboard :D) és érdekel és jó áron volt.. a telefon csere meg úgyis aktuális lassan (a fő telefonom egy ZTE Blade (2010), a másik meg egy Lumia 520 (2013)), akkor már valami olyat kéne venni ami "VR-képes" és akkor megint hátha jó pár évig nem kell lecserélnem. Úgyhogy előre megvettem a VR Box-ot, max eladom jófogáson, ha nem lesz olyan telóm, vagy nem tetszik a cucc.

Hogy mennyi kínai lom van már itthon... :U csak hirtelen az asztalomnál amit meg tudok számolni:
- mini univerzális táv [link]
- fülhallgató az iPod-hoz [link]
- kábelek Choetech és kétféle Blitzwolf: [link] és [link]
- Xbox360 kontrollerhez gombok [link] (nem tőle vettem, de ilyet)
- Xiaomi fan [link]
- hosszú kanál a nagy kólás poharamba [link]
- zseblámpa [link]
- mini tripod [link] telefontartóval [link]
- 1$-os ArtsCow egérpad
- rajta szintén Kínából Logitech G100s egér
- multitool-kártya [link]
- plusz kezemen az óra [link]
- másikon meg a MiBand [link]
- gépben az SSD keret [link]
És ez csak hirtelen amit megláttam az asztalomon.. :D Mondjuk ezek legalább tényleg hasznosak is.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56993) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Sziasztok!

A héten megérkezett a két 1 dodós egér. ( A kék feket háromgombos és a színváltós-világítós hatgombos.) Mindkettő teljesen jól szuperál, az összerakás is korrekt, a fröccsöntés se gány. Ennyi zsetonért nagyon szuper vétel. :D Köszönet a megosztásért! :R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#56994) plck


plck
tag

Sziasztok.

EZ a töltő mennyire eredeti?

Köszi :)

(#56995) Beni2360 válasza zsiz (#56984) üzenetére


Beni2360
félisten

a csomagtér világításom, egy ilyennel helyettesíteném. Ez pont jó, mozgásérzékelős, - igen és bármi a rázkódás, gödrök véget egyéni életet kezd máris világítani fog neki a kis Kínai.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56996) fant0mi válasza zsiz (#56984) üzenetére


fant0mi
addikt

Jobb fenye lesz, mint egy gyari csomagtervilagitasnak. Azok amugy sem jok semmire. En mar csereltem az izzot 18 ledes panelra.

(#56997) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Megjött a Wish-es varázspálca.
Igényes csomagolás. :)

De nem működik!!! :W

:D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#56998) vidaila válasza HoTaZo (#56997) üzenetére


vidaila
aktív tag

OPEN DISPUTE

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#56999) Beni2360 válasza HoTaZo (#56997) üzenetére


Beni2360
félisten

Melyik része nem működik? :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#57000) Silent77 válasza HoTaZo (#56997) üzenetére


Silent77
veterán

Nem jól mondod a varázsigét! :D

zsiz: Én nem is kezdem el sorolni. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.