Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57401) grizlisandor válasza havri1 (#57364) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az jó, köszönöm az infót! :)

(#57402) retesz147 válasza Mr.Csizmás (#57399) üzenetére


retesz147
addikt

Tegnap jött meg egy Dt9205m multiméter e-bay-ről. Nem tudtam bekapcsolni, mert nincs itthon 9v elem, de ma-holnap tesztelem.
Elsőre nagyon könnyű szerkezet és a mérőkábel is nagyon vékony/sérülékenynek tűnik és elég rövid is.

Gearbest-en a Uni-t minőségiek, persze minőségibb árral is.

Xiaomi 13 eu dev...

(#57403) Imy válasza retesz147 (#57402) üzenetére


Imy
veterán

Azért vigyázz vele, illetve DC100 és AC50V fölött ilyen műszerekben nem bíznék meg.

(#57404) Mr.Csizmás válasza retesz147 (#57402) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, pont hogy minőségibb kellene :K :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57405) dugesz77


dugesz77
őstag

Ugreen egész jó akciókat csinált augusztus 9-11 között. Sok a 40-50% leértékelés.

[ Szerkesztve ]

(#57406) maestro87 válasza Mr.Csizmás (#57404) üzenetére


maestro87
őstag

Fluke, UNI-T, OWON, HoldPeak, Mastech. Kb ebben a sorrendben ajánlottak amiket be lehet szerezni Kínából (biztos van több is).
De én azt mondanám, hogy amelyik gyártó gyárt oszcilloszkópokat vagy felső kategóriás multimétereket is azoknak az alsó kategóriás műszereiben is nyugodtan megbízhatsz.
Keress TrueRMS mérésre alkalmas DMM-t (a gagyik általában nem tudják).
Ha nem sokat szánsz rá, akkor a Fluke-ot kihagyhatod a kereséséből, a legolcsóbb műszerük is baromi drága. :DDD

(#57407) 206 cc válasza Mr.Csizmás (#57404) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! Én ezt ajánlanám ami megbízható UT61E modell,de van itt egy fórum ahol ajánlanak multimétereket...többek között még ez a másik befutó...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#57408) Mr.Csizmás válasza 206 cc (#57407) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+maestro87 :R :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#57409) solor


solor
tag

A bevált Choetech mikrousb kábel most $0.9 :
https://m.aliexpress.com/item/32513837481.html#autostay

[ Szerkesztve ]

(#57410) debcamp


debcamp
aktív tag

Végre megjött a másik 1$-os egér is. Sajnos már a csomag külsején érződött hogy nem oké, rázásra zörgött, mint egy csomag lego.. :DDD Bontás utáni képek.. vigyázat,horror! ;]

Kontaktoljak az eladóra és általános kérdésként/megkeresésként írjak neki hogy szállítás közben összetörték (szerintem ráléptek,ráraktak valami nehezet,stb) ? Újraküldés vagy refund? Egyéb ötlet, javalat?

Egyébként így is gépre dugtam, nem világít semmi, gép nem reagál. Viszont a kábele ami amúgy jól néz ki, szövetes meg minden.. pár pillanat alatt elkezdett melegedni.. tapintással érezhető melegedés.. sokáig nem mertam benne hagyni.. de ez így elég veszélyes lehet.. igaz használhatatlan, szóval mind1.. :DDD
Figyeljetek erre oda, nehogy baj (tűz,zárlat) legyen..

(#57411) oriic válasza debcamp (#57410) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre valszeg valami nehéz csomagot dobtak rá szállításkor.

Live-Die-Respawn

(#57412) Vertigo18 válasza debcamp (#57410) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem értem, mi a bajod ezzel? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#57413) cadtamas válasza debcamp (#57410) üzenetére


cadtamas
tag

Megtennél egy hatalmas szívességet?

Ha nem kéri vissza a cuccot az eladó megtennéd, hogy szétvágod a gyanúsan nagy usb csatlakozót, illetve azt a fekete hengert (talán valamilyen mágneses zavarásszűrő vagy mifene)?
Nem merem használni, mert fosok, hogy valami keyloggert vagy jeltovábbítót tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#57414) Nor- válasza cadtamas (#57413) üzenetére


Nor-
tag

keylogger az egérben?
ne viccelj már ...
És aztán mit fog tudni? hogy jobbra húztad az egeret, utána meg balra?
az USB HID nem kommunikál visszafele semmit, tehát a gépedről bizotsan nem tud meg semmit, kifele meg nem is tud, mivel csak a pozítiót tudja elküldeni a szabvány felületen keresztül a gépnek, amit a gép dolgoz fel, ahogy jónak látja.

http://itmedia.sk/

(#57415) lkksioskdl3 válasza maestro87 (#57406) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Szia!

Én itteni ajánlásra egy EXCEL XL830L multimétert vettem. Eddig csak kis feszek mellett használtam, és hozza kb a gépkönyvben írtakat.

Szerinted nem érdemes nagyobb feszültséget vagy áramerősséget mérni vele?

[ Szerkesztve ]

(#57416) L4mie válasza debcamp (#57410) üzenetére


L4mie
veterán

na ez gyönyörű, amúgy ez a rapoo egér nem egy rossz darab. :) munkatárs fél éve megelégedéssel használja.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#57417) 66zio


66zio
aktív tag

Gondolom úgy érti a keyloggert, hogy települ az illesztő program mellett.

(#57418) kirkri válasza solor (#57409) üzenetére


kirkri
addikt

Alapból nem engedi megvenni, azt írja, hogy nem szállítja a kiválasztott régióba. De a Buy Now gombra nyomva egyesével meg lehet venni. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#57419) maestro87 válasza lkksioskdl3 (#57415) üzenetére


maestro87
őstag

Én Excel-ből csak a Microsoft által gyártottban bízom. :D
Annyira azért nem veszélyesek ezek, mert az egész műanyag, max elfüstöl ha nem bírja, erre készülni kell.:) Ha a mérőzsinór szigetelésében megbízol akkor mérhetsz hálózati feszt is, de feljebb feszültségben biztos nem mennék hiába 600 vagy 1000V-ot írnak rá. Alacsony feszültségen megpróbálhatod a 10A-t is abból nagy bajod nem lehet, csak a műszernek ha nem bírja.:) Ha gyakran akarsz 100V felett mérni, akkor vegyél inkább egy komolyabbat.

De most nézem, hogy az én multiméterem is veszélyesnek van titulálva. :DDD Legalábbis hasonló kivitelű. De nem volt még vele gond, mondjuk 230V felett nem is mértem még vele, azt is csak kíváncsiságból hogy tényleg megvan-e mind a 230. :DDD

(#57420) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok,

facen most láttam ezt drónt: JJRC H31 Waterproof Drone, a videót róla valahogy nem tudom elhinni, tényleg ennyire bírná vagy hol van a kutya elásva? :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#57421) debcamp válasza cadtamas (#57413) üzenetére


debcamp
aktív tag

Írtam az eladónak, meglátjuk mit mond. Remélem refund, mert úgy olvastam itt, hogy ilyenkor az a biztosabb mert ha újraküldi akkor kicsúszhatok a védelmi időből vagy vmi ilyesmi..

cadtamas Persze, ha rendeződött a dolog, szétszedem és beteszem ide a képeket.

(#57422) lkksioskdl3 válasza maestro87 (#57419) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Itt a fórumban említették, hogy ez jó. Én meg megvettem, mint általában majdnem mindent amit ide beírnak.
Próbálgattam, de hálózati feszt nem mértem vele. Van saját mérőzsinórom, szóval ettől nem félek.

Ritka, hogy mérek, ha meg igen akkor csak alacsony feszt.
Köszönöm a megmutatást :R

(#57423) mepet válasza Watcher45 (#57340) üzenetére


mepet
addikt

+1
Nekem is ez a tapasztalatom, minden eddig próbált KZ fülesnek éles, nyers hangja van. Pont ellenkezőleg, mint a tesztekben olvasható. Eddig ezeket próbáltam: ED9, ED2

Több KZ-t így én már ki sem fogok próbálni, nekem erőteljes hangzás kell, nem ilyen finomkodó izék... Ennek ellenére azért merem ajánlani az ED9-et, mert aki nem csak hiphop és elektronikus zenét hallgat, mint én, annak pont ideális, sőt...

(#57424) cadtamas válasza Nor- (#57414) üzenetére


cadtamas
tag

Elég egy pár kbyte-os programocska ami illesztőprogramként települ a gépre.
Nem tudom mennyire reális a dolog, de az óvatosságból baj nem származott még soha főleg, ha valami gyanúsan olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#57425) ablack válasza debcamp (#57421) üzenetére


ablack
senior tag

Igen, ilyenkor a refund biztosabb, bár ha tényleg kell az egér ekkora összegnél én az újraküldést kérném, mivel már felment az ára.

[ Szerkesztve ]

(#57426) DJGABI válasza Keeperv85 (#57393) üzenetére


DJGABI
addikt

drón topicot nem szoktad nézni? kb 2 hete volt FPV-s drón 9k-ért [link]. de sima kamerásat lehetett már behúzni 3k-ért is [link]...

de amúgy pont azt néztem aprón sincs igazán áruk, itthon is kapni 20k alatt kamerásat, amire neked kell szerintem pl ez is bőven megfelelne [link] de X5öt is kapni már 15 körül

(#57424) cadtamas még csak nem is járt hozzá szoftver, a gyári windows illesztőt használja

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#57427) Nor- válasza 66zio (#57417) üzenetére


Nor-
tag

Az egerek szabvány USB-HID eszközök, semmilyen körülmények között nem szabad hogy külső telepítőt kérjenek.
Ha kérnek, az IGEN gyanús ...

http://itmedia.sk/

(#57428) choco01


choco01
addikt

Valaki vett már ilyen lámpa fóliát autóra?
Itthon egy ekkora 2-3 ezer ahogy néztem itt meg 700ft.

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#57429) huliganboy


huliganboy
addikt

Srácok!

Hosszú "nyakú" vihargyújtóra, hogy tudok rákeresni? Eddig sikertelen volt a keresésem :( !

[ Szerkesztve ]

(#57430) DJ. Ru$y válasza choco01 (#57428) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rendőrnek nem fog tetszeni, ha nincs róla papír, haveromnak van róla műbizonylata, és még így is majdnem ugrott a forgalmi.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#57431) choco01 válasza DJ. Ru$y (#57430) üzenetére


choco01
addikt

Azért kell mert felpolíroztatom, és hogy védje az UV-tól meg a kavicsoktól, és ha teljesen átlátszót veszek mint pl. ez ? :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#57432) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem ajánlani USB-s microSD olvasót, amely WIN10-et is támogat? :R

(#57433) CactuS válasza CactuS (#55988) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erre esetleg valaki? Megjött egy próbarendelésem. Anyagra még élhető lenne, de nem ér össze. Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem gyártanak hosszított óraszíjakat.

choco01: Alapvetően szerintem a színezettekkel lesz a baj. Pl: a két első ablakra is lehet tenni hővédő fóliát műbizonylattal, de meg van határozva, hogy mennyi fényt engedjen át a fólia + üveg együttesen. Mondjuk a hazai rendőrök kb. mindenre ugranak, ami nem gyári.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#57434) DJ. Ru$y válasza choco01 (#57431) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez is "light smoke", ergo biztosan nem teljesen átlátszó. Ha teljesen átlátszót szépen felrakod szerintem észre sem veszik, de, ha egy kis halványságot észrevesznek, akkor már ugranak.

Mondjuk én ezt ott rakatnám fel, ahol akár az átlátszóról is adnak papírt, mert kitudja...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#57435) Promi válasza motoflug (#57432) üzenetére


Promi
aktív tag

Ha ilyenre gondolsz, akkor én ezt tudom ajánlani Card reader

[ Szerkesztve ]

(#57436) tahepa válasza motoflug (#57432) üzenetére


tahepa
senior tag

Win10 x64 USB3

A Netac 64 GB kártyámat ~ 75 MB/s olvassa és ~ 30 MB\s írja
EU warehouse ergo 7-8 nap alatt megkapod (ahogy nekem is megjött)

[ Szerkesztve ]

(#57437) Saccco válasza choco01 (#57431) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akivel én políroztattam, az fóliát is tett rá. Egyébként soha nem tennék sötétebbet a lámpára, a sima is fog el fényt. Többet ér a plusz pár méter látótávolság, mint a design.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57438) motoflug válasza Promi (#57435) üzenetére


motoflug
őstag

Méretben ez szuper lenne ( FM transmitterhez kellene), de ennél nincs feltüntetve, hogy WIN10-et támogat-e, ezt meg tudod erősíteni esetleg?

tahepa: ha nincs esetleg kisebb, akkor ez jó lesz. :R

(#57439) Promi válasza motoflug (#57438) üzenetére


Promi
aktív tag

Véleményem szerint op. rendszertől független. De én is Win10 alatt használom.

(#57440) anorche1


anorche1
őstag

Megjött a gearbest -es jackly csavarhúzó szet. A doboz egy helyen meg van repedve, és a bitek nem szanaszét voltak benne, de sikerült rendszerezni :)
A csavarhúzóban van mágnes, de a bitek mindig kihúzzak, azt valahogy bele kell majd ragasztanom.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#57441) DJGABI válasza motoflug (#57438) üzenetére


DJGABI
addikt

mert mi van a 10essel? kb w7 óta nem kell driverekkel vacakolni kártyaolvasókhoz.
amúgy amit kolléga linkelt én anno aliról vettem, teljesen jól működik [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#57442) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ilyesmit vagy hasonlót próbált már valaki? Jók ezek?

(#57443) choco01 válasza Saccco (#57437) üzenetére


choco01
addikt

Nem érdekel a dizáájn csak hogy nagyon matt, és kéne valami ami feldobja, találtam ebayen sima átlátszót is, ezt nekem ez is jó, csak csillogjon, meg védje az UV-től. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#57444) w.miki válasza solor (#57409) üzenetére


w.miki
veterán

nekem csak 1 db-ot enged utána not ship to hungary ?
nálatok is így van?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#57445) powerwade válasza zsolt1225 (#57442) üzenetére


powerwade
senior tag

Jesszus. Én biztos nem kennék magamra semmit ami Kinából jön 1 dollárért :)

(#57446) cris78 válasza w.miki (#57444) üzenetére


cris78
őstag

Oroszok most ezt veszik. A CHOETECH is tőlük jött tipp...
Ebből is bevásároltak.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#57447) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Sziasztok,

roller kormányra keresek világítást, hogy sötétben is lássam a kátyúkat, és közben persze engem is lássanak. :D
Van valami ajánlott tartó és lámpa?
Köszönöm előre is!

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#57448) Saccco válasza Saccco (#56751) üzenetére


Saccco
nagyúr

Újabb randomizer gyöngyszem... :DDD
Esetleg skizofrén maci?
Karóralámpa?
SSJ Mignon?!

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57449) Samus


Samus
addikt

Megjött a két dolláros csavarnyúzó készlet. A doboz viseletes, a műanyag doboz oké, a tartalom jó, mágnes van a nyélben, mindkettőben. Jól tart. A bitek jónak tűnnek, tartósnak nem, a rugós fedél, és hogy a bittartók ezzel együtt ágaskodnak felfelé, az valami hatalmas poén, nagyon tetszik. Ki nem tudnak esni a helyükről lecsukott állapotban. Két dollárért nagyon jó vétel volt. Matrica vagy hologram nincs.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#57450) Saccco


Saccco
nagyúr

Hőmérő?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.