Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55801) Nestor16


Nestor16
senior tag

Gas Range Protector - nem tudom miért adja ilyen olcsón (800 forint alatt még nem láttam), érdemes kipróbálni akinek ilyen kell. Nekünk már van itthon, tapasztalat, hogy jó a cucc, főleg ennyiért. :K

Üdv, Dávid

(#55802) maross válasza 2thletme2day (#55798) üzenetére


maross
veterán

Asszony szokta hallgatni minden reggel, es epp gondok vannak a jelenlegi radioval. A tokeletes valasztas radios es konnektorba dughato lenne (neadjisten vizallo), en pedig kethetente/havonta egyszer boldogan hallgatnam a mobilos webradiomat a jacuzziban :DDD. Az se baj ha dragabb, amit eddig talaltam kis hazankban lenyegesen dragabb.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#55803) Chuck Norris válasza sfbukfenc (#55766) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Köszönöm a válaszokat akkor még várok vele kicsit mert sehogy sem tudom 10 alá vinni, inkább rendeltem hírtelen felindulásból két pár gumicipőfűzőt :D

(#55804) Imy válasza Pikachu24 (#55794) üzenetére


Imy
veterán

A két termék ugyanaz.
Barátnőmnek karácsonyra ilyet vettem (csak a fehéret).
Nagyon sokáig bírja az akksija, szóval az miatt meg lehet venni, hogy töltés közben nem lehet hallgatni. Nagyon szép a hangzása, és a kidolgozása.

(#55805) lkristóf válasza Pikachu24 (#55794) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem fehérbe van ilyen hangszóróm, zenehallgatás közben bárhonnan tölthetem. (nem áll le a zene, nem csipog, semmiben sem akadályoz)

[ Szerkesztve ]

(#55806) Imy válasza lkristóf (#55805) üzenetére


Imy
veterán

Mondjuk én ezt nem próbáltam. De ha megállna akkor sem lenne gond szerintem, mert nagyon jó az akksija. De ha valaki kíváncsi rá, akkor lepróbáltatom.

(#55807) dugynok válasza Nestor16 (#55801) üzenetére


dugynok
senior tag

Nem rossz cucc, bár mi alufóliával szoktuk, ha pl. befőzünk, de csodaszivacs mellett ilyenre nincs szükség. Ami nagyobb gond, hogy a rácsot nem védi semmi, azt nagyon rossz elmosni.

(#55808) DJ. Ru$y válasza choco01 (#55788) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tegnap is pont szó volt róla... Ilyen adaptert vettem anno, mert nekem is ez volt a problémám, aztán még 2-en 3-an vettek innen közülünk. Ebbe dugod a műterhelést, a másik felébe a microUSB végét a kábelnek a sima USB végét pedig a teszertbe a tesztert pedig a töltőbe.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#55809) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BlitzWolf® BW-S2 4.8A 24W Dual USB 6,99$ :C

help: ma 10-kor lesz egy flash deal, powerbankkal. este néztem otthon, de nem mentettem el a linket :W valaki tudna segíteni?

(#55810) DJ. Ru$y köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55810) DJ. Ru$y válasza Mr.Csizmás (#55809) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

11-kor lesz és Snapup. [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#55811) GIJoe válasza Pikachu24 (#55794) üzenetére


GIJoe
addikt

Esetleg Ő?

(#55812) Pikachu24 válasza GIJoe (#55811) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nem kell túl brutál, ezért néztem a xioamit.

De arra még mindig nem kaptam választ hogy a gearbester és a banggoodos között van-e különbség?

Az egyik 2.5w*2 a másik meg 1.8w*2

[ Szerkesztve ]

(#55813) Gabócza válasza vonyarc (#55784) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi, banggood-ot választottam $35.99-ért.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#55814) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Sardine SDY-019
Erről vélemény?
Elvileg mindent tud, aux bemenet, fm radio, kijelzője is van, amire szükség lehet egy ilyen eszközzel kapcsolatban.
Ezekben cserélhető az akksi vajon? Tudom, built-in-nek írják, de milyen lehet benne, 18650-es, vagy inkább valami telefon akksi?

(#55815) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Lenne néhány tracking kérdésem:

Van egy csomagom ( YT1618718979231339 ), aminél az utolsó bejegyzés ez:

2016-07-14 07:56 Budapest,HU, Package arrived at the carrier facility (Yunexpress's Track End)

Ez már lassan 2 hete volt. Kezdjek búcsút inteni a csomagnak és próbáljak ebay-en reklamálni?

A másik csomaghoz tracking numbernek egy ilyet kaptam: 71172404373 Ez kamu? (1-2000 Ft-os tételek, lehet, hogy kamu, csak érkezzen meg. :B)

A csomagok elvileg jul 20, 2016 - Aug 10, 2016 között érkeznek meg, szóval még időben vagyok, csak furcsa, hogy 2 hete itt ücsörög Budapesten.

Egy alis rendelésnél pedig az van, hogy 2016-07-21 23:30 Célországba elküldve / Item sent abroad. Ez azt jelenti, hogy már elhagyta a feladási országot és elvileg úton van Magyarországra, de még nem érkezett be?

"3D toll": Ennél szerintetek hogyan lehet kicsikarnia a 12 dolcsis árat? Annyiért bohóckodásra megérné (bár a gyerkőcök kicsit a családban, de addig a nagypapák, apukák szerintem elszórakoznának egy ilyennel :DDD)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55816) Krogoth válasza CactuS (#55815) üzenetére


Krogoth
senior tag

Kamu tracking mindkettő. Igazi 2 betű 8 vagy 9 szám 2 betű.
"Toll" meg akkor lesz 12, ha a filament választod :)

(#55817) bul07


bul07
nagyúr

Gearbest
Floureon H101 $8.99 ->$6.31 [link] (pontozva az alacsonyabb ár)
Ajánlom hogy lentebb a Buy Together & Save résznél tegyetek mellé plusz propellert(1$ 4db) meg akkumulátort és még akkor abból is van engedmény
Ez így pontozva 8.73$ (drón+1aksi+2 set prop)

Tudom hogy másik oldalon is volt ennyiért de hátha valaki az adott oldal miatt nem rendelt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#55818) Pikachu24 válasza CactuS (#55815) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

3D: A képek között tudsz váltani és akkor látod hogy az csak műanyag.

Egy alis rendelésnél: úgy ahogyan írod, ez elég sokáig eltarthat.

A másik csomaghoz: Ez valami ingyenes kínai dolog ami minden csomagnál van, talán ez azt bizonyítja hogy fel van adva :F

A Yun express állapota meg: IN TRANSIT, nem tudom mi lesz vele.

(#55819) CactuS válasza Krogoth (#55816) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oh, köszi. Mondjuk furcsa is volt, hogy ilyen kicsi rendeléshez jön egy szám. Ez igazából egy másik csomag, vagy valami automatizált tracking, ami kiír valamit?

Még egy csomag, ha lehet ( a mitikus dinnyeszelő GBről) : LVS1376360000298040. Utolsó infó: 2016-07-13 16:15 Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55820) bul07 válasza bul07 (#55817) üzenetére


bul07
nagyúr

[link]Talán így jó akinél eredeti ár jön be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#55821) bzoley válasza CactuS (#55819) üzenetére


bzoley
veterán

Belga posta TN-je. Eddig követte. A repülő leszállt, majd megkapod:)

(#55822) w.miki válasza Nestor16 (#55801) üzenetére


w.miki
veterán

ebből már nincs :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#55823) dugesz77 válasza bul07 (#55817) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi 11,35$-ból kijött az általad is összerakott 4-es csomag. :R Mondjuk nekem a lapátokat nem 0,9$ számolta. Mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#55824) schawo


schawo
titán

A Veithdia Official Store is genyózik egy garanciális problémán. Hibás lencsével kaptam egy szemüveget. Az érkezés napján panaszkodtam, másnap küldtem képet, azon "nem látták", aztán 3 hétig bújócskáztunk, hogy "nem tudják megnézni" a youtube videót, megnyitni az emailben küldöttet, a weboldalra feltöltöttet. Aztán meguntam, és nyitottam disputeot, ahova feltöltöttem ugye a videót, most meg kivártak a határidőt, és azt válaszolták, hogy az szennyeződés, és töröljem le. :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55825) huliganboy válasza schawo (#55824) üzenetére


huliganboy
addikt

Miért nem törlöd le akkor? ;]

Viccet félre téve, érdemesebb lenne más képet/videót is készíteni amin más szögből is látszik, de ennyin azért vicc hogy akadékoskodnak!

(#55826) bul07 válasza dugesz77 (#55823) üzenetére


bul07
nagyúr

Szívesen
Nem volt elég pontod? hogy 11 valamennyire vitted csak le ?

Viszont kiegészíteném hogy úgy néz ki hogy ez Email Only Price akció, tehát aki rendes árat látja az vagy nem kapta meg még az emailt-nem kapta még meg a kedvezményt a fiókja, vagy nem is fogja megkapni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#55827) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Sziasztok,

xiaomi 10000 powerbankomhoz szeretnék venni eredeti tokot, lámpát és ventit. Hol érdemes most megvenni, ahol a legolcsóbb?
Hátha valaki figyeli és csípőből tudja a választ! Előre is köszönöm a segítséget!

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#55828) maross válasza bul07 (#55826) üzenetére


maross
veterán

tudnam mibol jonnek a pontok hogy mindenkinek van belole :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#55829) tonyrulez válasza Mr.Csizmás (#55809) üzenetére


tonyrulez
őstag

2 hete is ennyiért vettem, ráadásul EU raktáron is ennyi volt, pontokkal volt kb. 1800Ft. Ennyiért mindenképpen megéri :)

4 8 15 16 23 42

(#55830) zoltan6 válasza tonyrulez (#55829) üzenetére


zoltan6
őstag

Én akkor ezek szerint rosszkor vettem,3 hete 2800-ról vittem le az árát "12blitzw" kopunnal 2500ft-ra :(

(#55831) Nestor16 válasza w.miki (#55822) üzenetére


Nestor16
senior tag

Észrevettem :( Most akartam venni hármat is, reggelre gyűlt össze és akciós lett volna a harmadik. Ez van. :U
Lesz itt még akció dögivel. :D

Üdv, Dávid

(#55832) bul07 válasza maross (#55828) üzenetére


bul07
nagyúr

Volt egy hónapja hogy voltak cuccok kuponnal ilyen 0,01 és 0,2$ közötti árakon , na abból kellet minden berendelni és értékelni
Egy termékre így néz ki 20pont megérkezés bejelölése, 10pont szöveges értékelés, 20 pont kép, 50pont videó, így kijön 100pont egy termékre
50pont=1$, és a termék 30%-át lehet pontozni(ha nincs kupon használva)

Nekem volt vagy 20 ilyen kis értékű rendelésem az sok pont

Amúgy van sok dolog ilyen 0,4-0,5$ áron([link]) azokat megrendelve jön pont így a cucc is ingyen volt meg marad is pont

Aki egy dologból de több színből is rendelt az telefonról tudja értékelni színenként

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#55833) trafóóó válasza bzoley (#55471) üzenetére


trafóóó
tag

Feladták nekem is a cuccot.
+0.17€ cserébe Česká pošta kaptam és elméletileg követhető is lesz.
2betü 9szám CZ.

(#55834) dugesz77 válasza bul07 (#55826) üzenetére


dugesz77
őstag

Valószínűleg fért még volna rá pont most csak ennyi volt. Nálam annyi más mint az általad linkelt képnél,hogy a lapátokat nem 0.9$ számolta pedig az alsó listáról raktam be én is őket:

Mindegy ennyiért is jó ez. Majd írok mindenről review-t :D és visszajön.

[ Szerkesztve ]

(#55835) maross válasza bul07 (#55832) üzenetére


maross
veterán

koszi!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#55836) dave0 válasza trafóóó (#55833) üzenetére


dave0
csendes tag

Kb. 7-10 nap múlva fog élni a TN.

[ Szerkesztve ]

(#55837) Hopkins_001 válasza bul07 (#55817) üzenetére


Hopkins_001
tag

Dispatch: Ships between Aug 18 - Aug 27
Eltart még egy ideig a feladás... :( szóval úgy rendeljétek

(#55838) schawo válasza huliganboy (#55825) üzenetére


schawo
titán

A videón össze-vissza forgatom, annál több irányból már nem megy. :DDD De leszarom a helyességüket, ha tovább akadékoskodnak, eszkalálom.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55839) bzoley válasza trafóóó (#55833) üzenetére


bzoley
veterán

Attól eltekintve, hogy több szempontból is hasznos, nem túlzottan rajongok a teljes nyomkövetésért, mert az postára sétálást, és egy nap csúszást jelent.Úgy meg még rosszabb, hogy tudom, ott van a csomagom pár utcányira, de nem mehetek érte:)
A részleges, és járatkövető tn-ek is adnak némi támpontot, hogy nagyjából mire számítsak.
A postással kéne bűnszövetkezetet kreálni, hogy helyettem aláírjon, akkor jó lenne:)
Amúgy jól nyomják, már berakodásra vár, remélhetőleg gyorsan itt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#55840) benoce


benoce
tag

Sziasztok,

kérdésem, valakinek tapasztalata USB 3.1 Type-C and Type-A 2-Port PCI Express PCI-E bővítő kártyákról?
Elsődlegesen W10 alatt lenne használva.

(#55841) Chuck Norris válasza bul07 (#55820) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

:R Megvéve, köszönöm, szép kis ajándék lesz.

(#55842) choco01 válasza Saccco (#55789) üzenetére


choco01
addikt

Jó, dehogy terhelik azon keresztül? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#55843) huliganboy válasza schawo (#55838) üzenetére


huliganboy
addikt

Jogos! Ami jár jár!!

(#55844) capafog23


capafog23
őstag

Nem tudom volt e már linkelve:
Mi toll

(#55845) bul07 válasza Hopkins_001 (#55837) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezt a részét én nem figyeltem, de azért jó hogy jelezted
Nekem ráér bár szerintem a héten nem is de jövőhéten feldják

(#55834 ) dugesz77

Igen aki még nem vett ilyet annak 3x vagy 4x 100pont , az alsó hangon is 6$

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#55846) Terentius


Terentius
őstag

Korábban említettem,hogy a Mixza 32 G-os microSD feladta pár nap után. Írtam Gearbestnek,meg küldtem videót a hibáról és 1 nap alatt visszaadták a pénzt GB Walletra plusz néhány pont. :C

Poco F5 12/256 Gb

(#55847) NORBl válasza bul07 (#55817) üzenetére


NORBl
aktív tag

Mennyiben tér el teljesítményben a H8 - tól ?

[ Szerkesztve ]

(#55848) janakbacsi válasza Feketelaszlo (#55719) üzenetére


janakbacsi
őstag

a led szalagból ha rgb-set rendelek, akkor az milyen színű lesz? lehet valahol állítani rajta a színt?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#55849) bul07 válasza NORBl (#55847) üzenetére


bul07
nagyúr

Szinte semibe, de H8 minim még nem volt

Ez nem túl nagy, kisebb mint a H22-es , viszont rugalmasabb a műanyaga szinte görcsöt lehet kötni a kis védő műanyagra, szeritnem stapabíróbb a H22-nél

Az első H101-est jópárszor beton plachoz vertem és túlélte, az már más kérdás hogy feköltözött az oszlopon lévő trafóhoz és most is ottvan😃

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#55850) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok,
mi lehet az oka, hogy a microsd olvasó nem akarja lejátszani a rajta lévő zenéket?

2-3 különböző db...
és 3 féle eszközön sem megy,
próbáltam törölni és másikat rárakni is...
ezek 2-3 hete mind műkődtek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.