Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55901) schawo válasza zoltan6 (#55900) üzenetére


schawo
titán

Nekem eddig rendben volt, egy eredeti Jakemyt vettem, az meg is jött. Azóta rendeltem még két csomagot (7 dolláros Weifeng fotós háromlábat, és egy 15 dolláros Roxant Pro videós himbát), azok úton vannak, és mindent rendes postai trackinggel küldtek.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55902) KTU válasza wentworth (#55896) üzenetére


KTU
addikt

Attól függ honnan,
de általában egyben jön a cumó.
Ha eléri az áfa határt, akkor inkább külön-külön rendeld.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#55903) Outlander


Outlander
őstag

Üdv,

Vennék valami késélezőt, kb 10 évente egyszeri használatra, van valami bestbály?
Köszi.

Alin ez az egyik amit a knife sharpener címszóval legtöbbet vettek, esetleg van valakinek ilyenje, használható?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#55904) wentworth válasza KTU (#55902) üzenetére


wentworth
tag

Bocs. Gb az kimaradt

Vi10 32G Q32G221510...

(#55905) 2thletme2day válasza KTU (#55902) üzenetére


2thletme2day
őstag

Gearbestről rendelt csomagért fizettem 22$ fölött. Ugyebár ilyenkor elvileg már ÁFÁ-t kéne fizetni. A rendelésnél rámentem a "Download invoice"-ra és ott az láttam, hogy 10,95$-t írtak az értékének elektronikai kiegészítő néven. Megnézve az összes többi rendelésnél a számlát azt látom, hogy mindenre hasra ütés szerűen írják rá az értékét... :U

[ Szerkesztve ]

(#55906) Silent77 válasza zoltan6 (#55900) üzenetére


Silent77
veterán

Nem, utána linkelte valaki a tok nélkülit. :K

Sputnyik123: Az, hogy mit írna ír rá nem lényeg. Nem azt nézik.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#55907) 2thletme2day válasza Silent77 (#55906) üzenetére


2thletme2day
őstag

Akkor mi alapján állapítják meg, hogy a csomag értéke meghaladja-e az ÁFA határt?

(#55908) KTU válasza Outlander (#55903) üzenetére


KTU
addikt

Nem ali vagy ebay :U
de jó.
IKEA,
ASPEKT Késfenő, fekete (késélező), ami tényleg Fiskars 1.490 Ft

(#55904) wentworth:
ott egybe rakják,
volt hogy valami kis bizbasz nem volt nekik, megvárták,
és majd 3 hétre rá postázták.
Nem volt sürgős, meg nem vagyok idegbajos :U :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#55909) XtremLor válasza Outlander (#55903) üzenetére


XtremLor
őstag

Lehet en inkabb beneznek az ikeaba, volt itt mar linkelve bestbuy topikba parszor, evente ha csak 1-2 alk lenne hasznalva ezt vennem! [link]

edit. Egyre gondoltunk! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#55910) Imy válasza vizimento (#55874) üzenetére


Imy
veterán

14500-as elemtől nem lehet várni 2300mAh-t, amikor egy jobb ceruzaaksi tudja 2000-2400mAh-t de egy cellával, azaz 1.2V-on. Ergo a 800mAh fölé nem igazán tudnak menni ezzel az akksival.

(#55911) KTU válasza 2thletme2day (#55907) üzenetére


KTU
addikt

Ha gyanúsnak találják, kérnek PP, banki vagy valamilyen fizetési bizonylatot.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#55912) schawo válasza 2thletme2day (#55907) üzenetére


schawo
titán

Csak a nyilvánvalóan áfaköteles termékeket fogják meg: telefon, tablet, pc, nagy drón A jelentéktelennek tűnő kütüyket általában hagyják a francba. A múltkor 80 dolláros telefonalkatrészem jött át gond nélkül

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55913) zoltan6 válasza 2thletme2day (#55907) üzenetére


zoltan6
őstag

átvilágítják,és rutinosak,ha gyanús bekérik a számlákat,bizonylatokat.főleg telefonra,tabletekre mennek rá,tabletem meg is bukott,viszont a b@szott nagy xiaomi lámpám,meg a tablet billentyűzetem sikeresen átjött :K

[ Szerkesztve ]

(#55914) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Alin csak bankkártyával lehet fizetni pp-vel nem? :R

(#55915) KTU válasza Krogoth (#55914) üzenetére


KTU
addikt

Alin csak bankkártyával lehet fizetni pp-vel nem.

Csak kicseréltem az írásjelet :U
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#55916) huliganboy válasza KTU (#55915) üzenetére


huliganboy
addikt

;]

(#55917) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Szerk:

Töröltem, mielőtt a TG-k megteszik, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#55918) PainKiller13 válasza MittuDomain_ (#55917) üzenetére


PainKiller13
őstag

Az ilyet itt hanyagoljuk, ami nem törvényes az nem idevaló.

(#55919) choco01 válasza MittuDomain_ (#55917) üzenetére


choco01
addikt

Ebből csak az érdekel engem hogy mit kérnek? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#55920) huliganboy válasza MittuDomain_ (#55917) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem nagyon. Ha olyan értékű hogy az látszik rajta, akkor utána néznek, és egy átlagár alatt "megáfáztatnak". A téma egyébként ilyen szinten tiltott a topicban!

(#55921) Krogoth válasza KTU (#55915) üzenetére


Krogoth
senior tag

Akkor elő kéne vakarnom a kártyám, ha szeretnék szemcikét pici pézé :O :D

[ Szerkesztve ]

(#55922) zoltan6 válasza choco01 (#55919) üzenetére


zoltan6
őstag

A termék számláját, (képmentést nekem elfogadták emailról).paypal számla,meg a banki tranzakció,ha kártya van rendelve paypalhoz,ezenkívűl kitöltve,aláírva a mellékelt vámárunyilatkozat,majd beszkennelve elküldve nekik

(#55923) Tressy válasza choco01 (#55919) üzenetére


Tressy
senior tag

Én megadom a paypal kivonat és a termék képernyő mentését hogy látszódjon az ára.Ez idáig mindig elég volt

(#55924) CactuS válasza schawo (#55890) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezek tényleg olyan jó/használható cuccok? (Komolyan kérdezem.) Nekem kicsit furcsa lenne, ha 10 centire tenném a telefonomat a szememtől. Ráadásul szemüveges vagyok, így hatványozottan hátrányos helyzetű.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55925) schawo válasza CactuS (#55924) üzenetére


schawo
titán

Ezekben optika van, látványra a végtelenben van a kép, a szemed oda fókuszál. A jobbakban a rövidlátás korrigálható, másokban meg elfér a szemüveg.

Ebben a linkelt típusban is szemenkénti független rövidlátáskorrekció és szemtengely-távolságállítás van. Review: [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55926) attiati válasza cris78 (#55884) üzenetére


attiati
veterán

és ez megér ennyit?
azt nézem, hogy apróhirdetés oldal tele van vele 4-6e ft-os áron (jófo*ás.hu)

(#55927) CactuS válasza schawo (#55925) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hm, ez jól hangzik. Mondjuk nekem WP-m van (950) arra gondolom nem sok minden elérhető. Vagy van simán lejátszható VR film is? (Bocs, ha hülye a kérdés, eddig ez kimaradt nekem.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55928) schawo válasza CactuS (#55927) üzenetére


schawo
titán

Nem tudom WP hogy áll "Google Cardboard" játékszabványhoz, ami alapján ezek a szemüvegek készülnek. VR filmek biztosan vannak, youtube is tele van velük.

Ami nagyon minimum az a FullHD kijelző, de a QuadHD (2,5K) erősen javasolt. A 950-nek ez a része nem gond..

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55929) Outlander válasza KTU (#55908) üzenetére


Outlander
őstag

hmm, megnézem, köszi, igaz mostanság nem terveztem olyan messzeségbe menni. :DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#55930) cris78 válasza attiati (#55926) üzenetére


cris78
őstag

Nekem tavalyról a papíros van. Azóta nem tudom hol van :D
Ha kihasználod akkor megéri ennyiért nem igazán találni. Ha nem jön be eladod.... :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#55931) schawo válasza schawo (#55928) üzenetére


schawo
titán

bár lehet, hogy a youtube vr is csak androidon megy

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55932) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

JAKEMY JM-8139 Anti-drop Electronic 43 in 1 Precision Screwdriver Hardware Repair Open Tools Set 11,99$ DD4.com

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55933) DJGABI


DJGABI
addikt

ez legalább akkora debate lesz mint hogy a WC papír alul vagy felül legyen elvezetve...

a dinnyeszeletelőt ti hogy használjátok? így, ahogy a videókban is mutatják: [link] amivel pont az a probléma, mint a néninél, összecsuklik, szarul vágja a szeletet. vagy fordítva, ahogy pl kiszedésnél használja (aminek több értelmét látom, mégiscsak úgy követi a gyümölcs formáját...) egyébként valami normális nyelet csinálhattak volna neki, nehéz belenyomni, mert egyszerűen nincs fogása a szerszámnak... mondjuk még mindig jobb mint késsel vacakolni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#55934) Silent77 válasza DJGABI (#55933) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem ilyen csúnyán még nem sikerült, jót derültem a videón mikor először néztem.
Én így használom, párom szokta néha fordítva.
Igazából ahogy kényelmes.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#55935) Saccco válasza zoltan6 (#55885) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tényleg sárgás barnásra színez a kék Veithdia (V6588)? :Y

Nekem egy V6521 van zöldben, de ez meg lilára színez. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#55936) GIJoe válasza Mr.Csizmás (#55932) üzenetére


GIJoe
addikt

nekem jobban tetszett amikor 10$ volt ugyaninnen :)

(#55937) Mr.Csizmás válasza GIJoe (#55936) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1,99-et eliszod, na :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55938) retesz147


retesz147
addikt

GB-ről jött egy ilyen CREE XPE Q5, de sajnos gond van vele.

Mivel nincs itthon 14500-as akksim, így egy feltöltött 1900mhA eneloop-al próbáltam. Sajnos első bekapcsoláskor egyet villant, azóta semmi. Próbáltam sima AA elemmel, meg másik (LIDL-s) akksival is, de már meg se nyikkan. Kb 1mp-t világított, vagy még annyit se első bekapcsoláskor.

User error történt, vagy kifogtam egy rossz darabot?

GB-nél ez a 4. termék, amit rendeltem. Mit csináljak, kérjem vissza a pénzt, vagy küldessem újra?

Újraküldik egyáltalán, vagy pénz a biztos, amin veszek egy másikat?

Köszi :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#55939) pimmi


pimmi
senior tag

szi, tudnátok valami hasonlót ajánlani, igazábol valami svájci bicskához hasonlót keresek, a fogó rész nem létszükséglet de lehet , horgászdobozba lenne, lenyulták a bicskám belőle, ez egyébként minőségre elmegy? nem kell full minőség legyen de azért vágjon, stb... köszi
[lOutdoor Survival Stainless Steel Multi ToolL] vagy Portable Outdoor Multi

[ Szerkesztve ]

(#55940) bzoley válasza retesz147 (#55938) üzenetére


bzoley
veterán

Ez tényleg fura, az enyém kibírt két napot is mielőtt tönkrement:)
Ne kérj másikat, refund!
Elég ócska szerkezet.
Refund a Walletre megy, nem számlára, vásárolhatsz mást rajta.

[ Szerkesztve ]

(#55941) DJ. Ru$y válasza Saccco (#55935) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem ez a típus van, de ugyanez a lencse benne, és igen barnás inkább, mint sárgás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#55942) schawo válasza Saccco (#55935) üzenetére


schawo
titán

Igen, kissé barna. Egy másik típusú szintén kék tükrös Veithdiám szürke, nagyon-nagyon enyhe kék beütéssel.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55943) Watcher45 válasza pimmi (#55939) üzenetére


Watcher45
tag

Korábban ezeket ajánlották: [link] [link] A Ganzo kései kedveltek az EDC-s és késes topiclakók között, így valószínűleg a multi eszközeik is jók.

(#55944) maestro87 válasza bzoley (#55940) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem eddig mindig paypal-ra jött a refund.
Egyébként ugyanilyen lámpám van két darab - csak banggood-ról - és egy év után sincs még semmi baja.

(#55945) Terentius


Terentius
őstag

BlitzWolf® BW-S2 4.8A 24W Dual USB Travel Wall EU Chargermennyi szokott lenni akción kívül? Megéri megvárni a lejáratot és lepontozni a mostani ár alá?

Poco F5 12/256 Gb

(#55946) zoltan6 válasza Terentius (#55945) üzenetére


zoltan6
őstag

most 2000ft,én 3 hete vettem. 2800ft-ról kuponoztam le 2500ft-ra,úgy hogy most vedd meg,amit linkeltél az EU raktáros,ez áfa határ alatti,tehát jó a kínai raktár,nem feltétlen fog előbb ideérni EU raktárból,ha azért választottad.

(#55947) Donki Hóte válasza pimmi (#55939) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bár ez inkább fogó jellegű multiszerszám, mint svájcibicska, de ez eléggé jó minőségű cucc (a nagyobb méretűt rendeltem, az se nagy kezű embernek való cucc).

Ez viszont egy igazi svájcibicska klón, meg lehet ezt is próbálni.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#55948) Saccco válasza Terentius (#55945) üzenetére


Saccco
nagyúr

2.500-2.800ft körül, most nagyon jó az ára, ha kell ne hagyd ki.

------------
Más:
Köszi a szemüveges válaszokat. :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#55949) Silent77 válasza Donki Hóte (#55947) üzenetére


Silent77
veterán

Picit olcsóbb:
http://m.gearbest.com/other-tools/pp_276061.html

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#55950) pepe091 válasza Silent77 (#55477) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egyébként egyáltalán nem működik, vagy csak nem lehet kapcsolni a gombbal? Fordítva mi a helyzet, a Xiaomi lámpák meg ventilátor működiknek a Blitzwolf powerbankokkal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.