Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55451) tupacamaru válasza KTU (#55449) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#55452) LógaGéza


LógaGéza
addikt

4 vagy 8 biztonsági kamerás szettet vett már valaki kínából? Pl ilyenre gondoltam: [link]

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#55453) KaiotEch válasza Coolby (#55448) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Célszerű azt melyik nem ázik be. Nomeg amihez van alkatrész is olcsón. ;]

Nézz itt vagy itt körül, ami populáris, no meg ami a pénztárcádhoz illik. Elsőnek, gyerkőcnek nem érdemes szerintem 10eFt fölött bármi ilyesmit vásárolni, meg az első 5 percben rekonstruálja az normandiai partraszállást.

(#55454) denko


denko
senior tag

srácok, ezt a routert hol tudom megvenni legolcsobban?

[link]

Leginkább áfa nélkül lenne jó )

(#55455) RexpecT


RexpecT
addikt

Üdv!

Ezt a párakaput honnan lehet megrendelni? A bolt(kutyubazar.hu) teli van ebayes meg alis cuccokkal, gondolom ezt is onnan szerzik be, de eddig nem találtam meg hogy milyen néven van fent. :R

Visszakeresve a kulcsszavak: :B

- misting cooling system
- Nozzle micro Irrigation garden

[ Szerkesztve ]

(#55456) 206 cc válasza RexpecT (#55455) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Én innen rendeltem már vagy 6-7 szettet ez az olcsó verzió de használható
[olcsó készlet]

Ez sokkal jobb minőség!...ebből is jőtt már vagy 3 készlet...
[minőségi készlet]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#55457) balazs1956 válasza RexpecT (#55455) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ezt próbáld! garden cooling misting

A banggoodon találsz!

(#55458) RexpecT válasza 206 cc (#55456) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszi az infókat. :R

(#55459) 206 cc válasza denko (#55454) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! GB-n 26.99.-usd most....talán az a legolcsóbb?!...lehet pontokkal még csökkenthető?!
[router]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#55460) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

A GB-n meddig kell várni, hogy jóváírják a fotók és videó után járó pontokat?

16-án értékeltem az első GB-n rendelt terméket, a review-ért megkaptam a 10 pontot, de semmi többet. Az termék lapján nem látszik se az értékelésem, se a fotóim, se a videóm. Várjak még, vagy érdemes valahol "panaszkodni"? :O :))

Miért mindig én???

(#55461) baandii


baandii
senior tag

a július 13-ai cseh postás rendelésem még mindig nem látszódik...kezdjek aggódni?

[ Szerkesztve ]

(#55462) Silent77 válasza baandii (#55461) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kell.
Szerintem pár nap és megindul.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#55463) dave0 válasza baandii (#55461) üzenetére


dave0
csendes tag

Nekem 21-én indult meg Csehországból a 13-ai rendelésem, de szerintem még a jövőhéten simán elindulhat a tied is.

(#55464) trafóóó válasza bzoley (#55418) üzenetére


trafóóó
tag

Beneveznék egy ilyenkamerára én is.
Érdemes itt variálni a postával vagy mehet az Auto free Tracking number+ €0.17
Vagy a Belgium Post €0.43 jobb lenne ?
Bár a Belgától félek kicsit mert van egy cuccom amiről már
lemondtam mert Jun14 óta nem kaptam meg és azt ők hoznák.

[ Szerkesztve ]

(#55465) bzoley válasza trafóóó (#55464) üzenetére


bzoley
veterán

Gondoltkodtam, hogy bejelöljem-e a belga postát, de több terméket is küldtek már vele enélkül is, hátha ennél is azt választják. Nekem eddig nincs gondom vele, gyorsabbnak tűnik, követhetőbb. Biztosítással, egyebekkel nem foglalkoztam, sima auto.

[ Szerkesztve ]

(#55466) schawo válasza Coolby (#55446) üzenetére


schawo
titán

Nem tudok kuponokról.
3 hét alatt ért ide a csomag, elsején rendeltem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55467) Watcher45 válasza AndrewBlase (#55460) üzenetére


Watcher45
tag

A képekért járó pontokat legutóbb, három nappal az értékelés után írták jóvá nálam.

(#55468) trafóóó válasza bzoley (#55465) üzenetére


trafóóó
tag

Nem szoktam különösebben én sem variálni , általában én is a sima Auto (Free) választom.
Akkor ennél is maradok ennél ,illetve érdekességképp nyomok egy + €0.17 Tracking number
kíváncsi vagyok mit kapok érte.

(#55469) vacs válasza DJ. Ru$y (#54971) üzenetére


vacs
veterán

Sziasztok.

Akinek van már BlitzWolf BW-M1 és Xiaomi Power bank-ja, az legyen szíves kipróbálni, hogy képesek-e együtt működni?
Tehát a bank-on lévő kapcsolóval tudom-e ki/be kapcsolni?

(^)(>.<)(^)

(#55470) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kamera táskánál van jelentősége, hogy EU vagy CN raktár? Eu kicsit drágább, ami nem is lenne baj, de szállítási időben állítólag nem kevesebb. Ez tényleg így van, hogy lehet, hogy EU raktárból is 25 napig jön a csomag?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55471) bzoley válasza trafóóó (#55468) üzenetére


bzoley
veterán

Már shipped is lett, és a TN alapján belga posta.

(#55472) XP NINJA válasza CactuS (#55470) üzenetére


XP NINJA
őstag

A B2C nekem mindig több mint 2 hét volt.

(#55473) CactuS válasza XP NINJA (#55472) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ha 1 hónapon belül tuti megjön, akkor az nekem már tökéletes. Bár ez így elsőre kicsit lehangoló.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55474) krisztianAMG válasza vacs (#55469) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nem.

(#55475) schawo válasza CactuS (#55470) üzenetére


schawo
titán

Nekem múltkor eu raktárból 4 (3,5) nap alatt ittvolt a csomag

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#55476) Dluinet válasza vacs (#55469) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha eredeti, akkor kéne működnie a kapcsolóra

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#55477) Silent77 válasza Dluinet (#55476) üzenetére


Silent77
veterán

A Xiaomival nem működik a BlitzWolf BW-M1.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#55478) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Ez mennyire ajánlott? Szükségem lenne elektromos csavarhúzóra.

(#55479) Imy válasza Dzsolo (#55478) üzenetére


Imy
veterán

Ezért az árért jónak tűnik. ;)

(#55480) pela03 válasza Dzsolo (#55478) üzenetére


pela03
csendes tag

Szia!
A Workzone gépek jók.
Kinézetre tiszta Makita .
Ezt az árat vígan megéri szvsz.

üdv

[ Szerkesztve ]

(#55481) Dzsolo válasza pela03 (#55480) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek, akkor csütörtökön szerzek egyet. :)

(#55482) XtremLor válasza Dzsolo (#55478) üzenetére


XtremLor
őstag

workzone/parkside gepeket nyugodtan veheted, en is a fele indultam elsonek, 3 ev gari nagyon befurodni nem tudsz vele.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#55483) KTU válasza Dzsolo (#55478) üzenetére


KTU
addikt

Ha csavarozni kell a maximális nyomaték a lényeg,
30 Nm körüli,
27 Nm-est vettem, zártszelvénybe csavaroztam vele,
igaz 220V-os

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#55484) kenand válasza Dzsolo (#55478) üzenetére


kenand
veterán

Nekem LIDL-s van, hasonló , bár egy kicsit nagyobb, teljesen jó. (Korábban volt egy belépő BOSCH, ócska vacak volt ahhoz képest, 1/2 éven belül tönkrement az aksija és annyi lett volna, a csere aksi, mint egy komplett masina...)

[ Szerkesztve ]

(#55485) attiati válasza KTU (#55483) üzenetére


attiati
veterán

es furashoz milyen nyomatek kell minimum?

ennek a linkelt keszuleknek mennyi lehet a nyomateka?

[ Szerkesztve ]

(#55486) DJ. Ru$y válasza attiati (#55485) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott a képen 25 Nm.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#55487) nimfas válasza attiati (#55485) üzenetére


nimfas
addikt

Oda van írva... Max. 25Nm :)

Valószínűleg 2 fokozatú, mint az összes, van egy gyors fokozat furashoz és egy lassabb de erősebb csavarozni.

Nekem munka miatt Bosch 10,8 V-os van 2db akksival, gyorstöltővel 30 perc alatt tölti fel. 40-45eFt volt...

A linkelt gép otthonra tökéletes főleg a 3 év garival.

(#55488) KTU válasza attiati (#55485) üzenetére


KTU
addikt

A fúráshoz inkább fordulatszám / sebesség kell, bár attól függ mibe.
A csavarozáshoz erő.
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#55489) nimfas válasza nimfas (#55487) üzenetére


nimfas
addikt

[link]

Egész baráti ára lett....

(#55490) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Ali-n szeretnék venni egy veithdia napszemüveget, berakom a kosárba, eljutok a cím és fizetési mód megadásáig, ott viszont hibaüzenetnek ezt dobja ki: Error Code: IPAY_BE_GW_ILLEGAL_SIGN
Ilyet még nem csinált eddig. Valami ötlet?

(#55491) KaiotEch válasza CanibelZ (#55490) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A szöveg alapján én arra tippelnék, hogy a captcha-t írtad be rosszul(ha van ott olyan).

(#55492) CanibelZ válasza KaiotEch (#55491) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Én is erre gondoltam, de azért ennyire még nem vagyok vak. :DDD Másik oldalon az előbb simán működött, itt most nem akar sehogy.

(#55493) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok, kéne egy kis segítség.

A 90 éves nagyim már rosszul lát, rosszul hal, ezért a tv-t fülessel nézi.
Kezdek kiborulni, hogy lassan havonta kell újat venni, mert már forraszthatatlan. (szinte hetente kell újra forrasztani, mert rálép a kábelre, elakad benne a lába, botja, stb.; ilyenkor szétszed, még nagyobb csomó, még több tartalék kábel - már alig fér be a fejhallgató házába - , de egy idő után nincs mit tenni)

Próbáltuk a vezeték nélkülit, de nem jött be, mindig menni kellett tölteni, vagy valamit elszúrt rajta, az extra fülesek meg nagyon drágák. Legalább napi 4órát használja, más kikapcsolódása nem nagyon van már, ennyit akksis nem is igazán bír.

Szóval, valami olyan olcsó, strapabíró fejhallgató kellene, ami nagy hangerőt tud. Lehet a bolondbiztos "kábelmentes"megoldás, ahol a fejhallgató is jack-es, max az húzódik ki ha rálép, de ha van más ötlet, nyitott vagyok a dologra. Ha fix kábeles, az legyen min 3m. Ha tudtok valami tuti vezeték nélkülit, jöjjön.
Nem akarok elsőre sokat invesztálni bele, hátha nem válik be. De ha egy évet kibír, jöhet a drágább az adott megoldásból.

eBay, ali, GB, BG - itt vagyok fent, nem akarok egy tizenötödik helyre is regelni :)

sry, hosszú lett

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#55494) üszök válasza CanibelZ (#55490) üzenetére


üszök
őstag

Köszi a márkanevet. :R
Délután óta ezen a márkanéven gondolkoztam.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#55495) Met válasza MittuDomain_ (#55493) üzenetére


Met
nagyúr

És ha csinálsz neki egy toldó vezetéket?
Néhány éve csináltam keresztanyámnak, vettem lengő jack anya, apa csatlakozót, néhány méter kábelt és összeforrasztottam.
Ha húzódás van akkor vagy a tv-ből jön ki a kábel vagy a toldó kábelből a füles csatlakozója.
Szerintem nem nagyon használja, sajnálom is a szomszédokat :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#55496) Samus válasza MittuDomain_ (#55493) üzenetére


Samus
addikt

Ha esetleg nem találsz, akkor érdemes venned egy szerelhető jack anya és egy jack apa csatlakozót, és azt betoldani a kábelbe, közel a füleshez. Meg is előztek közben.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55497) MittuDomain_ válasza Met (#55495) üzenetére


MittuDomain_
őstag

és Samus:

köszi, hogy ez a betoldós papa-mama hogy nem jutott eszembe...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#55498) Feketelaszlo válasza MittuDomain_ (#55493) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az Úttörő forgalmaz itthon is 5 méteres kábellel külön TV-hez való fülhallgatót.

(#55499) HoTaZo válasza MittuDomain_ (#55493) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szia!

Gyereknek ilyet vettünk. Hangos is (szerintem mindenképpen), lehet vezetékesen (ami kihúzható belőle) és infrás átvitellel is. Sőt rádió is van benne. Nem egy hatalmas minőség, de olcsó (5000Ft alatt).

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#55500) cadtamas válasza MittuDomain_ (#55493) üzenetére


cadtamas
tag

Nekem egy ilyen van.

Simán üzemel egy hétig (szerintem tovább is) egy feltöltéssel, napi 2-3 órát használva. Elvileg lehet töltés közben is hallgatni, de olyan rövid a töltőkábel, hogy én úgy sose próbáltam.

Anno 6000-ért vettem, jó vétel.
A nagyinak le se kell vennie, a konyhában is hallja majd a tévé műsort.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.