Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Mit cseszek amúgy el, hogy állandóan a warhouse-os, nem szállítunk üzenetet írja ki nekem? :U

(#33452) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Nem hiszem el, megint lemaradtam a 10ezres töltőről. Pedig elment paypalig majd sorry. 30db-ból egy sem...

(#33453) kemcso válasza Real_Necro (#33450) üzenetére


kemcso
Ármester

Tegnap vagy 2 percig is pörgött a Paypal a Sorry-hoz, ma 1/2 perc alatt megvolt :DD

Ahogy nézem, nem nagyon van eladó 20k-s, a 10es mennek annyiért, amennyibe ez kerül.

(#33454) XtremLor válasza Tomi0703 (#33451) üzenetére


XtremLor
őstag

My Account>Address Book
Default bevan allitva?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#33455) Real_Necro válasza XtremLor (#33454) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt tegnap nálam is dobta. Én úgy vettem észre, kikerülhető, ha előtte tesztelve rányomsz a "Rush to buy"-ra. Ha azt írja, hogy még nem járt le az idő, akkor oké lesz. Ha Warehouse-al jön, akkor bezár és meg kell nyitni újra.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33456) Tomi0703 válasza XtremLor (#33454) üzenetére


Tomi0703
őstag

Be. De tegnap pl. körömcsipeszt tudtam venni, ma hajnalban is az utolsó lépésnél írta ki, hogy sorry a Note2-nél, pénteken Blitzwolf töltőt vettem. Pont ami a legjobban kellene azt nem tudom megvenni. :W
Még megpróbálom, hogy a nevemet meg az utcámat átírom ékezetek nélkülire, mást nem tudok kitalálni...

(#33455) Real_Necro: Blitzwolf töltőt mikor vettem sokaknak jött fel itt az üzenet nekem nem, mert előtte rányomtam még egyszer a CN warhouse-ra. Azóta ezt mindig megcsinálom, de folyton dobálja az üzeneteket.

[ Szerkesztve ]

(#33457) dugesz77 válasza L4mie (#33448) üzenetére


dugesz77
őstag

Abból én is elhoztam egyet. Pont mostanában nézegettem,hogy kellene. Remélem tényleg metrikusat küldenek.

[ Szerkesztve ]

(#33458) L4mie válasza dugesz77 (#33457) üzenetére


L4mie
veterán

Ja, én a kúposra mentem rá a , kell lyuk a bútorba, kábeleket átvezetni TV alatt :) itthon meg 6-8 egy ilyen készlet.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#33459) Timmcsy válasza DJ. Ru$y (#33254) üzenetére


Timmcsy
tag

Köszönöm és bocsánat, nem láttam az előző válaszodat. Én is az elején redeltem, ahogy felkerült a fórumra az info. Szerintem akkor sem fair valamiért pénz elfogadni, amiből nem is lesz nekik készlet. 2+ hétig náluk volt a pénzem feleslegesen. Azt pedig nem is értem, hogy miért nem gyorsasági sorredben postáznak, akkor mégis miszerint? Off vége, bocsánat, de azért ez hasznos info lehet a banggood hozzállásáról...

(#33460) Real_Necro válasza Tomi0703 (#33456) üzenetére


Real_Necro
veterán

Külföldi oldalakon alapból ékezet nélkül adok be mindent. Nevet, címet, még a telefonszámot is... :DDD

Blitzwolf akku milyen lehet a Xiaomihez képest?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33461) L4mie válasza Real_Necro (#33460) üzenetére


L4mie
veterán

nagyon szar! :D ;]
Nem ezek azok az akkuk amiket kerestek! :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#33462) Tomi0703 válasza Real_Necro (#33460) üzenetére


Tomi0703
őstag

Eddig egyik oldalon sem volt problémám ezzel. Van amelyik szólt, hogy csak ékezet nélkülieket lehet beírni.

(#33463) kemcso válasza L4mie (#33461) üzenetére


kemcso
Ármester

Neked is nagyon kéne? :P

(#33464) L4mie válasza kemcso (#33463) üzenetére


L4mie
veterán

hát valami jófajta olcsóbb powerbankra pályázok, jó lenne egy, de azt majdnem olyan nehéznek tűnik összehozni mint egy-egy 0.1-10 dolcsis snapup telefont :D

+10:00 ásra bekerült egy EU-s autóstöltő! Ha valakit érdekel.

KINGZONE K2 ennyire szar? :D még mindig van 40 ért.

Az a mechanikusnak álcázott bill pár óra múlva az elég trének tűnik, mintha csak 1 szinkombóban világítana, legalábbis az összes képen ugynaza a kombó van, semmi videó róa etc.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#33465) Laci4 válasza Real_Necro (#33445) üzenetére


Laci4
senior tag

Nálam is bejátszott egy arany.. akkor eddig már 3-4 itt_hun-ra :C

Viszont ahogy nézem, többnyire csak egy dolgot tud behúzni biztosra az ember..
próbáltam a körkivágót is, de már sorry volt..

Reggel még azt hittem ma nyugi lesz..de basszus.. ez rosszabb mint a drog.. (bár szerencsére azt sose próbáltam..) ez is függőséget okoz.. még jó, hogy egyedül vagyok itthon ma :D

Ahogy nézem lesz pár érdekes dolog..
Van amikor egy órában több is.. ha csak a következő órákat nézzük:
- 20 000 res powerbank - MXV Quad Core S805 (erről nem tud valaki valami infót? :U ) A BT speaker se tűnik rossznak.. és végsőként akár még a kábel is.. lol..
- Blitzwolf powerbank
-

[ Szerkesztve ]

(#33466) maestro87


maestro87
őstag

Ezt a kört én szerintem kihagyom, még az olcsó kábel se hoz lázba, nem szenvedek kábel mániában. :DDD
Még talán ha 5 dollárral olcsóbb lenne a power bank, de múltkor is nehezen adtam el a 10 000 mAh-sat.
Az MXV-n gondolkodom még, de mindig arra jutok, hogy mini PC-vel (pl. Raspberry pi) jobban járnék.

Egyébként BG bekaphatná, hogy csak 5-10db-os készletet rak fel több körben, ahelyett hogy egyszerre felrakna egy 60-100db-osat, így a lassabb net-eseknek is lenne esélyük. De így lehet, hogy ugyanaz a pár személy kaparintja meg mindig a termékeket... :F Még a 8 $-os power bank se jött össze pedig abból 30db volt, kezdem már nagyon unni. :W Most már komolyan mondom, hogy betelefonálok az ezo tv-be hogy vegyék le rólam az átkot. :DDD

(#33467) Real_Necro válasza maestro87 (#33466) üzenetére


Real_Necro
veterán

Attól függ mennyiért teszed fel... Azért egy 20k-s szerintem 5,5k-6k-ért elmenne itt HA-n...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33468) Silent77


Silent77
veterán

Nem jött össze, pedig gyors volt minden.
hajnalban sokkal jobb volt, ami kellett megcsíptem. Egyedül a telót nem, de bealudtam.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33469) kemcso válasza Silent77 (#33468) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem se jött össze, pedig több fülön próbálkoztam :) De feltettek megint 30db 10e-t is 8$-ért :)

(#33470) maestro87 válasza Real_Necro (#33467) üzenetére


maestro87
őstag

5000-ért is csak két hét alatt tudtam eladni jó múltkorában, úgyhogy itthon azért kb. 8000Ft.
Következő kör megint nem hoz lázba és az utáni sem, meg az az utáni sem. :(

[ Szerkesztve ]

(#33471) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#33456) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na, átírtam ékezetek nélkülire, de így is a nem szállítunk dolgot írta ki az eu-s autóstöltőnél... :U :W Már fél perccel előtte megpróbáltam akkor is ezt írta, frissítettem utána is, majd megint F5 és mikor indult akkor nyomtam rá de megint szokásos nem szállítunk...

Na de 4-kor is lesz power bank, de ha ott is ezt írja ki én nem tudom mit csinálok...

[ Szerkesztve ]

(#33472) Laci4


Laci4
senior tag

Ejj, hogy az asszony pont ilyenkor hív... nem tudtam koncentrálni, lemaradtam 1 másodperccel.. vagy 2 vel is lehet..

A powerbank elúszott, de egy MXV tv okosító meglett..
Bár ez is a nem tudom ki lesz-e használva, de ki kell próbálni kategória.. (általában itt vagyunk a gép mellett, akkor az én monitoromon nézünk sorozatokat, ablakban.. hálószobában meg csak egy kis tv van, többnyire elalvásra szól csak :D)

Mondjuk ehhez már kellene egy NAS is.. azt rakjanak már fel :DDD Azon már úgyis régóta filózok..

Gondoltam, összeszámolom amiket vettem amióta megy ez a stipi-stopi.. de úgy döntöttem, jobb ha nem teszem :DDD

(#33473) L4mie


L4mie
veterán

egy kábel összejött, az úgy is kellett otthonra.
Remélem nem a rózsaszín lesz :)
kipróbáltam több monitor, chrome -firefox de benyaltam mert nem lehet két"helyen" paypalban benne lenni, így mindenhonnan kidobott :U

Ja mellémállt a főnök 20mp-nél, hogy hogyan állunk a munkával :B

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#33474) Real_Necro válasza maestro87 (#33470) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaaa, 10k-ért 5000-et elkérni? Oké, hogy piaci ár, én nem akarok nyerészkedni rajta, ami power bank majd megmarad, azt felkerekítem kerek százasra aztán vigye aki akarja... Ha a 20k-s nem jön be, 5,5-6k-ért felrakom apróra, aztán leggyorsabb viszi... :DDD (mielőtt bárki elkezdene előzetesen priviben jelentkezni, mondom, hogy még nálam sincsenek, és majd ha leteszteltem őket, akkor döntöm el mitől válok meg) ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33475) Outlander


Outlander
őstag

Na, most h már lecsengett a snapup.

Térjünk át a Hollandpostára... Novemberi csomagjaitok hogy jönnek?

Mert nekem az egyik, félek, elvesző félben van.... mert 3 nl tn-es csomag közül 2 megjött, egy pedig célországba elküldve 24. óta... holott általában az aznap már meg is érkezik, de itt nicns új bejegyzés.

Esetleg van még valaki akinek a levegőben van nl csomagja?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#33476) mirci18 válasza Vertigo18 (#33441) üzenetére


mirci18
addikt

Én itt vagyok még 700 db dvd-vel.

De hogy őszinte legyek lassan már gondolkozom a felhőn és egy külső winchesteren.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#33477) kemcso válasza Outlander (#33475) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem az előző Snap-up-ból két csomagom még úton, egy meg megjött már vagy egy hete... Van még, aki nem kapta meg?

(#33478) tthom


tthom
senior tag

Tud valaki jó áron megbízható 2A-es hálózati USB töltőt? A Blitzwolfot látom, h ajánljátok, de az nekem feleslegesen sok a maga majd 5A-ével.. Thx!

(#33479) Mr.Csizmás válasza tthom (#33478) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oneplus oldalán még akciós asszem

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33480) tlac válasza OccsE (#33412) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem csak dugesz77 meg én szedtük szét

egyébként valószínűleg firmware-t nem kell keresnem, ha hamisat kaptam, ki tudja, hogy valójában mi ez

Vkinek sikerült már BD lemezt írni/olvasni vele?

én egyelőre csak 1 cd-t tettem bele, az működött :)
amúgy kb. mindenki más kapott, az nem segítene neked, hogy másoknál jó volt

(#33481) maestro87 válasza Real_Necro (#33474) üzenetére


maestro87
őstag

Boltba nem nagyon kapsz még gagyit sem 5k-ért. De most hogy van már 20 ezres pb is, így a tudatos vásárlónak még nehezebb eladni ennyiért.
Egyébként összesen 4-et vettem, kettőt eladtam, így egy majdhogynem ingyen volt és még nekem nem is maradt.:D Én így játszom, ha már a snap-up nem jön össze. :DDD
Bár egy 20 ezres pb jó lenne nekem is a nagyobb terhelhetőségű kimenet miatt, mert terveim vannak vele, de ennyiért még sokallom. Majd jövő évi snap-up-ban lesz ez fele ennyi is. :DDD

Most a Xiaomi kontrolleren gondolkodom. Ez mennyire lehet jó vétel? Van valami ehhez hasonló olcsóbb vezeték nélküli kontroller PC-hez?

Laci4: A 10 ezrest. Én arra jöttem rá, hogy az embereknek 5000Ft-nál van a lélektani határ e-téren, és képesek a 200 ezer forintos telefonjukhoz gagyi power bank-ot, hálózati töltőt és USB kábelt venni.:D
Amúgy a 20 ezrest biztos nehezebb eladni még 6-ért is.

[ Szerkesztve ]

(#33482) maggi1886076 válasza maestro87 (#33481) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ípega kontrollereket nézd meg. Gearbesten kapni. Nekem van 2 is. Xiaomi is tetszik, de nincs rajta telefon tartó!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33483) Laci4


Laci4
senior tag

Tomi0703
Autós töltő: csak hogy ne idegesítsen annyira, Nov. 11-én 1 776-ért volt! ;) Ahhoz képest most drágán "akciózták"..

maestro87
Melyiket tudtad két hét alatt eladni 5-ért? Mondd, hogy nem a 20- ezrest!
Bár lehet azt nehezebb eladni mint egy 10 000-rest.

Én ismerősnek adtam el egy 10-est, 4500-ért.. először csak egy egy cellás gagyit akart venni vésztöltőnek itthoni boltokban, 3-4 ezer, vagy apróból 2-3 -ért, de megmutattam neki a 10-est, mondtam egy dicsérő szöveget, ami mondjuk nem kamu(valós kapacitás, védelmek,mérete se vészes,kivitelezés), és rábólintott.. (azt még valami 3500 körül vettem.. ) :B

Real_Necro
Dicséretes hozzáállás! :C :R
Én se vagyok egy ördög, de én úgy vagyok vele, hogy egy minimálisat de keressek rajta.. (elment idő, utánajárás..pl. ) no meg, hogy fedezze egy részét a semmire se használt, de mégis megvett dobozban "porosodó" kütyüimnek :DDD
Mondjuk eddig még csak ezt az egy dolgot adtam el.. :U
Most viszont van úton 3db 10 000-res, 1 még nem akciós, tartalékba vettem, vagy másnem csak az akkukért.. (külön akku többe kerülne :U )
No de ennyi azért mégse kell.. (vagy lesz belőle ajándék ;) )

mirci18
pfu.. nekem is van egy rahedli DVD-m, de még CD-im is..
Két nagy kofferben vannak, meg papír dobozokban elrakva..
Bevallom, mostanában nem igazán vettem elő őket..
(megnéztem Where Is It ben, kb. 900 DVD-CD-m van összesen.. bele-bele kattintva 1999-től találtam cd-ket, abból már biztos van ami nem is olvasható :( ) :Y

Gépben van 2x2Tb winyó, azon van rengeteg film, zene, data.. átnézni sincs időm őket, nemhogy megnézni.. :B
Anno az évekkel ezelőtti nagy árvíz előtt épp azt számolgattam, hogy jobban járnék, vagy ugyan ott lennék, ha winyókat vennék, és arra tenném az adatokat.. csak épp jött a víz.. és winyó árak, 2-3 szorosra ugrottak..
Nem nagyon néztem, de szerintem azóta se mentek olyan mélyre, mint előtte voltak...talán most közelíti..

Én NAS-on töröm a fejem.. át kéne rágni a NAS- raid, felhő hálózatok témákat, hogy kitaláljam, mi is lenne az optimális.
(adatbiztonság, fájlok állandó elérhetősége.. stb.) de ez már offban is nagyon off :B

Nekem a Nov. 11-es ből van még két apróság (1, és 2) ami nem jött meg, illetve egy nagyobb, ami nyomkövetéssel van. Szóval remélem az azért megjön.. (svéd).
Másik kettő dolog viszont már rég itt van ugyanebből, a páka, meg a blitzwolf autós töltő.. :U

A vicc, hogy mindegyiket feladták elvileg nov 11-13 között.

Ami még régóta húzódik, az a 3 db-os akciós xiaomi lámpácska! Október 26-án lett rendelve.. :(((

maestro87
Azon én is elfilóztam, nem szoktam játszani telefonon (samu s4) komolyabb játékokkal, de lehet ezzel kipróbálnám, illetve a most "megnyert" tv okosítóval.. :U

[ Szerkesztve ]

(#33484) peestheee válasza kemcso (#33477) üzenetére


peestheee
tag

nekem egy falimatrica rekordidő, 9 nap alatt megjött, egy kis helikopter meg azóta se (nov.11.)

(#33485) cris78 válasza kemcso (#33477) üzenetére


cris78
őstag

én is várok egy csomagot még...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#33486) tthom válasza Mr.Csizmás (#33479) üzenetére


tthom
senior tag

Köszönöm, lehet rosszat nézek, de az még drágább, mint a BlitzWolf dupla. :)

(#33487) Laci4 válasza Laci4 (#33483) üzenetére


Laci4
senior tag

Hopsz.. a fenti hsz-t off-ba akartam rakni.. bocsesz mindenki! :B

(#33488) Mr.Csizmás válasza tthom (#33486) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg opció lehet a Telekom webshop tartozékok oldala, vannak dolgok, amik vicc áron vannak :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33489) maestro87 válasza maggi1886076 (#33482) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, bár ez sem olcsó (ali-n 18$). Nekem PC-hez kellene leginkább pl. Mortal Kombat-ezni rajta. :DDD

(#33490) maggi1886076 válasza maestro87 (#33489) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ahhoz is. Most ment fel az ára. 16$ volt. nekem még abból az időkből van :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33491) tthom válasza Mr.Csizmás (#33488) üzenetére


tthom
senior tag

Az is jó ötlet, átnézem, hátha.. :R

(#33492) Tomi0703 válasza Laci4 (#33483) üzenetére


Tomi0703
őstag

Annyira most nem is szükséges. Január körül akartam venni amúgy, de ha már le volt akciózva miért ne? Egyébként azért repültem rá, hogy valami sikerélményem legyen, mint a tegnapi körömcsipesz. :DDD

(#33493) Real_Necro


Real_Necro
veterán

No Blitzwolf powerbank sajnos nem jött össze... Akkor majd 5 óra múlva megpróbálok még egy xiaomit... :DDD Addig nem láttam mást ami érdekelne... meg egyébként is a lámpának nagyon örülök... :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33494) maggi1886076 válasza Real_Necro (#33493) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nekem sem jött össze. Korábbi snapup-ban jött össze egyszer. Még nem ért ide...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33495) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

A sok snap-up hsz.-közt ez kis "offtopic". :D

Szemet szúrt a Banggood főoldalán ez a Fast Devil 380-as kopter. Eszméletlen mi mindent lehet vele megcsinálni. Ez már a "bokádlefosod" kategória.

[ Szerkesztve ]

(#33496) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Szerintetek ez megéri az árát ? Gondolkodom valami akció kamerán, de az sj4000-ről lecsúsztam snapup-ban sj5000 meg drága azért hogy kirpóbáljam mit is tudok kezdeni vele :( [Eken H9]

(#33497) Real_Necro válasza krisztianAMG (#33495) üzenetére


Real_Necro
veterán

1:43-nál hangosan felröhögtem az irodában... :D majd megmutattam a vidit a többieknek is. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33498) Minstrel válasza krisztianAMG (#33495) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez amúgy a SAB Goblin kínai másolata, de jól néz ki, és még ilyet is lehet vele csinálni [link] :DDD

(#33499) Bicskás válasza Real_Necro (#33497) üzenetére


Bicskás
tag

De az mi volt ?

Egy sólyom próbált meg lecsapni rá ? :Y

(#33500) mirci18 válasza Laci4 (#33483) üzenetére


mirci18
addikt

Én kiszámoltam átlag 4 gb-nyi tartalommal a 700 dvd 3 terra anyag.
50 ft-os maxxel dvd-kkel 35 000 ft az anyagköltsége tehát olcsóbb a dvd mint egy 2 és egy 1 terrás.
De sérülékenyek a dvd-k plussz macerás elővenni és rákeresni és betölteni.
Úgyhogy ma szerintem a lehető legjobban akkor járunk el ha az adatok több helyen vannak.
Egyszer külső vinyón egyszer felhőben.
Hogyha gond van ne vesszenek el.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.