Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33029) Laci4 válasza dugesz77 (#32985) üzenetére


Laci4
senior tag

Ha tudtál beszélni velük, írd majd be légyszíves mire jutottál! :R
(ahogy olvastam, nyugodtan írhatod nekik, hogy 4-5-6 embert is tudsz itt Hunban, akik nem kapták meg)
Én is rendeltem Okt. 26-án, a postázást elhúzták nov. 6-ig, gondolom nem volt nekik valamelyik.. :U

Viszont már igazán itt lehetne, mert pl. a nov. 11.-én rendelt páka, és Blitzwolf autós tölti is megjött már 25.-én. :U

Amúgy én is kaptam az autós töltőhöz EU hálózati adaptert :DDD
Nem tudom, hogy jött nekik ez, de ingyen lónak nem nézem a fogát. Pláne, hogy nekem is a vaskosabbik fajta jött. (mondjuk a földelést ha jól láttam nem viszi át, de annyi baj legyen.. )

Bár inkább a 3 Xiaomi lámpicsku jönne meg.. durván jó áron volt.. :K

fraba #33024

E-bay-ről vettem egy külsőre ugyan ilyet..
Eddig talán egyszer próbáltam egy 16gigás kártyával, monitorba dugba (DELL U2312HM alaplapi USB2.0-ba van dugva) valami 22k/sec-el olvasott róla total com. Írásra már nem emlékszem..

Ha van valami konkrét kérdésed, megnézehetem neked.. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.