Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29651) tigipuf válasza Real_Necro (#29649) üzenetére


tigipuf
senior tag

kb ugyanilyet vettem a lidl-ben,ha elemmel üzemelteted akkor csak gombnyomásra,"ilyen".
Adnak hozzá külső tápot akkor állandóan világít.
Azt azért meg kell jegyeznem kell az utóbbi esetben kaptál ajándékba egy éjszakai jelzőfényt :D

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#29652) oszy válasza Real_Necro (#29649) üzenetére


oszy
veterán

Folyamatosan megy tápról a világítás, de le tudod kapcsolni ha akarod. Legalábbis a leírásban ezt olvastam. Jó vételt ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29653) oszy


oszy
veterán

Az enyém ilyen:

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29654) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Köszönöm a válaszokat! Lehet reggel beugrom és meglesem. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29655) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Hali! Összeszedtem néhány rendelésem a topikot gazdagítandó:)
Pici bicska sanrenmu kulcstartóra. Vigyázat a penge csak 51 mm. A méretei tényleg picik de azért meg lehet fogni. A penge formája miatt vettem, nem szúr, és a kulcstartóm dísze lett. Még nem kellett élezni, csomagot bontok:) vele, kartonpapírt vágok, szép nagyon, csak drága.
Erős olló,metszőolló. Markolata két-két csavarral van rögzítve, egész jónak tűnik. Szüretelni szerintem kicsit erős a rugója. Erősebb ollóhoz hasonlít a pengéje, gumit meg vastagabb dolgokat vágni vettem.
Mezei fázisceruza helyett vettem, mert azt napfényben nem látni. Jó kis cucc, ha csak simán belenyomod a konnektorba, a kijelzője villám12- t mutat ha fázis, nem kell tapizni a fémbumszlikat. Ki lehet vele deríteni ha megszakadt a kábelben a drót, de nem tudom milyen szinten, nem értek hozzá, fázisceruzaként nagyon jó.
Végül ez transcend Jetflash 780 16GB, amit tévedésből vettem, mert azt hittem 32GB, namindegy. Gyors USB 2.0-n 28-al ír, USB3.0-n 58-al olvasni pedig 120-al ha igazat ir a crystaldsik. Sinceritytől pikpakk ittvolt, nem is néztem hány nap, talán 4 munkanap.

(#29656) ben-ga válasza erzol (#29630) üzenetére


ben-ga
tag

:) köszi

(#29657) Imy válasza oszy (#29653) üzenetére


Imy
veterán

Én is köszönöm, így jó, hogy elemről is megy szuperül. :)

(#29658) kenand


kenand
veterán

Belinkeltem kicsit feljebb egy AUSDOM m06 stereo bluetooth/wired headsetet.
Win 8.1/10 latt plugg and play. Win 7 alatt viszont nagy szívás. Csak mono eszközként települ.
Hosszú szívás után ezzel a lenovo CSR 2.1 driverrel működik

(#29659) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

arra gondoltam, hogy egy logout posztba összeszedném az állandó olcsó dolgokat, kocsihoz polírozószivacs, magic sponge, pendrive, kés, zseblámpa, akku stb. hogy egyben elérhető legyen.

mit gondoltok? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29660) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#29659) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha még az eladókat is linkeled, akkor királyság

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#29661) Blaise válasza Mr.Csizmás (#29659) üzenetére


Blaise
veterán

Hajrá!

(#29662) DJ. Ru$y válasza Mr.Csizmás (#29659) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erre (is) szolgálhatna a téma összefoglaló szerintem, kérdezd meg havri-t esetleg. ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29663) Mr.Csizmás válasza DJ. Ru$y (#29662) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

felvetés, szívesen megcsinálom, csak szedjük össze. akár #1 hsz, de akkor meg mindig frissítgetni kell.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29664) DJ. Ru$y válasza Mr.Csizmás (#29663) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

TG bármikor szerkesztheti, ezért is vagyunk. Szóval írj neki, hátha elsiklik a dolog felett. Simán lehet egy ajánlott vétel bekezdés vagy hasonló.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29665) Imy válasza Mr.Csizmás (#29663) üzenetére


Imy
veterán

Mindig vannak újabbak, szóval kellene frissíttetni.

Illetve kategorizálni is kellene. ;)

(#29666) Mr.Csizmás válasza Imy (#29665) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- háztartás (szivacs, kendő)
- autó
- barkács/kert
- tech (akku, töltő stb)
- mobil/IT/pc

?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29667) szjoci válasza Mr.Csizmás (#29663) üzenetére


szjoci
őstag

Ötlet szinten: Ebayen lehet csinálni collections-t, azt egyszerű szerkeszteni és csak a linke(ke)t elég lenne megosztani az 1. hsz-ban. Pl. így néznek ki az enyéim. Már régen dobtam bele valamit, el is feledkeztem róla :B

[ Szerkesztve ]

(#29668) Dluinet válasza szjoci (#29667) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a Jaragar órát vegyed meg, főleg fekete számlappal néz ki jól

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#29669) #04441088 válasza Mr.Csizmás (#29659) üzenetére


#04441088
törölt tag

Támogatom cica. Grrrrr. :B

(#29670) Sanki válasza Dluinet (#29668) üzenetére


Sanki
addikt

Azzal a jaragarral már én is szemezek egy ideje. Illetve ezzel is: http://m.banggood.com/JARAGAR-Automatic-Mechanical-Big-Number-Leather-Men-Wrist-Watch-p-915154.html
Még nem tudtam dönteni a kettő között .

(#29671) Flexy90 válasza Sanki (#29670) üzenetére


Flexy90
senior tag

Nekem már fél éve megvan a jaragar mechanikus automata órám, semmi gond nincs vele. :)

Nap mint nap hordom!

Xiaomi Fan

(#29672) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Digitális karórában van valami lapos fajta jó áron? Ami jól rásimul az ember csuklójára. Kényelmes szíjjal, pár ezerért.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#29673) Sanki válasza Flexy90 (#29671) üzenetére


Sanki
addikt

Melyik a kettő közül? Mert mind a kettő jaragar. :)

(#29674) kenand


kenand
veterán

Paypal disputetot indítottam és, mivel az eladó (everbuying) nem fizetett vissza escaláltam vizsgáltra. (elveszett a csomag, biztosítás is volt rajta mégsem akar az eladó visszatéríteni)
Az everbuying support az írja azért nem fizet mert nem tud a dispute miatt.
Ez tényleg így van vagy át akarnak verni?
Ha bezárom, nem nyithatom meg újra, everbuying nem fizet buktam az egészet....
Valakinek van tapasztalata? Escalásásig még soha sem kellett elmennem...

(#29675) trebrona válasza kenand (#29674) üzenetére


trebrona
nagyúr

Bevett szokás a kínai shopoknál, ne zárd be, paypal majd dönt.

Szerk: És paypal felületen kommunikálj az everbuying-gal!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#29676) csadi0011


csadi0011
őstag

Tapasztaltabb emberektől szeretnék kérdezni. Karácsony előtti időszakban van valami változás? Pl, ha karácsonyi ajándéknak akarok venni valamit ebay, bg, hasonlókról, akkor van valami időszak, vagy bármi, ami miatt nem jönnek meg időben a csomagok, vagy hasonló problémák vannak?

(#29677) KL48 válasza andrisbandi (#29672) üzenetére


KL48
tag

Óra ügyben ezen a fórumon érdemes tájékozódni, tanácsot kérni.

(#29678) Flexy90 válasza Sanki (#29673) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez, fehérben :)

Xiaomi Fan

(#29679) Feketelaszlo válasza csadi0011 (#29676) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az eladók részéről általában nincs változás, tehát ők ugyanúgy 1-2 nap alatt (vagy ha nincs készleten, amint megjön) átadják kézbesítésre a kínai szolgáltatóknak a postát, ázsiai munkamorál - addig dolgoznak, amig nincs összekészítve az összes csomag. Viszont az a logisztikai káosz, ami közted és a közte levő 10.000 kilométeres távon ki tud alakulni, ha minden vevő egyszerre akar valamit vásárolni, na az tud komplikációkat okozni. Ugye általában véve sem ritka az olyan csomag ami 2-3 hónapig vándorol, tehát aki nagyon biztosra ment, az már szeptemberben megvette a karácsonyi ajándékokat, de ha neked a ~90-95%-os biztonsággal megérkező csomag még megfelel, akkor legkésőbb ezen a héten érdemes megvenni mindent. Persze lehet, hogy még a decemberben rendelt csomag is befutna az ünnepek előtt, de az ilyesmihez nagyon nagy szerencse kell. Black Fridayes akción vett csomag már jó eséllyel átcsúszhat januárra.

[ Szerkesztve ]

(#29680) csadi0011 válasza Feketelaszlo (#29679) üzenetére


csadi0011
őstag

"Black Fridayes akción vett csomag már jó eséllyel átcsúszhat januárra."
Ettől annyira féltem. :O

Köszönöm a válaszod :R

(#29681) KL48 válasza Hurkafej (#29633) üzenetére


KL48
tag

Nekem ilyen van. Ez nem kémcucc, csak parányi méretű. Készítettem is neki egy nyelet alu csőből, hogy rendesen meg lehessen fogni. Elfért benne egy 18650-es akksi, mert a sajátja nem bírja sokáig. Így most arra jó, hogy 9 éves unokám megismerje és megszeresse a videoblog készítés első lépéseit játékosan.

(#29682) Zeki válasza csadi0011 (#29680) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az eladóval kell megdumálnod, hogy DHL-el küldje. Különben tényleg bambi.

(#29683) Fejvadi válasza KL48 (#29677) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi a linket. Nekem is jól jött. :)

(#29684) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Jártam reggel Aldiban, egy darab Sempre rádiójeles időjárásállomás sem volt (persze ma már más akció van). Kérdeztem eladót, azt mondta kérdezzem meg központot, hátha egyik boltban még van...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29685) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Autós, "cuppantós" telefontartókkal van valakinek konkrét tapasztalata? Milyet érdemes venni? Ilyen pl nagyon gagyi minőség lehet?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#29686) woodworm


woodworm
veterán

Mi lehet a különbség, az árán kívül, a két headset között? Eredeti vajon mindkettő?

QCY QY7 Wireless Bluetooth V4.1 Microphone Stereo Headphones Earphone fof Samsung Xiaomi
QCY QY7 Wireless Bluetooth 4.1 Headphones Sport Stereo Music Headsets Earphones With Microphone
Az ebay-es rendelés papírdobozban jött, itt a második díszdobozban van.

(#29687) tonyrulez


tonyrulez
őstag

ArtsCow-on úgy látszik van fotókönyv akció is. Ezek közül lehet választani, 0999PHOTOBOOK kuponnal az első 0.99USD, minden további 4.99USD.

4 8 15 16 23 42

(#29688) madarasz92 válasza woodworm (#29686) üzenetére


madarasz92
őstag

Getone -nál úgyan ez van AUKEY néven diszdobozban 9.99 dollárért. ;)

(#29689) cris78 válasza Hurkafej (#29633) üzenetére


cris78
őstag

Én ilyet vettem. Gond nélkül megjött.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29690) TommyX_ válasza woodworm (#29686) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem a qy7 ebben az átlátszó csomagolásban érkezett, a qy8 pedig már papírdobozos volt.
Amúgy a soundpeatses lenne az eredeti, ha jól tudom.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#29691) maestro87 válasza KL48 (#29681) üzenetére


maestro87
őstag

Próbálnád velem megszerettetni.:D A kicsomagolós videókat is rühellem, mert 90%-uk csak kicsomagolja a terméket de a lényeget soha nem mutatja, azaz hogy működik, milyen fényt ad stb. :((

(#29684) Real_Necro: Nálunk még volt szombaton. Én is szemezek vele, de sokallom az árát. Max. 4-et ha adnék érte.

Banggood-on már karácsonyi visszaszámlálás van. :C [link]

[ Szerkesztve ]

(#29692) kenand válasza trebrona (#29675) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm, én is így gondoltam, mivel escalálva lett, már nem lehet kommunikálni, de korrábban többször írtam oda.

Eygébként nem értem a paypal is miért szórakozik ennyit, a csomag nem jött meg, csomagküldési biztosítás is volt rá, augusztus 2-án rendeltem, azóta sem jött meg...
Kínai track utolsó bejegyzése, hogy a posta küldés részlegébe került, de hogy gépen lenne arról már nincs info..de nem hagyományos kínai posta hanem valai más, magyar honlapról nem lehet követni

(#29686) woodworm

Jóval nagyobb méret, de a hangja biztosan sokkal jobb ennél amit koráában belinkeltem Ausdom M06
Egy gond van vele Win 7 alatt -Bluetooth üzemben - a mikrofont nem tdom működésre bírni. (szereo működéshetz is kell driver)
Win 10 alatt minden megy automata driver telepítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#29693) cris78 válasza maestro87 (#29691) üzenetére


cris78
őstag

Lesz snap-up! :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29694) woodworm válasza kenand (#29692) üzenetére


woodworm
veterán

Mozgásigényes tevékenységhez kellene, minimális kábelezéssel, jó hangminőséggel, ajándékba. Az én példányom a mintadarab. Egy hagyományos fejhallgató produkálhat jobb hangminőséget, de kényelmetlen lehet mozgás közben.

(#29695) oba


oba
addikt

Hey emberek! :)

Billentyűzet, egér témában valami ajánlás? Játékhoz kellene mind a kettő, egérből leginkább lézeres, és hozzá valami jóféle egérpad is. Vagy ezeket felejtsem el, mert nincs jó minőségű belőlük "odaát"? :) Minél olcsóbb annál jobb :) Ha (egyenként) még a vám/áfa érték alá is befér az külön piros pont! :D Köszönöm előre is!

(#29696) Real_Necro válasza maestro87 (#29691) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kívántam egyet BG-on, remélem valóra válik. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29697) csadi0011 válasza Zeki (#29682) üzenetére


csadi0011
őstag

Köszönöm!

--------

UMI Hammer S 5.5-inch 2GB RAM MTK6735 Quad Core 64Bit 4G Smartphone
100% 4-én reggel 9 kor.

Előző telefonból valakinek sikerült vinnie? :D

(#29698) zsiz


zsiz
őstag

ma befutott a két darab LED lámpa amit a kocsihoz rendeltem, 60 cent/db áron. elég jó fénye van, remélem jó lesz majd (azért bent van még 1-1 hagyományos izzó is a lámpában, a képen látszik). 10.18.-i rendelés, 10.20.-i postázás és 11.02.-i kézbesítés.

a tőlem szokásos kommentár nélküli kicsomagolás: [link]
itt egy kép működés közben: [link] kíváncsi vagyok majd sötétben mennyire üt el a LED a hagyományostól a piros búrán keresztül.

valamint ha már így benne voltam, beraktam a előre a helyzetjelző LED-eket: [link] (itt még csak a bal lámpában van kicserélve, világos van, de azért így is látszik a különbség.) ezeket még évekkel ezelőtt rendeltem, ilyenek, de már nem találom honnan is rendeltem. még várok 3 db LED-et belső világításnak.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29699) OccsE


OccsE
aktív tag

(#29700) zsiz válasza cris78 (#29693) üzenetére


zsiz
őstag

akkor megint felrobban a topik majd :DDD egyébként hol látod, hogy lesz?

van valami "Make a wish" játékuk is, kiválasztod mit szeretnél és majd 10 embernek ingyen elküldik amit kiválasztott. rárepülnék egy DJI Inspire-re, de ha véletlen meg is nyerném és a határon megfogják, fizethetném ám az ÁFÁ-t a 3400$ után... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.