Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) erzol válasza pocokxx (#29685) üzenetére


erzol
őstag

Sparban vettem ~700ft-ért egy ilyet.
Ha budapesti vagy ez is jó ajánlatnak tűnik.

(#29702) tokyo2 válasza OccsE (#29699) üzenetére


tokyo2
tag

Miért ez mennyi szokott lenni...Nem látok leárazást...

(#29703) L4mie válasza erzol (#29701) üzenetére


L4mie
veterán

nekem is ez a kialakítás van, fogja a telefont, teszi a dolgát, de rezeg eléggé, így én műszerfalhoz nyomom a telefont miután befogtam.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29704) cris78 válasza zsiz (#29700) üzenetére


cris78
őstag

Valami lapozos oldalhoz eljutottam. Ott írta, hogy november 25-től Snap up. 0,01$

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29705) betyarr


betyarr
veterán

tempered glassal járt már valaki úgy,hogy egy részén nem jön ki alóla a levegő?egy nillkint rendeltem ebayről ~2200huf-ért és a teló bal alsó sarkán egyszerűen "visszaugrik" a buborék.pedig egy picit meg is emeltem utólag ott a tg-t,de akkoris ezt csinálja.hibás?írjak az eladónak?vagy mi a fene lehet?

(#29706) Saccco válasza betyarr (#29705) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem a széle nem fekszik sose, de 1-2 hónap után el szokott tűnni az ilyesmi. Ha nem változik a mérete, akkor lehet, hogy a kijelző horpadt vagy feszül az üveg (hibás).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29707) madgie válasza betyarr (#29705) üzenetére


madgie
titán

Pontosan raktad fel? Akkor szokott ilyet csinálni, ha kicsit el van csúszva.

(#29708) maestro87 válasza zsiz (#29700) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor majd megírod nekik, hogy nagylelkűen megelégszel 30db 100 dolláros kuponnal is.:D Amúgy az ilyen nagy értékű cuccok miért nincsenek EU raktárban? Ezt sosem értettem. Nekik is sok pénzbe kerülne áthozni az EU-ba egy ilyen 3400 dolláros "játékszert"?

Na írtam a Banggood télapónak, hogy kérném ezt az olcsó játékot karácsonyra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29709) betyarr válasza Saccco (#29706) üzenetére


betyarr
veterán

gondolod,hogy nem egyenletes a kijelző?akkor hiába is rendelnék másikat... :O

madgie: aha,hiperszuper pontos egyébként.még ott örültem magamnak,mikor csak a tetejét néztem,hogy ettől pontosabban nem is tehettem volna fel.és épp fellélegzetem volna,hogy hű,sikerült feltenni szépen,amikor megláttam a bal sarkot :W

[ Szerkesztve ]

(#29710) werszomjas válasza betyarr (#29709) üzenetére


werszomjas
őstag

Én is Nillkint vettem a telefonomra.

A bal alsó sarkában felrakás után nálam sem volt tökéletes, mintha pókhálós lett volna, nem tudtam, hogy kosz vagy levegő van alatta, vagy a fólia hibás.

Furcsa, mert kb 1 hónap után eltűnt.

üdv

(#29711) tokyo2 válasza tokyo2 (#29702) üzenetére


tokyo2
tag

Mondjuk kóddal "12blitzw" van 12% :)

[ Szerkesztve ]

(#29712) zsiz válasza maestro87 (#29708) üzenetére


zsiz
őstag

korábban már beszéltük itt, hogy valószínűleg az EU "raktár" kb egy sarok lehet egy ismerős/rokon szobájában. plusz ekkora értékből szerintem nem is adhatnak el túl sokat, gondolom nem akarják, hogy akkora összegük álljon benne itt az EU-ban.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29713) Saccco válasza betyarr (#29709) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyik kollégámnak volt buborékos a Nexus 5-ön, a második üveg viszont szépen terült. Nem hinném, hogy a telefon hibás. Simán elképzelhető az is, hogy idővel kisimul.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29714) cris78 válasza zsiz (#29700) üzenetére


cris78
őstag

Itt lapozgass a fenti banneren.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29715) betyarr válasza werszomjas (#29710) üzenetére


betyarr
veterán

akkor várok :R

(#29716) kirkri válasza cris78 (#29714) üzenetére


kirkri
addikt

Pont szerdai napon? :O Akkor másnap nyúzott leszek melóban.

21 éve a Prohardveren! ™

(#29717) KaiotEch válasza betyarr (#29705) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Folyamatosan előfordul, hogy kezd feljönni a széle. Ez ilyen. Amúgy drágán vetted!

(#29718) betyarr válasza KaiotEch (#29717) üzenetére


betyarr
veterán

de ez az első pillanattól ilyen.egyébként ez a 2,5d-s változat.ettől olcsóbban nem leltem nillkint.

(#29719) L4mie válasza cris78 (#29714) üzenetére


L4mie
veterán

hmm, oké, hogy van fent de nekem mindig ugynaazt az oldalt tölti be bármelyik fülre megyek meh. :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29720) KaiotEch válasza betyarr (#29718) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem kell nillkin, ugyan az az 500huf-os is. Már nagytételbe rendelem őket. És igen az első pillaattól is lehet olyan, az én MI3-mamon is olyan, de leesni nem fog, attól félni nem kell.

(#29721) kirkri válasza L4mie (#29719) üzenetére


kirkri
addikt

Akkor nálad van a hiba.

21 éve a Prohardveren! ™

(#29722) L4mie válasza kirkri (#29721) üzenetére


L4mie
veterán

valszin :S
na megnézem más böngészőben is.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29723) Real_Necro válasza L4mie (#29722) üzenetére


Real_Necro
veterán

A karácsonyi kívánságot ki ne hagyd. :D Én kívántam egy Yeelight lámpát. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29724) Flashback válasza Real_Necro (#29723) üzenetére


Flashback
addikt

Nekem nem lehet rákattintani? Ezt hol csináltad?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#29725) Real_Necro válasza Flashback (#29724) üzenetére


Real_Necro
veterán

Maestro87 posztolta.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29726) OccsE válasza Flashback (#29724) üzenetére


OccsE
aktív tag

Nalam (legujabb Firefox) nem kell kattintani ... eleg ha csak az egerrel ramegyek a legyezo szeruen felsorakoztatott oldalak szelere.....

(#29727) L4mie válasza Real_Necro (#29725) üzenetére


L4mie
veterán

hehe én 3D printert kértem karácsonyra :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29728) Fejvadi válasza cris78 (#29693) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

az jó :C

(#29729) madgie válasza L4mie (#29727) üzenetére


madgie
titán

Inspire 1, éljen a vámáfa :D

(#29730) OccsE válasza L4mie (#29727) üzenetére


OccsE
aktív tag

En 3D nyomtatoval elkezdenek 3D nyomtatokat kesziteni!!!

(#29731) Fejvadi válasza OccsE (#29730) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#29732) L4mie válasza madgie (#29729) üzenetére


L4mie
veterán

úgyse nyerek :D

ha mégis és mégis megáfázzák, majd gyártok kulcstartóra wookie-kat amiből bejön az áfa ára, persze számlát majd nem adok és jól megbüntet a nav :))

btw: megjött banggoodról 8 nap alatt egy telefonjavító sett /kindle-hez kellett már, mert folyton kitörtek a körmeim/ meg egy OBD olvasó :)
ja utóbbi EU-s...akkor ezért volt ilyen gyors.

H8 minis 5 dolláros kuponból ez lett :DD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29733) rasky válasza L4mie (#29732) üzenetére


rasky
senior tag

Én meg nyertem egy 10 dolláros kupont, illetve egy legós bögrét a halloweeni játékon. :C

(#29734) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Hali
Infra ledet keresnék meg ellenállásokat csak nem tudom hogy keressek rá. Mintha valaki írta volna régebben hogy vett valahol. Elem tartó is kéne :)
Vagy ezeket itthon érdemesebb? ( hol?) :B

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#29735) Real_Necro válasza L4mie (#29732) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hehe az jó biznisz, nekem is van... :D

Egyébként kíváncsi leszek mennyire drága termékeket osztogatnak majd ingyen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29736) maestro87 válasza kirkri (#29721) üzenetére


maestro87
őstag

November 9-től 26-ig is lesz snap-up, ott 0.1 dolláros termékek is lesznek. Bár szerintem itt legfeljebb a gagyi 1-2 dolláros termékek fognak ennyibe kerülni, a többi meg ilyen 10-20%-kal lesz csak olcsóbb snap-up-ban. De majd kiderül.

(#29734) ˙??•?*MaxX*?: Infra LED kifejezést próbáltad már mondjuk ebay-en?:) Elemtartóra meg pl. battery case.
Itthon én már jóformán semmilyen alkatrészt nem veszek, csak ha nagyon nincs ebay-en/aliexpress-en. :D

[ Szerkesztve ]

(#29737) L4mie válasza rasky (#29733) üzenetére


L4mie
veterán

legós bögre nagyon ratyi, mi vettünk párommal, mondjuk ceruzatartónak tök jó, de bögrének tré. + nem LEGO kompatibilis. de ingyé szupi :P

képet küldtél fel, muti ;]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29738) rasky válasza L4mie (#29737) üzenetére


rasky
senior tag

xiaomi lámpának jobban örültem volna, de ajándék lúnak.. :)

(#29739) Doki16


Doki16
addikt

Tudnátok egy biztosan és stabilan, win10-en működő bluetooth 4-es USB-s adaptert/donglet ajánlani. Bluetooth fülhallgatóhoz kellene igazándiból. Van egy ilyen 1 dolláros régi adapterem régről, de ez 10-ből 9-szer nem működik és már hülyét kapok tőle.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#29740) Ciccuka válasza Feketelaszlo (#29570) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez az autós gyurma pontosan mire jó és mire használható?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#29741) Ciccuka válasza üszök (#29575) üzenetére


Ciccuka
veterán

Német megfelelője talán a Basf

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#29742) kenand válasza Doki16 (#29739) üzenetére


kenand
veterán

Én ilyet vettem, de akkor 1.55USD volt, de jól működik

(#29743) #04441088


#04441088
törölt tag

Ledes égőket jó áron hol szoktatok venni?
Ebayről rendeltem pár hete, ami ma jött meg, de akkor 380 Ft, most már 510 ugyan az...+ kellene más foglalatos is(e14), mint az előző(e27) és az már 920 Ft.
:R

(#29744) Lalaland


Lalaland
tag

Bluetooth-os olcsó de használható egeret tud valaki ajánlani? Androidos tablethez kellene.
:R

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#29745) Bence123 válasza Ciccuka (#29740) üzenetére


Bence123
tag

Mindenféle kis szennyeződést összeszed, a karcokból kiszedi a koszt. Pl. polírozás előtt szokták átdögölni vele az autót, hogy ne a kosszal legyen sikálva az autó, vagy csak amúgy aki tisztaságra törekszik. Egy alapos mosás után is rengetek koszt összetud szedni a gyurma

(#29746) Feketelaszlo válasza Ciccuka (#29740) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Autóápolós topikban jobban el tudnák magyarázni, de lényegében a fényezésbe erősen beragadt szmötyik, dzsuva, kosz kiszedését segíti - amit nem tudsz egyszerű mosással eltávolítani. Videón, sajnos nem túl látványos, mert mindenki ilyen fekete autókon távoli képekkel akarja illusztrálni, pedig gyakran szemmel nagyon is jól látható mocsokról van szó, nem feltétlen valami mikroszkópikus részecskéről. Az ilyen szennyeződést a kocsin szétkenődött rovarok, felületi gödröcskékbe beivódott sár és hasonlók képében kell elképzelni. Nekem mondjuk nem sikerült ennyi retket levakarnom róla, pedig lett tőle bcseületesen izomlázam, mentségemre legyen szólva, kezdő vagyok, legközelebb már talán hatékonyabban dolgozom vele.

[ Szerkesztve ]

(#29747) kenand válasza #04441088 (#29743) üzenetére


kenand
veterán

FOXANON gyári store. Jó minőségűek

(#29748) kenand válasza Lalaland (#29744) üzenetére


kenand
veterán

Nem olcsó kategória de Microsoft bluetooth egerem 4 éve megy tökéletesen...rendeltem kínait is de ég és föld a különbség...

(#29749) dugesz77 válasza Doki16 (#29739) üzenetére


dugesz77
őstag

Nemrég nekem egy ilyen Usb Bluetooth 4.0 "pöcök" jött. Tökéletesen működik win 10 alól. Stabil, még nem dobta el egyszeresem a jelet ne szakadozik a hang. Tényleg plug & play.

ahogy nézem a fent linkelt Aliexpress is ugyan ez lehet.

[ Szerkesztve ]

(#29750) Kernel válasza Feketelaszlo (#29570) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az a gyurma véletlenül nem a Terostat anyagával azonos?

Ablaktömítésre is szokták használni, hangdobozoknál a hangszóró tömítéséhez, létezik fekete és szürke változatban is.

Nedvesség hatására felpuhul, tapad, ragad, de maradéktalanul felszedhető, gumiszerű massza. Univerzálisan használható barkácscélokra, én csak "csodatapasznak" szoktam nevezni, mert évek során mindenféle trükkös célokra tudtam alkalmazni, amikor valamit rögzíteni kell, csúszásgátolni stb.

Hasonló, mint amikor mások rágógumival oldanak meg egy problémát, de ez jobb és kulturáltabb.

Annyiból érdekes, mert ha kifogynék belőle, akkor talán ez is pótolná:

http://www.ebay.com/itm/331296955541

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.