Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Banggood küldött e-mailt, hogy elfogyott a Xiaomi lámpa, amit rendeltem 300 Ft körül. Van olyan opció, hogy várok mire lesz készleten, akkor ebben az esetben az új vagy a régi ár fog számítani? :F

(#29302) Out válasza Saccco (#29300) üzenetére


Out
addikt

Megnéztem két terméket és nálam még mindig a tiltólistán van Magyarország.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#29303) zsiz válasza maestro87 (#29286) üzenetére


zsiz
őstag

nem, az enyém is ugyanilyen gagyi műanyag :D nekem pár hét alatt el is tört az a kis menetes cucc ami a telefont tartó részt fogja... pillanatragasztóval orvosoltam, azóta jó. ennek ellenére szerintem jó kis cucc ez. telefonnal erről szoktam videózni, fényképezni. azért remélem te sem azt vártad el, hogy kevesebb mint 500 Ft-ért valami komoly full fém szerkezetet kapj :U

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29304) Laca1212 válasza Vasinger! (#29301) üzenetére


Laca1212
őstag

Régi ár!

(#29305) Josi válasza KaiotEch (#29276) üzenetére


Josi
aktív tag

Szerintem elég esélytelen olyant rendelni onnan. :)
Ha jó minőségű, szabványnak megfelelő DLR kell, akkor
ITT nézz körül.
Külön vezérlőelektronika, nagy fényerejű ledek, 3év gar, stb....

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#29306) Saccco válasza Out (#29302) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak azt az egy terméket néztem, amit linkelt. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29307) Laca1212 válasza Out (#29302) üzenetére


Laca1212
őstag

Simán rendeltem tőle a memória kártyát...

(#29308) joiner007 válasza synar (#29279) üzenetére


joiner007
aktív tag

Köszi! Ilyet még nem vettem, megpróbálom.

(#29309) KaiotEch válasza Josi (#29305) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A garancia marhára nem érdekel, viszont árban elég lényeges különbségek vannak: 15(legolcsóbb itthon) vs 2.

[ Szerkesztve ]

(#29310) ericssonfan2 válasza KaiotEch (#29276) üzenetére


ericssonfan2
tag

DRL használata

Én ezt vettem, és bár a szövegben nem írja, de van rajta E jelzés.
[link]

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#29311) Out válasza Laca1212 (#29307) üzenetére


Out
addikt

Tényleg, ezt a terméket lehet rendelni, ami kettőt én néztem azokat nem. Érdekes :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#29312) Laca1212 válasza Out (#29311) üzenetére


Laca1212
őstag

Miket néztél?

(#29313) KaiotEch válasza ericssonfan2 (#29310) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszi, ez nekem sajna nem lesz jó, mert 24V van a teherautóban. Remélhetőleg a többin is ott van az E. Kell még valami papíros tanúsítvány, ha a rend őrei megállítanak?

(#29314) Snoop27 válasza kirkri (#28984) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi! Rendelek is egyet. Nem tudtok egy kupon kodot alira? Kis kedvezmeny jol jonne :D Koszi elore is.
Jol latom hogy ez ugyanaz csak olcsobban?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#29315) zsiz


zsiz
őstag

ez a DRL szvsz még azok közül a kocsik közül is kevésnek áll jól amin gyárilag van.. hál'istennek nem kötelező

más: megjött az ArtsCow egyedi képes 0.99$-os egérpadom [link]. teljesen jó. 16.-án rendeltem, 20.-i postázás és 29.-én kézbesítve.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29316) Josi válasza ericssonfan2 (#29310) üzenetére


Josi
aktív tag

És a bekötést hogy oldottad meg?
Világít ha ég a tompított?

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#29317) Out válasza Laca1212 (#29312) üzenetére


Out
addikt

[link] és [link]

Nem akarom megvenni egyiket sem, csak véletlenszerűen ránéztem két termékre.
A courtesytrading felhasználóneve továbbra is alkalmas rendelésre :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#29318) maestro87 válasza zsiz (#29303) üzenetére


maestro87
őstag

Persze, nem azt vártam, de ha alumíniumnak hirdeti akkor ne full műanyag legyen már. Lehet refundot kérek, mert már a tököm tele van az aliexpress félrevezető leírásaival. A képekről én fémnek néztem, de ha tudom előre, hogy műanyag akkor lehet keresek egy valódi alumíniumból készültet még ha drágább is az. Mert ez így csak pénzkidobás, főleg ha nekem is el fog törni viszonylag hamar. Ha az állvány leglényegesebb eleme, azaz a tartócsavar legalább fém lenne akkor nem rinyálnék rajta.
Mellesleg azok se várják el a minőséget akik attól az eladótól vették meg aki ugyanezt 1500-ért árulja?

(#29297) madgie: És adja a kupont úgyis, hogy nem először telepítetted fel az alkalmazást?

(#29319) Laci.M válasza Laca1212 (#29299) üzenetére


Laci.M
senior tag

[link] Erről kérhetünk majd tesztet? h2testw lenne a legjobb.

2 hete vettem egy 32GB-os Samsungot, kíváncsi vagyok mennyi a különbség.

Aláírás

(#29320) Laca1212 válasza Laci.M (#29319) üzenetére


Laca1212
őstag

Csinálom mindjárt és referálok... :)

(#29321) Laca1212 válasza Out (#29317) üzenetére


Laca1212
őstag

Elmentettem másik nevét is! Köszi! :)

(#29322) ericssonfan2 válasza KaiotEch (#29313) üzenetére


ericssonfan2
tag

Én nem zárnám ki a 12 Voltosokat, egyszerű a megoldás:
[link]

Josi:
Egy kapcsolóval, mert még nem találtam switched 12V-ot (bár nem szántam rá túl sok időt...)
:K

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#29323) zsiz válasza maestro87 (#29318) üzenetére


zsiz
őstag

sorry, jogos. nem figyeltem, hogy tényleg alu-nak írja :Y bár fene tudja... jobban megnézve az enyémnek is a lábai fémből vannak. nem az egész, csak az a része amit ki tudok húzni hogy magasabb legyen. mindegy, nekem tetszik a cucc, nem sajnálom érte azt a kis pénzt. persze azt is megértem, ha neked meg nem jött be.

aki meg 1500-ért megveszi ugyanazt az 500 forintos kacatot, az magára vessen, hogy nem nézett szét jobban vagy hogy bedőlt a "drágább mindig jobb" elméletnek :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29324) luke30 válasza madarasz92 (#29298) üzenetére


luke30
tag

Igen, de ezek jobb ajánlatok :
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#29325) madarasz92 válasza luke30 (#29324) üzenetére


madarasz92
őstag

Köszi a rózsaszint találtam a legjobban ;)
Valami ajánlott töltő hozzá esetleg ?
Esetleg olyan ami tud 9V akku-t tölteni? :R

(#29326) zsiz válasza luke30 (#29324) üzenetére


zsiz
őstag

annyit emlegetitek mostanában... mibe való ez a 18650-es akksi? :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29327) vbarbara715


vbarbara715
csendes tag

Üdv!

Segítsetek kérlek.

Október 19.-én rendeltem a gearbestről jópár dolgot összesen 128 dollárért és kértem egy expressz 15 dolláros szállítást.

Kaptam egy mailt ugye a visszaigazolásról.

5 nappal később, október 24-én jött egy mail, hogy a sok cucc közül, amit rendeltem, a mobilakksit feladták, a többit majd később.

A GB site-on pedig az van, hogy a rendelés kiszállítva.

Nos nem hiába kértem az expressz szállítást 15 dollárért, a kamerát ajándékba szántam volna valakinek, amit most hétvégén szerettem volna átadni, gondoltam még több mint 10 napon van, ott 5-8 napot írtak, bőven bele kéne hogy férjen.

Mit tehetek? Mikor várjam egyáltalán? Vagy van értelme várni? Megkapom ezeket valaha? :F

[ Szerkesztve ]

BMW 320d Touring E46 - iPhone 6S Plus 64GB White - Samsung Galaxy S6 Edge Platinum Gold 64GB

(#29328) luke30 válasza zsiz (#29326) üzenetére


luke30
tag

Emberesebb ledes elemlámpa, e-cigi ..

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#29329) L4mie válasza vbarbara715 (#29327) üzenetére


L4mie
veterán

itt próbálkozz vannak rutinos gearbestesek.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29330) üszök


üszök
őstag

Nézegettem ezeket az okos órákat,láttam U8,és U80-at. Melyik jobb? Honnan érdemes venni?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#29331) Outlander válasza vbarbara715 (#29327) üzenetére


Outlander
őstag

Üdv.

Mit szeretnél mit írjunk? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29332) luke30 válasza luke30 (#29324) üzenetére


luke30
tag

.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#29333) luke30 válasza madarasz92 (#29325) üzenetére


luke30
tag

[link]

Azért az LG a legjobb közülük, bár nem tudom hogy mihez kellene.
A 9V -os az Ni-Mh lesz, tehát csak olyan töltő tudná mindkettőt ami hybrid (Ni-Mh és Li-ion).

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#29334) Outlander válasza üszök (#29330) üzenetére


Outlander
őstag

Én egyiket sem ajánlom, egyrészt a formája miatt, másrészt azért az árért csak a szenvedés van, harmadrészt nem tudod eladni sem ha meguntad... inkább a 2x vagy 3x ennyi ársávban gondolkodj..

R11 , NO1s, rgpaxokat tudom ajánlani.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29335) vbarbara715 válasza Outlander (#29331) üzenetére


vbarbara715
csendes tag

Hogy ilyenkor mi a teendő? Elő szokott ez fordulni, várjak, meg fog jönni? Vagy lenyúltak, eltették a pénzt, vagy miért nem kapok semmi infót, hogy az 5-8 napos szállítás, amiért plusz 15 dollárt fizettem, ehelyett 10 nap eltelt, és fel se adták! Mi van ilyenkor? :(((

BMW 320d Touring E46 - iPhone 6S Plus 64GB White - Samsung Galaxy S6 Edge Platinum Gold 64GB

(#29336) KTU válasza vbarbara715 (#29335) üzenetére


KTU
addikt

Kínából vásárolsz, akkor gondolkozz jó előre.
Van ami van náluk készleten, van amit csak rendeléskor hoznak.
És ennyi cuccot egyben soha nem rendelek, hogy itthon ne fogják meg, mert még erre 27% áfát + 2000Ft-ot is kell majd fizetned, ha nincs szerencséd.
:U

Tudom nem ezt kérdezted.

Írj nekik, "hogy mi van?"
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29337) madarasz92 válasza luke30 (#29333) üzenetére


madarasz92
őstag

Ezt vettem végül is akku , töltő .
Úgy néztem nem nyúltam mellé.. :)

vbarbara715 : Tuti nem nyúlták le szerintem nem voltak készleten a dolgok . Viszont egybe ennyi cuccra még fizetheted itthon a tréfát.

[ Szerkesztve ]

(#29338) Laca1212 válasza üszök (#29330) üzenetére


Laca1212
őstag

Pebble-t ismered?

(#29339) vbarbara715 válasza KTU (#29336) üzenetére


vbarbara715
csendes tag

Nem érdekel engem az a 27%, mert maximum 10.000ft-ba kerülne, az nem egy olyan nagy összeg, megéri, ha normális időben ideérne, de ha majd 1 hónap múlva kapom meg, akkor dugják fel maguknak, nem is kell már akkor... :(((

BMW 320d Touring E46 - iPhone 6S Plus 64GB White - Samsung Galaxy S6 Edge Platinum Gold 64GB

(#29340) Saccco válasza Laca1212 (#29338) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért az nem egy árkategória. :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29341) madarasz92 válasza vbarbara715 (#29339) üzenetére


madarasz92
őstag

Melyik raktárból rendelted? Kina vagy UK?
Ha Kina akkor azért lehet számitani rá hogy az ember nem kapja meg pár napon belül bár ahogy irtad hogy 15dollár volt a posta akkor az gondolom valami express futár cég lehet .
Szerintem irj nekik hogy mi a helyzet ennyi idő alatt már fel kellet volna adni .

[ Szerkesztve ]

(#29342) #214


#214
tag

Nem kütyü, de esetleg valakinek tapasztalat?
Magyar
Kínai
Itt a "márka" van koppintva gagyi kínaiként, vagy a névtelen filléres kínaira van felvarrva egy márkajel, amolyan árszorzóval? Ombre ingem van, nem rossz minőség, ha ugyanaz, mint a kínai, akkor még az ára is megérné :F

[ Szerkesztve ]

(#29343) Zeki válasza vbarbara715 (#29339) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az ember szoros határidőre NE rendeljen Kínából.
Vegye meg itthon.
Sajnos sok minden nincs raktáron, ami úgy néz ki mintha lenne. Ezt sosem tudhatod előre.
Én tavaly egy gyerektablettel szívtam meg a geekbuyingonról. De aztán ők szívtak a paypal által. :)
Én is DHL-el kértem, aztán 2 hétig csak a kiadott trackingot néztem, ami nem mutatott semmit, csak hogy kikérték előre. Ekkor fordultam a paypalhoz.

(#29344) Laca1212 válasza Saccco (#29340) üzenetére


Laca1212
őstag

Valóban, de nem is vészes. 41e-ért vettem egy bontatlan bőrszíjast nemrég jófogásról, korrekt eladótól.

De amit (#29334) Outlander írt, teljesen igaz. Ezekkel a filléresekkel csak a szívás van. Én is bedarálódtam kicsit az elején. Hol ez nem ment , hol az nem ment egyikkel-másikkal. Okoskarkötőtől kezdve kipróbáltam párat. Igaz az iOS ezekkel nyűgösebb mint Android, de elég volt.

Ez jelez mindent, tud mindent iOS-el amire szükségem van.

(#29345) L4mie válasza #214 (#29342) üzenetére


L4mie
veterán

Szerintem még a fotót se az "Ombre" csinálta, hanem simán lenyúlták valamelyik kínai webshoptól.
Simán rávág 3x-os árat aztán vegyed :D
Minőség kérdés:
Nekem 1 kínai márkás cuccom van, egy táska banggoodtól nagyon jó minőség.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29346) Feketelaszlo válasza #214 (#29342) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nem akarlak kiábrándítani, de egészen biztos, hogy itt a megveszik olcsón Kínából és továbbadják saját márkanéven drágábban című játék van fennforgás alatt.

(#29347) Laca1212


Laca1212
őstag

Valaki tudna ajánlani egy jó és olcsó tripod-ot vagy telefon állványt(ki hogy hívja) i6s-hez?

(#29348) Laca1212 válasza Laci.M (#29319) üzenetére


Laca1212
őstag

Parancsolj!

(#29349) Dluinet válasza Laca1212 (#29348) üzenetére


Dluinet
nagyúr

USB 3 .0 -án tesztelted?
milyen kártyaolvasóval?
Adapterrel vagy nélküle?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#29350) Laca1212 válasza Dluinet (#29349) üzenetére


Laca1212
őstag

Adapterbe bedugtam és aztán egy régebbi notiba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.