Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175301) kenand válasza w.miki (#175278) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Ez a GLS_FR az Francia GLS lehet? ÁFA nélkül? (Bár a 37.5 USD is épp alatta van még..)

(#175302) zolikaDB válasza w.miki (#175232) üzenetére


zolikaDB
veterán

Első fej: 30 orders, 8 reviews, valszeg nem eredeti.
Második: annyi, mint Official Oclean Store-ból.

(#175303) erdey_a válasza Ádám16 (#175289) üzenetére


erdey_a
őstag

szia, ilyet használok Audi A1-be (pont olyan a szellőző, mint a képen) [link]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#175304) Beni2360 válasza kenand (#175301) üzenetére


Beni2360
félisten

Rákeresve Ez az üzlet 2021. január 19. óta tart nyitva
És appon keres rá az áruházra. Ott nem is találni a KODAK SSD-t. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#175305) Mr.Csizmás válasza Beni2360 (#175304) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szokásos poszt, scam üzlet, csak csábító az árcímke :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#175306) kenand válasza Beni2360 (#175304) üzenetére


kenand
veterán

Van 2011-es lap is jó áron....kár érte

(#175307) kurtuzov válasza kenand (#175301) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Pont erre a nem is jelölik egyértelműen, honnan jön az áru, de mégis egy hetes GLS szállítással kábítanak. Ezért is írtam, hogy lehúzósnak is túl gyenge.

(#175308) kenand válasza kurtuzov (#175307) üzenetére


kenand
veterán

Árak is "túl jók"
De nem értem őket, ha nem teljesítik úgy is refund lesz...minek szórakozni, vagy pár balek miatt -aki nem reklamál- megéri ?

[ Szerkesztve ]

(#175309) Ciccuka válasza w.miki (#175278) üzenetére


Ciccuka
veterán

2353 orders :Y

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#175310) mgy


mgy
senior tag

Láttatok mostanában értelmes minőségű külső hőmérőt? Nem akarom írni, hogy meteorológiai állomást :) de valami hasonlót. 2-3 külső szenzor, vezetékmentes kapcsolat, ilyesmi.
Wifi, BT nem kell, sőt hátrány. Nem akarom semmiképp sem gépre kötni.
Köszi!

(#175311) Ciccuka válasza mgy (#175310) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ilyet Aldi, Lidl-ben érdemes nézni.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#175312) motrola válasza Beni2360 (#175304) üzenetére


motrola
aktív tag

[link] Sokan árulnak ssd-t.
[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#175313) 8 válasza kurtuzov (#175297) üzenetére


8
senior tag

alinak ingyen rövidtávú hitel, a storenak meg a sok rendelésből lesz bevétele azoktól, akik véletlenül megerősítik hogy megérkezett vagy nem foglalkoznak majd a refunddal, ha csak 0.01% lesz ilyen már megérte létrehozni
win-win (csak a felhasználó veszít)

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#175314) Imy


Imy
veterán

Engem pedig olyan érdekelne, ami valahova rögzíti egy de akár pár nap hőmérséklet/páratartalom értékeit, grafikonon visszanézhető.

(#175315) Beni2360 válasza motrola (#175312) üzenetére


Beni2360
félisten

Félre értetted a hsz-met. Én kb 5 napja SSD-k után keresgélek és amit ott a linken 500-st találok azt itthon a szomszédban holnap olcsóbban megveszem 3 év garival. De mindig lebeszélem magamat róla mivel már annyi 2.5" Külső HDD-m van és a gépben levő 1 TB HDD akartam lecserélni de mivel szinte nem használom csak pénz megszabadulás lenne nálam. ;]
Csaxoltam, hogy szvsz gagyi webshop.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#175316) tlala válasza Imy (#175314) üzenetére


tlala
addikt

Nem tudom, hogy pontosan erre gondolsz-e, de én használok 2 e-inkes bluetooth Xiaomi hőmérőt is (illetve az egyik óra is).
Azon túl, hogy mekkora élmény az LCD-hez képest egy e-inkes kijelzőt nézegetni (a szoba másik sarkából, bármilyen szögből is látható), mindkettő alkalmas a hőmérséklet/pára grafikonos megjelenítésére a telefonos appban napi, havi vagy 6 hónapos bontásban.
Egyik.
Másik.

[ Szerkesztve ]

(#175317) Ádám16 válasza tlala (#175316) üzenetére


Ádám16
addikt

page not found + page not found

(#175318) sambenez válasza Ádám16 (#175317) üzenetére


sambenez
addikt

Nálad a hiba, jók a linkek.

(#175319) DJGABI válasza tlala (#175316) üzenetére


DJGABI
addikt

wow nem is tudtam hogy ilyen óra formátumú is van belőle, mondjuk úgy látom elég picike, fali órának nem lenne jó :(

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#175320) Skillet válasza tlala (#175316) üzenetére


Skillet
addikt

A kicsi is? Nekünk van itthon kicsi, az hogyan tudna csatlakozni és mihez? :F
Basszus, egy éve használom minimum, de ezt nem tudtam.
A nagyobbiknál nem az volt, hogy mindenáron valami kínai időzónában akar lenni?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175321) tlala válasza Skillet (#175320) üzenetére


tlala
addikt

Nem tudom, hogy mit értesz "kicsi" alatt, de ha az általam linkelt hő- és páramérőt, az bluetoothon keresztül csatlakozik a telefonos Mi Home app-hoz. Még a firmware is frissült rajta, amikor először összerendeltem a telefonnal.
Ha androidos vagy, akkor töltsd le innen a régiómentesített verzió legfrissebb változatát, azzal minden megy együtt - legyen kínai vagy EU-s.
És az óra is remekül működik, magyar időt mutat (ha a Mi Home appban régiónak Hungary van beállítva).

[ Szerkesztve ]

(#175322) oszy


oszy
veterán

Van egy ilyen lámpám.
Yeelight 35W

Az app folyamatosan azt írja: packet loss rate >5%, network connection is not good for scanning for devices, please relocate the device or the router so as to improve the connection.

Viszont az ott lévő légtisztító, tv, és tv box egyike sem panaszkodik ilyesmire. Ráadásul új router lett, ami még "erősebb", mint a másik volt. Valakinek tipp?
_________________________________________________

Még egy lámpa kérdés:
2GHz-en lett beállítva az időzítő, utána át lett téve a telefon az 5GHz-re. Ettől lehet olyan, hogy nem kapcsol be a lámpa a beállított időben?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#175323) kmarci25 válasza tlala (#175321) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem olyan kéne ilyen páratartalom és hőmérőből, ami a tuya app-hoz csatlakoztik... Ilyen ajánlás nincs véletlenül?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#175324) kmarci25 válasza oszy (#175322) üzenetére


kmarci25
veterán

Másodikra: nem. A beállított időzítőnek mennie kell, a beállításon kívül nincs köze a telefonhoz. Nálam akkor is kapcsolgat, mikor nem vagyunk otthon.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#175325) tlala válasza oszy (#175322) üzenetére


tlala
addikt

Nincs a szomszédok által agyonterhelve a beállított wifi csatorna?
Illetve még az az ötletem, hogy túl erős adóteljesítmény és közeli router esetén megnő a visszaverődések miatt a jitter illetve egyéb zavarok száma, ami egyes kényes vevőknek gondot okozhat.
Nekem Xiaomi AX3600-as routerem van, és a MacBook Air 5GHz-en valamivel nagyobb letöltési sebességet és kisebb jittert produkál a szomszéd szobában a router "Standard" wifi jelerősség beállításával, mint a Maximummal.
De ez csak egy ötlet.

(#175326) tlala válasza kmarci25 (#175323) üzenetére


tlala
addikt

Nem értek a Tuya-hoz (meg a lovakhoz sem), de ez annak tűnik.

(#175327) kmarci25 válasza tlala (#175326) üzenetére


kmarci25
veterán

KÖszi, valóban. Vicces, hogy majd másfélszer drágább, mint a Xiaomi e-ink. :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#175328) ollie válasza tlala (#175316) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik telefonos appban?

***

(#175329) Degeczi válasza oszy (#175322) üzenetére


Degeczi
nagyúr

5% package resend még lótúró, ne foglalkozz vele!
Olyan 30-40% fölött érdemes megoldást keresni, alatta teljesen normális.
Jobb wifiken, AP-ken ezt le is lehet kérdezni, monitorozni. Nekem azonos frekvencián dolgozó Zigbee okozott 40% körülit, ezért átraktam a wifit másik csatornára.

(#175330) Imy válasza tlala (#175316) üzenetére


Imy
veterán

A második amit linkeltél kinézetre nekem olyan van, de bluetoothon nem kapcsolódik az a telefonhoz.

(#175331) ollie válasza Imy (#175330) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Abból a thermometerből 2 fajta van, kinézetre ugyanaz, de egyik BT-s, a másik nem. Ha neked a BT nélküli van, akkor nem fog kapcsolódni semmihez.

***

(#175332) gyapo11 válasza tlala (#175326) üzenetére


gyapo11
őstag

Működik tuyaval meg smart life-fal is, de az ötödik képen írja, hogy "need to tuya zigbee hub to operate", vagyis kell hozzá egy zigbee hub. A videón látni is egy kerek valamit, amin villog egy led, lehet, hogy az az, nekem nincs olyanom.
Ez úgy néz ki gateway nélkül megy.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#175333) vince válasza Imy (#175330) üzenetére


vince
őstag

Ismereteim szerint a BT-s verzió szürke színű.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#175334) Imy válasza vince (#175333) üzenetére


Imy
veterán

Igen, akkor nekem a bt nélküli fehér verzió van.

(#175335) oszy válasza Degeczi (#175329) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm, akkor nem foglalkozom vele! :D

(#175325) tlala: AUTO-n van a csatorna. Biztos, hogy sok a 2,4-es.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#175336) tlala válasza ollie (#175328) üzenetére


tlala
addikt

(#175337) Breaker


Breaker
tag

Sziasztok,

Van egy macbook pro-m és szeretnék hozzá egy hubot, ami all in one hdmi/usb/charger
Kizárólag 4K/60Hz capable jöhet szóba a monitorom miatt, igy erre gondoltam elsőként:

6-in-1 4K HDMI USB C Hub – UGREEN

Kérdezném hogy van e tapasztalat ezzel, vagy pedig jobb vétel esetleg másik márkával?

Előre is koszonom
Üdv
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#175338) farkas-j válasza oszy (#175335) üzenetére


farkas-j
őstag

Valódi Full HD felbontású LED projektort keresek ÁFA és vámmentes EU szállítással. Olyat keresnék amivel kapcsolatban vannak megbízható tapasztalatok és az ára nem elrugaszkodott.
Amit tudnia kell:
- valós full HD felbontás (natív 1980 x 1080)
- minimum 3000 lumen fényerő (sötét szobába lesz, max 1,8-2,2m távolságra vetítene)
- szoftveresen 180°-ban megfordítható legyen a kép (tükröznie nem kell)
- beépített hangszórói legyenek (persze nem kell HiFi legyen) ez végszükségben elmaradhat
- távszabályozható (pl. hangerő, geometria stb.)
- minimum 1 HDMI bemenet
Nem hátrány de nem is létszükséglet ha Android operációs rendszer is fut rajta működő Play áruházzal, min. 4 magos procival, elegendő RAM-mal és háttértárral (minimum 2/16 GB de inkább többel).

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#175339) jannid válasza Breaker (#175337) üzenetére


jannid
senior tag

Én futottam rengeteg kört ezzel kapcsolatban és van ahol a gyártó is össze vissza ír mindent...

Ha nem akarsz sokat szórakozni vele, akkor ne a 4K/60Hz alapján válassz hub-ot, hanem vegyél egy megfelelő portokkal rendelkezőt, meg mellé pl egy ilyet, ezt teszteltem tudja a 4K/60Hz-t. [link]

(#175340) Breaker válasza jannid (#175339) üzenetére


Breaker
tag

Köszi, megnézem.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#175341) ollie válasza Breaker (#175337) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem pont ezt, egy másik Ugreen hubot használunk egy Surface tablethez, és tökéletesen működik.

***

(#175342) jannid válasza ollie (#175341) üzenetére


jannid
senior tag

Én is Ugreen hubot használok mellette, pl aliexpress official storeban jó akcióik vannak, csak viszonylag kevés az, ami nem 4K/30Hz és nekem is pl fontos a 4K/60Hz, mert 4k oled tv-t szoktam használni külső monitornak.

(#175343) gyapo11 válasza vince (#175333) üzenetére


gyapo11
őstag

Viszont ehhez meg nem a tuya és smart life appokat írja, hanem mijiat. Nem tudom az ugyanaz-e.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#175344) Degeczi válasza gyapo11 (#175343) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, teljesen más rendszer.

(#175345) 0519 válasza farkas-j (#175338) üzenetére


0519
senior tag

Szia!

Ha megtaláltad ezt a projektort, kérlek feltétlen tájékoztass minket is!

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#175346) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!
Megbízható (nem baj ha tapasztalatod van, vettél már olyat és rendben műxik) 220V-os 3 foglalatos elosztót keresek USB-vel. (pl. mint EZ).
Valaki tud linkelni jót?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#175347) Astery válasza KisApám (#175346) üzenetére


Astery
senior tag

Két éve vettem Rossmannban ilyet ... 3 foglalatos + 2 USB csati ... azóta is teszi a dolgát. Most hétvégén láttam, hogy megint van nekik ... úgy emlékszem olyan 2900 Ft.

(#175348) KisApám válasza Astery (#175347) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi! Már csak olyat kellene találni, aminek legalább 2 méteres a kábele.
Amúgy jó volna amit írtál.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#175349) azbest válasza farkas-j (#175338) üzenetére


azbest
félisten

Az ilyen nagy lencsén át lcd panelt leddel átvilágítós kínai projektoroknál komoly kompromisszumokra kell számítani. Nekem blitzwolf bw-vp2 projektorom van korábból (a vp3 androidos). Nem szabad elhinni a rengeteg "cikk" és youtube videóban mondott olcsón kapható csoda szövegeket, ugyanis pár apró részletet elfelejtenek megemlíteni, és a "tesztelők" valószínűleg süketek és vakok is voltak. De legalább mindegyik szokta mondani, ogy az ő reflinkjén át vásárold meg a csodát.

A konkrét készülék kapcsán:
- az ilyen egyenesen előre néző lecsével csak vizszintesen lehet valamennyire normálisan vetíteni. Tehát a vászon közepének magasságában kell legyen a projektor. A normális projektorok a vászon alsó/felső szélének magasságából tudnak torzításmentesen vetíteni.
- ha lencse billentéssel próbálsz vetíteni, akkor eltorzul a kép. Egyrészt homályos lesz, másrészt erős kromatiksu aberráció lép fel (mintha prizmán át szivárványoznál).
- hiába van valós fullhd felbontás, ha az elektronika mindenképpen feldolgozza. Az elektronia nagyon rossz. A kép olyan, mintha képernyő tartalmának szoftveres tükrözésével adná tovább. Sok esetben olyan, hogy törik a kép, mert más fsp-sel megy be és mással jön ki belőle. Sok felbontásnál 15 fps körül megy a megjelenített kép... pedig csak a nyomorult hdmi jelet kéne kitennie feldolgozás nélkül. Van olyan eszköz (fire tv gen2 stick), aminek a jeléből valami kockásodó / áttömörített cafat lesz a projektoron át.
- a ventillátor hangszintje olyan, mint egy felszálló repülőgépé...
- a fényerő tényleg jó lenne... de ezek után már mindegy...
- a benne lévő lcd panel színenként 6 bites, de dithering nélkül. Ez azt jelenti, hogy nincsenek színátmenetek, hanem marha erős sávosodás van és a színek is teljesen torzak, sehogy sem lehet jóra bekalibrálni, mert nem tud megjeleníteni annyi színt egyszerre.

Szóval, max egy zajos kocsmába, részegek köző jó. Vagy olyan helyre, ahol nagyon alacsonyak az igényszintek. Irodai célra rossz, mert zajos. Prezentációkhoz, kördiagrammokhoz a rossz színek még épp elmennének. Filmezni nem jó, mert rosszak a színek és zajos. Plusz a mozgó kép is törik, kockásodik, torzul.

Na így vegyél ilyen olcsó, csoda projektort. Vagy gyüjts egy kicsit hozzá és vegyél egy igazi projektort, ami nem lck kiejlzőt egyenesen átvilágítós, ismeretlen fajta rendszerű. Vagy legalább próbáld ki személyesen, mert az online tesztek hazudnak ezekről.

[ Szerkesztve ]

(#175350) farkas-j válasza azbest (#175349) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm szépen a részletes véleményt! Ennek tükrében valószínűleg ejtem a projektet. Vacakra nem akarok pénzt szórni.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.